Dodaj do ulubionych

Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaicznych..

13.10.22, 11:35
Kupiłam sukienkę do domu, dresową. No i mam w całym domu mam teraz meszek z wewnętrznej części tej sukienki. big_grin Czy jest szansa, że w końcu przestanie prószyć? Nadmienię, że skład taki sobie ale firma żadna tania.

Mam małą łazienkę. Mało miejsca na suszenie ręczników kąpielowych. Dosuszam je więc w pokoju. Polećcie jakąś fajną estetyczną i małą suszarkę stojącą lub coś innego co bym mogła wykorzystać w temacie. Remont łazienki wykluczony.

Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:37
      1. Pewnie po kilku (wielu) praniach
      2.

https://wenko-sklep.pl/pol_pl_Suszarka-na-pranie-mocowana-na-kaloryfer-chrom-WENKO-34559_1.jpg
      • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:47
        Wypróbowałam taką suszarkę i za nisko jest kaloryfer.
        • 35wcieniu Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:58
          A na drzwi w łazience?
          https://i.ytimg.com/vi/Nul8QBWlszo/maxresdefault.jpg
          albo na grzejnik łazienkowy?
          https://s9.vivre.eu/upload/2015/11/thumbs/563a29cbb280f2.77172407.640x540.jpg
    • evening.vibes Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:52
      Może stojak na ręczniki w takim stylu:
      https://www.brw.pl/gfx/brw/img/produkt/wieszak-potrojny-na-reczniki-158523-mediuma.jpg
      • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:55
        Ładna suszarka. Jakiej firmy?
        • evening.vibes Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:03
          BRW, pierwszy lepszy z googla po wpisaniu "stojak na ręczniki":
          www.brw.pl/wieszak-potrojny-na-reczniki,48646?gclid=EAIaIQobChMI0YLf6Pnc-gIVSAWiAx2yHQDvEAQYASABEgKbcfD_BwE
          • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:46
            Dzięki. Nie przyszło mi do głowy aby wpisać akurat to hasło.
    • m_incubo Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:54
      Drabinkowy grzejnik łazienkowy.
      Co do sukienki, to nie wiem, bo miałam kiedyś taką bluzę, która gubiła ten cicik wciąż i wciąż, nawet po kilkunastu praniach.
      • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:56
        Mam taki grzejnik i mieszczą się na nim dwa ręczniki.
        • 35wcieniu Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:59
          No to suszarka na taki grzejnik - wyżej wrzuciłam przykładową, ale są różne.
          • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:00
            Za mało miejsca. Serio smile
    • ela.dzi Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 11:58
      1) Miałam taki ciuch, po praniu pomogło.
      2) Mam coś takiego, można złożyć za pół.
      • ju_mi Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:59
        Mam taką suszarkę jak wklejona wyżej tylko 4-poziomową. Ona nie jest mała mimo złozenia na pół.
        Swoją drogą to bardzo fajna suszarka smile

Do rozwieszania ręczników w łazience mam takie coś z Ikei:
        www.ikea.com/pl/pl/p/brogrund-rozsuwany-stelaz-na-reczniki-stal-nierdz-30408998/
        Wkładam do wanny/brodzika, a jak wyschną to wieszam na haczykach.
    • areyoubetter Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:41
      To zostaje jeszcze opcja suszarki sufitowej.
      • kropkacom Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:46
        Tego też robić nie chce.
    • 1matka-polka Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 12:48
      Jak w koncu sie przestanie prószyc, to sie dziury porobia. Straszne gufno teraz produkują🤷‍♀️
    • misiamama Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 19:18
      a jaki masz wystrój w tym pokoju? suszarka plastikowa albo stalowa zawsze będzie wyglądała jak suszarka i nigdy to nie będzie estetyczne w pokoju. Zamontuj podwieszaną suszarkę sufitową w łazience.
    • beneficia Re: Potrzebuję porady w dwóch sprawach. Prozaiczn 13.10.22, 19:26
      >Polećcie jakąś fajną estetyczną i małą suszarkę stojącą lub coś
      > innego co bym mogła wykorzystać w temacie. Remont łazienki wykluczony.

I tu cudownie objawiło się doświadczenie długoletniego korzystania z forum big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka