Dodaj do ulubionych

Lumpeks Kasi Tusk,

27.10.22, 12:09
Co myślicie o lumpeksie Kasi Tusk? Widziałyście ceny tych ubrań z drugiej ręki? Będziecie kupować? Według mnie to ona odleciała w kosmos z tymi cenami za używane rzeczy😮
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:17
      bo to może rzeczy uzywane przez nia?

wtedy mozesz kupic jej ciuchy, zalozyc na siebie i zastosowac wabbing przy pomocy jej zajebistych feromonow
      i ci się kasa zaraz zwróci jak znajdziesz bogatego meza
      • nutella_fan Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 13:34
        Nie, bo tam sa rozne rozmiary XL tez na przyklad. Te ubrania wyszukuja dla niej dziewczyny, z ktorymi wspolpracuje, na allegro, aukcjach, ciuchlandach.
    • fioletowa01 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:17
      Lepsze ceny i tak mają używane szmaty żon piłkarzy, znajdź sobiebig_grin
      • fioletowa01 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:22
        Łachy po 3 tys za używaną spódnicę gdyby głupota mogła latać wznosiłyby się nad stadionami.
        • borsuczyca.klusek Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:29
          Chyba Sara Boruc sprzedawała też konkretnie zużyte buciki 🙄
          • fioletowa01 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:34
            A tam to już 5 tys za używany kapelusik plażowy.
          • sophia.87 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:34
            Widziałam, tych brudasow nie da się odzobaczyc 😨
            • borsuczyca.klusek Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:37
              Oj tam oj tam, ale Gucci 🙄
              • sophia.87 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 13:32
                Fakt i to się liczy, a nie to, że logo ledwo widać spod warstwy brudu 😜
    • kropkacom Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 12:30
      A to n ie są ubrania droższych firm?
      • szafireczek Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 13:05
        W te ceny jest też dodatkowo wkalkulowany koszt stylistów i modowych specjalistów, którzy dobierają te zestawy do lumpeksu
        "Wiemy, że aby znaleźć wartościowe ubrania z drugiej ręki niezbędny jest czas, znajomość tego co ponadczasowe i umiejętność oceny ubrań - od kroju przez jakość materiałów po najmniejsze detale...."
      • georgia.guidestones Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 18:59
        kropkacom napisała:

> A to n ie są ubrania droższych firm?
        no są, ale np sweter marki COS kosztuje tyle co nowka sztuka na wyprzedazy. zalando pre-owned (w porownaniu do vinted) tez ma dosyć drogo, ale bez aż takiej przebitki.
        • lauren6 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 19:06
          Bluzka Massimo Dutti też jest w sklepowej cenie. Nie kumam kto kupuje u Tuskówny.
    • nutella_fan Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 13:33
      Ceny kosmos, bede dalej kupowac w "swoich" lumpeksach.
    • azalee Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 13:42
      Rzucilam okiem i przypomnialam sobie natychmiast dlaczego nie po drodze mi z SH : KAZDY ciuch ktory mi sie podoba jest dostepny w innym rozmiarze niz moj big_grin
    • nenia1 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 14:29
      No w sumie skoro tu podobno chodzi głównie o ekologię, to cóż...za ekologiczną żywność też się sporo płaci. Więc może za ekologiczne ubrania też powinno? wink
      • bene_gesserit Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 16:33
        No pewnie. A najpierw na marzy za sweter kupiony w lumpeksie pozywi się jej amoniwa mróweczka, a potem sama KT.

Żeby biznes od razu ekologią przezywać?
      • klaramara33 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 16:42
        na Vinted i w lumpeksach dużo taniej.
    • ichi51e Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 14:33
      sweter COS 449pln 100% wełna tymczasem w sklepie COS www.cos.com/de_at/women/knitwear.html
    • ichi51e Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 14:35
      dział "nasz stylistki" (><wink
    • princy-mincy Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 14:36
      Nie widzialam, ale pamietam zdjecie jakichs brudnych, zniszczonych sandalkow wystawionych przez jakas celebrytke za cene wziela z kosmosu. Ja bym ich za darmo nie wziela. bleee.
    • trampki_w_kwiatki Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 14:57
      Jest popyt, jest podaż.
    • kaki11 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 16:23
      Zajrzałam. Ja nie kupię, ceny kosmiczne i za część z tych rzeczy (już pomijam, że akurat nie widzę tam nic ładnego) nie dałabym tyle nawet nowe. Zresztą kupowanie u celebrytek też mnie ni jak nie kręci. No ale gdzieś tam rozumiem, to znaczy zakładam, że to ciuchy jakichś marek premium i jeśli komuś zależy na modelu albo firmie ale cena jest dla niego zaporowa, to może w La Ronde kupi w cenie przystępniejszej. A, że K.Tusk robi sobie ten biznes kreując na produkt luksusowy, kupowany z udziałem stylistek itd to i musi to wliczyć w cenę.
    • klaramara33 Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 16:41
      I tak to nie mój styl,nudne te jej stylizacje, zbyt grzeczne.
    • eriu Re: Lumpeks Kasi Tusk, 27.10.22, 17:57
      Dramatycznie nudne ciuchy. Jak ktoś chce wyglądać jak klon w prochowcu w smutnych kolorach bez życia to jak najbardziej pasuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka