Dodaj do ulubionych

Smaszcz raz jeszcze- the highest level

30.10.22, 17:47
Tak wiem było milion razy. Ze Smaszcz jest jak z Czarkiem - z każdą kolejną wypowiedzią człowiek myśli, że już gorzej się nie da...da się

www.youtube.com/watch?v=hKeOqBnFtjg
Smaszcz U Jaruzelskiej w programie Bez ogródek.
Uwaga: dla ludzi o silnych nerwach. Ja to odpalałam na 3 razy...dopiero za 3 dosłuchałam do końca.
To chyba takie moje cringe guilty pleasure

Pytanie offtop: Czy ematka wyobrażą sobie Smaszcz jako teściową?
Obserwuj wątek
    • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:49
      I czy tylko ja zrozumiałam, ze Kurzajewski to Stary pryk z problemami gastrycznymi jak to ktoś pięknie w komentarzach ujął???
      • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:51
        Nie wyobrażam bo to narcyz, mści się do upadłego i dewaluuje ludzi by ochronić ego.Teraz opowiada że Kurzajewski ma tylko maturę a ona przecież ma doktorat.
      • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:58
        To był diss na golddiggerki.
        • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:00
          Sprytne ale co kurzajce brakuje, zawodowo zawsze sobie radził dobrze mimo że ma tylko maturę.
        • iwoniaw Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:35
          borsuczyca.klusek napisała:

> To był diss na golddiggerki.
          >

Ale że golddiggerki to te chwytajace w sidła starych nieudaczników z ledwie maturą? Gdzie gubię wątek? 😀
          • daniela34 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:49
            Tej logiki nie pojąłby nawet Arystoteles 😁
        • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 11:03
          NO ale po co ona o nich mowi?? Cichopek ma 40 lat, sama kase zarabia. A Kurzaj raptem 10 lat starszy...
          • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 11:16
            To było obok głównego tematu. Przecież oprócz Kurzaja ona w tym wywiadzie kilka wątków poruszyła.
            • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:32
              Tak ale to wszystko było takie bez skłądu i ładu. Wypluła co jej na wątrobie leżało.
              • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:38

www.youtube.com/watch?v=whBeQJCVlVI

jej się rozjeżdza ja realne z ja idealnym
      • skumbrie Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:53
        Tylko ty. I wcale mnie to nie dziwi.
    • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:57
      Było:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,174257452,174257452,Kobieta_petarda_sama_sobie_krzywde_robi.html#p174259139
      • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:58
        To w takim razie niech mi post skasują. Nie widziałam.
      • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 17:59
        Trafić na takiego narcyza zawodowo to już jest dramat a co dopiero mieć go w najbliższej rodzinie.
    • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:02
      Błagam, streśćcie, nienawidzę oglądać takich wywiadów...
      • daniela34 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:03
        Też bym prosila, bo boję się kliknąć 😁
        • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:05
          Hanusina, widzisz, dwie petentki już. Streść, bądź dobra!
          • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:41
            Nie da się. No nie da się. Moge ci napisać, ze ona tam broni swojego dobrego imienia i dobrego imienia dzieci sic!!) i dlatego zdecydowała się komentować związek Kurzajewskiego....ale to nietego co się działo w tym wywiadzie.
            Ja to odpalałam 3 razy
        • aqua48 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:08
          Biedna (ale też przerażająca) kobieta, wychodzą z niej jakieś straszne kompleksy, pretensje i żale. I jakaś okropna hipokryzja.
          • evolventa Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:11
            Głupia jest zwyczajnie i tyle. W tej jej opowieści, Kurzajewski to stary dziad, a ona to taka młódka i petarda, że ho, ho...... i jeszcze tyle przed nią. Już by się lepiej nie ośmieszała, coś jej się chronologia i narracja rozjeżdżają. Ale generalnie, to ja Kurzopkom współczuję...... baba jest ewidentnie nie ten teges, rozwodu nie przepracowała, a najśmieszniejsze, że sama o ten rozwód wnioskowała. No nie ma co, prezent Kurzajewskiemu zrobiła..... bo generalnie to straszna jest.
        • chebellacosa92 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:11
          daniela34 napisała:

> Też bym prosila, bo boję się kliknąć 😁
          Ale to trzeba obejrzeć, opisać trudno.
        • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:04
          Obejrzałam większą ☺ połowę i nie umiem streścić.
          Chwilami mówiła jak człowiek, ale były to tematy odtwórcze, milion razy przez ematki szczegółowiej obgadane - jak to kobiety płacą za poświęcanie się domowi, li i jedynie domowi. Żadne własne światłe myśli to nie były, ot zgapione zewsząd. O dzieciach zaniedbywanych przez rodziców, materialnie po kokardkę mających wszystko, mentalnie zero uwag, albo pierdylion oczekiwań.
          Nic na czym ematki by zębów nie zjadły i mniej wiedziały.

Ale jak o o sobie i swojej sytuacji mówiła, to był strasznym slowotokiem i tokowaniem, ja pracowałam, wychowywałam, karierą męża sterowałam. Ja ja ja i tylko ja wszystko. I ok, nawet jak to obiektywne fakty to podane tak, że chyba próba przerwania autopeanów grozi podbiciem oka próbującemu.
          Do tego z choreografią z udziałem rąk i modulowaniem głosu, przy niby cytowaniu kogoś tam. Niemiłym modulowaniem. Aż czekałam czy ponaśladuje Kaśkę

Obawiam się, że Cichopek ma szanse w zęby od Paulinki dostać, gdyby się paniom trafiła okazja do podyskutowania.

A ! Paulina w tym wywiadzie zagarnia powietrze. W całości. Tlenu dla Jaruzelskiej dostaje na chyba ledwo przetrwanie. Dementorzyca. Straszna. Plus wiszące w tym powietrzu ostre noże. Zdradzonej kobiety, wersja agresywna a zdrada świeża i pani nadal w fazie afektu. I z kwilącymi bombelkami. Za tatusiem.

• bene_gesserit Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:17
            "Ja uczę kobiety też komunikacji z partnerem. Żeby nie walczyć." Ratunku, kogo ona uczy? Kto jest w stanie jej zaufać i jak na tym wychodzi?

Inna sprawa, że Jaruzelska kompletnie nie wie, co tam robi. Zatkao normalnie kobietę.
            • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:27
              A tak. Zatkana Jaruzelska i do tego w nielicznych chwilach usilująca potwierdzić Paulinie, że ją rozumie i w sumie tak samo myśli. Żeby wywiad był milusi.
              A mowa ciała - ratunku, ta kobieta to jak petarda rzucona pod nogi !
              • bene_gesserit Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 00:08
                Bo ja wiem, z tą petardą to raczej mam odwrotne wrażenie.

Moja babcia mówiła 'prawdziwej siły nie trzeba pokazywać', a ta cała Smaszcz ciągle opowiada o tym, czego dokonała i jaka jest wspaniała. Ten jej występ na YT to autoerotyczny potok świadomości. I według mnie to nie musi świadczyć o narcyzmie (przynajmniej nie tylko), ale raczej o zakompleksieniu i niskim poczuciu własnej wartości. Kompleks wyższości z reguły się pasie kompleksem niższości.

Gdyby miała głęboko zinternalizowane poczucie własnej wartości, zachowywałaby się zgoła inaczej. Ta petarda nie wybucha, idzie tylko smętny dym, który podejrzanie pachnie i nic więcej.

A biedna Jaruzelska wygląda na przestraszoną. Ona chyba nie do końca się zgadzała z tym, co słyszała, ale bała się zaprotestować. Być może z takich jak ona - wystraszonych - rekrutują się chętne na kołczingi tej pani. Dla mnie motywacje i osobowość jej klientek to najciekawsza zagadka.
                • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 09:27
                  Wiesz, na jedno spotkanie może jakieś niezorientowane panie w potrzebie da się zwerbować. Ale nie wyobrażam sobie cyklu, czy generalnie oddania się pod mentalną opiekę komuś takiemu.

Chociaż ona tak zagrzewa do boju, że może i kogoś podatnego i walecznie nastawi. Nie mam pojęcia. Mnie zmęczyła również fizycznie.

Oglądałam z niepokojem, czując, że to osoba o temperamencie fatalnie rokującym w razie konfliktu.
                  Taka szefowa to top koszmarów, teściowa brrrr, do unikania zupelnego. I to gadanie, że nie wtrąca się do życia synów itd. Trudno uwierzyć. Raczej oddycha każdą minutą ich życia, z uwielbieniem i zaangażowaniem.
                  • bene_gesserit Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 12:21
                    Też mi się wydaje, że tak na oko to jest ktoś, kto udaje niezależną i wyemancypowaną, a w rzeczywistości owija się wokół bliskich i zadusza. Im bardziej udaje niezależną, tym większą ma potrzebę zaduszania. Albo na odwrót - obie opcje są upiorne.
          • szmytka1 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:21
            Ależ pięknie to opisalas, normalnie widzę to i już nie muszę oglądać, takie obrazowe
      • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:17
        Uwaga streszczam!

1. Masturbowanie się własnym doktoratem. Ach, och taki doktorat napisałam, takie badania przeprowadziłam, taka mądra jestem a i tak znają mnie jako żonę Kuszrjewskigo.

2. Jak wyżej + to ja pracowałam w korpo, żeby on mógł robić karierę w TV. To ja byłam jego managerką to JA odpowiadałam za jego kontakty (w domyśle sukces) .

3. Synowie bardzo źle znieśli kłamstwa ojca i są mi teraz wdzięczni, że chodzę gdzie się da i opowiadam ze szczegółami kto gdzie z kim i dlaczego.

4. Wspomniany wyżej diss na golddiggerki, bo te młode to teraz puszczają się za torebkę ze starym dziadem, który robi pod siebie. A biedna żona zostaje na lodzie.

5. Kiedyś pani to ludzie jakieś wartości mieli a teraz to nie mają. Nawet w prasie kobiecej są rady jak to odejść od męża a nie jak walczyć o związek. No kto to widział takie rzeczy 🙄
        • daniela34 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:18
          Dziękuję!
          • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:32
            Dziękuję, Borsuczyco, jesteś kochanym stworzeniem!
            A rzeczywiscie ujawnila gastryczne problemy eksa??
            • aqua48 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:37
              annaboleyn napisała:

> A rzeczywiscie ujawnila gastryczne problemy eksa??

Nie eksa, tylko starego dziada "zabranego" innej, z którym nie ma o czym rozmawiać. Podobnie jak wg niej nie ma o czym rozmawiać z trzydziestolatką. Prócz oczywiście takiego tematu jak lakieru do paznokci. Bardzo dużo gładkich słówek z kołczingu, które skrywają nienawiść do.. właściwie do prawie wszystkich łącznie z eksem jego siostrami teściową i własną matką którzy to nie wspierali jej w chorobie..
              • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:43
                O z tym lakierem też było dobre.
                Powtórzę to co napisałam w poprzednim wątku popis baberstwa w najczystszej postaci!
              • daniela34 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:48
                aqua48 Podobnie jak wg niej nie ma o czym rozmawiać z trzydziestolatką. Prócz ocz
                > ywiście takiego tematu jak lakieru do paznokci.

Uuuuu...ostro. Rozumiem, że jak pani Smaszcz miała 30 lat to też tylko o lakierach...
                • kornelia_sowa1 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:44
                  Za do kogo piła? Bo Cichopek to 40 tka juz
              • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:50
                aqua48 napisała:

> annaboleyn napisała:
                >
                > > A rzeczywiscie ujawnila gastryczne problemy eksa??
                >
                > Nie eksa, tylko starego dziada "zabranego" innej, z którym nie ma o czym rozmaw
                > iać. Podobnie jak wg niej nie ma o czym rozmawiać z trzydziestolatką.

Jej synowej, z którą deklaruje wielką przyjaźń musi być przykro... wink
        • joszka30 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:39
          Dodalabym:

6. Poczatek to wzajemne spijanie sobie z dziubków oby pań 🙈🙈🙈
          7.Fatalny warsztat dziennikarski Jaruzelskiej
          8. Scena, kiedy Jaruzelska komplementuje Paulinę, ze ta jest atrakcyjna.. Miny Smaszcz podnoszenie palców z, zadowolenia.. 🤯🙈Matko, jakby była niespełna rozumu..
          • szmytka1 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:09
            Zachęciłaś mnie do obejrzenia 😆
            • joszka30 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:22
              Dla zachęty dodam
              9. Kiedy Smaszcz jak dziecko (miny + modulacja głosu) przedrzeźnia wpis eks męża, jak dobrze byc w Izraelu z osobą którą sie kocha.. I nie, ona nie est ekspresyjna i emocjonalna, ona ma bardzo głęboki problem z regulacją emocji
          • merynoskablekitna Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:11
            joszka30 napisała:

> Dodalabym:
            >
            > 6. Poczatek to wzajemne spijanie sobie z dziubków oby pań 🙈🙈🙈
            > 7.Fatalny warsztat dziennikarski Jaruzelskiej
            > 8. Scena, kiedy Jaruzelska komplementuje Paulinę, ze ta jest atrakcyjna.. Miny
            > Smaszcz podnoszenie palców z, zadowolenia.. 🤯🙈Matko, jakby była niespełna roz
            > umu..

Jaruzelska komplementuje każdego, kto do niej przyjdzie. Pamiętam jak kiedyś komplementowała Potocką, że dzięki niej Ciechowski w ogóle zaistniał. Myślałam, że spadnę z krzesła ze śmiechu.
        • chebellacosa92 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 08:58
          Co to jest diss na golddiggerki????
          • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 09:08
            Mówienie brzydko o paniach poszukujących bogatych, często dużo starszych partnerów.
            • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:46
              No tylko litości. Cichopek ma 40 lat a Kurzaj 50...
              • tanebo001 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:49
                Poza tym ja mam 47 lat i daleeeeko mi do noszenia pieluchy.
            • sol_13 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 22:48
              Dzięki, dissy znam (z hip hopuwink, ale pojęcie golddiggerki było dla mnie nowe.
    • figa_z_makiem99 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:03
      Mam podobną teściową, jestem z mężem od 15 lat i nadal sieje destrukcję, na chwilę jest spokój, po czym petarda znów się odpala. To głęboko nieszczęśliwe kobiety, nie umiejące kochać, odpuszczać, być zadowolone z tego co mają, ludzie są ich własnością i uważają, że mogą ich używać jak przedmioty. Najlepszą metodą na nie jest zero kontaktu i zlewanie tego co mówią, robią. Sama nie umie być szczęśliwa, dlatego niszczy i dewaluuje innych. Po co Smaszczowej ten doktorat? Po to, żeby szpanować. Nie umie utrzymać się dłużej w jednej pracy, ludzie jej nie lubią i robi z siebie ofiarę.
      • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:09
        Tak jest, tacy ludzie traktują innych jak obiekty i to zawodowe ofiary.Dopóki dasz im narcystyczne zasilanie potrafią być nawet czarujące ale jak potraktujesz nie tak taką wyjątkową osobę to nie zapomną i nie wybaczą nigdy, będą się mścić.
        • figa_z_makiem99 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:19
          Tak, narcyz nie potrzebuje partnera, współpracownika czy przyjaciół, narcyz musi mieć wyznawców, gdy ktoś się wyłamie spod władzy tyrana, będzie niszczyć do końca.
      • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:14
        Ale to chyba taki autodoktorat.
        Unikat, inni z niego czerpią bo jedyny taki.
        O kobietach w połowie biegu życia.
        Pani chwali się pracą z dziećmi od przeczkolaka ( piszę jak wymawiała) do studenta.
        Typ który jak kocha to zadusi i zacałuje a nienawidząc zetrze z powierzchni ziemi. Nie przestając gadać i gadać.
    • szmytka1 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:14
      No to skoro już to obejrzałaś i to 3x, to mogłabyś strescic. My nie stracimy czasu i niezwłocznie przystąpimy do dyskusji
      No to co takiego cie zbulwersowało?
      • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:20
        Wyżej stresciłam 😉
        • primula.alpicola Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:25
          Już widzę, dzięki!
        • szmytka1 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:15
          Doceniam
      • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:48
        Nie obejrzałam 3 razy...oglądałam w odcinkach. Na raz nie dałam rady. Za trzecim odpaleniem dotrwałam do końca.
        Borsuczyca streściła, pięknie. Aczkolwiek sposób w jaki Smaszcz się wypowiada, miny, gestykulacja robią robotę.
        • aniani7 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 20:14
          Weź nie zachęcajsmile
          • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 01.11.22, 13:35
            Powiem tak: jakby moja córka spotykała się z młodszym synem Szmaszcz byłabym bardzo zmartwiona...ona jest niezrównoważona
            • li_lah Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 01.11.22, 20:21
              Nie bez powodu żona starszego uciekła z nim az do Izraela 😆😆😆
    • 18lipcowa3 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:23
      Nadal ciężko stwierdzić o co jej chodzi...
      I dlaczego ona walczy o prawdę dla 25 letniego konia?
      • ayanna Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:42
        Bo będzie jej dzieckiem, nawet gdy będzie miał 60 lat, a ona będzie pomarszczoną staruszką. Niedokładny cytat.
      • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:19
        Bo się z Maćkiem umówiła dżentelmeńsko przy rozwodzie, że dzieci i ich wspólna przeszłość to świętość a tatuś kłamał gdzie i z kim jedzie.
        A potem czule opowiadał jak to cudnie zwiedzać Izrael z ukochaną osobą. I jak to tak - jak zwiedzał z synami to nie było z ukochaną osobą ? Oni się tym zdaniem przejęli i cierpią

Jakby chciała powiedzieć - miej sobie kochanki, czy kogo tam chcesz, ale rodzinę i małżeństwo masz niezmiennie tylko ze mną.
    • primula.alpicola Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:24
      Nie poświęcę na to 30 minut! Dajcie crème de la crème🙏
    • kaki11 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 18:39
      O matko, tu nawet ciężko coś skomentować... (przy czym po 20 minutach skończyłam, ale wątpię aby ratowały sytuacje)
    • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:53
      Ona jest emocjonalna to fakt i ekspresyjna. Natomiast... Po pierwsze babka się właśnie dowiedziała, że jej małżonek pukał Cichopek jak był jeszcze w małżeństwie. Przyznasz, że poziom wqwienia może urosnąć. Po drugie ma z nim dzieci i jeżeli faktycznie ojciec był dla nich niedostępny przez kochankę to jako matkę może to boleć. I proszę mi nie mówić ile lat maja te dzieci, bo ile by nie miały to należy im się pomóc, czas i szczerosc. No i tej szczerości zabrakło. Bo dzieci to nie cały Instagram i im powiedzieć należało. Tymczasem Kurzajka zcichopkowała i okłamywała najbliższych. I o to w tym wszystkim chodzi. O brak szczerości.
      • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 19:59
        hrabina_niczyja napisała:

> Ona jest emocjonalna to fakt i ekspresyjna. Natomiast... Po pierwsze babka się
        > właśnie dowiedziała, że jej małżonek pukał Cichopek jak był jeszcze w małżeństw
        > ie.

A powiesz nam na jakiej zasadzie się dowiedziała? Bo na razie oprócz jej słów nie ma na to żadnych dowodów. Nikt inny tego nie potwierdził.
        Ona złożyła pozew i ona prowadzała się po rozwodzie z nowych chłopem.

• joszka30 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:06
          Dokładnie. Tak twierdzi Smasz, która w tym czasie sama prowadzała się medialnie z innym panem. I jak wtedy emocjonalnie radzily sobie Bombelki?
          • evolventa Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 22:19
            A we właściwej chwili ich powiadomiła? swoich starych koni, że ma nowego gacha? no bo jak nie, to przecież to jest taki brak szczerości....niewybaczalny. Czy Tylko u Kurzajewskiego ją to gryzie?
        • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:07
          A to mnie pytasz? Kobieta może dodała dwa do dwóch i jej wyszło, a może sam eks małżonek się wygadał. Tak czy owak kurzaj jako ojciec dał ciała po całości ukrywając i lawirując, a nawet toklamujac własne dzieci. Poza tym nie zapominaj, że ludzie którzy mają dzieci utrzymują jakieś kontakty po rozwodzie. Nie wiemy na ile eks żona panu pomagała, może nawet i wspierała. Tak czy siak dużo racji ma.
          • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:14
            Jakie dwa do dwóch? Nawet timeline się nie zgadza. To jest typowa gra na alibi bez żadnych logicznych przesłanek. Dziwie się, że ludzie się na to łapią.

Nie wiem czy słuchałaś uważnie tego wywiadu, ale ona sama stwierdziła, że nie miała przez dwa lata zarzutów co do komunikacji z byłym mężem. Dała czadu dopiero przy Izraelu, więc co się niby zmieniło? Jeszcze sobie wmówiła, że skoro napisał coś w stylu, że "dobrze jest być w Izraelu z osobą którą się kocha" to znaczy, że jej nie kochał i synów nie kochał. Dla mnie to chore i bardzo toksyczne podejście.

Aha i wersji synów też nie znamy. Mamy tylko i wyłącznie relację ich crazy mamuśki 🙄
            • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:23
              No dała czadu. I co z tego? Po prostu ukrywali by się dłużej, a tak jednym komentarzem wszystko załatwiła. Toż mogła. Dziwne tylko, że dostaje się jej i dostało się Hakielowi. A dostało się po głowie bo? Że jedno i drugie ukazało parę lichych celebrytów jako zakłamanych?
              • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:28
                Smaszcz dostaje po głowie, bo emocjonalnie wisi na byłym mężu dwa lata po rozwodzie. Kiedy to rozwód był z jej inicjatywy. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć?
                • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:30
                  No, ale jeżeli Hrabina zakłada, że Smaszcz mówi prawdę, a oni kłamią, to wszystko się spina, dowiedziała się, że była zdradzana przed rozwodem i żałuje, że mu łatwo odpuściła.
                  • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:39
                    A ty jesteś pewna, że nie mówi? Hmm ciekawe. Prawda w tym przypadku jest jak dupa, każdy ma swoją. Ja natomiast odnoszę się do tego co powiedziała. A powiedziała nic innego niż to, że ojciec okłamywał dorosłe dzieci. I zgadzam się z nią, że rodzic nie powinien kręcić i robić z gęby cholewy.
                    • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:46
                      A ja uważam, ze zdecydowanie dorastającym dzieciakom lepiej powiedzieć „wyjeżdżam na weekend na… eee… konferencję”, dzieciaki głupie nie są i wiedza jak jest, niż „jadę na weekend z nowym misiem”. Rodzic tez ma prawo do prywatności, nie deklarowania się w nowych związkach i niespowiadania się dzieciom.
                      • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:49
                        Uważam inaczej, tym bardziej jak te dzieci są już w słusznym wieku. Rodzic ma prawo do ułożenia sobie życia po rozwodzie. Ale jednocześnie nie ma prawa olewać i okłamywać nawet dorosłych dzieci w imię nowej miłości.
                        • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:54
                          Przed chwilą pisałaś, że nie ma znaczenia, ile dzieci mają lat.
                        • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:54
                          I uważasz, że eks żona może sobie wyoutować świeżą rozwódkę i związek eksa, którego może nigdy nie planował legalizować, przed całą Polską? Głośno krzycząc „oszuści”? Bo ma mniej czasu dla żonatego 25-latka i licealisty?
                          • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:58
                            geez_louise napisała:

> I uważasz, że eks żona może sobie wyoutować świeżą rozwódkę i związek eksa, któ
                            > rego może nigdy nie planował legalizować, przed całą Polską? Głośno krzycząc „o
                            > szuści”? Bo ma mniej czasu dla żonatego 25-latka i licealisty?
                            >
                            Może. Wszystko może. Tylko musi się liczyć z konsekwencjami wink
                        • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:55
                          Nie wiemy czy okłamywał i olewał. Mamy tylko relację jednej strony. Ta sama strona w tym samym wywiadzie twierdzi, że przez dwa lata nie miała zarzutów co do komunikacji.
                        • sophia.87 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 09:07
                          A skąd wiesz, że tak było? W komentarzach na jakimś pudelku czytałam, że gdy się rozwodzili to towarzyszył mu w sądzie syn. Ojcu, a nie matce. Podejrzewam więc, że chłopcy wiedzą od jakiegoś czasu, że ojciec kogoś ma i pewnie życzą mu jak najlepiej.
                          Z tym "olewaniem" dorosłego, zonatego i mieszkającego w innym kraju dziecka to bym nie przesadzala.
                    • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:48

> A ty jesteś pewna, że nie mówi?

Nie jestem, oczywiście, tak mi się wydaje. Dokładnie tak, jak Tobie wydaje się, że mówi.
                  • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:40
                    Ok to przenalizujmy tę wersję wydarzeń.

Jeżeli to prawda to romans się zaczął trzy lata temu. Młodsza córka Cichopek miała wtedy 5 lat, więc na pewno wymaga więcej czasu i uwagi niż dzieci w wieku szkolnym.

Kurzajewski z Cichopek jeszcze wtedy ze sobą nie pracowali, więc schadzki w robocie odpadały. Cichopek za to grała w serialu, wyjeżdzała z rodziną, prowadziła Instagrama i brała wszelkie możliwe chałtury. Trochę mało miejsca i możliwości, żeby wcisnąć pełnoetatowego kochanka.

Nie zapominajmy też, że od początku 2020 mieliśmy do czynienia z pandemią, obostrzeniami i #zostańwdomu. Czyli znowu okoliczności średnio sprzyjające rozkwitowi romansu.

Co prawda sama nie mam doświadczenia z romansowaniem na boku, ale to mi się nijak nie spina.
                  • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:34
                    Ja bym podejrzewała, że po tym serdecznym i przyjacielskim rozwodzie, śniadaniach i kolacjach z byłym mężem, możliwe że mogła jeszcze robić za ff Kurzajce, więc teraz krew ją zalała dokumentnie, bo okazał się NIEWIERNY wink
                    Ta kobieta jest niezrównoważona.
                    • sophia.87 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:43
                      Wątpię by on zgodził się na ff po szczęściu jakim niewątpliwie był dla niego rozwód. Może obiecywał dla świętego spokoju , że moze kiedyś jak prostatę wyleczy 😂
                • taniax Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:31
                  wisi na nim, dewaluuje go i prawdopodobnie podsłuchuje, nie, nie jest normalna.
              • heca7 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:35
                Ale dlaczego mieliby się nie ukrywać?! Czy jest jakiś obowiązek u dziennikarzy narzucony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, że każdy nowy związek musi być natychmiast upubliczniony? Mają prawo ukrywać sprawy prywatne ile wlezie. Tak jak mają prawo mieć odciski na stopach i o nich nie opowiadać.
                • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:37
                  Mają, a inni mają prawo to ich prawo naruszyć, szczególnie byli małżonkowie 😛 Ale ja nie o tym. Ja o tym, że okłamywał dzieci i tu ma rację
                  • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:41
                    Właśnie o to chodzi, że byli małżonkowie tracą wszelkie prawa do naruszania prywatności swojego eks.
                    • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:53
                      borsuczyca.klusek napisała:

> Właśnie o to chodzi, że byli małżonkowie tracą wszelkie prawa do naruszania pry
                      > watności swojego eks.
                      >
                      Otóż Borsuku drogi w jaki sposób tracą? Chcesz mi powiedzieć, że jeżeli mój eks rozstał się ze swoją babą w wielkim smrodzie i zadymie to ja wiedzac o tym mam udawać, że nie wiem jak mnie ktoś czasem zapyta czy są razem? No to ja mówię o tym smrodzie. Niepoprawna jestem i pewnie jeszcze za nim wzdycham 😀 Weź się już uspokój.
                      • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:57
                        I tak osobom trzecim bez żenady opowiadasz ze szczegółami o tym smrodzie?

Nie ja tu jestem niespokojna 🙄
                        • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:05
                          A przepraszam cie bardzo, a czemu nie? Krótki komunikat w jednym zdaniu z tego co wiem nie są razem, a rozstali się tak i tak. I niby czemu ja miałabym być zażenowana? Że koleś najpierw niszczył mnie jak kawał uja, siał oszczerstwa gdzie się dało, mnożył się z kochanka i był dumny, a teraz z kolejna zrobił to samo, a nawet gorzej? Moja szmata do podłogi dostaje ode mnie więcej szacunku niż ja dostałam od niego i jego flamy. Jakoś ani on ani jego flama nie oszczędzali gęby na mój temat. Sama z tematem nie biegam, ale jak ktoś zapyta, jakaś koleżanka na przykład to mówię. I bynajmniej nie z niespokojności, a bardziej ze wskazania faktu, że jak ktoś był ujem to i ujem będzie dla każdej kolejnej.
                          • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:14
                            Ale Kurzajewski nikogo nie niszczył. Nawet w czasie rozwodu Paulina nie znalazła na niego żadnych haków. I nagle afera, bo z pojechał na weekend z koleżanką z pracy, z którą sobie romansują, ale na razie nie są oficjalną parą.
                          • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:41
                            Ale to nie jest wątek o twoim eksie.
                            I jakoś nie kojarzę, żeby Kurzaj sobie byłą żoną gębę wycierał, oczerniał publicznie i traktował jak ścierę do podłogi. Jest właśnie odwrotnie. To ta usprawiedliwiana przez ciebie Smaszczówna odpala petardy w mediach i prawdopodobnie podsłuchuje byłego - co zresztą jest przestępstwem.
                            Naprawdę, nie każdy wątek o rozwodach jest o twoim koszmarnym eks i nie każdy facet, który ma nową, eee... "flamę", to klon twojego koszmarnego eksa.
                            Do śmierci będziesz się żywić tym swoim eksem, masakra...
                          • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:37
                            Tak samo przezywasz swojego eksa jak Szmasz Kurzaja. Patrz kobieto i ucz się: nie warto, szkoda nerwów. Zapomnij.
                      • heca7 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:01

> borsuczyca.klusek napisała:
                        >
                        > > Właśnie o to chodzi, że byli małżonkowie tracą wszelkie prawa do naruszan
                        > ia pry
                        > > watności swojego eks.
                        > >
                        > eks
                        > rozstał się ze swoją babą w wielkim smrodzie i zadymie to ja wiedzac o tym mam
                        > udawać, że nie wiem jak mnie ktoś czasem zapyta czy są razem?

A ktoś Smaszczównę pytał? Bo wydaje mi się, że nikt nie pytał... tongue_out
                      • figa_z_makiem99 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:04
                        Nie opowiadaj bzdur hrabina, niby mój były ma prawo do obsmarowania mnie przed całą Polską? Albo ja miałabym to robić, bo mnie partner moze zdradzał ? To ona robi synom wiochę i Kurzaj miał prawo ukrywać swój romans przed doroslymi dziećmi, każdy ma prawo do prywatności do diabła.
                        • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:07
                          No ma. O ile jestescie osobami medialnymi to ma. Mnie mój obsmarował gdzie się dało. I co? I guzik. Obsmarował. A Kurzaj swój romans może ukrywać, ale synowie to nie cała Polska.
                          • figa_z_makiem99 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:13
                            Opowiadałabys synom nastolatkom, że z kimś sypiasz? Może chciał powiedzieć, kiedy już będzie pewny, że chce z nią być. Nikt normalny nie zastanawia się i nie biega po znajomych po 3 latach od zakończenia związku czy ktoś go zdradzal, tylko toksyk psychopata, który się wozi ex partnerze i czerpie z tego paliwo.
                          • iwoniaw Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:16

> No ma. O ile jestescie osobami medialnymi to ma. Mnie mój obsmarował gdzie się
                            > dało. I co? I guzik. Obsmarował. A Kurzaj swój romans może ukrywać, ale synowie
                            > to nie cała Polska.

A jestes pewna, że on cokolwiek przed synami ukrywał? Bo patrzac na odpaly pani Paulinki, to w ogóle by mnie nie zdziwilo, gdyby powiedzial on synom, dokąd i z kim jedzie i nawet nie musial dodawać, dlaczego z matką raczej nie powinni o tym gadać...
                            • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:23
                              Iwoniaw, prawie to samo napisałam big_grin
                              • iwoniaw Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:41
                                annaboleyn napisała:

> Iwoniaw, prawie to samo napisałam big_grin

Great minds think alike najwyraźniej 😀
                          • gaga-sie Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:18
                            Nie bądź naiwna jak te stare babcie, które twierdzą, że jak w telewizji powiedzieli to musi być prawda. Nie wiadomo co synowie wiedzieli, nie musieli dzielić się tym z matką. Zauważ, że i oni i Kurzaj milczą. Tylko Paulina się produkuje.
                          • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:39
                            Ale nie wiesz czy synowie nie wiedzieli o romansie. I nie rodzic nie musi się tłumaczyc z kazdego romansu dorosłym dzieciom. Sam byl, miał prawo romansowac. Tak samo jak dorosły syn nie musi się tłumaczyć ojcu z każdej dziewczyny.
                        • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:07
                          figa_z_makiem99 napisała:

> niby mój były ma prawo do obsmarowania mnie przed całą Polską?

To jest ciekawy aspekt. Co gdyby w miejsce Smaszcz wypowiadał się były od dwóch lat mąż i mieszał z błotem swoją eks we wszystkich możliwych mediach?
                          • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:13
                            No właśnie. Trzeba by przeżyć albo założyć sprawę o zniesławienie. Szczęśliwie zwykłych byłych mężów tv nie zaprosi 😀
                  • heca7 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:42

> Mają, a inni mają prawo to ich prawo naruszyć, szczególnie byli małżonkowie 😛
                    > Ale ja nie o tym. Ja o tym, że okłamywał dzieci i tu ma rację

Tego nie wiemy w stu procentach. Nie możemy się opierać na relacjach byłej żony, która to wcześniej, przez dwa lata opowiadała wszem i wobec, że mają super relacje po rozwodzie tongue_out I to ona pierwsza po rozwodzie prowadzała się z facetem.
                    • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:44
                      A o tym facecie po rozstaniu pisała tak:

gwiazdy.wp.pl/paulina-smaszcz-rozstala-sie-z-rafalem-krauze-rozprawia-sie-z-nim-w-ostrych-slowach-6545024287160896a

To daje dość jednoznaczny obraz jej jako osoby
                      • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:12
                        Gdyby to była moja przyjaciółka, albo choć bliska koleżanka, to bym ją wzięła za golfik i powiedziała: zbastuj, jestes osobą publiczną i właśnie niszczysz swój kapitał medialny.
                        Ale może jestem w tym odosobniona, a jej liczne przyjaciółki (?) zagrzewają ją do boju, wymachując pomponami.
                        • gama2003 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 09:46
                          Jak przyjaciółki dobrane podobieństwem to zagrzewają. I paliwa dolewają petardardzie.

Mnie zastanawia plotkarsko jedno, od kiedy Paulina wie, że romans trwa od Czaru Par ?
                          Od niedawna ? Bo w sumie ten jej szał tlumaczyłoby poznanie tego faktu chwilę temu, historia rozpadu małżeństwa jej się rozkleiła a miało być jej na wierzchu !
                          Bo to ona zdecydowala ( formalnie ) o rozwodzie, po drodze trzymając kolejną potencjalną gałąź. A tu się okazuje, że Maciej rozdawał karty a jej skok w bok w zasadzie ułatwił mu działanie po swojemu, do tego bez wiedzy Paulinki. Co jest przecież najgorszą potwarzą, bo umawiali się na pełną kontrolę jego życia, zwaną ,, szczerością i uczciwością,, przez Smaszczównę.

Może synowie zapytali jak dlugo to trwa i przyznał od kiedy ? I eksia w napadzie wściekłości, bo to nie ona pana porzuciła a on ją ? I to może pierwszy ?
                          • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 09:51
                            Od Czaru Par mogło trwać zauroczenie, może jakiś flirt. W pełnoprawny romans jakoś nie wierzę.

A tak by the way oglądała któraś ten program? Warto było szaleć tak 😅
                            • sophia.87 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:41
                              Ja też nie wierzę w romans, zauroczenie tak, które poprzez wspólna pracę w PnS przerodzilo się w coś więcej. Tym bardziej, że ppo drodze była pandemia, więc pewnie 24/7 z bluszczem Hakielem plus kolejne problemy finansowe okazały się ponad siły Kaski
                      • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:41
                        Ona ma teraz skręt kiszek, ze ona sama a Kurzaj romansuje. Przy czym ja uważam, że ona jest niezrównoważona. Zeby jeszcze jakiej tragedii z tego nie było...tfu, tfu
                        • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 17:30
                          No otóż.
                          Ja mam wrażenie, że ten rozwód to miał być dla niego za karę, taki kubeł zimnej wody, a tu raptem okazało się, że były mąż naprawdę jest BYŁY i żadne śniadania i kolacje z Na Zawsze Matką Jego Dzieci nie sprawią, że wciąż będzie miała nad nim kontrolę. No i rzeczywiście, wyszło szydło z cichopka i petarda odpaliła.
                    • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:47
                      No i może mieli. A teraz baba się poczuła oszukana, że on tak do niej jak do przyjaciółki, może jeszcze z pomocą mu szła, a on kręcił, kłamał i się ulało. Naprawdę nie ma co z baby wariatki robić. Ludzka rzecz, nie takie cyrki świat widział.
                      • kropkaa Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:06
                        Wiesz, ale ona jest wariatką.
                        Od dawien dawna o tym wiadomo. A to, co teraz robi, jak się zachowuje, to nic nowego, tyle że straciła kontrolę i robi to publicznie.
                  • princy-mincy Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:53
                    Ale skad wiesz, ze oklamywal dzieci? Te dzieci to powiedzialy?
                    Ja tu slysze tylko babe, ktora mowi ja, ja, ja i moje dzieci i moj maz. Zapomina, ze to juz byly maz a wersje dzieci znamy tylko od niej, bo dzieci sie nie wypowiadaly.
                    Jako dziecko kurzaja naprawde poprosilabym matke, by sie o mnie publicznie nie wypoiwadala. bo mi robi obore.
              • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 11:48
                Ale dlaczego ona w ogóle cokolwiek jednym komentarzem (taa, jednym...) załatwiała?
                To jest od kilku lat jej BYŁY mąż i dopiero co wypowiadała się o nim ze słodyczą.
                Mam bardzo dobre stosunki z byłym mężem i lubimy się, ale gdyby raptem zaczął latać po ludziach, mediach i klapać jęzorem na temat rozwodu czy małżeństwa sprzed lat, dostałby najpierw telefon do psychiatry, a później pismo od prawnika.
          • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:15
            Ale ty zakładasz, że wszystko co ona mówi to święta prawda?
            Bo ja z kolei zaczynam podejrzewać, że raczej goowno prawda.
          • aqua48 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:46
            Obserwując to co odpala teraz kobieta-petarda nie mam żadnych wątpliwości, że należy przed nią ukrywać WSZYSTKO. I nie mam też żadnych wątpliwości że ani dzieciom, ani byłej żonie NIE NALEŻY SIĘ informacja z kim, jak często ani w jakiej pozycji aktualnie uprawia seks ich ojciec i były mąż. To nie są ich sprawy. Petarda zupełnie nienależnie uzurpuje sobie prawo do takich informacji.
        • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:09
          Aha i Borsuku dlaczego stygmatyzujesz tą kobietę, że to zła kobieta była, bo raczyła rozwieść się z panem, który nie okazywał jej miłości? Oraz prowadzała się z chłopem? No smuteczek, że Kurzajewski nie mógł się prowadzać z nową baba, gdyż albowiem miała ona męża.
          • raczek47 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:16
            Ma doktorat, ma doktorat-no i co z tego. Przypomnę,że niejaki Patryczek Jaki też ma doktorat.
          • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:18
            O nie, ja zawsze i wszędzie uważam, że każdy dorosły człowiek z różnych pobudek może zakończyć nieudany związek. To raczej pani S. zaliczyła oburz, że w pismach kobiecych nie dają rad w jaki sposób ratować małżeństwo jak to drzewiej bywało.

I nikogo nie stygmatyzuję, po prostu tak mam, że organicznie nie znoszę jak ktoś robi qrwę z logiki.
          • m_incubo Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:21
            Poczyniłaś dość ryzykowne założenie, że wersja Smaszcz jest zgodna z rzeczywistością. To znaczy ta obecna wersja, bo jeszcze niedawno twierdziła, że kurzajka to jej najlepsiejszy funfel i w ogóle cud miód.
            Teraz raptem jest nieudacznikiem z ledwie maturą i śliskim zdrajcą, okłamującym 25 letnie dziecko.
            Jej petarda odpaliła, gdy dowiedziała się o nowym związku, po rozwodzie.
            Jej były śmiał sobie zacząć życie układać, zamiast poprzestać na wiecznym kumpelstwie z nią.
      • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:10
        Daj spokój. Kilka lat po rozwodzie nikogo normalnego już nie obchodzą zdarzenia na finiszu małżeństwa. Ani wyjazdy z nową partnerką jeśli dzieci są w wieku, kiedy to zrobią/zamówią sobie żarcie i dojadą same do szkoły.

Za to robienie obory w mediach nastoletnich/młodych dorosłych synów bardzo rozwala.

Baba jest walnięta i nie ma żadnego wytłumaczenia.
        • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:18
          Też mi się tak kiedyś wydawało, a jednak kobiety są różne. I moja koleżanka wyła u mnie na balkonie jak jej eks brał ślub. I bynajmniej nie z nieprzepracowania traumy czy tęsknoty za nim, a była rozżalona. Bywa. Natomiast niewidzenie w tej sytuacji gówna, które pudrowali romansujący ze sobą jest bardziej dziwne. A wychodzi na to, że babka, która walnęła prawda między oczy jest oceniana gorzej niż cichociemna Cichopek latająca na dwa fronty.
          • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:21
            Musimy w takim razie załozyć, że to ona mówi prawdę i romans zaczął się przed rozwodem. A dlaczego mamy tak zakładac?
            • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:24
              (Oraz, oczywiście, masz rację, można się z kimś rozstać, mieć swoje życie, a jednak poczuć zadrę w sercu, jak się zobaczy go szczęśliwym z kimś innym. Tylko dorosły człowiek mówi sobie wtedy: "trudno, bygones, on już nie jest mój" i trzyma klasę.
              • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:30
                Klasę należy trzymać zawsze, tym bardziej po rozwodzie. Choć bywają sytuacje, że i po latach ktoś coś nabąknie w temacie. I co wtedy? Baba się zwyczajnie wqwiła i wylała swój komentarz. Może też kieruje nią chęć zaistnienia choć przez chwilę. Cokolwiek by nie było to trochę racji w tym ma. A na pewno w tym, że zabrakło szczerości.
                • laluna82 Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 21:24
                  Jeny o jakiej szczerości ty mówisz?
                  Cichopek była jeszcze mężatką , pewnie dopiero się szykowała do rozstania a Kurzaj miał swojej rodzinie chwalić się zwiazkiem z nią ? Miał chłopakom mężatkę przedstawić ?
                  "Moi drodzy, kochamy się z Kasią, spotykamy, planujemy wspólną przyszłość, tylko ciiiiii , bo jej rodzina jeszcze o tym nie wie" Serio?
                  A może Kurzaj nie był pewien uczuć co do Kaśki? a może nie wiedział czy ona z nim będzie na poważnie ? Przecież nie ma obowiązku a nawet prawa mieszać w głowach "dzieciom". Tak się doradza samotnym matkom - by nie wprowadzały w życie dzieci partnerów, jeśli nie mają pewności że to trwały związek.
                  Smaszcz jest niezrównoważona i nie ma klasy. Złego słowa bym nie napisala na jej wkurw, gdyby ją Kurzaj zostawił i odszedł do kochanki. Ale po 2 latach od rozwodu, kobieta jedynie się ośmiesza i pokazuje jak bardzo sobie nie radzi z życiem uczuciowym i rodzinnym. Petarda, yhhhhmmm.
            • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:25
              Ależ nikt nic nie musi. Już po Hakielu żeście pojechały ile wlezie. Ot mentalność ematki siedź cicho jakieś skrzywdzony, bo inaczej to żałość.
              • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:28
                Ok, ale teraz rozmawiamy o Smaszcz, Hakiel po początkowych żalach (zrozumiałych) bardzo ładnie trzyma fason.
                • borsuczyca.klusek Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:43
                  Podobno Hakiela ustawiła nowa panna, która nie chce i nie lubi dram.
                  • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 10:54
                    Ale dzisiaj juz wrzuli foty ze wspólnego wyjazdu rodzinnego. On, ona ..jego dzieci, jego córka i zdjecia...Troche szok.
                    • iwoniaw Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 12:06
                      hanusinamama napisała:

> Ale dzisiaj juz wrzuli foty ze wspólnego wyjazdu rodzinnego. On, ona ..jego dzi
                      > eci, jego córka i zdjecia...Troche szok.
                      >
                      >

No ale szok, bo co? Bo zamiast brnąć w dramę facet układa sobie życie? Zdjęcia z wyjazdu w celebryckiej normie. Zdecydowanie zdrowiej niż gdyby odstawial dramy jak Paulinka, udzielajac wywiadów, jak to dzieci z powodu Kasinych wakacji mają traumę (a i tak bylby mniej żenujacy niz Paula, bo dzieci przynajmniej są faktycznie nieletnie...)
                      • hanusinamama Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 31.10.22, 14:48
                        Bo są razem od niedawna. Ale to moje zdanie, ze cioci/wujków nie sprawdzamy do domu i nie bawimy się wszyscy razem w rodzinę tak szybko
          • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:35
            Ludzie romansują i zazwyczaj jak są w tym wieku, na świeczniku, z dzieciakami i kęsami, to robią to nieco w ukryciu. Rozumiem różne żale, może nawet mnie trochę by ruszyły np. nowe dzieci eksa, ale takie rzeczy załatwia się z winem i przyjaciółkami, a nie tworząc aferę na całe środowisko i zagrażając pracy eksa i neksi (oraz zawstydzając dzieci neksi). Po rozwodzie trzeba żyć i dac żyć innym.
            • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:36
              *z dzieciakami i eksami
            • hrabina_niczyja Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:42
              Wybacz, ale była żona nie jest nijak zobowiązana do ochrony interesów, pracy eks małżonka i jego neksi. Podobnie jak nie jest zobowiązana do ochrony dzieci neksi. To Cichopek jest matka i to jej problem chronić swoje dzieci, nie byłej jej aktualnego. Zresztą wstydu dzieciom to Cichopkowa narobiła sama,jako matka.
              • annaboleyn Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:46
                A ja uważam, że P.Sz swoim narobiła większego.
              • geez_louise Re: Smaszcz raz jeszcze- the highest level 30.10.22, 20:50
                No jak tak wycierasz sobie gębę dobrymi relacjami po rozwodzie i szacunkiem do eksmałżonka, do tego robisz w pr, to nie robisz obory w mediach. Ta baba jest walnięta i atakuje na oślep.