Dodaj do ulubionych

Jak wyglądają wasze przedpokoje?

27.10.22, 23:14

Coś chce, ale nie wiem co. I nie wiem w jakim kolorze... Schody prowadzą na korytarz w kształcie litery L. Nieduży, z jednym oknem. Jest też "balkonik" z którego widać kawałek dolnego przedpokoju. W tej chwili jeden i drugi całe na biało. Znudziła mi się ta domowa klatka schodowa i "coś chcę" ale nie wiem co chcę. Co ematka ma w korytarzach / przedpokoju i na schodach?
Obserwuj wątek
    • auksencja15 Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 27.10.22, 23:18
      Ja przycupne, bo szukam czegoś antypsiego 😁
    • mysiulek08 Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 00:37
      jedna sciana, ktora jestem nieustannie zachwycona 😁 i schody sa w drewnie, druga strona w piaskowej tapecie, wykonczenia przy balustradzie tez z drewna
      • mysiulek08 Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 00:45
        na dole nie ma korytarza ani przedpokoju, na pietrze klasyka, piaskowa tapeta, i kawalek sciany w drewnie, panele (chyba solidne, bo wylewana z fontann woda im nie szkodzi) i biale drzwi, zmieniac nam sie nie chce 😋
    • abidja Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 01:43
      Po prawej zabudowa ,szafa z lustrami, terakota jasnoszara na podlodze. Na lewo sciana pomalowana ciemny niebieski,na scianie wieszaczek na ubrania,pod lustrem antyczna,drewniana komoda z 3 szufladkami.
      Ogolnie korytarz jest malutki,sluzy do przechowywania ubran wyjsciowych,butow,czapek i kluczy do auta,domu.
      Na suficie halogeny ledowe.
      Planuje jeszcze dokupic maly stoleczek , najlepiej udajacy antyk "rokosrokokoko" aby usiasc i rozwiazac buty,zdjac kalosze itp.
    • aqua48 Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 10:54
      sueellen napisała:

> Co ematka ma w korytarzach / przedpokoju i na schodach?

W przedpokoju mam z jednej strony szafę wnękową z dużym lustrem, a z drugiej półki z książkami i moją kolekcją perfum. Pod półkami jest komódka z szalikami i rękawiczkami, na którą rzuca się też klucze i zakupy po przyjściu do domu. Ściany pomalowałam na kolor ciepłego kakao z mlekiem. Półki, komódka i szafa są w kolorze jasnego drewna, chociaż białe też by dobrze pasowały.
    • majenkir Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 11:32
      Tu gdzie aktualnie jestem, czyli u taty, jest fatalnie. Kakofonia kolorów, wszystko stare i brzydkie sad
    • dorota_g1972 Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 28.10.22, 11:45
      Ja mam dwa kolory zielone, wieszak, ławę z funkcją schowka na buty i komodę z szufladami ( dół) a gora na rózne rzeczy za szkłem. Ja trzymam tam segregatory. Na przeciwległej ścianie lustro. Architektura domu uniemożliwia inwencję.
    • tokyocat Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 30.10.22, 20:41
      Tak:
    • podaje_haslo_okon Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 30.10.22, 20:54
      Mam szafkę kuchenną, którą od 4 lat zmieniam na komodę i kuwetę XXL.
    • igge Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 31.10.22, 00:31
      Stołek pod 1 ścianą i białą drewnianą komodę pod drugą. Coś tam na ścianie wisi z sentymentu.
      Na stołku zawsze ostatnio plączą się jakieś kocie i psie szpargały. Aha i mam nieoszczędnie sad zawsze zapalone światło, żeby nikt o psa się nie wywrócił.
      • igge Re: Jak wyglądają wasze przedpokoje? 31.10.22, 00:33
        Czasami mam też buty swoje bo boję się, że sunia staruszek nasika mi kiedyś na nie jak leżą rzucone w wiatrołapie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka