Dodaj do ulubionych

Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Warszawa

17.10.22, 22:10
Prywatnie. Proszę pięknie.

Mąż mój pożąda konsultacji, chociaż ma już dwie interpretacje wyników TK płuc - z NFZ i znajomego profesora i obaj zgodnie stwierdzili, że wykryte guzki nie są nowotworowe.

Ale jego ojciec zmarł na raka płuc (kilkadziesiąt lat z nieodłacznym papierosem), więc jakby go trochę rozumiem.
Zawsze miał płuca jak miechy, ale po covidzie (no i z wiekiem) coś się popsuło - zwapnienia, zmniejszona pojemność, przewlekły kaszel - wygląda to na początki POChP. Bierze leki wziewne, ma wyznaczoną kontrolę za parę miesięcy, ale wciąż jojczy o tym nowotworze, że chce jeszcze jednej konsultacji.
Obiecałam, że popytam o dobrego specjalistę.
Ematka zawsze dobrze doradzi i poleci
Obserwuj wątek
    • atanazja0 Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 17.10.22, 23:29
      Dr Zielonka, profesjonalista jakich mało, lekarz ambasady francuskiej , felietonista bodajze Polityki przy okazji. Już ze 20 lat temu mnie ratowal. Leczy calego czlowieka, a nie tylko chorobę. Tylko on. Przyjmuje w budynku Marriotta, w jakiejś lepszej wersji luxmedu. Zgoogluj
      • wipsania Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 17.10.22, 23:34
        Dzięki serdeczne
    • aqua48 Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 18.10.22, 10:11
      PET? Można zrobić odpłatnie, wykaże każdą zmianę nowotworową.
      • wipsania Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 18.10.22, 13:14
        Dziękuję, zwrócę mu na to uwagę, aczkolwiek czytałam, że przy drobnokomórkowym raku płuc albo małych guzkach badanie może być niemiarodajne
        • hanka08 Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 18.10.22, 20:19
          Podobno prof. Orłowski to super pulmonolog. Aczkolwiek jeszcze nie byłam, też robię rozeznanie
          • wipsania Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 19.10.22, 13:13
            Dzięki, też podrzuciłam mężowi do rozważenia. Dam znać, jak się zdecyduje
            • hanka08 Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 19.12.22, 22:32
              Zdecydowaliście się na jakiegoś pulmonologa?
              Do kogo warto iść?
    • arwena_11 Re: Ematko, poleć pulmonologa dla dorosłych, Wars 19.10.22, 13:33
      Dr Stanisław Ryba - przyjmuje w Lux Medzie, na pewno w Nowej Iwicznej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka