Dodaj do ulubionych

Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś

05.10.22, 14:32
Można ja kupić w necie. W komentarzach mega polecają,wszyscy zachwyceni ich działaniem. I tak się zastanawiam czy to faktycznie tak jest . Kto zamawiał i uzywa.
Obserwuj wątek
    • swinka-morska Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 14:42
      Nie wiem o czym piszesz...
    • yenna_m Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 14:51
      Chodzi o mocno promowaną na fb chemię z laboratorium pani domu?
      Przycupnę i też chętnie poczytam.
      • korniz Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:29
        Dokladnie o te
    • berdebul Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 14:53
      Płyn do przypaleń cienki, to po prostu wyższe pH, jak płyn do mycia kominków.
      Fugi - ten sam efekt uzyskasz domestosem różowym w żelu (różowym, bo inny kolor barwi fugi zielony czy tam niebieski).
      Płyny do nagrobków - świetne, godne polecenia.
      • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 14:55
        Kurcze a mi się mąz napalił na ten płyn do fug. Ten sam efekt ale to znaczy ze działa??
        • majenkir Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:05
          hanusinamama napisała:
          > Kurcze a mi się mąz napalił na ten płyn do fug.

big_grinbig_grin Jak się napalił, to mu kup.
          • faustine Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:08
            mi brud zszedł razem z fugąsad
            • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:37
              O to mnie przeraziłaś. Chłop sobie zamówił. On w domu głownie sprząta. Ja tylko kuchnie po gotowaniu, i przegląd szafy dzieci czy porządki w pralni. Poza tym o czystośc domu on dba. Chciał kupić karchera do okien - kupił i dobrze. Teraz zamówił to cudo, bo chce fugi doczyścić...no nic zobaczymy.
              • akn82 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 00:17
                Nie wiem o jakie fugi chodzi i jak brudne, ale ja z powodzeniem fugi doczyściłam Coca Colą.
              • bei Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 23.11.22, 15:43
                Mam białe fugi, czyszczę myjką parową karchera, musi mieć moc 2000- wówczas bez używania szczoteczki, tylko samym wyrzutem pary czyści.
          • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:38
            Zamówił już. Słowem się nie odezwę. Chce czyścić - niech czyści
            • panna.nasturcja Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 18:37
              I słusznie. Ja tam też słowem się nie odzywam jak ktoś sprząta i ja już nie muszę smile
              • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 21:37
                MOj mąz kiedys umył okna ( było to na poczatku naszego wspolnego mieszkania i on te okna mył chyba 3 razy w zyciu). MOja matka zaczeła akcje pt "a tu niedopmyte, a tu mazy"...wystawiłam ją za drzwi w 2 minuty. Ja moze miałam niedomtye ale sama myć nie musiałam, przez lata mąz doszedł do perfekcji. Szanowna mamusia sama myje okna (ojciec raz spróbował....po jej litani nigdy wiecej nie miał takich pomysłów).
                • znowu.to.samo Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 22.11.22, 15:17
                  hanusinamama napisała:

> MOj mąz kiedys umył okna ( było to na poczatku naszego wspolnego mieszkania i o
                  > n te okna mył chyba 3 razy w zyciu). MOja matka zaczeła akcje pt "a tu niedopmy
                  > te, a tu mazy"...wystawiłam ją za drzwi w 2 minuty. Ja moze miałam niedomtye al
                  > e sama myć nie musiałam, przez lata mąz doszedł do perfekcji. Szanowna mamusia
                  > sama myje okna (ojciec raz spróbował....po jej litani nigdy wiecej nie miał tak
                  > ich pomysłów).
                  >

Czyjeś pi***nie za plecami potrafi zabić największy nawet zapał. Moja matka tak mi trukała „schrzaniłaś tu i tu” że znienawidziłam sprzątać i przestałam sie do tego dotykać. Mam teraz własne m i uwielbiam sprzątać. Na moich dziciach i mężu stosuje te same techniki - jak chcą sprzątać niech sprzątają a ja nie odzywam się słowem, najwyżej pochwalę jeśli faktycznie dobrze poszło - żeby znowu nie chwalić na wyrost
            • berdebul Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 22:01
              Niech sprawdzi na mało widocznym kawałku, niektóre płytki się odbarwiają od tego płynu.
        • berdebul Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 21:07
          Tak, ale żelowy domestos jest mniej żrący. Łatwo uszkodzić fugę tym D-luzem.
    • awf-33 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 14:59
      Używam regularnie. D-lux kwasem solnym poradził sobie z zaciekiem w WC. Mleczko z wybielaczem też super. W ogóle jeszcze się nie nacięłam na bubel.
      • nicknanowyrok Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:00
        W5 z Lidla czyści wszystko.
      • mandre_polo Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:33
        Magiczne gabeczki czyszczą wnętrze WC jak złoto
      • memphis90 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:41
        Ja idę na łatwiznę - piję, rzygam, kwas solny rozpuszcza złogi i włala!
        • kafana Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 22:39
          🤣
    • dariamax Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:10
      Ja to bym chciała takie chińskie środki do sprzątania, bo jeżeli dają rade takim syfom jak na filmiku poniżej to normalnie luz. www.youtube.com/watch?v=c119sJ3aMOQ&t=561s
      • korniz Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 15:34
        Ostatnio kupiłam w actionie blu vonder taki niebieski super odtłuszczacz . Są dwa ja mam ten co jest na nim silnik narysowany. Łazienkę mi doszorowal z łatwością.
        • dariamax Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:14
          Ale tak popsikać, przetrzeć i spłukać czy trzeba szorować?
          • korniz Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:35
            Popsikalan i za chwilę przetarłam, brud się rozpuścił nawet na fudze.
    • panna.nasturcja Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:24
      Nie używam żadnej mocnej chemii w domu, w końcu to jest miejsce, w którym mieszkam, nie wiem po co miałabym to wdychać. Jak się sprząta regularnie to żadne mocne środki nie są potrzebne.
      • pepsi.only Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:29
        O, podobnie. Mama mało chemii w domu, bo to dom. To znaczy używam czegoś do WC, ale daję kapkę i nawet działa bez szorowania, czy jakieś tam dowolne płyn do mycia uniwersalny, płyn do mycia naczyń i płyn do mycia okien karcher, i to było by na tyle. Żadnych specjalnych zajzajerów, to nie używam.
      • mandre_polo Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:34
        Podpiszę się
      • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:41
        No to nie wiem. U mnie sie sprzata regularnie ale fugi na podłogach jednak trzeba doszorować. Podłogi są myte najmniej pachnącym płynem (czarna porzeczka z lidla), regularnie. I pewnie te fugi mozna mleczkiem ...ale jak już mi sięz a mąż sam bierze to mu się w srodki czyszczące wtrącać nie będę.
        • berdebul Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 11:37
          Macie zaimpregnowane fugi? Jak nie, to warto.
          • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 14:52
            Mieliśmy i dlugo to działało. Wprowadziliśmy się prawie 8 lat temu. W tym roku fugi do czyszczenia są.
        • chatgris01 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 13:26
          Powiedz mezowi, zeby myl podlogi woda z francuskim savon noir, ewentualnie z mydlem marsylskim (Frosch ma) i fugi sa na biezaco domywane (zwlaszcza po tym czarnym mydle).
          luonto.pl/kuchnia-i-lazienka/2062-czarne-mydlo-w-plynie-1l-jacques-briochin.html

www.frosch.eco/pl/pl/produkty/do-sprzatania-domu/mydlo-marsylskie-uniwersalny-srodek-czyszczacy.html
          • berdebul Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 13:31
            Czarne lepsze od Marsylskiego?
            • chatgris01 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 14:43
              Lepsze (mocniejsze, silniej odtluszcza i zmywa).
              • hanusinamama Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 14:52
                A pachnie mocno?? Mam nadwrażliwość zapachową. W domu nie przejdzie nic mocno pachnącego.
                • chatgris01 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 20:17
                  To zalinkowane (uzywam od lat, wiec znam) w ogole nie pachnie (no, moze slabiutko olejem lnianym, nie mocniej od gluta z siemienia). Na opakowaniu ma "sans parfum ajoute", wiec zadnych dodatkow zapachowych (tez nie znosze perfumowanych).

https://prod.isg.bruneau.media/external/9f52e122db7dedc85b69cc08f802e9544273892d?source=https%3A%2F%2Fbruneau.simpleworkspace.net%2Fphp%2Fscripts%2FgetFile.php%3Ftype%3DpubAssetBase%26s%26key%3D58U8Qo-KMY7BFDCO2UHr00W4ioh8SIDQKH4c2WX6dh-4L8F8Esg%26t%3D16239190860000%26name%3D702978.jpg&format=webp&height=2000&quality=85&width=2000
    • joszka30 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 16:32
      Plyn do czyszczenia fug zawiódł totalnie. Przereklamowany. Na moje fugi w łazience nie pomógł, ten do przypaleń trochę lepszy, ale na pewno nie działa jak na reklamach. Słowem- nie skuszę się wiecej
    • kaktusowepole Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 18:27
      Ja do fug.
      Działa niesamowicie.
      W oczach bieleją.
      Niczym innym nie było takiego efektu.
      Moja pani od sprzątania ma jego zdjęcie w telefonie i pokazuje swoim klientom co mają kupić.
      • stara_i_brzydka Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 18:38
        Tak, ten do fug genialny. Tylko trzeba pamiętać, żeby przed nałożeniem płynu zwilżyć te fugi.
    • cojapaczem Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 18:41
      Używam wyłącznie pink stuff.
    • slonko1335 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 05.10.22, 21:28
      Plyn do fug jest super. Zel do wc i plyn do mycia poogi nie widze roznicy w porownaniu ze sklepowymi. Innych nie próbowałam....
    • aurinko Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 00:12
      Używam płyn do fug, mam w łazience białe fugi na ścianach i szare na podłodze, płyn jest genialny, spryskuję (założyłam dołączoną końcówkę z psikaczem) I po kilku minutach spłukuję. Zero wysiłku i straty czasu. Tym płynem rozcienczonym identycznie czyszcze kabinę prysznicową.
      Bardzo lubię też płyn na przypalenia - najstarsze patelnie od spodu pięknie wyczyściło, na spód kładłam recznik papierowy i cały polewałam płynem, po godzinie myłam zwykłym płynem do naczyń, efekt wow!
      Żadne domestosy, odkamieniacze, lidlowe, biedronkowe ani droższe płyny nie dawały tak rewelacyjnego efektu bez najmniejszego wysiłku
    • enigma81 Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 06.10.22, 11:33
      Używam płynu do fug z Laboratorium pani domu - świetny jest.
    • yenna_m Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 22.11.22, 15:01
      Kupiłam.
      Na bardzo brudne fugi działa przyzwoicie. Na srednioczyste i myte - nie zachwyciłam się.
    • wena-suela Re: Chemia płyny różnego rodzaju D-lux uzywa ktoś 23.11.22, 12:26
      W życiu bym nie wpadła (ani moja pani do sprzątania) na to, żeby fugi myć niezależnie od podłogiwink Czy tylko ja jestem takim niechlujem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka