Dodaj do ulubionych

Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście

28.10.22, 11:05
Najlepszy kosmetyk do włosów na jaki trafiłyście i w jednym zdaniu co robi. Pytam bo od jakiegoś czasu trafiam na same niewypały ale też prawda jest taka że kupuje w ciemno, skutek jest taki że mam coraz więcej otwartych butelek z którymi nie mam co zrobić.
Obserwuj wątek
    • afro.ninja Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 11:36
      Różowa odżywka trust me Sister.
      • kamkaklamka Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 11:45
        afro.ninja napisała:

> Różowa odżywka trust me Sister.
        Wow jakie przystępne ceny.
        • afro.ninja Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 13:24
          Czy ja wiem... ale odzywka jest jak dla mnie świetna. Krem do loków nie powala, ale jest lepszy niz tutaj polecany aunt curl la la.

Kupilam tez odżywkę aunt i juz na pewno więcej nie kupię nic z tej firmy. Więc musisz próbować zaniem na cos trafisz.
    • clk Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 11:54
      Odzywka - emolientowa z Only bio
      Szampon fioletowy do włosów blond (faktycznie ochładza kolor i nie jest mega szkodliwy dla włosów) MAWAWO SZAMPON DO WŁOSÓW BLOND
      • clk Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 11:55
        Za to najgorsze jakie miałam - tutaj wkurzenie na sama siebie to te od Na piękne włosy. Kupiłam kilka z ich serii Hairy tale cosmetics i jeden był gorszy od drugiego
        • kamkaklamka Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:01
          Ja niestety mam tendencje do kupowania drogich bubli i to jest najgorsze.
        • leyla76 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 14:47
          o tak, , tez kupilam pare kosmetyków od hairy tale i szczerze nic specjalnego, chociaż ostatni szampon oczyszczający musze przyzna jes fajny.
          • clk Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:05
            Ja jak debil - dałam się nabrać na cała otoczkę wlosomaniactwa - i jak jeszcze napisałam opinie na grupie ze cóż, szału nie ma - dostałam wywody fanatycznek ze na pewno złe używam i muszę więcej mniej etc
            Podziękowałam
            • koko8 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 19:25
              Też mam wtopę z hairy tale - serum do włosów Lullalove. Woda z klejem.
    • slatynka85 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:03
      Większość, o ile nie wszystkie kosmetyki z Kevin Murphy. Niestety ceny powalające, więc kupuje u fryzjerki te duże, profesjonalne opakowania i mam litr szamponu, czy odżywki za 230zl. Patrząc na to, że polecane odżywki mają gramaturę 250 gram i cenę ok 40zl to te KM znowu nie wychodzą tak bardzo drogo.
      • annaboleyn Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:08
        Kevin Murphy jest doskonały do loków, przyłączam się! Wróciłam z podkulonym ogonem po Cantu, Divine i innych.
      • gaskama Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 22:17
        Tez moje ulubione.
    • vivyan Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:07
      Odżywka "nawilżający bez" z Anwen, szampon Milshake silver shine do ochładzania blondu, Milshake odżywka do blondu w piance (bez spłukiwania, super), Onlybio odżywka emolientowa. To mój aktualny zestaw, działa na moje rozjaśnione włosy do tego stopnia dobrze, że w ogóle nie myślę o wypróbowaniu nowych, innych produktów.
      • lilia.z.doliny Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 19:14
        Czy nawilżający bez pachnie bzem?
        • crea.tura Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 00:36
          Barszo lubię te odżywkę ale pachnie niestety jak bzowy zapach w pociągach z lat dwutysięvznych, była tam taka kostka do kibla i ona pachniała DOKLADNIE TAK jak odżywka Anwenwink
          • vivyan Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 08:23
            To prawda, zapach jest mocno sztuczno-bzowy 😅 na szczęście po spłukaniu znika, więc wybaczam. W ogóle kosmetyki Anwen mają dosyć intensywne zapachy, moim zdaniem średnio udane (te które wypróbowałam), ale działają dobrze, więc przymykam na to oko.
    • triismegistos Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:24
      Henna.
      • kolteta Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:46
        O tak! I do tego cassia. Plus jeszcze wszystkie zioła od Phitofilos. Dodane do maski do włosów czynią cuda.
        • triismegistos Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:15
          Jeszcze lepsze są solo, bez maski 🙂
          • dvdva Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 19:10
            Które U Ciebie się sprawdziły? Bo trochę ich jest
            • triismegistos Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:12
              Najlepsze na świecie są są barwiące - henna, cassia, rubia. Z tych bezbarwnych baobab, aritha, neem, kozieradka. Lubię też shikakai jako myjadło. Lubię też kwasiaki, np szczypta amli do tych bezbarwnych, albo płukanka hibiskusem, ale z tym to ostrożnie.
              • dvdva Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:32
                Dziekuje
                • triismegistos Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:46
                  Ważne żeby kupić dobrej jakości i doskonale zmielone, bo wypłukać badyle z włosów nie wyrywając sobie połowy to ma są kra.
    • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:54
      Tołpa peeling trychologiczny - super pachnie jeszcze po umyciu włosów (stosuje się go przed myciem) daje efekt oczyszczonej skóry głowy, włosy trochę wolniej się przetłuszczają przez jakiś czas i są odbite od nasady.

Nioxin Thickening Spray, Volume and Texture - spray do modelowania pogrubiający włosy. Działa i nie obciąża włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania

Henna Satva - mam wrażenie , że z każdym użyciem oblepia włosy, przez co są grubsze, dostają objętości

Produkty używane na moich (cienkich, delikatnych i mocno przetłuszczających się włosach)
      • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:55
        muszę sprostować, używam nie henna tylko cassia (to jakby bezbarwna henna)
        • triismegistos Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:49
          Pozwolę sobie sprostować -cassia nie jest bezbarwna, ona jest złota! Dla blondynek to może być istotne.
          • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:16
            zgadza się, jakoś to pominęłam

U mnie (ciemny naturalny blond) nie widzę wielkiej różnicy po użyciu
      • czerwonylucjan Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:21
        Kazdy pwwling powinno sie stosowac po 1 unyciu wlosow
        • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:21
          a dlaczego?
          w instrukcji tego mojego z Tołpy jest napisane, że nałożyć na suchą skórę na 2-3 minuty. Ja chodzę z tym zdecydowanie dłużej. Gdybym miała robić to po pierwszym myciu mój prysznic trwałby trochę za długo...

Ale miałam kiedyś zabieg - peeling (NIOXINE) w gabinecie robiony i był jeszcze inaczej kładziony - na suchą skórę, która potem była moczona, jakieś 20 minut to miałam na głowie... efekt był chyba z 2 miesiące po tym rewelacyjny.
          Po kilku miesiącach zrobiłam sobie sama w domu i już tego efektu nie było...
    • aniani7 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 12:57
      Kiedyś szampon Ekinos firmy Intercosmo, no cud, mimo że mam kiepskie włosy i tak pytano mnie, co robię, że są takie ładne. Kupowałam go w Domach Centrum, potem przestali sprowadzać, kiedy zapytałam dlaczego, odpowiedzieli, że producent jest niezwykle foszasty i nie idzie się z nim dogadać.
      • kurt.wallander Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 22:15
        Też lubiłam. Ale ostatnio kupowałam gdzies w latach 90'.
    • snakelilith Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 13:02
      Szampon do włosów w kostce Niyok 2in1. Gdzie on był 10, albo lepiej 20 lat temu? Zaoszczędziłby mi masy próblemów z suszem, frizzem, parszywych eksperymentów z silikonem i innych średnio przyjemnych rytuałów jak olejowanie. Do tej pory myślałam, że szampon nie jest ważny, służy tylko do mycia i lepiej może by nie wysuszał za bardzo, więc lepiej bez SLS, ale ten szampon jest jakimś cudem dla moich włosów i sama nie wiem dlaczego, bo w nim niczego specjalnego nie ma, odróżniającego go od innych kostek i szamponów w płynie.
      • leyla76 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 14:53
        I tu widać, ze każdemu odpowiada cos innego. Kupiłam te kostkę czytając twoje rekomendacje i moje włosy są po niej strasznie tępe . Musze dodatkowo nałożyć jakaś odżywkę, chociażby na chwile. Używam jedynie w podróżując, bo mało miejsca zajmuje.
        • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 14:55
          dlatego fajnie by było gdyby każdy pisał jakie ma włosy i jaki osiągnął efekt, bo wątek mógłby być bardzo przydatny.
          • snakelilith Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:18
            No cóż, nawet przy podobnych włosach trudno przewidzieć efekt. Ja kostek do włosów próbowałam kilka i tylko ta robi u mnie fantastyczny efekt. I ja nie wiem dlaczego, bo ze składu to kompletnie nie wynika. Ja mam włosy raczej niskoporowate z natury, ale podatne na przesuszenia, bo myję codziennie. Ta kostka moim zdaniem nie wysusza włosów tak mocno jak inne detergenty, jest więc idealna do codziennego mycia. Ale nie obciąża włosów jak szampony dla włosów suchych. U mnie. wink
            • joana.mz Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:14
              zgadzam się.
              Nawet w ramach jednej osoby dany kosmetyk może raz działać lepiej raz gorzej (udowodnione na mnie)
              no ale wyjściowe warunki to jakaś tam wskazówka jest...
    • princesswhitewolf Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 13:05
      Oribe ten czarny, odzywka i szampon. Poza tym odzywka Salcura
      • magdallenac Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:16
        Hej princess, odbierasz gazetową?
        • princesswhitewolf Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 17:31
          No tak.
          • magdallenac Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 21:05
            Ok poszło.
            • princesswhitewolf Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 21:32
              Chyba nie wyslalas tego na moj email.nic. nie przyszlo

princesswhitewolf@gazeta.pl
              • magdallenac Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 21:42
                Jeszcze raz. Teraz sprawdź.
    • klaramara33 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 13:32
      Nie mam tego jedynego.
    • leyla76 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:02
      Kosmetyki od rasayana , moje włosy bardzo je lubią.
      Kapsułki vischy jako jedyne powstrzymują u mnie wypadanie włosów.
      Anwen - winogrono i keratyna maska i szampon kawowy
      Dla kosmetyki - wcierka chilli ,
    • mysiulek08 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 15:40
      bede nudna smile

szampon, odzywka i serum/wcierka astalift, to jest odkrycie zycia !
      • kamkaklamka Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 16:30
        Mam pytanie dodatkowe czy zawsze używacie kosmetyków z jednej linii albo z jednej firmy? Czy macie różne produkty i to bez znaczenia?
        • klaramara33 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 17:07
          Ja mam różne .
        • szarmszejk123 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 17:09
          Mam bardzo różne, od sasa do pasa.
    • klaviatoorka1 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 18:17
      Ja wiem, że chemia, że blee, ale to co robi z moimi włosami Kerastase ressistance to jakaś magia. Od chyba 10 lat.
      Co jakiś czas kupuję jakieś wymyślne, wegańskie, bez slsów i smsów smile, ale zawsze w końcu podrzucam je reszcie domowników i wracam do mojej ulubionej turkusowej serii...
    • chococaffe Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 18:18
      Jeżeli tylko jeden, to henna
    • koko8 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 19:30
      Megatania maska emolientowa bez silikonów Kallosa - Color. Nie spotkałam lepszej w żadnym przedziale cenowym.
      Wcierka przeciw wypadaniu włosów Dermeny.
      • klaramara33 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 17:36
        Widocznie twoje włosy niewiele potrzebują.
        • koko8 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 17:49
          W jakim sensie niewiele? Pytanie było o najlepszy kosmetyk. Uzywam ich naprawdę wielu, co chyba nie jest pochwałą dla moich włosow niestety....
    • szarmszejk123 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:29
      Te, jak dotąd, sprawdzają się super.
      Idealnego szamponu nadal nie znalazłam:p

*Włosy dość grube, dość gęste, falowane.
    • ajr27 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 20:42
      Najlepszy szampon mojego życia to Familijny Polleny w niebieskim plastiku w latach 90. Miałam loki jak sprężyny, objętość i blask po nim. Ale byłam też młoda, zdrowa i nie pofarbowana😀
    • annaboleyn Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 21:25
      Dziewczyny, ja się podepnę.
      Jako krem do loków polecam (jak zeznaję tu) krem Kevin Murphy, natomiast szukam odżywki.
      Mam bardzo cienkie, choć dość gęste, bardzo miękkie włosy (takie, jak u dzieci), z tendencją do fal i loków, ale kapryśne, czasem się wyprostują, czasem skręcą. Nigdy ich nie suszę i nie prostuję.
      Ostatnio chyba przenawilżyłam, za dużo na nie nakładałam. Teraz myję rypaczem OnlyBio, ale każda odżywka mi włosy wygładza i prostuje. Nie mogę bez odżywki, bo wtedy bardzo są sianowate. Są raczej zdrowe, nie wypadają, dużo babyhair, regularnie przycinam.
      Sam krem KM jakoś robi robotę, ale chciałabym ten skręt trochę wspomóc odżywką, a nie go przytłaczać.
      Polecicie na takie włosy odżywkę wydobywającą skręt?
      • szarmszejk123 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 21:27
        Coś proteinowego ci trzeba.
        • annaboleyn Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 21:28
          Jakakolwiek proteinowa myślisz? (Czytałam grupę o skręcie kiedys, ale wymiękłam..)
          • szarmszejk123 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 21:34
            Nie, nie jakakolwiek, tylko taka, jaka pasuje twoim włosom:p jedne włosy kochają keratynę, inne wręcz przeciwnie, wola delikatnie proteiny roślinne. Niestety nic konkretnego nie polecę, bo mam zupełnie inne włosy 🤷
            • annaboleyn Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 21:36
              No wiem, nie denerwuj mnie, takie bym chciała!
      • gaskama Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 22:23
        Mam identyczny typ włosów. Tylko ja poddałam się z wydobywaniem skrętu. Robi mi się taka "mokra wloszka" A jak rozczesze to mam ... coś ... siano. U mnie sprawdza się podsuszenie po prostu dmuchawą od góry, wtedy są w miarę gładkie ale w czasie schnięcia (dosuszania sie) zaczynają się falować. Ale generalnie mam z nimi problem. Często cześć jest pięknie skręcona a w tym są całe kosmyki proste. Dla mnie nie do opanowania. Poddałam się.
        • annaboleyn Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 23:59
          No, ciężki los. I feel u, bro.
    • nowyczlowiekforumu Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 28.10.22, 22:53
      Olejek z czarnuszki, marka chyba bioelixir.
    • chlodne_dlonie Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 00:24
      Ostatnio chwalę sobie odżywkę MATRIX Total Results Color Obsessed - fajnie nawilża i wygładza moje włosy.
    • koperek85 Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 20:49
      Ziaja kozie mleko odżywka. Tania jak barszcz a najlepsza proteinowa odżywka jaką miałam. Włosy mam po niej gładkie i przyjemne w dotyku
    • karotka_plus Re: Najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałyście 29.10.22, 22:18
      Nie mam jednego naj smile Jest ich kilka.
      Szampon Nivea do włosów zmęczonych, wiem, śmiesznie brzmi ale fajnie działa.
      Szampon balansujący OnlyBio. Szampon antyoksydacyjny i odżywka marki Beaver, pomarańczowy. Wcierka Skrzypovita. Maska do włosów Isana arganowy i żurawina, taka mała saszetka. Cudo!
      Odżywki emolientowe - moje włosy kochają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka