Dodaj do ulubionych

Prezent dla mężczyzny na 40stke

05.10.22, 22:33
Polećcie, może macie jakiś pomysł? Impreza w restauracji, z tańcami, już w ten weekend.
Solenizant bez pasji, nie uprawia żadnych sportów. Najpewniej pewnie by przyjal kase smile Prezent do 1000 zł. Ratujcie, bo czasu bardzo mało....
Obserwuj wątek
    • taki-sobie-nick Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 05.10.22, 22:42
      Coś go interesuje?
      • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 05.10.22, 22:46
        Chajs i impreza smile
        • taki-sobie-nick Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 05.10.22, 23:55
          Hajs. To nie wiem.
          • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 00:36
            Tak, przepraszam za błąd. Nie mam pojęcia co kupić, myślałam o jakimś lepszym alkoholu lub voucherze do niezłej restauracji.
    • feel_good_inc Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 05.10.22, 23:51
      Karnet na szczelnicę. Dostanie kijek który robi bum i nie będzie musiał się za dużo ruszać.
    • majenkir Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 00:44
      To może gift card do jakiegoś Leroya czy Praktikera?
    • nicknanowyrok Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 07:01
      Ten prezent 1000 zł to dla męża, czy generalnie od głowy?
      • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 07:11
        nicknanowyrok napisała:

czy generalnie od głowy?

OJP🤣
    • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 07:12
      Nie znasz go ze nie wiesz? To chyba ktos bardzo bliski i wazny dla ciebie skoro chcesz wydac tak duzo?
      • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 09:38
        Bliska rodzina, kontakty bardzo poprawne i serdeczne ale rzadkie.
        • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 09:44
          To moze hamper - dwie butelki dobrego wina, jedno czerwone, jedno biale, szampan, jakis dobry ser, drozsze czekoladki.
          • majenkir Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 15:19
            To dobry prezent dla kobity.
            • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 16:22
              majenkir napisała:

> To dobry prezent dla kobity.
              >

Moim zdaniem dla kazdego, jest uniwersalny i unisex.
              • feel_good_inc Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 01:20
                Szczególnie dla niepijacego, z nietolerancją laktozy i nie lubiącego słodyczy big_grin
                • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 09:13
                  feel_good_inc napisał:

> Szczególnie dla niepijacego, z nietolerancją laktozy i nie lubiącego słodyczy :
                  > D
                  >

A ten tak ma? To raczej rzadkosc zwlaszcza wszystko naraz ale ematka jak zwykle oszolomiona na szczycie gory absurdu.
                  • feel_good_inc Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 09:31
                    Wiesz, prezent uniwersalny i dla każdego nie jest uniwersalny i dla każdego, w kraju gdzie 1/3 dorosłych nie pije alkoholu lub unika okazji do picia, 20-25% dorosłych ma nietolerancję laktozy, a prawie 10% społeczeństwa choruje na cukrzyce typu II.
                    I proszę mnie nie obrażać nazywając ematką.
                    • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 09:50
                      feel_good_inc napisał:

> Wiesz, prezent uniwersalny i dla każdego nie jest uniwersalny i dla każdego, w
                      > kraju gdzie 1/3 dorosłych nie pije alkoholu lub unika okazji do picia, 20-25%

Jaki to kraj?

Ten pan jednak nie nalezy do tej 1/3 doroslych co wynika z opisu.
                      A tak czy inaczej jest to nadal dosc uniwersalny prezent.
                      Ja nie rozumiem tego przywiazania do prezentow w pl. My idziemy dzis na podwojne urodziny do bliskich przyjaciol. Podroz 2.5h, zostajemy w hotelu a pozniej puby, restauracja itd. Kazdy placi za siebie. Prezentu nie dajemy,nikt nie daje.
                      • feel_good_inc Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 10:11
                        Nie odnosiłem się do pana tylko do uniwersalności prezentu w postaci wina, sera i słodyczy. Pomijając już, że jest kompletnie bez polotu.
                        • 3-mamuska Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 10:18
                          feel_good_inc napisał:

> Nie odnosiłem się do pana tylko do uniwersalności prezentu w postaci wina, sera
                          > i słodyczy. Pomijając już, że jest kompletnie bez polotu.
                          >

Norma w UK. brak prezentu na urodziny impreza w pubie gdzie każdy płaci za siebie.
                          Albo prezenty typu czekoladki. Na odwal się.
                          Co ciekawe myślałam ze ematka wie ze cukier jest szkodliwy abo ktoś może mieć cukrzyce albo nie lubić czekolady, ktoś może być alkoholikiem albo być z takiej rodziny i ma awersje. Albo mieć nietolerancję laktozy.
                          Pomijając ze taki prezent jest po prostu bez sensu.
                          To już lepiej dać skarpety.
                          • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 11:27
                            3-mamuska napisała:

> Albo prezenty typu czekoladki. Na odwal się.
                            > Co ciekawe myślałam ze ematka wie ze cukier jest szkodliwy abo ktoś może mieć
                            > cukrzyce albo nie lubić czekolady, ktoś może być alkoholikiem albo być z takiej
                            > rodziny i ma awersje. Albo mieć nietolerancję laktozy.

Ktos moze, ale to komus tam nie robi autorka watku prezentu a komus kogo zna wiec chyba wie czy poje alkohol albo czy ma cukrzyce.
                            Jak zwykle kolejna na szczycie gory absurdu
                        • ritual2019 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 11:25
                          feel_good_inc napisał:

> Nie odnosiłem się do pana tylko do uniwersalności prezentu w postaci wina, sera
                          > i słodyczy. Pomijając już, że jest kompletnie bez polotu.
                          >

Uniwersalnosc polega na tym ze mozna wymienic jeden produkt na inny. A polotu miec nie musi, to juz zadanie dla najblizszych.
                    • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 12:33
                      feel_good_inc napisał:

> Wiesz, prezent uniwersalny i dla każdego nie jest uniwersalny i dla każdego, w
                      > kraju gdzie 1/3 dorosłych nie pije alkoholu lub unika okazji do picia, 20-25% d
                      > orosłych ma nietolerancję laktozy, a prawie 10% społeczeństwa choruje na cukrzy
                      > ce typu II.
                      > I proszę mnie nie obrażać nazywając ematką.
                      >

Pije alkohol, nie ma cukrzycy ani nietolerancji laktozy.
        • asia.sthm Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 13:24
          moze_sprobowac_inaczej napisała:

> Bliska rodzina, kontakty bardzo poprawne i serdeczne ale rzadkie.

A nie lepiej po prostu zapytac jubilata? 1000 zl to piechota nie chodzi, glupio tak wydac i nie trafic dobrze.
          Jesli nie samego jubilata to zone, siostre, najlepszego kolege, kogos kto wie.
          • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 19:04
            Nie wiedzą, nic nie potrzebuje sad ręce opadają.
            • eriu Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 02:14
              To bym dała gift card na 1000 na zakupy do lidla albo innego biedra. Jeść musi 🤣
    • mama-ola Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 09:11
      Skrzyneczka, w której jest wino, otwieracz, zatyczka do otwartej butelki itp. (Mój mąż dostał takie coś, dobrze wygląda jako prezent).
      • melikles Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 09:14
        W tych klimatach to fajna piersiówka.
        • majenkir Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 15:23
          Dobry pomyl. Srebrna, z jakimś osobistym grawerem.
          • 3-mamuska Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 03:06
            Załamałbym się jakby dostała skrzyneczki otwieracze i piersiówki.

Zwłaszcza za 1tys.
    • nojabrina88 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 12:44
      Voucher do flyspota
    • ewcia.1980 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 13:06
      No to nie wiem.....
      Lot w tunelu aerodynamicznym
      Skok ze spadochronem
      Jazda jakimś Porsche
      Kurs gotowania lub jakiś inny którym osoba byłaby zainteresowana
      Bilety na jakiś event (koncert, przedstawienie)
    • k1234561 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 13:10
      Dobry alkohol .Może wino , może Whiskey .Ale takie raczej z górnej półki.Akurat do 1000 zł się zmieścisz.
    • folivora Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 13:12
      Pali? Jak lubi imprezować i pali, to dobre cygara i jakiś drogi alkohol do tego.
      • asia.sthm Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 13:21
        > to dobre cygara

i gdzie on te cygara wypali skoro nawet na bazarku juz tez nie wolno palic. Ty wiesz jak cygaro zawiewa na nienawidzacych dymu wrazliwcow, wali prosto w pluca i zabija na smierc.
        • dni_minione Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 06.10.22, 20:12
          A mnie zaciekawiła niedawno oferta jakiegoś SPA, w której jako atrakcję polecano swoją "salkę bilardową zachwycającą aromatem dobrych cygar" wink Nie zachęcili mnie.
        • 152kk Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 15:29
          U siebie w domu?
    • koperek85 Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 09:08
      Też bym pomyślała nad jakimś voucherem typu lot helikopterem, skok ze spadochronem, paralotnia, tunel aerodynamiczny albo jazda szybkim autem. Popatrz sobie na prezentokracja są różne do wyboru z różnych rejonów Polski
      • jasnozielona_roslinka Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 07.10.22, 15:15
        To przy założeniu że nie ma lęku wysokości i lubi prędkość. Nie każdy lubi. W mojej rodzinie nawet nie byłoby komu tego oddać. Lepiej się upewnić czy taki prezent nie okazałby się problemem dla obdarowanego
    • arthwen Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 01:25
      Myśmy kiedyś kumplowi, który się też interesował głównie kasą i zabawą kupili (zbiorowo, bo to nie były jeszcze czasy, żeby jednooosobowo się szarpać na takie prezenty) sztabkę złota wink Więc był i prezent fizyczny i jednocześnie spełaniał warunek, że kasa wink
    • taki-sobie-nick Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 01:30
      Lot poduszkowcem. Leci toto nisko, nie ma się czego bać, a jest śmiesznie.
    • 3-mamuska Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 03:09
      Gift card do jakiegoś sklepu typu tkmax.
      Kupi buty ciuchy czy inne rzeczy, które potrzebuje.
      • moze_sprobowac_inaczej Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 12:36
        To odpada. Facet ma kasę, a w sklepie Tkmaxxx nie robi zakupów.
        • 3-mamuska Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 12:40
          To do innego sklepu . W takim który robi zakupy.
          Jak facet ma kasę to raczej coś symbolicznego.
        • asia.sthm Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 15:19
          To do sklepu z elektronika, jak facet ma kase to dorzuci twoj tysiaczek do czegos co mu naprawde umili zycie.
          Haslo na dzis: Nie wydawac tysiaca na bzdurne prezenty.
    • jasnozielona_roslinka Re: Prezent dla mężczyzny na 40stke 08.10.22, 16:16
      Po analizie wątku z Cichopek, to chyba najlepiej kupić mu bilety do Izraela i niech leży na grobie i cyka zdjęcia na Insta.
      To chyba jakaś nowa moda świętowania 40 urodzin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka