Dodaj do ulubionych

Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆

03.10.22, 17:13
Więc tak:
Kibel zapchał się po raz kolejny i pani ze spółdzielni powiedziała, że takie życie a jak mi zalewa podłogę w korytarzu i pokoju obok kibelka to ma dla mnie dwa rozwiązania:
- panele wymienić na kafle (to jest słowa) i w pokoju i w korytarzu
- babrać się w cudzej kupie i robić remonty z ubezpieczenia.
Ciśnienie mi się podniosło i tak jak doradziłyście poszukałam fachowca z kamerą kanalizacyjną.
Zadzwoniłam do spółdzielni z informacją, że ja problem rozwiąże ale spółdzielnię obciążę kosztami.
Okazało się, że ich hydraulicy mają kamerę tylko uwaga: ZAPOMNIELI mi o tym powiedzieć. Dobitnie powiedziałam co myślę o takim podejściu i
panowie przyjechali już na drugi dzień, okazało się, że rury w dwóch miejscach były tak pokryte kamieniem, że zwykły papier .
Mąż przypilnował, żeby wszystko zostało ładnie wyczyszczone, panowie po skończonej robocie chcieli się zmyć ale mąż zażyczył sobie jeszcze raz obejrzeć rury kamerą, dokonali kilku poprawek i rury wyglądają bardzo ładnie.
Także bardzo wam dziękuję za tę podpowiedź z kamerami
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆 03.10.22, 17:52
      ciesz się ze udało się w sumie po kosztach.
      • ichi51e Re: Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆 03.10.22, 17:53
        *cieszę się
    • berdebul Re: Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆 03.10.22, 17:54
      Pani do odstrzału :p
    • lily_evans011 Re: Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆 03.10.22, 19:02
      Super, że udało ci się to w końcu załatwić!
    • ginger.ale Re: Dziękuję, dotyczy posta o zapchanym kiblu 😆 10.10.22, 12:50
      Napisz skargę na babsko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka