Dodaj do ulubionych

Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży

03.10.22, 22:06
Z ponad 300 na 199. Ja jestem zachwycona.
No to oceniajta, proszę. Uwagi, że nie mam gustu bierę na klatę!
Obserwuj wątek
    • bylam.stara.mostowiakowa Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:08
      Nie jest brzydki, tylko to pewnie akryl. Nie ogrzeje.
      • grey_delphinum Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:10
        Czy to jest płaszcz z reserved (jest jeszcze ciemnozielona wersja)?

Jesli tak, to wyjątkowo mi się na żywo nie spodobał materiał, którego jest uszyty.
        • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:18
          grey_delphinum napisał(a):

> Czy to jest płaszcz z reserved (jest jeszcze ciemnozielona wersja)?
          >
          > Jesli tak, to wyjątkowo mi się na żywo nie spodobał materiał, którego jest usz
          > yty.

Tak. No, a mnie się własnie ten materiał spodobał. Ale szanuję odmienne zdaniebig_grin
      • asia_i_p Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:19
        Mam coś podobnego i grzeje jak jasna cholera. Tyle, że nie chroni przed wiatrem.
        • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:21
          asia_i_p napisała:

> Mam coś podobnego i grzeje jak jasna cholera. Tyle, że nie chroni przed wiatrem

On jest raczej na teraz. Pewnie, że nie na zimę.
          > .
          >
          • mae224 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:26
            na ten deszcz?
            • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:28
              mae224 napisała:

> na ten deszcz?

Przecież deszcz nie pada stale przez 24h na dobę.
              • mae224 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:40
                jak we wrześniu i październiku 2022 w polsce.
    • szara.myszka.555 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:11
      Trochę worek na ziemniaki. Po domu, do wiaty śmietnikowej lub po działce - spoko.
      • raczek47 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 06:32
        szara.myszka.555 napisała:

> Trochę worek na ziemniaki. Po domu, do wiaty śmietnikowej lub po działce - spok
        > o.
        Kwintesencja ematki-w płaszczu za trzy stówy jedynie do śmietnika można chodzić i to pewnie po 22,jak już jest całkiem ciemno ,ewentualnie szybko przed dom wyskoczyć,żeby kurom ziarna podsypać i szybko zmykać,aby ktoś nie przyuważył,jaki łach ma na sobie 😃
        • szara.myszka.555 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 07:38
          Cena płaszcza nie ma tu nic do rzeczy, tylko jego wygląd. Można kupić elegancki płaszcz w lumpie za 20 złotych i wyglądać świetnie.
        • majaa Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 11:13
          A ja się dziwię, że coś takiego wyceniono aż na trzy stówy😯
    • malia Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:14
      To bardziej kardigan niż płaszcz, sama dzianina bez podszewki
    • jkl13 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:17
      A on ma guziki albo zamek albo jakiekolwiek inne zapięcie? Bo sorki, ale jeśli nie, to narzutka z rękawami, a nie płaszcz.
      • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:19
        jkl13 napisała:

> A on ma guziki albo zamek albo jakiekolwiek inne zapięcie? Bo sorki, ale jeśli
        > nie, to narzutka z rękawami, a nie płaszcz.

Ma zatrzaski schowane w wewnętrznej części płaszcza. Na stronie Reserved jest w kategorii " płaszcze".
        • biala_ladecka Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:26
          Teraz w sieciówkach każdą byle narzutkę nazywają płaszczem, a dwa paski materiału sukienką. Taka gówniana moda. Płaszcz to fajnie, jakby miał wełnę w składzie. Ten raczej nie ma.
          • czerwonylucjan Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 09:58
            A ktory plaszcz z taniej siecioeki teraz ma? Welna to nie wyznacznik plaszcza..
            • cisco1800 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:52
              kupiłam wczoraj w reserved płaczcz z wełną w składzie. Nie jest to porażająca procentowo ilośc, bo 20% ale jednak trochę tej wełny ma.
    • rinoa_woman Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:18
      Moim zdaniem przepłaciłaś. W zeszłym roku co druga babka w takim chodziła. Gdzieś widziałam je za 1/4 ceny tej przecenionej. To taki typowy płaszczyk sprzedawany na targu/rynku, gdzie wszystko jest takie samo.
      Bez obrazy, ale chciałaś szczerą opinię.
      O tak jak ktoś zauważył, zapewne akryl i cienki, więc nie ogrzeje, a poza tym na pierwszym deszczu zmoknie, nasiąknie i prawdopodobnie nie nada się już do niczego.
      • asia_i_p Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:21
        To zależy, do czego chcesz używać. Mnie ciotka dała w zeszłym roku i w zimie w szkole to był sprzęt ratujący życie. Natomiast rzeczywiście używałam i używam raczej jako swetra na sytuacje ekstremalne niż płaszcza.
      • rosie Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 07:47
        Na lokalnych rynkach/bazarach bez markowej metki, czesto lepsze jakościowo, lepiej skorojone za ok 150zł. Ale ten też jest fajny. Za 2 stówy można brać, trzech bym nie dała.
    • bywalec.hoteli Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:23
      to szlafrok? 😃
      • heca7 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:31
        bywalec.hoteli napisał:

> to szlafrok? 😃

Paska brakuje więc raczej nie wink
      • terazkasia Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:42
        bywalec.hoteli napisał:

> to szlafrok? 😃

Też tak pomyślałam
    • m_incubo Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:24
      Wygląda raczej jak sweter.
      I zapewne sprawdzi się jako sweter, bo na pewno nie płaszcz.
      Ogólnie sweter jak sweter, może być.
    • magdallenac Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:24
      Mnie się podoba. Super kolor, nosiłabym z grubym skórzanym paskiem.
      • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:30
        magdallenac napisała:

> Mnie się podoba. Super kolor, nosiłabym z grubym skórzanym paskiem.

Nieee, z paskiem to taka buła powstanie u góry. Kolor super- taki camel, wyrazisty beż.
    • heca7 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:29
      Powiedziałabym, że to długi sweter lub kardigan. A nie płaszcz. Nie wiem jaki to kolor na żywo ale na zdjęciu ryzykowny. Mam wrażenie, że ten odcień jest postarzający (przynajmniej mnie tongue_out ). A to w ogóle ma guziki? Czy trzeba cały czas trzymać za poły jak ta pani? wink
      • porcelanaporcelana Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 03.10.22, 22:30
        heca7 napisała:

> Powiedziałabym, że to długi sweter lub kardigan. A nie płaszcz. Nie wiem jaki t
        > o kolor na żywo ale na zdjęciu ryzykowny. Mam wrażenie, że ten odcień jest post
        > arzający (przynajmniej mnie tongue_out ). A to w ogóle ma guziki? Czy trzeba cały czas
        > trzymać za poły jak ta pani? wink

Ma zatrzaski wewnątrz schowane.
        • ajaksiowa Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 07:48
          Podoba mi się ten styl,co do materiału ..mam dobre doświadczenia,kolor też ok,ma podszewkę?a co pod szyję?
          • nuta15 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 08:08
            Ładny kolor, ale z takim składem poliamid, akryl i poliester plus brak podszewki nie kupuję.

• kanna Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 08:44
      Kardigan,
    • alpepe Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 08:52
      Obleci za szlafrok, jak zgubisz. Niepraktyczny w ch., jakby to powiedział pewien mój znajomy mechanik samochodowy.
    • taje Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 09:19
      Mnie się podoba.
    • lauren6 Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:04
      To jest płaszcz? Wygląda na kardigan.
    • demodee Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:07
      Ja bym nosiła po domu, jak Siekierki odłączą.

(Siekierki, to elektrociepłownia, która ogrzewa moje osiedle.)
    • hanusinamama Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:45
      Taki bardziej szlafrok/kardigan do łażenia w domu jak ci zimno. Nie ma podszewki, wiatr będzie przez ten materiał hulał.
      Do poleżenia na kanapie z kotem i ksiązką ok
    • alicjamagdalena Re: Taki płaszcz kupiłam na wyprzedaży 04.10.22, 10:47
      Kupiłam taki w zeszłym roku.. to bardziej swetrów plaszcz i cena ok 199 bez przecen

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka