Dodaj do ulubionych

14-latka na maratonie filmowym

27.10.22, 21:22
w Halloween. Start 23. Z koleżanką poszłyby na 2 filmy (horrory od lat 15.). Ktoś by je zawiózł i przywiózł.

Mnie się pomysł nie podoba. Co na to e-matka?
Obserwuj wątek
    • milva24 Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:25
      Jestem na nie. Ewentualnie że mną, nie muszę siedzieć obok, może być gdzieś z tyłu.
    • 35wcieniu Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:28
      Pomysł jak pomysł, tylko nie wiem czy wpuszczą czternastolatki na film 15+. Ogólnie na maratony nastolatkowie muszą mieć zgodę rodziców, ale tu dochodzi oznaczenie minimalnego wieku dla danego filmu. Kwestia jak bardzo tego pilnują.
      • manala Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:31
        Nigdy nie widziałam aby ktoś w kinie sprawdzał wiek.
        • 35wcieniu Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:34
          Jak trafisz. Bywałam kiedyś na maratonach w Multikinie i widziałam sprawdzali zgody od rodziców.
          • 35wcieniu Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:35
            że*
          • aglibaba Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 22:09
            Dokładnie, dziecko może oglądać film poniżej wieku sugerowanego, ale wtedy wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Nie wiem, czy na maratonie nocnym również nie jego opieka, choć nie jestem pewna jakiego wieku to dotyczy - ja byłam z dzieckiem.
    • alpepe Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 21:36
      Moje córki nie lubią horrorów, starsza, dwudziestolatka to nawet Supernatural trashy-niby-horroru nie chce oglądać, bo jakoś potem ma lęki, więc bardziej bym się obawiała o psychikę tych dzieci niż o sam pomysł. Jeśli to pożeraczki horrorów, to proszę bardzo, zgodziłabym się.
    • g.r.uuu Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 22:19
      A jesteś na nie bo maraton czy ze względu na horrory? Dla mnie maraton spoko, co do filmów nie mam zdania, bo nie wiem, o jakie chodzi
    • aurinko Re: 14-latka na maratonie filmowym 27.10.22, 22:37
      Moja córka ma 15 lat, w zeszłym roku była z koleżankami na maratonie horrorów na Halloween, w tym roku też idzie. Kino my blisko więc idą same o 21, będzie dużo ludzi bo dwa razy dokładali sale i ostatecznie wszystkie sale są zajęte, w zeszłym roku była sprawdzaba zgoda i były trzepane torby/plecaki. Moja córka nie ma żadnej traumy po horrorach, wie że to są tylko filmy i że to nie dzieje się naprawdę. Nie widzę powodu dlaczego miałabym jej tego zabronić.
      • frozenwildberry Re: 14-latka na maratonie filmowym 30.10.22, 01:19
        Sprawdzanie torb i plecaków przez pracowników kina jest nielegalne. Zrobiłabym dym
        • aurinko Re: 14-latka na maratonie filmowym 30.10.22, 08:05
          A ja uważam, że dobrze ze sprawdzają, rok temu też sprawdzali (wygląda to tak - pracownik kina mówi "czy możesz otworzyć plecak?" I w przypadku posiadania alkoholu, co wielokrotnie miało miejsce, dzieciak nie jest wpuszczany a obsługa powiadamia rodzica/opiekuna). Zrobiłabym dym, gdyby obsługa przymykała oczy na wnoszenie przez dzieciaki alkoholu i picie podczas seansu.
        • volta2 Re: 14-latka na maratonie filmowym 30.10.22, 12:40
          wejście do kina obowiązkowe nie jest, nie trzeba od razu robić dymu. można obejrzeć w domu, tam nikt niczego nie będzie sprawdzał
    • ritual2019 Re: 14-latka na maratonie filmowym 30.10.22, 07:58
      Syn ma 15 lat, idzie jutro z grupa przyjaciol na horror - wiek 15 lat (zabiera paszport bo sprawdzaja a on wyglada na mlodszego). Ma szkolne wakacje, jego koledzy juz nie wiec plany by isc na 18.40 ale Ida na 16.40 bo rewxta z nich ma szkole nastepnego dnia. Na maraton bym sie mie zgodzila, nie wiem czy cos takiego jest, ale i tak uwazam to za niehigieniczne.
    • dreg13 Re: 14-latka na maratonie filmowym 30.10.22, 08:10
      Zawiozę i odbiorę.
      W tym wieku robiłam już maratony filmowe z rodzeństwem, kiedy starzy wyjeżdżali. Czasem do rana big_grin
      Cudowny czas. Teraz odpadam o 23.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka