Dodaj do ulubionych

Znajomy trafia do więzienia- co robicie?

03.10.22, 19:52
Poważny zarzut-pedofilia.
Co wtedy robicie? Odcinacie się, wywalacie ze znajomych gdzie się da czy wręcz przeciwnie wspieracie osamotnioną żonę i dziecko?
Obserwuj wątek
    • yenna_m Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 19:53
      Odcinam się.
    • justa801 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 19:58
      Znajomy skatowal psa. Było o tym na całą Polskę. Odcielam się, nie umiałabym chyba rozmawiać z kimś takim, spotykac się.

W opisanym przypadku, gdyby oskarżenia sie potwierdziły - pewnie też.
    • maly_fiolek Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:00
      Zależy jak bardzo znajomy. Jeśli dobrze i kontakty bliskie - to wspieram żonę i dziecko.
      Jeśli odległy - no cóż. Odległy.
      Swoją drogą oskarżony nie oznacza od razu winny. Tak samo jak w przypadku skazania.

• malenka9 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:01
      Poważny zarzut-pedofilia.

Pieczemy ciasto.
    • mia_mia Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:02
      Ale to dwie różne sprawy, zwyrodnialec i jego żona i dziecko to nie jeden organizm.
      • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:14
        mia_mia napisał(a):

> Ale to dwie różne sprawy, zwyrodnialec i jego żona i dziecko to nie jeden organ
        > izm.
        Na razie to podejrzenie zwyrolstwa. I tak, jedna madrawa forumka juz zwyrolo-patolami nazwala zone i dziecko, ktorzy to niby falszywie wrabiaja ojca i męża w sfingowaną pedofilię.
        • memphis90 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:20
          Jak siedzi w więzieniu, to chyba po wyroku..?
    • sabina211 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:03
      Od znajomego się odcinam, ale rodzinę (jeśli utrzymywaliśmy wcześniej kontakt i żona nie popiera/nie bagatelizuje czynów męża) wspieram. Dlaczego ma (żona) cierpieć za coś, o czym często nie miała pojęcia???
      • justa801 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:05
        To racja. Żona, dzieci najmniej winni w całej sytuacji i nie ma znaczenia rodzaj przestępstwa.
    • sueellen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:07
      Za pedofilie - odcinam się bez dwóch zdań, za inne przestępstwa zależy (co innego nie płacenie podatków a co innego morderstwo z premedytacja). Z pedofilem nie chciałabym mieć nic wspólnego.
    • malenka9 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:07
      A tak powaznie. Odciecie kontaktów. Nie chce slyszec o jego erotycznych podbojach odnosnie pięciolatków, Tak wiec , napisze to jeszcze raz, odciecie kontaktów, nie chce isc do wiezienia za pobicie smiecia i być ukarana jak za człowieka.
    • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:09
      Narazie to tylko zarzut, oskarżyć można każdego o wszystko. Poczekałaby czy oskarżenia się potwierdza. Po wyroku się odcinam.
      Żonę i dziecko wspierać ,no chyba ze pani żona po wyroku skazującym ,będzie za panem stała murem, wtedy i od niej się odcinam.
      W innym razie nie widzę potrzeby karać jego rodzinę za jego grzechy.
      • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:10
        Jak zarzut, jeśli trafił do więzienia?
        • marta.graca Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:21
          Mogło chodzić o areszt.
          • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:36
            Mogło chodzić o wszystko, ale odnoszę się do tego co napisano wink
            • porcelanaporcelana Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:56
              arthwen napisał(a):

> Mogło chodzić o wszystko, ale odnoszę się do tego co napisano wink
              >
              Ma postawione zarzuty, trafił na 3 miesiące do AŚ. Niejasno się może wyraziłam.
              Nie ma jeszcze aktu oskarzenia.
              • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 22:46
                Jeśli na razie zarzuty to czekam z reakcją (i ewentualnie analizuję, czy w mojej obecności mówił coś, co mogłoby sugerować, że to prawda).
        • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:26
          arthwen napisał(a):

> Jak zarzut, jeśli trafił do więzienia?
          >

W poście środowym jest zarzut nie wyrok.
          Niektórzy nie rozróżniają więzienia od dołka czy aresztu śledczego. Ktoś za kratkami to wiezienie.
      • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:24
        I też zależy czy to pedofilia i pan gwałcił czy molestował kilkulatki czy mówimy o ,,pedofili'', gdzie mowa o 14 latkach
        • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:36
          Nie, nie zależy. Gwałcenie 14-latek jest wg ciebie ok?
        • auksencja15 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:37
          Na pewno rodzice 14latek maja inne zdanie
        • primula.alpicola Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:38
          nicknachwile79 napisała:

> I też zależy czy to pedofilia i pan gwałcił czy molestował kilkulatki czy mówim
          > y o ,,pedofili'', gdzie mowa o 14 latkach

Ach, skoro 14-latja, to zupełny luzik, wiadomka.
          • nicknachwile79 [...] 03.10.22, 20:45
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • primula.alpicola Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:48
              Aha.
            • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:49
              Niedobrze mi jak to czytam. Na szczęście nie mam znajomych, którzy wygłaszają takie teksty. Może dlatego, że większość moich znajomych sama ma dzieciaki w tym wieku i nie jest oblechami.
              • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:52
                On też ma dziecko w tym wieku. I spoko, na te czternastolatki się nie rzuca, krótko stwierdził, jak niektóre wyglądają. Zdecydowanie nie jak dzieci.
                • g.r.uuu Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:54
                  A to jakiś problem sprawdzić dokumenty przed seksem?
                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:57
                    Powinno się bez dwóch zdań.
                    Ale jest jednak różnica pomiędzy zgwałceniem kilkuletniego dziecka a seksem z nastolatką.
                  • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:40
                    g.r.uuu napisała:

> A to jakiś problem sprawdzić dokumenty przed seksem?

Serio? Nastolatki maja sprawdzić sobie dowody?
                    Mój kolega 26 lat naciął się ,był z młodą kilka miesięcy nie mieszkali razem, wiec przyjeżdżała „zrobiona” mówiła ze ma 18 lat, aż odkrył ze ma 16 lat jakiś 3 miesiące do 17.
                    Wkurzył się natychmiast zerwał. Ale serio widywałam ja , w życiu bym nie powiedziała ze taka małolata bardziej myślałam ze ma 19. Wysoka postawna , dorodna , taka kobieta ,a nie dziecko.
                    • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 22:06
                      Kolejnym postem udowadniasz, że jesteś facetem
                • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:05
                  No cóż, jak żyje ponad 40 lat, żaden kolega, kuzyn czy inny mężczyzna nie wygłosił przy mnie tekstu, że mu pala staje na czyjś widok. Chyba mało nowocześni, skoro to jest norma wg ciebie. Jak dla mnie to okropnie wulgarne, jakieś malolatowe, a obracam się raczej w kręgach prostych, zwyczajnych mezczyzn beż zajęcia ą ę bułkę przez bibułkę
                • black.emma Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:00
                  Trzeba być naprawdę tępą dzida, żeby wysłuchiwać takich tekstow. A już powtarzanie wysrywów kompletnego debila nie mieści mi się w głowie.
            • marta.graca Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:56
              Kolegujesz się może z Rikim?
            • majenkir Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:11
              nicknachwile79 napisała:
              > Kolega jeden skwitował krótko, że niektó
              > re wygląd mają taki, że ku.tas mu staje od razu
              .

😳 A Ty co na to odpowiedziałaś?
              • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:13
                W sumie to nic. Bo i co odpowiedzieć?
                • cojapaczem Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:19
                  Mówić nic, ale napluć zawsze można
            • superematka [...] 03.10.22, 21:24
              • nicknachwile79 [...] 03.10.22, 21:42
                • panna.nasturcja Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:42
                  Nie mówisz o seksie,p.
                  Współżycie płciowe doroslego mężczyzny z 14 latką to gwałt.
                • panna.nasturcja Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:43
                  Bo to JEST gwałt na dziecku!
                  Nie tylko wtedy, gdy nie protestowała, także wtedy, gdy sama chciała, nawet, gdy prosiła.
                  Po to facet jest dorosły by to wiedział.
                  • maly_fiolek Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:50
                    > Bo to JEST gwałt na dziecku!
                    > także wtedy, gdy sama chciała, nawet, gdy prosiła.

Ile można. Gwałt słownikowo jest to zrobienie czegoś przemocą, wbrew czyjejś woli, więc z definicji nie może być mowy o gwałcie "gdy sama chciała, nawet, gdy prosiła".

Stosunek z osobą nieletnią poniżej 15 lat jest czynem zabronionym przez państwo, podobnie jak unikanie służby wojskowej. W Bahrajnie przykładowo zabroniony jest stosunek z osobą powyżej 21 roku życia. Bo tak.

• 3-mamuska [...] 03.10.22, 21:46
                • nicknanowyrok Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:52
                  Na tym forum średnia inicjacji to 15 big_grin
                  • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:59
                    Bo poniżej to prokurator. Ciekawe tylko dla kogo jeśli oboje np. 14-latki.
                    • angazetka Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:23
                      Dla rodziców za demoralizację.
                      • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:27
                        angazetka napisała:

> Dla rodziców za demoralizację.
                        >

Serio? A nie wiedziałam ze w prawie jest wymóg pilnowania przez rodziców 14-latkow 24/7.
                        Serio ktoś uważa ze seks zakochanych małolatów to demoralizacja? Ojp.
                        Owszem zbyt wcześnie ,ale od razu demoralizacja.
                        Nic tylko zamknąć w piwnicy do 16r.z.
                        • marta.graca Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 06:41
                          Tak się to nazywa w przepisach, podobnie jest jak małolat pali, pije, wagaruje, czy łamie prawo karne. Z jakichś powodów ustawodawca uznał, że pewne rzeczy nie są dla dzieci.
                  • panna.nasturcja Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:43
                    Bredzisz.
            • angazetka Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:22
              Fajnych masz kolegów.
              • nicknachwile79 [...] 03.10.22, 23:29
                • panna.nasturcja Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:45
                  Piszesz o sobie więcej niż byś chciała.
                  Przestaję się dziwić, że nie przeszkadzał Ci mąż chlający, używający twardych narkotyków i imprezujący z panienkami przez trzy doby.
                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:49
                    Ale czego chcesz ode mnie?
                    Co niby piszę więcej, niż bym chciała? W co uderzasz?
                    • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:15
                      Uderza w to, że pokazujesz, że obracasz się w patologicznym środowisku a cala ta patologia jest dla ciebie oczywistością i czymś normalnym. Teksty i zachowania z jakiegoś rynsztoka a ty się dziwisz, no ale o co chodzi?
                  • lily_evans011 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:07
                    Oesu, to ta od mezusia, który zapodawal kreskę z kolegami? Fuuuuj.
                    Niestety faceci, którzy ślinią się do młodziutkich nastolatek, usprawiedliwiają się zazwyczaj ich dorosłym wyglądem. Obrzydliwe to. Obrzydliwe jest w ogóle zainteresowanie tą grupą wiekową, kiedy pan ma z 15 lub 20 latek wiecej.
            • panna.nasturcja Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:39
              A jakie ma znaczenie na ile wyglądają? Jak wyglądają na więcej niż mają to wolno je zgwałcić?
              Wiesz, że tak samo można zgwałcić Twojego czternastoletniego syna?
              • nicknachwile79 [...] 03.10.22, 23:54
                • angazetka Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:58
                  Nie, jeden i drugi będzie miał problemy ze względu na obcowanie seksualne z małoletnim/nią.
                  I z jakiegoś tajemniczego powodu osoby małoletnie nie mają pełni praw do decydowania o sobie. Nie mogą głosować, podejmować dużych decyzji zakupowych i w pełni świadomie decydować się na seks.
            • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:05
              nicknachwile79 napisała:

> Nie, nie luzik, jak zawsze: zależy. Widzę, jak wyglądają niektóre czternastolat
              > ki, czesc na więcej. Nie, nie na 20 lat, bez przesady, ale tak 16+ to spokojnie
              > . I też nie wszystkie, tylko NIEKTÓRE. Kolega jeden skwitował krótko, że niektó
              > re wygląd mają taki, że ku.tas mu staje od razu.
              Wina 14latki ze pomalowala paznokcie i miala za krotka spodniczke albo zbyt obcisle spodnie, żodyn facet nie utrzymaalby pooedu na wodzy. Żodyn!!!1one
              • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:06
                nie utrzymalby popędu na wodzy. Żodyn!!!1one
              • nicknachwile79 [...] 04.10.22, 00:10
                • pade Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:15
                  Masz pojebanych znajomych.
                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:18
                    Przyjrzyj się swoim, bo się jeszcze zdziwić możesz.
                    • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:21
                      To jest normalny facet, mający dziecko w takim wieku. I na nikogo się nie rzuca i nie gwałci.
                      • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:17
                        Normalny facet nie rzucą takimi tekstami w obecności znajomych. To są teksty z jakiegoś półświatka, dresów, menelstwa, kibolstwa, tego typu klimaty, a nie normalna rozmowa dorosłych ludzi.
                        • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:36
                          Koło dresów czy menelstwa nawet nie stałam, więc się hamuj.
                          Jaka rozmowa? Raz rzucił takim tekstem. Normalnie to normalny facet.
                          • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:43
                            Tobie się wydaje, że normalny, co właśnie świadczy źle o tobie. To nie jest normalne, to nie jest normalny facet, tylko jakiś obles i co najmniej moje dzieci z dala bym od takiego typa trzymała a i mnie taki kolega niepotrzebny.
                            • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:45
                              On sam ma dziecko w tym wieku, tak jak ja. I gwarantuje Ci, że żadnemu nic nigdy nie zrobił. I do dresa, menela czy podobnego typa mu daleko i to bardzo.
                              • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:48
                                Można go ubrać w garnitur, ale mentalności nie zmienisz. Nie pojmujesz podstawowych rzeczy a on komunikat posłał w świat pt jestem .... dopisz sobie kim
                                • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:52
                                  No własnie to taka osoba, że jak patrzysz na niego, to nie przyszłoby Ci do głowy, że tak może powiedzieć.
                              • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:51
                                A powiedziałabyś przy nim.na widok jakiegoś przystojniaka,.niekoniecznie nawet nieletniego, że cię cipa zaswedziala na widok tego gościa? No skoro to u was.norma, to.pewnie tak sobie dyskutujecie na spotkaniach towarzyskich.
                                • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:51
                                  Nie, nie powiedziałabym tak, NIGDY do NIKOGO takiego tekstu nie rzuciłam.
                                  • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:53
                                    Więc rozumiesz co jest bulwersującego w.twojwj akceptacji dla jego tekstu? No to czego nie rozumiesz w tym, że wystawiasz.sobie źle.swiadectwo. bardzo.sie starałam wytłumaczyć.
                                    • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:58
                                      Dlatego napisałam, ze ja bym takim tekstem nie rzuciła. O nikim.
                              • milva24 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:54
                                Mój jeden kolega rzucił podobnym tekstem, choć jednak delikatniejszym. Jak go zapytałam czy pozuje na starego oblecha co się za dziećmi ogląda i czy chciałby, żeby ktoś tak o jego córce mówił to szybko zaczął się wycofywać.
                                • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:59
                                  Chyba jednak ojcowie córek są bardziej wyczuleni
                                  • milva24 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 16:04
                                    Chyba jednak przyzwoici ludzie się za dziećmi nie oglądają, a jak się jednak oglądają to otoczenie powinno im uzmysłowić, że to nie jest normalne.
                        • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:45
                          Dokładnie tak to właśnie uderzasz sama w siebie, akceptacja tego typu zachowań świadczy źle, ale skoro akceptujesz, to i tak nie zrozumiesz w czym.rzecz, wiec.nie.ma sensu tłumaczyć.
                          • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:50
                            Nie napisałam, ze to jest normalny tekst ani że w moim otoczeniu rzuca się takimi tekstami na co dzień, dlatego wspomniałam, że na to nic nie odpowiedziałam. Bo jak miałam zareagować?
                            • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:52
                              "No mnie też cipa swędzi na widok byczków z liceum". To by się doskonale wpasowało w ten luzacki.klimat.miedzy wami, idealne do sterczącego kutasa, czy jak to leciało
                              • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 10:54
                                Tylko, że ja tak nie mówie.
                            • black.emma Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:06
                              Normalnie. Powiedzieć co sądzisz, zerwać znajomość i nie powtarzać wysrywow pedofila.
                              • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:09
                                To nie jest mój hiper super kolega, mamy dzieci w tej samej szkole i czasem się widujemy.
                                • mamkotanagoracymdachu Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:27
                                  nicknachwile79 napisała:

> To nie jest mój hiper super kolega, mamy dzieci w tej samej szkole i czasem się
                                  > widujemy.

Ojciec kolegi Twojego syna mówi do Ciebie, ze staje mu na widok czternastolatki i Ty uważasz, ze to normalny facet??

Oja, to już rozumiem dlaczego kreska walnięta przez męża z kolegami przed wyjściem na kilkudniowe chlanie tez była dla Ciebie normalna.

Zaskoczę Cię może - dla większości ludzi żadne z powyższych nie jest normalne ani akceptowalne. I po prostu nie mieści się w głowie - ale to trzeba stopniowo chyba do takiej patologii dochodzić, bo nie wierze, ze normalni faceci są w stanie coś takiego odwalić.
                                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 14:37
                                    mamkotanagoracymdachu napisała:

> nicknachwile79 napisała:
                                    >
                                    > > To nie jest mój hiper super kolega, mamy dzieci w tej samej szkole i czas
                                    > em się
                                    > > widujemy.
                                    >
                                    > Ojciec kolegi Twojego syna mówi do Ciebie, ze staje mu na widok czternastolatki
                                    > i Ty uważasz, ze to normalny facet??

Normalny, czytaj jako: nie patol, kibol czy podobny delikwent.
                                    Odniósł się do raczej mocno skąpo ubranych dziewczyn, ale nie rzuca takimi tekstami na okrągło. Jego zdaniem każdy facet tak zareaguje. Powtarzam: JEGO zdaniem.

> Oja, to już rozumiem dlaczego kreska walnięta przez męża z kolegami przed wyjśc
                                    > iem na kilkudniowe chlanie tez była dla Ciebie normalna.

To przez ani jedną chwilę nie było i nie jest dla mnie normalne.
                                    • angazetka Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 14:54
                                      Rzucenie takim tekstem to jest patolstwo.
                                      • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 14:58
                                        No nie ukrywam, wprowadził mnie w pewną konsternacje tymi słowami.
                                        Wyobraź sobie, że ktoś przy Tobie tak znienacka mówi. Jakbyś zareagowała?
                                        • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:29
                                          Przede wszystkim nie upierałabym się przy zdaniu, że to normalny człowiek... zyskałby w moich oczach miano oblesia
                                          • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:52
                                            Normalny jw. W sensie, że to nie dres, który stoi z flachą czy podobny klimacik. I z całą pewnością tych czternastolatek nie bzyka.
                                            Zerwałabys wszystkie kontakty?
                                            • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 17:18
                                              A po co mi kontakty z człowiekiem, od którego mnie odpycha? Mówię dzień dobry i do widzenia i tyle. Nie wdaje się w towarzyskie pogawędki.
                                              • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 17:59
                                                Ja nie zerwałam, bo poza tym można z nim normalnie pogadać, ale to też nie żadna zażyla znajomość. Taki bardziej odległy kolega.

Jak już jesteśmy przy zrywaniu znajomości: podejrzewam, że musielibyśmy zrywac kontakty z wieloma ludźmi, jakbyśmy czasem poznali ich poglądy. Pytanie czy ma to sens, jak w innych sprawach jest ok, a drazliwych tematów się unika.
                                                • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 18:00
                                                  Pedofil to ten z wątku o zgwałconej 8 latce i 4 latach więzienia za to...
                                                • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 20:03
                                                  Wypadasz coraz gorzej muszę Ci powiedzieć.
                                                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 20:46
                                                    Nie będę zrywała znajomosci dlatego, że facet strzelił jednym, niefortunnym tekstem. I koniec.
                                                  • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 20:56
                                                    Spoko, przecież to nie mój znajomy i nie moj problem, rób co chcesz.
                                        • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 17:25
                                          nicknachwile79 napisała:

> No nie ukrywam, wprowadził mnie w pewną konsternacje tymi słowami.
                                          > Wyobraź sobie, że ktoś przy Tobie tak znienacka mówi. Jakbyś zareagowała?

PENWIE bym wypaliła: ze to obrzydliwe ze mu na widok dzieci fiut staje.
                                          • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 18:02
                                            A jakbyś w odpowiedzi dostała, że 14 latki, takie 14 latki, które bardziej wyglądają jak 16+, to w końcu nie 4 latki i nie małe dzieci?
                                            • 3-mamuska Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 23:27
                                              nicknachwile79 napisała:

> A jakbyś w odpowiedzi dostała, że 14 latki, takie 14 latki, które bardziej wygl
                                              > ądają jak 16+, to w końcu nie 4 latki i nie małe dzieci?

Wiesz dla mnie facet w moim wieku albo w przybliżeniu ,któremu staje na widok 14-16-18-20 latki. Czyli wieku moich dzieci jest po prostu obrzydliwy.
                                              Zreszta każdy związek z duża różnica wieku między ludźmi nie wzbudza moje entuzjazmu.
                                              Nawet jeśli maja po 25 i 70 lat. Ble.
                                    • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 18:10
                                      nicknachwile79 napisała:

> > nicknachwile79 napisała:
                                      > Normalny, czytaj jako: nie patol, kibol czy podobny delikwent.
                                      > Odniósł się do raczej mocno skąpo ubranych dziewczyn, ale nie rzuca takimi teks
                                      > tami na okrągło. Jego zdaniem każdy facet tak zareaguje. Powtarzam: JEGO zdanie
                                      > m.

Czyli jednak patol.
                • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:24
                  nicknachwile79 napisała:

> Jeszcze bys się zdziwiła, jakbys się dowiedziała ilu znanych Tobie facetów ma p
                  > odobne reakcje na widok nastolatek, które więcej dudy prezentują niż zasłaniają
                  > .
                  > Dopóki nie rzuca się w krzakach to problem w czym?
                  Ogladanie sie za kims na ulicy porownujesz do kopulacji? Skad takie skojarzenie?
                  • nicknachwile79 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:30
                    Nie porównuje
          • sueellen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 15:33
            Nie słyszałaś o przypadkach gdy zakochany 18latek i 14latka wpadają z tego powodu w kłopoty? Raczej to nie pedofilia...
    • arthwen Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:10
      Żonę i dziecko wspieram pod warunkiem, że żona nie wspiera męża. Znajomego z listy znajomych wykreślam.
    • panipoczterdziestce Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:25
      Przypomniała mi się matka oskarżona o gwałt przez nastoletnią córkę
      • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:10
        wrobienie w sprawe überbiednego turboniewinnego i najbardziej nieskazitelnego w galaaktyce misiulka za ktorego reczysz glowa i kazda konczyna, nie musi byc winą żony i dziecka.

• georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:23
        Update: w watku pada trop wrabiania przez tesciowa. A że ty w swojej kreacji tutaj jestes znana z co najmniej niekonwencjonalnej aspolecznosci (ze tak sie delikatnie wyraze bo to raczej duźo grubszy kaliber), to zgrillowalabys "na zaś" tesciowa i jej dwa poziomy progenitury (żona podejrzanego, dziecko).
    • daniela34 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:30
      Znajomy to znajomy, a żona i dziecko to żona i dziecko. Wspieram, chyba że prezentują (to raczej żona) postawę, której nie mogłabym zaakceptować.
    • szmytka1 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:35
      No ale co żona winna, że mąż pedofil. Odcinam się od znajomego, żonę pytam jak mogę pomóc. No chyba, że żona popiera złe czyny męża, współuczestniczy, moralnie jest też w jakiś sposób winna.
    • primula.alpicola Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:37
      Zakładam, że zarzut potwierdzony i udowodniony. Odcinam się, to oczywiste.
      Od żony i dzieci nie, no chyba, że wspierają pedofila, to wtedy od nich też się odcinam.
      • porcelanaporcelana Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:57
        primula.alpicola napisała:

> Zakładam, że zarzut potwierdzony i udowodniony. Odcinam się, to oczywiste.
        > Od żony i dzieci nie, no chyba, że wspierają pedofila, to wtedy od nich też się
        > odcinam.

Na razie ma postawione zarzuty, trafił na 3 msc do aresztu śledczego. Żona twierdzi, że jest niewinny, a wszystko jest zemstą jego ex teściowej.
        • majenkir Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:13
          Póki co cicho bym siedziała i obserwowała rozwój sytuacji.
    • jednoraz0w0 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:39
      A dlaczego wręcz przeciwnie? Przecież żona tez może zechcieć się odciąć.
      • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:18
        jednoraz0w0 napisał(a):

> A dlaczego wręcz przeciwnie? Przecież żona tez może zechcieć się odciąć.
        No jasne, ale ja np. jednak wybadalabym dyskretnie sytuacje (czy ona chce dalej utrzymywac kontakt, czy nie), zamiast olać tę żonę a priori i poblokowac gdzie sie da.
    • cegehana Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:41
      Raczej powstrzymalabym się od teatralnych gestow, które w niczym nie pomogą ofiarom. Myślę, że nie utrzymywałabym z nim relacji towarzyskiej ale stać by mnie było na dokończenie bieżących wspólnych spraw. Co do żony i innych takich to bym raczej ja traktowała jak przedtem, przynajmniej mam taką nadzieję.
    • nicknanowyrok Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:49
      Do więzienia czy aresztu? Bo zarzut to nie wyrok.
      • porcelanaporcelana Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 20:59
        nicknanowyrok napisała:

> Do więzienia czy aresztu? Bo zarzut to nie wyrok.

Do aresztu śledczego.
        • nicknanowyrok Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:06
          Komenda dostał wyrok, a był niewinny.
          • angazetka Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:25
            I jego sprawa dlatego zyskała taki rozgłos, że była rzadkością.
            • marta.graca Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 06:43
              Błędy organów ścigania i sądów to wcale nie jest taka rzadkość.
      • nanuk24.0 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:03
        Trudna pytania zadajesz 😉
        Niektórzy nie widza różnicy między aresztem, a więzieniem. Myślą, ze to samo.
        • nicknanowyrok Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:17
          Właściciel małej firmy konsultingowej. Dostaje oskarżenie, sprawy gospodarcze. Przekręt pieniędzy unijnych i inne. Trafia do aresztu na pół roku. Znajomi zrywają kontakty, to samo klienci i "branża", żona pod silna presją rodziny, aby wnieśc o rozwód. Firma pada, kilkanaście osób zwolnionych. Po 6 latach gość oczyszczony z zarzutów. Klasyczny przykład "układu zamkniętego" w prowincjonalnym mieście.
    • cojapaczem Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 21:16
      Zona i dziecko się odcieli? Jeśli się rozwodzi to ją i dziecko wspieram, jeśli broni zboka to sie odcinam.
    • smoczy_plomien Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 22:47
      Jeśli to mój osobisty znajomy, z którym osobiście utrzymywałam bezpośredni kontakt, a nie okazjonalny z powodu, że pan był mężem mojej koleżanki albo tatą kolegi dziecka, to zastanawiam się, jak to się stało, że przegapiłam to. Nie chwaląc się, mam fenomenalną intuicję do ludzi i jestem przekonana, że coś bym wyczuła. Następnie odcinam się. Wsparcie dla żony zależy od naszej zażyłości i tego, czy ona da po sobie poznać, że tego potrzebuje. Nie narzucam się.
    • manahmanah77 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 03.10.22, 23:17
      Przerobiłem. Dokładnie taką sytuację. Gdy się dowiedziałem (już po skazaniu) to było jakbym dostał obuchem w głowę. Ponieważ zarzuty były z "lekkiego" paragrafu, to gdy przez wspólnego znajomego ta osoba zasygnalizowała chęć odnowienia znajomości, nawet się zastanawiałem (nikomu nie zrobił wielkiej krzywdy, w końcu odsiedział swoje itd), ale uznałem, że nie dam rady. I dobrze zrobiłem, jak się później okazało, bo jak tylko wyszedł, w świat poszła wersja, że siedział za niewinność i w sumie wszyscy źli, a on miał chwilę słabości (akurat). O wspieraniu rodziny nie było mowy.
      Ogólnie, koszmarna sytuacja.
    • nunia01 Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:05
      Do więzienia po prawomocnym wyroku czy do aresztu? Moi rodzice się nie odcięli od znajomego, który trafił do aresztu z takim zarzutem. Nie pamiętam ile to wszystko trwało, ale długo. Ostatecznie facet oczyszczony z zarzutów. Żona go wyrabiała, w tle trudny rozwód i ustalanie kontaktów z dzieckiem. Facet wyszedł z tego zniszczony. Firma padła. Rodzina i znajomi się odcięli. Stanął na nogi między innymi dzięki moim rodzicom, którzy nie uwierzyli w zarzuty.
    • georgia.guidestones Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 00:12
      W jakim kraju trafia się od razu do wiezienia zamiast do aresztu, przy samych podejrzeniach?
      • marta.graca Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 06:44
        Autorka już napisała, że chodziło jej o areszt.
    • kocynder Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 07:18
      A co ma odcięcie się od obrzydliwego przestępcy do wspierania OSAMOTNIONEJ (czyli.nie kontaktującej się z nim) żony czy dziecka? Owszem, gdyby w grę wchodziło, że kobieta wiedziała o długotrwałym procederze męża - wówczas jest współwinna.
    • escott Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:17
      Zależy od tego, jakie to zarzuty, czy wierzę w prawdziwość zarzutów, i czy obarczam współwiną rodzinę. Niestety nie musi to mieć wiele wspólnego z rozstrzygnięciem sądowym.
      • escott Re: Znajomy trafia do więzienia- co robicie? 04.10.22, 11:19
        Natomiast sam areszt/więzienie nie jest dla mnie powodem do odtrącania kogokolwiek, nie wspominając o jego rodzinie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka