Dodaj do ulubionych

Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę

23.10.22, 21:35
Otóż "Bejbis" w reż. Saramonowicza. A tam para jakieś 35+ w szoku: aaa! ciąża! aaa! co to będzie co to będzie! Potem to dziecko mają i takie straszne perypetie, a to nianię znaleźć, a to zająć się malcem, gdy płacze. I gag: "Nie rozumiem, co on mówi. Bo ma dopiero 3 miesiące".
Serio już jesteśmy społeczeństwem, w którym dzieci to egzotyka, i nie wiadomo, czym to się je?
Obserwuj wątek
    • arabelax Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 21:46
      Ty tez jestes przecież oderwana od rzeczywistości, bo w innym watku dziwisz sie, ze 50 latka seks uprawia i o zgrozo musi sie rozebrac, takze ten 🙂
      • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 21:55
        Nie 50-latka chyba. Kobieta z 30-letnim stażem małżeńskim to raczej bliżej 60-tki. I tak (mimo oburzu reszty ematek i argumentów typu: patrz na Kożuchowską, jak świetnie wygląda smile) nadal się dziwuję, że strzela jej chemia i przebiera nogami, by się rozbierać przed obcym facetem. Fajny był też argument, że facet będzie jej wdzięczny, że się chce z nim przespać. Podane jako zachęta. No lecieć na gościa, który będzie wdzięczny, że się ktoś z nim przespał... To on ma w domyśle ile? 65+?
        • homohominilupus Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 21:59
          Weź się z tymi dziaderskimi tekstami!

Ja mam nadzieję że w wieku 65 plus nadal będzie 'strzelać mi chemia' (BTW co to w ogóle znaczy?)
          • mamtrzykotyidwato5 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:04
            Będzie strzelać, jak sobie hormonalną terapię zastępczą zakupisz, bo bez tego to raczej cienko będzie.
            • homohominilupus Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:12
              mamtrzykotyidwato5 napisała:

> Będzie strzelać, jak sobie hormonalną terapię zastępczą zakupisz, bo bez tego t
              > o raczej cienko będzie.

Mówisz z własnego doświadczenia?

Moja tesciowa, po 65 ma faceta z którym czasem wyjeżdża. Chyba HTZ nie przyjmuje.
              Ale jeśli będzie potrzeba, to będę brała, czemu nie?
          • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:19
            > Ja mam nadzieję że w wieku 65 plus nadal będzie 'strzelać mi chemia' (BTW co to
            > w ogóle znaczy?)
            Masz nadzieję, ale nie wiesz na co? wink
            Strzelać chemia tzn. doświadczać nagłego i silnego seksualnego zauroczenia obcymi facetami, tak silnego, że wskakuje się do łóżka.
            Jak to między 60-70-latkami bywa, nie?

• arabelax Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:32
              A skad wzielas teraz 70 lat?😃
              30.lat po slubie, to mzoe byc 50 latka.
              • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:35
                > A skad wzielas teraz 70 lat?😃
                > 30.lat po slubie, to mzoe byc 50 latka.

To było do homohominilupus - odnoga o kochankach 65+.
            • chatgris01 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:38
              mama-ola napisała:

> Strzelać chemia tzn. doświadczać nagłego i silnego seksualnego zauroczenia o
              > bcymi
              facetami, tak silnego, że wskakuje się do łóżka.
              > Jak to między 60-70-latkami bywa, nie?
              >
              >
              >

We Francji bywa jak najbardziej (widywalam na wlasne oczy).
            • homohominilupus Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:38
              Ok, dzięki za wyjaśnienie.
              Nie wiem czy będę żyła w wieku 60, 70, czy moj mąż również. Jeśli tak to mam nadzieję nadal prowadzić życie seksualne i odczuwać pożądanie.
              Oburza cię że kobieta w tym wieku ma jeszcze ochotę na seks zamiast wnusia bawić?
              • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:48

> Nie wiem czy będę żyła w wieku 60, 70, czy moj
                > mąż również. Jeśli tak to mam nadzieję nadal
                > prowadzić życie seksualne i odczuwać pożądanie.

To samo myślę o sobie i swoim mężu.

> Oburza cię że kobieta w tym wieku ma jeszcze ochotę na seks zamiast wnusia bawić?

Nic mnie nie oburza.
                Pytałam, czy kobiecie 60+, 65+ serio strzela chemia seksualna / piorun sycylijski ją dopada tak, że leci do łóżka z obcym facetem.
                • 21mada Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 23:06
                  Poza tym autorka tamtego wątku obczaja pójście do łóżka z jakimś znajomym facetem więc gdzie tu obcy?
                  Ale tak, zmartwię cię, ludzi w każdym wieku strzela chemia i wskakują z OBCYMI do łóżka. 🤭 I jeszcze się przed nimi rozbierają. Zboczeństwa takie że hej!
            • 21mada Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:47
              A tobie się nie zdarza zauroczyć OBCYM facetem? Na tym chyba właśnie polega zauroczenie?
            • milva24 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:50
              Jeśli wytrzymam z moim chłopem i go nie uduszę (a dziś jest bliskobig_grin) to 30 lat po ślubie będę w wieku 56 lat. Sądzisz, że mam się już wtedy do trumny szykować?
              • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 23:05
                milva24 napisała:

> Jeśli wytrzymam z moim chłopem i go nie uduszę (a dziś jest bliskobig_grin) to 30 lat
                > po ślubie będę w wieku 56 lat. Sądzisz, że mam się już wtedy do trumny szykowa
                > ć?

"Trumna" to inna nazwa na odmawianie sobie skoku w bok?
                (Przypomnę, że o tym rozmawiamy: kobieta z 30-letnim stażem małżeńskim rozważa skonsumowanie chemii, którą ją dopada na widok jakiegoś gościa).
                • milva24 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 23:28
                  Może ktoś tak ma w tym wieku, dlaczego nie? Niekoniecznie ja bo jakby mnie jakiś pan tak bardzo kusił to starałabym się go unikać ale nie dlatego, że się wstydzę rozebrać wink tylko cenię stabizację.
                • iwles Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 23:53
                  mama-ola napisała:

>
                  > "Trumna" to inna nazwa na odmawianie sobie skoku w bok?
                  > (Przypomnę, że o tym rozmawiamy: kobieta z 30-letnim stażem małżeńskim rozważa
                  > skonsumowanie chemii, którą ją dopada na widok jakiegoś gościa).

Ale jaki ty masz problem?
                  Moralny, psychiczny, fizyczny, fizjologiczny, czy estetyczny?
        • pepsi.only Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:01
          surprised
        • 21mada Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:45
          No ale w tym chyba największy dreszczyk żeby się rozebrać przed obcym facetem?
        • przepio Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 24.10.22, 00:12
          mama-ola napisała:

> Nie 50-latka chyba. Kobieta z 30-letnim stażem małżeńskim to raczej bliżej 60-t
          > ki.

Mam 30 letni staż małżeński i 52 lata
    • pepsi.only Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:00

Ale wiesz, że ten film to na licencji, że pomysł był włoski, czy też francuski, a Samamonowicz tylko "przeflancował" go na polskie realia.

A poza tym Saramonowicz jest spoko.
      • jednoraz0w0 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:03
        Czy Saramonowicz to ten od dziaderskich tekstów promujących Trzaskowskiego?
        • jednoraz0w0 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:06
          A sama sobie odpowiadam i tak dla potomności, gdyby ktoś nie pamiętał.
          • fornita111 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:26
            Borzesztymuj. Ale debil. No nie umiem lagodniej.
          • borsuczyca.klusek Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:55
            O fuck jaki paw 🤢🤢🤮
          • panna.nasturcja Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 23:45
            No to facet dla mnie skreślony, cokolwiek by jeszcze powiedział lub zrobił.
      • mama-ola Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:11
        > Ale wiesz, że ten film to na licencji, że pomysł był włoski, czy też francuski,
        > a Samamonowicz tylko "przeflancował" go na polskie realia.

Nie wiedziałam, ale tak właśnie pomyślałam: że to pewnie kalka z zachodnich filmów.
    • marzeka11 Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:01
      Reżyser jest już wystarczającą antyreklama swoich filmów.
      • pepsi.only Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:03
        Dla mnie wręcz przeciwnie!
        I sądzę, że oprócz mnie, jest tu więcej osób, które swego czasu Lejdis czy Ciało rewelacyjnie ubawiło.

Kobieto, to komedia, rozrywka. Idziesz do kina pośmiać się...
        • angazetka Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:04
          Gościu jest dziadersem i seksistą.
          • pepsi.only Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:06
            I robi komedie, śmieszne w dodatku.
            • angazetka Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:08
              Jedną śmieszną, "Ciało".
            • marta.graca Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:21
              Nie, nie śmieszne.
              • znowu.to.samo Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 24.10.22, 00:25
                Ciało średnio śmieszne, lejdis takie sobie
    • taki-sobie-nick Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:40
      A to nie ma być przypadkiem "przezabawna" komedia?
      • ladymercury Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:45
        No nie jest to przezabawna komedia. Idźcie, a się zdziwicie.
        Film ok, naprawdę.
    • ladymercury Re: Obejrzałam zwiastun filmu, na który nie pójdę 23.10.22, 22:42
      Akurat dziś byłam. Film jest zupełnie nie o tym😄
      I nie jest komedią w stylu Testosteronu i Lejdis.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka