Dodaj do ulubionych

..mycie nagrobków z granitu - co polecacie?

05.10.22, 20:12
Używacie specjalistycznych środków, wartych polecenia?
Obserwuj wątek
    • andaba Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 05.10.22, 20:30
      Nie. Woda i płyn do naczyń.
      Kiedyś pastowałam specjalnym środkiem, najiperw było cudnie, potem wyglądało fatalnie, trzeba było szorować.
      • iwles Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 05.10.22, 20:47

Też, woda i płyń do naczyń.
        Ale firma, która czasami wynajmuje, uzywa jakiegoś nabłyszczacza, wydobywa glebie koloru i nagrobek ładnie wygląda, nic złego się po nim nie dzieje.
        • chlodne_dlonie Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 05.10.22, 21:00
          hmmm, no właśnie ja do tej pory też tylko standardowo działałam wodą ze zwykłym płynem, czasem CIF do większych zabrudzeń, ale pomyślałam, że może warto byłoby coś dołożyć. Z tym, że oczywiście nie chciałabym przedobrzyć wink
          • iwles Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 05.10.22, 21:05

Raz w życiu kupiłam jakąś pastę do granitu, to potem przez kilka miesięcy nie mogłam dojść do ładu.
    • mondaymorning1987 Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 05.10.22, 21:06
      Ja myję ajaxem, bardzo dobrze czyści.
    • majenkir Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 06.10.22, 20:31
      Jak granit, to chyba tym samym co blaty? Ja używam tego, zobacz jakie macie spraye do granitu. Sama woda z mydłem tak się nie zrobi.
    • zona_mi Re: ..mycie nagrobków z granitu - co polecacie? 06.10.22, 23:18
      chlodne_dlonie napisała:

> Używacie specjalistycznych środków, wartych polecenia?

Sama woda bez żadnej chemii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka