Dodaj do ulubionych

Wendzikowskiej peron odjechał?

03.10.22, 22:28
www.plotek.pl/plotek/7,154063,28981946,anna-wendzikowska-uderza-w-kolezanke-z-tvn-pokazala-sms-y.html#do_w=57&do_v=391&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
Wendzikowskiej peron do reszty odjechał? Rozumiem, zwróciła uwagę na mobing w pracy i chwała jej za to ( choć kilkanaście lat w TVN wytrzymała), ale męczyć bułę w nieskonczoność- jaka to ona nieszcześliwa, zawiedziona i biedna? Teraz zaatakowała swoją koleżankę z redakcji i ujawniła publicznie ich prywatną korespondencję?
Miliony ludzi traci pracę i się tak nie zachowuje, Torbicka odeszła z TVP i całość sprawy zamknęła w dwóch zdaniach, podobnie inni. A ta weszła w fazę prania brudów?
Obserwuj wątek
    • aagnes Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 22:55
      Chyba caly dworzec. Z rodzicami skłócona, dwóch facetów poszło w siną dal, w pracy problemy, wyjątkowo niesympatyczna postać.
      • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:29
        aagnes napisał:

> Z rodzicami skłócona
        zdaje się, że jej ojciec był alkoholikiem
        >dwóch facetów poszło siną w dal
        To już najgorsze!
        > w pracy problemy No, a mogła przecież dac się spokojnie mobbigowac, to ci niewdzięcznica > >wyjatkowo niesympatyczna postać
        Znasz ją osobiście? Ani mi brat, ani swat ta Wendzikowska, ale jakie to słabe, że kobiety piszą takie rzeczy.
        • aagnes Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:19
          Osobiscie nie, z opowiesci znajomych tylko.
          a co to za roznica kto to pisze, o facecie napisalabym to samo. płeć nie ma znaczenia.
          • figa_z_makiem99 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 22:50
            Nie ma się czym chwalic aagnes, rodziców nie wybieramy, mężczyźni często odchodzą, zatrzymanie faceta za wszelką cenę i znoszenie jego zdrad, paskudnego zachowania czy innych kwiatków nie jest żadną wartością, a mobingowany może być każdy z nas. Ważne natomiast jest, jak odnosimy się do innych ludzi i świadczy to o klasie człowieka.
    • heca7 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 23:16
      To ta co ostatnio na jakąś imprezę przyszła w futrzanych gaciach, pończochach i koronkowym staniku? wink
      • simply_z Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 23:18
        To Malwina
        • angazetka Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 23:21
          Wędzikowska w dodatku wink
          • black_magic_women Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:54
            Kuzynka.
      • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 23:21
        Nie.
        • heca7 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 07:58
          Ok, czyli nie jestem w temacie wink
      • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:09
        A gdyby nawet to była ta, to co już o mobbingu nie ma prawa mówić?
        • heca7 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:19
          Zupełnie nie łączyłam tych dwóch spraw. Chciałam tylko dowiedzieć się czy to ta.
    • gama2003 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 03.10.22, 23:59
      Wyciaganie mobbingu jest słuszne. Tylko...
      To środowisko podejrzewam w identyczny sposób funkcjonuje wszędzie. I ( wiem, że podłe, ale pewnie tak to wygląda ) takie pranie brudów może jej wiele drzwi na zawsze pozamykać. W innych telewizjach.

Chociaż w jednej to mogą się otworzyć. Szeroko.
    • jasnoklarowna Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 07:52
      Tak lekko odbiegając bo chyba mnie ominęło. Torbicka odeszła w związku z mobbingiem? Były takie podejrzenia? Doświadczyła czy ja posądzano? Pytam poważnie, bo nie słyszałam.
      • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:58
        Nie, Torbicka nie odeszła z powodu mobbingu. Sama mówiła, że chodzi o przyczyny polityczne, a kropką nad i miał być to: Pod szyldem mojego autorskiego programu "Kocham kino" wypuszczono publicystyczno- propagandową rozmowę na temat "Idy", która z filmem i kinematografią nie miała nic wspólnego. Zrobiono to bez mojej wiedzy. Stwierdziłam, że skoro przestałam mieć wpływ na to, co pokazywane jest w moim programie, to muszę odejść.10 maj 2019"
    • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:13
      Wygląda na to, że ona ma niesamowity ból tyłka o coś innego. Przez lata jechała na fejmie i ślicznej buzi, bo merytorycznie to jest cieniutka, jej wpadki są w branży legendarne. I jak to z jechaniem na ładnej buzi bywa, przychodzi czterdziestka i się kończy. A tutaj zamiast kolejnej ślicznej młodziutkiej statystki na jej miejsce przychodzi niewiele młodsza babka o figurze dalekiej od modelki za to z ogromną wiedzą, po studiach filmoznawczych, ze świetnym warsztatem i doświadczeniem w mediach też drukowanych i radiu. No można się wściec.
      • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:26
        No więc powiem Ci, że tak jej słucham i myślę sobie nie no, oczywiście, mobbing należy ujawniać i tępić, tylko geez, laska, ty byłaś notorycznie nieprzygotowana, słynęłaś głównie z żenujących wpadek, a teraz zdziwko, że wywoływało to nieprzychylne komentarze w pracy? Serio? I druga uciśniona - ex Zamachowska, cudowny fachowiec, rzetelna i z klasą, nigdy nie powiedziała nic kretyńskiego, nietaktownego, nie na miejscu, tylko jej wyjęli z kontekstu i przemontowali, źli ludzie. Serio??
        • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:38
          Trochę przesadzasz. Nie była "notorycznie nieprzygotowana", wpadki miała może że dwie, tak, też uważam, że powinna wiedzieć kto to Grotowskismile
          • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:46
            No dobra, może trochę przesadzam, rzeczywiście. Po prostu jakoś jej nie łączę z pojęciem profesjonalizmu wink
            • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:00
              Za ładna na profesjonalizm?wink
              • semihora Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:07
                merces napisała:

> Za ładna na profesjonalizm?wink

Raczej za dużo wpadek na profesjonalizm. Nic osobistego, nie chodzi o urodę.
              • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:13
                merces napisała:

> Za ładna na profesjonalizm?wink

Yyy, CO.
            • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:14
              To naprawdę nie trzeba śledzić jej dokonań, wystarczy przeczytać te wpisy z 2 czy 3 ostatnich dni. Przecież kobieta nie potrafi zdania sklecić. Rozumiem że pisze w emocjach ale no doprawdy...
          • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:46
            Poza spektakularnymi wpadkami była zwyczajna, codzienna cienizna. Jej "wywiady" były płaściutkie, wtórne.
            • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:07
              O to. Już pal sześć Grotowski et consortes ale te jej wywiady były zwyczajnie słabiutkie. Swoją drogą, o kim wyżej pisałaś, że przyszedł na miejsce Wendzikowskiej? Bo ja chyba za mało śledzę media.
              • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:09
                Aaaa, dobra, widzę odpowiedź poniżej. Faktycznie za mało śledzę
              • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:35
                NO były słabe. Prawa jest taka, że wpadka się może zdarzyć każdemu. Jakby jej praca jako taka była uznawana za rzetelną, wywiady przygotowane a ona miała wiedzę...nie byłoby problemu. A tu było tak: nuda, nuda, byle jak, nuda, nuda, MEGAWPADKA!!!, nuda, nuda, byle jak, nuda, nuda, MEGAWPADKA!!.
        • porcelanaporcelana Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:15
          annaboleyn napisała:

> No więc powiem Ci, że tak jej słucham i myślę sobie nie no, oczywiście, mobbing
          > należy ujawniać i tępić, tylko geez, laska, ty byłaś notorycznie nieprzygotowa
          > na, słynęłaś głównie z żenujących wpadek, a teraz zdziwko, że wywoływało to ni
          > eprzychylne komentarze w pracy? Serio? I druga uciśniona - ex Zamachowska, cudo
          > wny fachowiec, rzetelna i z klasą, nigdy nie powiedziała nic kretyńskiego, niet
          > aktownego, nie na miejscu, tylko jej wyjęli z kontekstu i przemontowali, źli lu
          > dzie. Serio??

O to to. Piona.
      • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:31
        Nie śledzę zupełnie TVNu, o kim mówisz?
        • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:34
          Borsuczyca wrzuci sobie w wyszukiwarkę Wendzikowska vs Tatarska.
      • mebloscianka_dziadka_franka Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:55
        No właśnie, czy ona bóldupi, bo znaleziono kogoś lepszego na jej miejsce?
        • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:00
          Ciężko stwierdzić z jednej strony niby sama odeszła, bo miała dość. Z drugiej ma pretensje do byłej koleżanki, że ta nie zachowała się lojalnie. Jeszcze mocno sugeruje, że nie ona ją wprowadziła na salony.
          Gdyby powiedziała wprost, że została wygryziona to sprawa byłaby bardziej zrozumiała a tak to jest ból dupy w zasadzie nie wiadomo o co.

jastrzabpost.pl/newsy/kim-jest-anna-tatarska-nastepczyni-ani-wendzikowskiej-w-tvn_1235771.html
          • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:43
            No właśnie o to jest. Celebrytkę zastąpiła dziennikarka z prawdziwego zdarzenia, nietypowy ruch jak na dzisiejsze media to i szok u zastąpionej spory.
            • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:48
              No tak tylko skoro sama odeszła to nie powinno ją obchodzić kogo zatrudnią w zastępstwie.
              • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:55
                Pewnie miała wizję że jak odejdzie to program szlag trafi a ludzie będą słać maile że teraz to już nie to samo, a tu nic się nie wydarzyło, zatrudniono nową osobę i nikt jej specjalnie nie żałuje. To jest dość normalny typ myślenia, nie trzeba do tego celebrytów. Klasyczne: "tak mnie traktują a zobaczyliby gdybym odeszła...", "Zacharowuję się a nikt tego nie docenia, już ja im pokażę"... po czym kiedy do odejścia faktycznie dochodzi świat jednak kręci się dalej.
              • guacamole2020 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 15:29
                Może dostala kase za zrobinie nowej zasięgów? Np. do mnie zasięgneła. Jeszcze 5 minut temu myśłam, że Wendzikowska to aktorka, która jak widzę nazywa się Agnieszka Więdłocha XD. Teraz juz wiem, ze to dwie różne osoby, a do tego jestem zaciekawiona kim jest ta nowa pani. Kto wie, może nawet obejrze DDTVN, zeby się dowiedzieć?
          • black_magic_women Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:59
            Borsuczyco to chyba na zasadzie "rzuciłam Maurycego w cholerę". Za jakiś czas okazuje się, że związała się z nim Pietruszkowa. "Szuja, jak mogła mi to zrobić, po tym wszystkim co razem przeszłyśmy, związała się z chłopem, którego rzuciłam!".
            • memphis90 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 15:43
              Ale zdaje się Pietruszkowa już wcześniej z Maurycym sie prowadzala, wręcz razem z Kowalską Maurycym się zgodnie dzieliły, a teraz Kowalska ma focha, ze ona Maurycego rzuciła, a Pietruszkowa prowadza sie z nim dalej, a nawet bardziej, bo się Maurycemu moce przerobowe zwiększyły…
          • misterni Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 02:40
            Przeczytałam ten artykuł i trochę się dziewczyna gubi w zeznaniach. Po piętnastu latach pracy, w której myślała, że jest dobra, nagle kazali jej z kimś konkurować, to ona wolała odejść. Gdzie tu mobbing, skoro przez piętnaście lat była utrzymywana w przekonaniu, że dobrze pracuje?
            • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 02:51
              Gdzie tu mobbing? Przecież, że miał miejsce poświadczył sam TVN: "Aniu, Twój wpis poruszył bardzo wiele osób. W redakcji "DD TVN" zdarzały się niestety zachowania, które nie powinny były mieć miejsca w dobrze zarządzanej, przyjaznej firmie, jaką chcemy, żeby był TVN. Po otrzymaniu Twojego listu wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych i personalnych. Przytoczone przez Ciebie sytuacje nie powinny były się nigdy zdarzyć i zrobimy wszystko, żeby się nie powtórzyły ".
              • evening.vibes Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 07:17
                merces napisała:
                > Gdzie tu mobbing? Przecież, że miał miejsce poświadczył sam TVN

Nie - nie poświadczył. Nie każde złe zachowanie to mobbing. Nie każdy stres w pracy to mobbing.
            • riki_i Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 10:19
              "Nagle kazali jej z kimś konkurować"?

Jaka to konkurencja jak ci zabierają tematy i dają do zrobienia komuś innemu?
              • misterni Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 12:30
                riki_i napisał:

" Jaka to konkurencja jak ci zabierają tematy i dają do zrobienia komuś innemu?"

Przytoczyłam jej słowa z załączonego linku.
      • nojabrina88 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:45
        Doskonałe podsumowanie, w punkt
    • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:32
      Najlepsze jest to - prawdziwe złoto. Ciekawe czy odcinek gdzieś hula w necie.

www.pudelek.pl/anna-wendzikowska-po-raz-pierwszy-komentuje-swoj-udzial-w-ugotowanych-jedna-z-okrutniejszych-rzeczy-jakie-mnie-spotkaly-zostalam-zrobiona-w-chu-a-6819265695030080a
      • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:35
        "Celebrytka w mocnych słowach opowiedziała o kulisach przypalenia batatów. "Za długo milczałam i już nie chcę"." big_grin big_grin big_grin
        Ona jest jak Severski, który jak na byłego szpiega - strasznie dużo gada.
        Ta ciągle przerywa milczenie z kolei.
        • lilia.z.doliny Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:51
          Batatgate....
        • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:48
          Ale Severski nie gada o tym, co robił w pracy i w przeciwieństwie do Suworowa nie udaje, że z narażeniem życia zdradza tajemnice smile
          • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:35
            Nie gada, mówisz.
            • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:01
              Dobra, nie jestem obiektywna, bo ja się w nim podkochuję od pierwszej książki smile Ale przecież on pisze fikcję, trochę taką momentami kmwtw, ale fikcję. A gada raczej ogólniki powszechnie znane, lub po prostu komentuje jakieś wydarzenia bieżące. O robocie to gada Kafir i dlatego ma problemy
              • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:07
                Ależ ja też przez niego zarywałam noce wink Fikcję, dobra, ale nie opiera jej na cyklu życiowym stonogi (chyba, że przez S wink) tylko wlaśnie:, wink wink, mógłbym więcej, ale na razie nie powiem. No, cicho nie siedzi w daczy, w lesie.
                • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:09
                  Tylko to jest takie gadanie, jak Naval, który też niczego tajnego przecież nie zdradza, a ludzie czytają jak szaleni
                  • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:37
                    Albo riki...
                    (przprszm, musiałam)
                    • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:52
                      Severski i Naval są zdecydowanie bardziej hot smile
                      • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:56
                        Żadna sztuka, nawet gdyby r. wyglądał jak Pitt. O gadaniu mowię wink
                        • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 15:55
                          Naval to akurat ma ego wywalone w kosmos, ale w sumie nie bez podstaw smile A co do Severskiego to ja nie wiem, jak czytelniczki mogą lecieć na jakiegoś Greya czy innego Massimo jak jest Jagan
                          • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 15:57
                            "Skromność jest dla tych, którzy nie mają większych zalet", wiadomo wink
                • magdallenac Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 15:44
                  Mówicie, że ten Severski taki dobry?? Kocham powieści szpiegowskie! Od czego zacząć?
                  • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 15:53
                    Od Nielegalnych, a jak Cię wciągnie to czytaj po kolei dalej. Tam jest sporo smaczków politycznych, jak nie znasz naszego bagienka to nie załapiesz wszystkich aluzji, ale można czytać i bez tego. I jest świetna postać kobieca - Sara.
                    • magdallenac Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 18:19
                      Ok. Mam! Smaczki też ogarniam, dzięki!
      • primula.alpicola Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:53
        Bataty to złoto a Grotowski to diamenty.
        Było coś jeszcze z Bukowskim, zdaje się.
        • annaboleyn Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:59
          Wyciągnęła go z grobu wink
          • primula.alpicola Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:03
            A, tak, zmartwychwstała biednego Charlesa!
            • mid.week Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 22:13
              Jeszcze o wzroście Toma Cruise bredziła na wizji, że on za mały żeby być pociągającym.
      • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:23
        Chyba hula, kiedyś ze znajomymi oglądaliśmy parę odcinków dla beki i trafiliśmy na ten, był wybitny, naprawdę mogę polecić. To było parę lat temu ale wydaje mi się że wszystkie wtedy były normalnie dostępne na playerze TVN i pewnie są nadal.
        • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:32
          A tak serio- nie znam się ale nie wygląda wam to na jakąś fazę manii czy coś takiego? Mówiła o depresji, teraz od paru dni ma nagły zryw i komentuje wszystko jak leci bez ładu i składu: mobbing, niesprawiedliwy program kulinarny, smsy z koleżanką.... Jak na moje oko to ona potrzebuje pomocy bo to jest dość niezwykłe.
      • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:12
        Ona myślała, ze ja potraktują wyjątkowo. Innych gotują w tym programie...dla niej zrobią wyjatek. Serio?
      • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:15
        Na wszystkie bataty Afryki!
      • memphis90 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 15:50
        Markobosko, przypalenie batatow „jednym z najgorszych doświadczeń w życiu” tej pani i straszliwa trauma polegająca na tym, ze reality show pokazał, jak robi z siebie furiatkę zamiast dokonać przyjaznych wizerunkowi cięć montażowych… uncertain
    • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:44
      < ta weszła w fazę prania brudów? A brudy to się pierze we własnym domu, już pani Dulska to mówiła!
      • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:14
        Serio wyciaganie prywatnych rozmów jest twoim zdaniem ok??
        • riki_i Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:13
          Jeśli to świadczy o czyimś sq...syństwie, to tak, wyciąganie prywatnych rozmów z taką osobą, jest imo ok.
    • primula.alpicola Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 08:54
      Dobrze, że mówi o mobbingu. Obawiam się tylko, że ze swoja osobowością i umysłowością nie ugra zbyt wiele, a nawet sobie zaszkodzi.
    • semihora Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:04
      >>>choć kilkanaście lat w TVN wytrzymała

O rany... Naprawdę mogło się obyć bez tej uwagi, bo ma ona na celu odebranie wiarygodności skarżącemu się. Ludzie wytrzymują różne rzeczy, ale to nie znaczy, że im jest w takim potrzasku dobrze i wygodnie.
      • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:40
        semihora napisała:

> >>>choć kilkanaście lat w TVN wytrzymała
        >
        > O rany... Naprawdę mogło się obyć bez tej uwagi, bo ma ona na celu odebranie wi
        > arygodności skarżącemu
        >
        Podobnie jak insuowanie choroby psychicznej, co także ma miejsce w tym wątku.
        • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:51
          To ja insynuowałam, nie mówię że mam rację, ale takie nagłe wzmożenie i produkcja chaotycznych wpisów na każdy możliwy temat, od poważnych oskarżeń po żale za niesprawiedliwy program kulinarny, u osoby z depresją budzi we mnie wyjącą syrenę alarmową że może problem jest szerszy.
          Jeśli nie jest i jest jakiś inny powód takiego działania to dobrze dla niej i tego życzę.
          • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 09:55
            Ta choroba to raczej tzw. sraczkus celebrytus
            • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:01
              Też możliwe. Założyłam może błędnie że takie postępowanie u osoby odbytej z mediami nie ma żadnych znamion logiki więc musi być efektem jakiegoś grubszego problemu. Nie kojarzę też drugiego takiego przypadku żeby ktoś po rzuceniu grubych oskarżeń przeszedł płynnie do żali o bzdury sprzed lat. "Szef mnie molestował... Słusznie się oburzacie ale powiem wiecej- Kaśka z księgowości zużyła mój cukier w 2016!"- tak to teraz wygląda.
              • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:04
                obytej*
            • fornita111 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 21:00
              g.r.uuu napisała:

> Ta choroba to raczej tzw. sraczkus celebrytus
              Lubie to!
          • nikki30 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:46
            >od poważnych oskarżeń po żale za niesprawiedliwy program kulinarny, u osoby z depresją budzi we mnie >wyjącą syrenę alarmową że może problem jest szerszy.

Widać, że nikt cię w życiu nie przeorał, skoro tak piszesz...Może i dobrze, więc sobie możesz beztrosko pisać głupociny.
            Ludzie pękają w różnych momentach swojego życia. Kiedyś broniłam dziewczyny, którą mobbingowano 20 lat. Sprawę ostatecznie wygrała.
            Pękła pewnie dlatego, że wszystkie osoby, które ją mobbingowały awansowały w jej macierzystej albo kolejnej stacji telewizyjnej. Uważasz, że tak powinniśmy reagować na mobbing?
            • 35wcieniu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 22:43
              Totalnie porównywalne sytuacje. Totalnie big_grin obie mobbingowane, obie pękają, mi się nie klei że ta pierwsza po rzuceniu poważnego tematu przechodzi do analizy jakiegoś bzdurnego programu o gotowaniu sprzed lat, a ty mi wyjaśniasz że broniłeś mobbingowanej dziewczyny. Jaka jest analogia bo nie bardzo wiem?
              • nikki30 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 15:41
                >a ty mi wyjaśniasz że broniłeś mobbingowanej dziewczyny
                Przepraszam nie jestem mężczyznąbig_grin
                Po drugie tak porównywalne sytuacje, bo jak człowiek pęka to wyrzuca z siebie wszystko jak leci, tym bardziej, że dalej mowa o telewizji, tej samej stacji, tych samych producentach...Jej wina, że nie zadbała o autoryzację po montażu, bo takie zapisy są normą przy wielu programach i umowach.
                >do analizy jakiegoś bzdurnego programu o gotowaniu sprzed lat
                Taki bzdurny program, że wszyscy jej go wypominają...Ja się dziwię, że dopiero teraz odpowiedziała.
                Mało w życiu przeżyłaś i mało w życiu widziałaś.
                Mobbing jest mobbingiem, więc jak to określiłaś totalnie porównywalne sytuacje, prawie zawsze ten sam schemat - po wielu latach człowiek pęka a g.wno się wylewa, z każdej strony. I obyś nigdy nie musiała takiej sytuacji doświadczyć.
                • memphis90 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 16:00
                  No litości… spaliła fryty, wielka mi trauma. W tym samym programie gość wywalił na ziemię całe tiramisu i skwitował to śmiechem…

*tak, przeżyłam mobbing i to solidny
      • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:02
        > ale to nie znaczy, że im jest w takim potrzasku dobrze i wygodnie.

Ale dlaczego ta pani pracowała w TVNie, skoro jej tam źle było? Ktoś ją zmuszał i szantażował?

W życiu chodzi o to, żeby było dobrze i wygodnie, może ten potrzask jednak wygodny był?
        • laluna82 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:47
          Może nie każdy chce pracować w biurze, szkole czy na kasie ? To jakiś obowiązek ? Nie można chcieć pracować w mediach ? być rozpoznawalnym ? lepiej zarabiać ?
          Ma to się wiązać ze zgodą na mobbing ?
          • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:54
            Można pracować w mediach, ale trzeba liczyć się, z tym, że tam jest mnóstwo wypadków mobbingu.
            Tak jak pracownik budowy musi liczyć się z tym, że ma większe niż inne zawody ryzyko , że spadnie z rusztowania. A lekarz, że zarazi się chorobą zakaźną. Palacz, że zachoruje na raka płuc, wargi, żołądka itp.
          • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:58
            No dobra ale mobbing to jedno. Bardzo odbrze ze o tym mówi...i jakby na tym poprzestała. Ale teraz ma jakąs lawinę wylewania żali. I przestaje być wiarygodna.
            BO tu są dwie sprawy równoległe:
            1) mobbing
            2) ból dupy ze program po jej odejsciu nie dość ze nie padł to jeszcze dostała go osoba z wiekszą wiedzą i talentem niż ona.
            Jak potraktować osobę, którą mowi, że była mobbingowana...a za chwile wylewa pomyje, na następczynie która śmiała być lepiej przygotowana niż ona?
            • riki_i Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:04
              hanusinamama napisała:

> 2) ból dupy ze program po jej odejsciu nie dość ze nie padł to jeszcze dostała
              > go osoba z wiekszą wiedzą i talentem niż ona.

No nie. Dostała pani włazidupka, wcześniej kreująca się na fałszywą przyjaciółeczkę, a de facto ryjąca pod Wendzikowską, żeby dostać jej posadę.

> Jak potraktować osobę, którą mowi, że była mobbingowana...a za chwile wylewa po
              > myje, na następczynie która śmiała być lepiej przygotowana niż ona?

Następczyni jest rodem z polskiego folwarku pańszczyźnianego. Przygotowana nie jest i nie była. Potrafiła jedynie intrygować, aby zająć miejsce W.
              • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:23
                Bzdury piszesz, zobacz, jakie doświadczenie ma Tatarska. Pod nikim nie musiała ryć, pracowała przez lata dla innych mediów i wyrobiła sobie nazwisko. Dostała propozycję luźnej współpracy z TVN, sprawdziła się to dostała ofertę.
              • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:23
                Czytałeś odpowiedź tej następczyni na Plotku? Może i z folwarku, ale klasy ma więcej niż p. W.
              • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:27
                Riki nie będę o tym dyskutować z osobą która wie...bo czytała pudelka, plotka czy inne tego typu gówno
                • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:31
                  Cicho Hanusina riki sprawia wrażenie, że ma jakieś insajdy 😃
                  • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:37
                    raczej jakby się jarał W.
                    • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:58
                      alpepe napisała:

> raczej jakby się jarał W.
                      >

On woli blondynki
                      • chatgris01 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 06.10.22, 13:37
                        borsuczyca.klusek napisała:

> alpepe napisała:
                        >
                        > > raczej jakby się jarał W.
                        > >
                        >
                        > On woli blondynki
                        >
                        >

Chyba nie, niejednokrotnie zachwycal sie Sandra Bullock.
                  • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:42
                    Jakby miał insajdy to by nie pisał o ryciu pod kimś
    • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:11
      A ja trochę się wyłamię z narracji. NIGDY nie trawiłam Wendzikowskiej, wydawała mi się wyjątkową idiotką. Po słynnym programie "ugotowani", który przez przypadek akurat obejrzałam, wydawała mi się osobą niezrównoważoną. I może taką jest. Nie wiem. Ale bardzo poruszyła mnie jej wypowiedź na temat rodziców. Ona nie utrzymuje z nimi kontaktów, jej wnuczki nie poznały dziadków. Powiedziała, że NIGDY jako dziecko nie była w stanie sprostać wymaganiom rodziców. Wyobrażacie sobie to??? Ja wiem, że to jej zdanie, może rodzice to widzą inaczej. Ale powiedziała też gdzieś, że rodzice nie zabiegali o poznanie wnuczek. Jeśli część z tego jest prawdą, to ona została bardzo skrzywdzona w dzieciństwie. Szuka w życiu akceptacji i miłości, czego chyba nie otrzymała jako dziecko. Więc nie dziwne, że jest tak pokręcona.
      • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:13
        Szuka akceptacji i miłości i dlatego przez kilkanaście lat pracowała w szołbyznesie?

Zamiast w schronisku dla zwierząt?
        • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:21
          Eee bo potrzebuje kasy?
          • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:32
            Eee, a kto nie potrzebuje?

Przecież ogólnie wiadomo, że w tej branży panuje wyzysk, molestowanie, a sukcesy osiąga się po trupach.

Jeśli p.Wendzikowska trafiła do telewizji jako młoda, niczego nieświadoma dziewczyna, to szybko powinna zorientować się, co jest grane i odejść, jak wiele innych młodych dziewczyn, też bez kasy.

Skoro została, to znaczy, że jej pasowało.
            • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:42
              Tak, i ze swoim wykształceniem pracować w biedrze.
              • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:51
                Maturę ma, więc do Biedry może startować.

Poza tym wiki pisze, że zaczęła studia dziennikarskie w Wwie, a zakończyła w Londynie (Jak to możliwe? UW ma filię w Londku?), więc na pracownika mediów papiery ma. I to znaczy, że nie musiała pracować w TVNie, bo tylko tam przyjmują do roboty bez matury...

Może tez próbować zatrudnić się w szkole. Pewnie by ją wzięli...
              • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:51
                A to po dziennikarstwie jest tylko albo Biedra, albo TVN? Wendzikowska jest o trzy lata starsza od mojego kolegi z LO, który także skończył dziennikarstwo (wg wikipedii pani ma takie wykształcenie). Owszem, nie zrobił kariery na miarę pani Wendzikowskiej, ale pracuje w zawodzie i jakoś po studiach mu się udało ani dnia nie przepracować w Biedrze. Nie powiedziałabym, że miał większe możliwości niż ona (syn nauczycieli z prowincjonalnego miasta). Może zatem nie ma co uderzać w tony dramatyczne.
                • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:04
                  Nie uderzam w tony dramatyczne. Zauważam tylko to, że może pochodzić z patologicznego domy. I może dlatego ma problemy psychiczne. Bo to że ma, to chyba jest bezdyskusyjne. Mechanizm jest prosty. Wróciła z wielkiego Londynu, młoda, ładna, z perfekcyjnym angielskim. Szołbyznes ją wchłonął. Pewnie jak była te 20 lat młodsza, to godziła się na więcej. Potem pojawiło się jedno dziecko, drugie dziecko. Ona pewnie przywykła do pewnego rodzaju życia ... . A prywatnie chyba nie za szczęśliwa. Mówią, że po odejściu Miszczaka posunięto ją. Może miała łatwiejszy start, może nie ... kto to wie.
                  • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:08
                    Ale ja nie o tym, że uderzasz w tony dramatyczne, pisząc o patologicznym domu, tylko nie wiedzieć czemu stawiasz alternatywę: odejść, albo ze swoim wykształceniem pracować w biedrze Tak jakby między Biedrą a TVN nie istniało nic więcej. To uważam za uderzanie w tony dramatyczne.
                    • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:18
                      No pewnie trudno spada się ze świecznika. Pewnie trudno byłoby jej pracować za pensję nauczyciela czy w biurze od 8.00 do 16.00. Jest też osobą mocno rozpoznawalną, to daje większe możliwości i równocześnie chyba wykreśla z wielu dziedzin.
                      • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:21
                        No pewnie trudno się spada, ale prędzej uwierzę, że Putin zrzuci na PKiN bombę atomową, niż w to, że Wendzikowska po odejściu z TVN miałaby do wyboru Biedrę li i jedynie.
                        • borsuczyca.klusek Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:25
                          Tylko nie na PKiN 🙏
                          • daniela34 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:32
                            Uważaj, to nie chmury
                            To Pałac Kultury
                      • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:22
                        > Pewnie trudno byłoby jej pracować za pensję nauczyciela czy w biurze od 8.00 do 16.00.

Dlaczego trudno? Mnóstwo ludzi daje radę!

> Jest też osobą mocno rozpoznawalną,

Twarz ma bardzo przeciętną, jakbym ją spotkała na ulicy, a nie na ekranie, to bym jej nie skojarzyła z nikim.
                  • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:10
                    > po odejściu Miszczaka posunięto ją

CO to znaczy?
                    • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:20
                      Piszą w internetach. Ona chyba jednak nie do końca z własnej woli odeszła. Ale może to tylko plotki internetowe.
                      • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:23
                        "Posunięto" w żargonie szołbyznesowym znaczy "odsunięto, wyrzucono"?
                        • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:36
                          Tak, tak. U męża w korpo tak się mówi.
      • hanusinamama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:15
        I tej akceptacji szuka pokazując prywatne wiadomości od koleżanki z pracy?? No sa pewne granice.
        • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:19
          To dość logiczne zachowanie osoby, która czuje się niekochana, odtrącona, skrzywdzona. Broni się na wszystkie możliwe sposoby. I nie, nie uważam, że to normalne, fajne. Ona ma bezdyskusyjnie problemy. Jakoś mi jej szkoda.
          • roks30 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:24
            Mówi, że jest DDA.
      • furiatka_wariatka Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:50
        Też uważam, że ma różne problemy sama ze sobą i to kolejny przykład na to, że pierdząco słodki instagram to przeważnie przykrywka. Często pisała jak kocha swoja pracę, i jeszcze te teksty jak to zap..ła w szkole, pisała olimpiady i generalnie to sama sobie na wszystko zapracowała i teraz ma takie idealne instagramowe życie. Widać ile z tego było prawdą. Tyle pewnie gdyby nadal tę prace miała to pisałaby jak kocha TVN. Tak ja ta słynna okładka "taka miłość się nie zdarza", która jak się potem okazało została już zrobiona po rozstaniu z ojcem dziecka. Więc w zasadzie u niej wszystko to jedno wielkie kłamstwo, pewnie już sama nie wie co jest prawdą.
        • gaga-sie Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 05.10.22, 16:45
          Wiarygodna jak Cichopki. Czego się nie robi dla pieniędzy na IG.
      • black_magic_women Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:03
        Gąaskamo, kiedyś o rodzicach wypowiadała sie inaczej, ale ostatnio napisała, że jest DDA.
        • black_magic_women Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:05
          black_magic_women napisała:

> Gąaskamo,

Przepraszam za ten wytwór telefonu sad
          • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:07
            Ależ jest ok. Gąskama, to połączenie nazwiska panieńskiego mojej matki i słowa mama. Dobrze wytworzył telefon.
        • gaskama Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:06
          No coś tam w dzieciństwie nie wyszło. Ile z nas tu na forum żyje z jakimś bagażem wyniesionym z domu rodzinnego. No mnie jej jest po ludzku żal, bo mam świadomość tego, że za tym kolorowym kłamstwem, którego jej tak wiele osób zazdrości, kryje się chyba bardzo zagubiona i nieszczęśliwa kobieta. Może i nie jest zbyt mądra. Ale i tak mi jej żal.
          • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:13
            Ja przeczytałam, że jej starsza córka ma problemy ze wzrokiem, bo ona się saunowała będąc w ciąży i to uszkodziło wzrok jej córki. Zważywszy na to, że faktycznie córka nie wdała się z urodą w mamę, do tego z koszmarnym zezem, ułożył mi się obraz bardzo próżnej i pustej osoby. Może i zagubionej, ale jakoś niewzbudzającej we mnie współczucia.
            • black_magic_women Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 14:49
              alpepe napisała:

> Ja przeczytałam, że jej starsza córka ma problemy ze wzrokiem, bo ona się sauno
              > wała będąc w ciąży i to uszkodziło wzrok jej córki.

Naprawdę?!
      • g.r.uuu Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:51
        Ale to tak jakby nie jest sprawą pracodawcy. To wymachiwanie trudnym dzieciństwem, depresja czy autyzmem - jak to ładnie ktoś ostatnio napisał - na zasadzie karty wyjścia z więzienia w Monopoly jest już niestrawne. Złe relacje z rodzicami nie usprawiedliwiają słabej pracy.
    • evro44 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:21
      nie wiem, nie znam się ale dla mnie bardzo przeszkadzający u tej pani był taki ścisk gardła i takie wrażenie , że musi odchrząknąć. I nie ma co roztrząsać ale jak coś się kończy to i kasa się kończy więc. A czy ona taka pinkna, kwestia gustu
    • skumbrie Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 10:24
      Wendzikowską zaczęłam kojarzyć po "Ugotowanych", w których wzięła udział.
      Peron odjechał? Dworzec cały, a tory zwinęły się same już dawno.
    • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:10
      Laska nie była u nich na etacie, trzymała się zębami i pazurami, więc jaki niby mobbing? W każdej, dosłownie w każdej chwili mogła była spakować manatki i powiedzieć arivederci czy w innym języku.
      • figa_z_makiem99 Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:25
        I jak w tym kraju ma być dobrze? Może i popełniała błędy, ale tvn też ją trzymał. A największą jej wadą jest to, że ma ładną buzię i nie ma męża, no nie mogła być mobingowana smile A po niej przyszła brzydka, to na pewno musi już być mądra. Czasem masz pracę i trzymasz się jej nawet jak cię mobingują, bo to twoje źródło utrzymania, dzięki tej pracy stała się rozpoznawalna i dziś może być niezależna, no ale to też jej wada smile
        • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:31
          figa_z_makiem99 napisała:

> I jak w tym kraju ma być dobrze? Może i popełniała błędy, ale tvn też ją trzymał Otóż to. Ktoś te wywiady zatwierdzał, dawał do emisji. Także ten z Grotowskim, przecież to nie szło na żywo.
          • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:46
            A to jest jakieś usprawiedliwienie dla niej, że tak ładna jak głupia była?
            • merces Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:52
              Nie, ale skoro tyle lat te wywiady dopuszczano do emisji, to raczej zdaniem szefostwa nie byly takie najgorsze?
              • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:55
                Może lepszych nie mieli?
              • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 11:59
                Ale nadal pytanie, czy to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie dla niej?
                Nigdy nie oglądałam tvn, jak mieszkałam w Polsce, to mi tvn nie łapał, tylko Polsat, a w Niemczech nie oglądam polskiej telewizji, niemieckiej zresztą też nie. Mnie się tvn kojarzył ze słabą jakością programów, ale nadal to moim zdaniem nie usprawiedliwia bylejakości pani W.
                Nie możemy z ludzi robić bezmyślnych i bezwolnych idiotów płci obojga, którzy nie mieli wyjścia. Ona miała. Widocznie ten mobbing nie był taki straszny, skoro nie odeszła trzaskając drzwiami i rozpowiadając na prawo i na lewo, co ją spotkało, tylko nagle teraz jej się przypomniało, jak stróżka kasy wyschła.
                • mdro Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:08
                  Wyschnięta dozorczyni kasy uruchomiła mi wyobraźnię big_grin
                  (struga - strużka)
                  • alpepe Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:25
                    O kurdę, Sorry, sorry, faktycznie! Struga strużka, struga strużka, stróż, stróżka!
              • porcelanaporcelana Re: Wendzikowskiej peron odjechał? 04.10.22, 12:06
                merces napisała:

> Nie, ale skoro tyle lat te wywiady dopuszczano do emisji, to raczej zdaniem sze
                > fostwa nie byly takie najgorsze?

A może miała wtedy dobre układy z wpływowym panem z TVN? To i gnioty emitowali?
                Nie wiesz, jak to działa. A potem Pan przestał być wpływowy to i kariera pani z instagrama się skonczyła.
        • demodee Re: Wendzikowskiej peron odjechał?