Dodaj do ulubionych

Bądź sobą, stań w prawdzie.

05.10.22, 18:17
W nawiązaniu do innego wątku. Czy uważacie w obecnym świecie da się stanąć w prawdzie, pokazywać się światu takim jakim jesteś bez pudrowania bez udawania lepszej, ładniejszej, bez ściemy. Moim zdaniem da się ale to jest gorsza jakość życia. To trudne w świecie w którym jest ciągle przekaz że trzeba dążyć do lepszej wersji siebie, ludzie tego nie chcą robić i trudno się dziwić.
Obserwuj wątek
    • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:19
      * tzn nie chcą stanąć w prawdzie i trudno się dziwić.
    • panna.nasturcja Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:35
      A usiąść można? Bo tak stać to nogi bolą.
      • mamtrzykotyidwato5 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:52
        A cóż ty takie słabe nogi masz.
        Mogłabyś się trochę poświęcić i chwilę postać dla tej prawdy.
        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:55
          Pani sie przesunie, pani tu nie stala.
          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:23
            Proszę pani, już policzyłam, stoi 121 osób. Czuwaj!
            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:27
              Pysznie! 💪 Zastanawiam sie wlasnie do czego sie przywiazac na noc... 🤔 Bo spania na stojaco jeszcze nie uskutecznialam. 🙄
            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:46
              Melduje, ze zostalam zdyskwalifikowana tam ponizej. Zostalo 120 osob. Trzymam za Was kciuki! 🌺
          • iwles Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:16
            annanichtvergessen napisał(a):

> Pani sie przesunie, pani tu nie stala.

Pani, wsiądzie pani w 125, dojedzie na plac Zamkowy. Tam jest kolumna Zygmunta. Pójdzie pani i mu powie: Pani tu nie stała.

• annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:09
              I dalas mi wlasnie cynk, gdzie kolumne zhacze do podrywu chlopa. 🌺
            • al_sahra Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 01:28
              iwles napisała:

>
              > Pani, wsiądzie pani w 125, dojedzie na plac Zamkowy. Tam jest kolumna Zygmunta.
              > Pójdzie pani i mu powie: Pani tu nie stała.

Pani! Jak pani masz chęć, to sobie te 125 weź i wkręć…
              • hannah_weaver Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 06:42
                W du#@%pe!
    • dreg13 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:39
      Uważam, że co najmniej 10 lat temu powinnaś iść na terapię. Od lat jest to jedyny temat, który poruszasz. Kiedyś myślałam, że jesteś trollem, ale teraz widzę w tobie strasznie, ale to strasznie zaburzoną osobę. Współczuję. Mam nadzieję, że nie masz dzieci.

I nie, ludzie nie mają tak, jak ty.
      • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:46
        Ale trend jest w miarę świeży, nie jestem jego twórcą, poczytaj panią Wdowiak, zajmuje się totalną biologią aktualnie mówi na ten temat, trzeba stanąc w prawdzie ale moim zdaniem to trudne.
        • kropkaa Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:52
          Prawda was wyzwoli to z biblii, a nie od żadnej pani Wdowiak.
          • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:55
            Tak tyle że dla tej pani stanąć w prawdzie to wyciągnąć silikony, to mniej więcej.
            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:57
              Plomby tez trzeba wyjac? By w tej prawdzie postac?
              • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:00
                Nie wiem doszłam do poprawek ciała czysto estetycznych.
                • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:03
                  Aczkolwiek stomatologia to też już jest chyba estetyczna.
                • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:05
                  Wez no... Znaczy mam zarosnac i pomarszczyc sie, zeby jakas pani biolog uznala mnie za prawdziwa. 🙄 A moj sasiad np. jezdzi na wozku inwalidzkim i to jest bardziej estetyczne, anizeliby pelzal, tudziez turlal sie po chodnikach. Powinien z wozka zrezygnowac?
            • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:21
              taniax napisała:

> to wyciągnąć silikony, to mniej więc
              > ej.

Aaa, to już stojam. W tej prawdzie. Nie muszę niczego wyciągać
              • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:24
                Plomby wyjmij! 🙄
                • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:26
                  Faktycznie. Dobrze, że tego zgryzu nie wyprostowałam, musiałabym teraz odprostowywać.
                  • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:29
                    😂
                • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:26
                  A pani biolog też nie wygląda jakby stała w prawdzie.
                  • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:28
                    A tego to nie wiem, bo nie będę pani biolog nabijać oglądalności.
                    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:32
                      Tez tego nie chce. Choc nie powiem, kusi... 🙄 Ide sasiadowi wozka inwalidzkiego zabronic, niech nie udaje, ze potrafi sie szybko poruszac, klamca jeden ohydny. 🙄
                    • kk345 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:42
                      daniela34 napisała:

> A tego to nie wiem, bo nie będę pani biolog nabijać oglądalności.
                      Totalna biologia ma z biologią tyleż wspólnego, co świnka morska z morzem. Totalna biologia mówi np., że rak lewej piersi jest wynikiem konfliktu z ojcem w dzieciństwie i młodości, złe emocje blokują się w człowieku i te wapory tworzą konkretny nowotwór. Warto poczytać, mózg eksploduje.
                      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:48
                        Jakbym moja byla szefowa sluchala. Wrocily wspomnienia. 😅
                        • kk345 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:56
                          Temat byłby zabawny, gdybym nie musiała wysłuchać o tej "korelacji" w kontekście genezy nowotworu mamy, z gratisową poradą w pakiecie, ze nie muszę robić badań genetycznych, bo sama przecież nie miałam tego konfliktu z ojcem...
                          • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:58
                            kk345 napisała:

> Temat byłby zabawny, gdybym nie musiała wysłuchać o tej "korelacji" w kontekści
                            > e genezy nowotworu mamy, z gratisową poradą w pakiecie, ze nie muszę robić bada
                            > ń genetycznych, bo sama przecież nie miałam tego konfliktu z ojcem...

No tak to już jest poważny temat, to nie pitu pitu o wyglądzie zewnętrznym.
                          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:59
                            Ojpr!
                          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:00
                            A to nie będę słuchać w takim razie, bo się jeszcze czegoś dowiem na temat nowotworu mojej.
                            Tym bardziej jednak nie rozumiem, po co traktować poważnie.
                            • kk345 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:00
                              >Tym bardziej jednak nie rozumiem, po co traktować poważnie.

Totalna biologia ma swoich wyznawców, niestety. Identycznie, jak reptilianie i BigPharma. W sumie podobne środowisko big_grin
                      • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:57
                        kk345 napisała:

> daniela34 napisała:
                        >
                        >
                        > Totalna biologia ma z biologią tyleż wspólnego, co świnka morska z morzem.

Masz rację, przepraszam, "biolog" to tak z rozpędu. Pani brzmi raczej jak katechetka.
                • hanusinamama Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:40
                  Kutwa też nie mam!! Dajcie coś co sobie mogę wyciągnąć.
                  • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:06
                    Mięso z zamrażalnika na jutrzejszy obiad? Zawsze to coś.
                    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:14
                      Mozg mi sie wlasnie wyprostowal. 🙄 Czy to tez dotyczy stania w prawdzie? Mam w zamrazalniku lody, krewetki, paczke owocow morza mieszanych i cos, nie mam pojecia co. 🙄 Miesa brak. 🤦‍♀️
                      • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:18
                        Hanusina poprosiła o wskazówki, co może wyciągnąć w braku silikonów. Doradziłam mięso. Ty wyciągnij te lody. Nie wiem, co z prawdą, ale przynajmniej zjesz coś dobrego (ja oglądam mecz i pogryzam nie za dobre czipsy)
                        • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:35
                          daniela34 napisała:

> Hanusina poprosiła o wskazówki, co może wyciągnąć w braku silikonów. Doradziłam
                          > mięso. Ty wyciągnij te lody. Nie wiem, co z prawdą, ale przynajmniej zjesz coś
                          > dobrego (ja oglądam mecz i pogryzam nie za dobre czipsy)

Idziesz już spać? Bo może do jutra ci przejdzie...
                          • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:36
                            Miałam na myśli chęć pisania w tym wątku.
                            • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:38
                              A nie, nie sądzę, żeby mi przeszło. Bardzo fajnie mi się tu pisze, a spać chodzę późno.
                              • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:46
                                Nie chcę cię wygaszać bo ogólnie lubię cię czytać ale męczące jest dla mnie omijanie twoich postów w tym wątku, można napisać trzy posty od czapy ale nie dwadzieścia.
                                • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:49
                                  Ale tu się nie da pisać do czapy, bo trudno poważnie traktować panią biolog totalną i jej refleksje. Ale wygaszaj to your heart's desire.
                                  • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:50
                                    Dobrze ale mogłaś to zmieścić w trzech postach, miej litość.
                                    • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:52
                                      Ale ja rozmawiałam akurat z Anną i Hanusiną w tej gałęzi. Nie z tobą. Hanusina chciała coś wyciągnąć, to życzliwie poradziłam, co może.
                                    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:01
                                      No wez. Nie czepiaj sie Danieli. 🙄 Badz mezczyzna. Tfu! Kobieta. Ona stoi jak ten stoik. Nic sie nie rusza.
                                      • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:04
                                        Dobrze, że jak stoik (stoiczka?), nie jak stojak. A jako cynik (cyniczka?) musiałabym się turlać w beczce.
                                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:05
                                          Widzisz jak masz dobrze? 🙄
                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:55
                          Aaaa ok. Zapominam, ze czesc mam wygaszona i Twoj post doprowadzil moj mozg do wrzenia, bo nie wiedzialam, co z ta wiedza zrobic. 🙄 Lodow juz nie. Rozebralam sie na innym watku. Wiec mimo wszystko prawda stoje, czy chce, czy nie chce. Glupio by bylo tak stac z lodami.
                    • hanusinamama Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:51
                      Cholera miała być pieczarkowa...eh. Dobra. Zrobie mielone i stanę w prawdzie.
                      • panna.nasturcja Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 01:18
                        Ja mam paprykową zupę krem z innego wątku (Danielooooo!!! Wielkie dzięki za przepis bez pieczenia papryki) to nie wiem czy z tą zupą tak w prawdzie mogę? Z zamrażalnika nic nie wyciągałam.
                        • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 06:59
                          Proszę bardzo smile Z zupą też można
                          • panna.nasturcja Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 16:15
                            Jest pyszna, jeszcze kawałek imbiru dodałam. Znaczy była pyszna. Bo już jej nie ma.
                            • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 18:11
                              Bardzo się cieszę smile
                        • hanusinamama Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 09:12
                          Schowaj do lodówki, jak ją wyciągniesz będziesz mogła stać w prawdzie
                          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 09:22
                            Ja będę dziś stać w prawdzie przy kuchni i piekarniku cały dzień. Zaktualizowałam sobie bazę wirusów po raz drugi, w związku z czym pracuję z domu, co oznacza pozew o alimenty przeplatany dżemem śliwkowo-figowym, dżemem pomarańczowym i karkówką pod porami. A wieczorem szkolenie online.
                            • panna.nasturcja Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 16:16
                              Ty mnie masz na sumieniu. Zawsze jak Cię czytam to jestem głodna. I to jak głodna smile
                              • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 18:12
                                😃
            • hanusinamama Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:39
              A co jak nie mam silikonów? Nawet w szamponie!!!
    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:42
      To jakis koscielny zwrot? Powaznie pytam.
      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:43
        Juz wygooglalam. Mialam nosa, ze mi kadzidlem zajechalo. 😂
    • mamtrzykotyidwato5 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:49
      Tak naprawdę to każdy stoi w prawdzie: jeden w prawdzie, że pudruje, drugi, że ściemnia, trzeci, że udaje ładniejszą niż jest itd. itp. - myślisz, że ludzie tego nie widzą? Myślisz, że ludzie dają się tak łatwo nabierać? Każdą ściemę przecież widać!
      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:55
        Twoja prawda, moja prawda i g..wno prawda. 😀
    • krypteia Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 18:59
      Co to znaczy stanąć w prawdzie? To jakiś regionalizm czy nowomowa?
      • tenjedennick Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:12
        Pewnie jakaś wersja amerykańskiego United we Stand wink
    • milva24 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:13
      Nie wiem o co Ci konkretnie chodzi to się nie ustosunkuję.
    • kozica111 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:14
      W sumie da się...ale ematka tego nie zniesie bez komentarza, chyba ze jesteś LGBT, usunęłaś ciąże lub nienawidzisz teściowej.
      • paskudek1 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:48
        O, Kozica, a w moim wątku odpisałaś? Tam Ci taki apel o oddanie krwi wrzuciłam. Możesz się wykazać w tym swoim umilowaniu życia. Stań w prawdzie, pokaż żeś prawdziwa wojowniczka o życie.
    • eriu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:25
      Ale jaka gorsza jakość życia? Jak masz zatrucie pokarmowe to idziesz do pracy i opowiadasz jak się cudownie czujesz bo musisz pokazać się jako najlepsza wersja siebie a tak naprawdę robisz kupę w gacie podczas calla z klientem, bo jest głupio powiedzieć "jestem chora, muszę mieć wolne?". I tyle w temacie o jakości życia w pierdoprawdzie i pokazywaniu "najlepszej wersji siebie".
      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:34
        Wez stan. Co Ci szkodzi? 🙄
        • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:36
          U ciebie to jest wyjątkowo nie wskazane bo chyba szukasz faceta big_grin

A sąsiada na wózku w to nie mieszaj.
          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:40
            Z tylu mam. Moze nie bedzie widac. 🙄 Sasiada naprowadze na wlasciwa droge. Jak ja stoje, to czemu on nie moze?... 🙄 Ohh wait... Zaczyna sie komplikowac. Czy mozna stac lezac?
            • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:41
              annanichtvergessen napisał(a):

> Z tylu mam. Moze nie bedzie widac. 🙄 Sasiada naprowadze na wlasciwa droge. Jak
              > ja stoje, to czemu on nie moze?... 🙄 Ohh wait... Zaczyna sie komplikowac. Czy
              > mozna stac lezac?

Pewne jest jedno stojąc w prawdzie faceta nie znajdziesz.
              • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:44
                Noooooszszsz kurde! 🤦‍♀️ Zdyskwalifikowana i to na samym starcie. Nawet mi nogi jeszcze nie scierply. 🙄 Ooook to siadam.
              • beneficia Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:58
                > Pewne jest jedno stojąc w prawdzie faceta nie znajdziesz.

Co Ty opowiadasz, mam faceta i niczego innego nie może się po mnie spodziewać jak tylko prawdy.
                Ktoś Ci w głowie namieszał.
                • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:00
                  Bo masz a nie zamierzasz polować taka róznica wink
                  • beneficia Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:07
                    A myślisz, że jak zaczynałam się z nim spotykać, to bazowalam na oszukiwaniu? Przecież to bez sensu.
                    • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:09
                      Taaa bo ludzie którzy się zdobywają pokazują na wstępie 100% prawdy o sobie, na prawdę to przychodzi czas.
                      • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:13
                        Aczkolwiek może byłaś akurat w tym 1% który na spotkania przychodził w stanie w jakim się obudził. Żeby go jak już zamieszkacie nie wystraszyć.hymm
                        • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:16
                          Ok napiszesz że poznaliście się w jakiś wyjątkowych okolicznościach i tam była sama prawda, łykam to, wierzę, niech będzie.
                          • beneficia Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:27
                            > Ok napiszesz że poznaliście się w jakiś wyjątkowych okolicznościach i tam była
                            > sama prawda, łykam to, wierzę, niech będzie.

Dobra, może ja czegoś nie rozumiem.
                            Co to dla Ciebie znaczy "sama prawda"?
                        • beneficia Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:17
                          Normalnie przyszłam ubrana, tak jak zwykle wychodzę z domu, czyli umyta i w czystym ubraniu.
                          Ty naprawdę masz jakieś dziwne widzenie świata.
                          • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:20
                            Nie, tyle że ludzie mają różne wersje a w tych akurat okolicznościach każdemu zależy by wypaść atrakcyjniej i nie ma w tym nic dziwnego, nie trzeba się dziwować, tak jest.
                            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:08
                              Ale to jakis absurd! 🙄 Mam wyjsc na fleje i nie korzystac z osiagniec kosmetyki, medycyny, bo inaczej nie stoje w prawdzie? Chodzic jak neardeltalczyk (moze jeszcze nago), bo inaczej oklamuje innych? Powiedzenie " jak cie widza, tak cie pisza" nie wzielo sie z nikad. Czlowiek to stworzenie stadne i potrzebuje alceptacji "swojej" grupy, stad w socjologii pojecie "rol spolecznych". To co niby opisywane jako nie stanie w prawdzie, to jest prawda najprawdziwsza. Czlowiek z natury dazy do udoskanalania sie wewnetrznego i zewnetrznego. To sie nazywa rozwoj osobisty. I to nie jest pokazywanie sie z lepszej strony, tylko element zycia w spoleczenstwie. Jakby mi Daniela otworzyla drzwi kancelarii w koszuli nocnej, koltunie na glowie i z powyrywanymi plombami, to mocno bym sie zdziwila. Jej prawda jest, ze jest prawnikiem i swoim strojem, wygladem przekazuje mi ta informacje. Wyglad to tez rodzaj komunikacji z otoczeniem.
                        • 7katipo Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:06
                          Znaczy nawet zębów nie umywszy? A siku poranne można?
                          A idź mnie w diabły z taki stawaniem, w czymkolwiek! 🤢👹
                          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:07
                            Jaka sie delikatna zrobila! Wez stoj i nie garb sie! 🙄
                            • 7katipo Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:12
                              Już stawam 🙄
                              • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:56
                                Good girl! 👍
                          • paskudek1 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:53
                            7katipo napisała:

> Znaczy nawet zębów nie umywszy? A siku poranne można?
                            > A idź mnie w diabły z taki stawaniem, w czymkolwiek! 🤢👹
                            No ja się właśnie zastanawiam jak to jest. Bo ja się nap nie maluję. To stoję w prawdzie czy jednak leżę? Bo wprawdzie bez makijażu ale uczesana. No dobra, może bez wielkich słów, włosy mam rozczesane żeby kołtuna uniknąć. Ale zęby jednak umyte. I cichy zmienione. Ale to może dlatego że ja zmarźlak jeste mi w samej piżamie mi zimno?
                      • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:15
                        taniax napisała:

> Taaa bo ludzie którzy się zdobywają pokazują na wstępie 100% prawdy o sobie,

A to ludzie się zdobywają a nie normalnie poznają? Dziwny ten twój świat.
                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:20
                          Nie no sorry jak bede jechac na rumbie, z dusidlem, w kapeluszu, z majerankiem i kolumna w calunie skrojonym na stroj lyzwiarki, to nikt mnie nie odciagnie od zdobywania! 🙄 Przywale kolumna, poddusze, doprawie tomiszczem prawnym i zaciagne za wlosy do swojej jamy. 🙄 Dopisuje w notarkach: "uwazac, zeby nie byl lysy lub z tupecikiem"
              • angazetka Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:41
                Yyy, albowiem gdyż?
                • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:47
                  To do mnie? Bo stanie poprawia uklad krwionosny w nogach. Poleca sie tez bujanie takie z palcow na piety. Samo zdrowie.
        • eriu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:16
          Ja tam sobie stoję gdzie chcę.
          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:03
            Thja nonkorformizm sie szerzy. 🙄 A stac nie ma komu w prawdzie. 🙄
    • fornita111 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:33
      Pffff. A w nawiazaniu do ktorego watku?
      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:37
        Ja stawiam na watek o jubilerze. Nie wiem dlaczego, ale takie mam przeczucie. 🙄
      • fornita111 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 19:43
        A moze ten "czy to wstyd korzystac z opieki spolecznej"? wink
      • yenna_m Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:11
        Zapewne chodzi o Slub od pierwszego wrazenia i fakt, ze jedna z bohaterek się nie maluje.

Nie, nie musi.
        • fornita111 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:33
          To na to bym nie wpadla, ze brak makijazu to "stawanie w prawdzie" big_grin chyba z pol forum wiec stoi wink
          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:58
            Gdzie ci mezczyzni.... prawdziwi tacy... I bez make up, no gdzieeee???
          • paskudek1 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:55
            fornita111 napisała:

> To na to bym nie wpadla, ze brak makijazu to "stawanie w prawdzie" big_grin chyba z p
            > ol forum wiec stoi wink

I dlatego ciasno się zrobiło 🤣🤣
          • panna.nasturcja Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 06.10.22, 01:21
            Cholera, całe życie w prawdzie stoję i nawet o tym nie widziałam?
            To już nie muszę nic z zamrażalnika wyciągać?
    • yenna_m Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:09
      Oczywiscie, ze się da. Znam masę osob, ktore tak robią.
    • g.r.uuu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:29
      Jeśli to co ludzie prezentują jest ich najlepszą wersją, to niech oni lepiej nie stają w prawdzie i ściemniają dalej 🙄
      • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 20:54
        Ja tam bylam gotowa stanac, ale mnie zdyskwalifikowalo poszukiwanie faceta. 🙄
        • g.r.uuu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:00
          Stan w prawdzie śmiało, najwyżej znajdziesz jakiegoś totalnego biologa i będziecie razem oddawać się romantycznemu strukturyzowaniu wody i będzie Ci dawał witaminę lewoskrętna zamiast kwiatów.
          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:11
            Tez nie brzmi glupio. 🙄 Pozastanawiam sie siedzac.
          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:11
            Ja bym stanęła nawet, ale czy ktoś mi może w punktach wyłuszczyć na czym to ma polegać. Bo tej pani od kościelnego języka to ja jednak nie będę oglądać.
            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:15
              Tez sie troche mentalnie miotam, bo z jednej strony mam stac, z drugiej nie moge, bo chlopa szukam. Tak lewoskretna witamina nie brzmi zle. 🙄 Kurde mol mam zagwozdke.
              • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:19
                Ja się tam wyżej zdumiałam, bo się dowiedziałam, że ponoć ludzie się zdobywają, prezentując najlepsza wersję siebie. Azaliż ja Jacentemu zaprezentowałam taką nienajlepszą wersję w strasznym tłoku na uczelni. Byłam zmęczona, potargana i nikogo nie chciałam zdobywać, ale za to.mialam ochotę spuścić bombę na cały budynek. Wiele lat później jesteśmy tak gdzie jesteśmy.
                • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:23
                  Taaa pewnie 🙄 Powiedz jeszcze, ze kolumny ze soba nie mialas! 🙄 Tu mi tramwaj jedzie...
                  • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:27
                    Miałam piec kaflowy-podobny do bramy triumfalnej
                    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:31
                      Ha! Mam cie! Zapisuje skrycie piec kaflowy w zeszycie. 😂
                    • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:32
                      Pani twierdzi że to jest przekłamana zewnętrzna informacja, ludzie czują się okłamywani i na poziomie mózgu mają dysonans bo ludzki mózg odbiera dużo więcej podprogowo, też że naturalne twarze coś wyrażają nawet wąskie usta na biologiczym poziomie coś znaczą itd itd
                      • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:34
                        Chodziło jej o poprawianie wyglądu przy pomocy medycyny estetycznej ale też opowiada o włosach, makijażach.
                        • g.r.uuu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:36
                          A dlaczego sama ścina i farbuje włosy i robi makijaż?
                          • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:41
                            Podejrzalas? 🤔
                          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:41
                            #towyjątkowyprzypadek

Z tym makijażem to w takim razie proces jest odwrotny u mnie, bo akurat Jacenty najpierw widział mnie sautė. Icoteraz???
                            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:44
                              Jessu mieszasz! 🙄
                            • g.r.uuu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:45
                              A od czego jest wyobraźnia... Mój ex w którejś kłótni mi zarzucił, że się zaniedbałam i przestałam malować. Tyle, że jak mnie poznał to się w ogóle nie malowałam, bo miałam tak mało kasy, że nawet nie miałam za co kosmetyków do makijażu kupić. Ale najwyraźniej piorun go oślepił tak, że tego nie zauważył smile
                              • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:51
                                g.r.uuu napisała:

> A od czego jest wyobraźnia... Mój ex w którejś kłótni mi zarzucił, że się zanie
                                > dbałam i przestałam malować. Tyle, że jak mnie poznał to się w ogóle nie malowa
                                > łam, bo miałam tak mało kasy, że nawet nie miałam za co kosmetyków do makijażu
                                > kupić. Ale najwyraźniej piorun go oślepił tak, że tego nie zauważył smile

W kłótni ci wygarnął że się nie malujesz?
                                Panom odbija i widać to nawet w tych bzdurnych programach w stylu ślub od pierwszego wejrzenia.
                                • g.r.uuu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:58
                                  To był jeden z bardziej lajtowych zarzutów, my się namiętnie kochaliśmy i równie namiętnie kłóciliśmy smile Ale dobrze pokazuje, że brak makijażu nie przeszkadza w zdobyciu faceta i faceci w ogóle słabo chyba ogarniają, czy kobieta jest umalowana czy nie.
                                  • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:59
                                    g.r.uuu napisała:

> To był jeden z bardziej lajtowych zarzutów, my się namiętnie kochaliśmy i równi
                                    > e namiętnie kłóciliśmy smile Ale dobrze pokazuje, że brak makijażu nie przeszkadza
                                    > w zdobyciu faceta i faceci w ogóle słabo chyba ogarniają, czy kobieta jest uma
                                    > lowana czy nie.

Prawdopodobnie chciał ci jakkolwiek dowalić i wymyślił akurat to ale ciekawe w sumie że akurat brak makijażu przyszedł mu do głowy.
                                  • eriu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:08
                                    Na mega kacu, po 2 godzinach snu i bez grama makijażu 2 facetów na zmianę koło mnie skakało. Chwili odpoczynku nie miałam a potrzebowałam bardzo ze względu na kaca big_grin Tyle z tego żeby być najlepszą wersją siebie do zarywania.
                                    • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:11
                                      Nie komplikuj! Mam sie uchlac? Leki biore. 🙄
                                      • eriu Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:18
                                        Cóż, moim zdaniem wniosek jest zupełnie inny: wygląd nie jest najważniejszy. Z upijaniem się nie ma to żadnego związku.
                                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:29
                                          Ufff
                                    • folivora Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 23:59
                                      Z tym kacem to coś jest. Związek moich rodziców rozpoczął się od spotkania, na które moja mama przyszła na strasznym kacu i w takim stanie wpadła w oko tacie. No a kilkadziesiąt lat później ja przyszłam na strasznym kacu na spotkanie, na którym to mój obecny ukochany stwierdził, że flirtuję z nim i na niego lecę niechybnie, więc postanowił flirtować z powrotem. Ja walczyłam o życie, nie flirtowałam, ale niech mu będzie wink
                          • taniax Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:42
                            g.r.uuu napisała:

> A dlaczego sama ścina i farbuje włosy i robi makijaż?

No właśnie sama farbuje włosy, robi makijaż.
                            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:51
                              Chce konkurencje wykosic. 🙄 Proste.
                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:42
                          To co niby mamy pogarszac wyglad?
                      • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:39
                        No i co tu zrobić, jak mnie Jacenty ujrzał po raz pierwszy to miałam całkiem takie same usta. Jak tu teraz stanąć w prawdzie?
                        • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:44
                          On sie z tej prawdy nie podniesie... Wez je wypelnij czyms. Pozniej to niech ci wyssa i wtedy cala na bialo powiesz: "Jacenty stoje w prawdzie".
                          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:52
                            Stoję, stoję i niczego się nie boję.
                            • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 21:56
                              Wstan, powiedz nie jestem sam
                              I nigdy wiecej juz nikt nie powie
                              Sepie milosci, nie kochasz
                              • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:03
                                Pod borem, pod borem
                                Daniela stojała
                                I z ust koralowych
                                Botoks wyciągała

A jak ja już będę
                                Siwa, siwiusieńka
                                Czy będziesz pamietal
                                Jak byłam panienka?
                                • annanichtvergessen Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:10
                                  Nooo wreszcie sie ogarnelas. 🙄😂
                        • nicknanowyrok Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:03
                          Malutkie.
                          • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:04
                            No właśnie! Czyli stoję w prawdzie, całej prawdzie i tylko prawdzie.
                            • daniela34 Re: Bądź sobą, stań w prawdzie. 05.10.22, 22:05
                              (W tej Tischnerowskiej też)