Dodaj do ulubionych

Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdjęcie

31.10.22, 13:43
Nie stać mnie w tej chwili na nową torebkę, a stara rozpada się. Znalazłam taką, używaną. W opisie jest podane, że to skóra nat. ale z tego co widzę, to wojas ma inny znaczek. Może któraś z Was kojarzy taką torebkę? Czy ona jest rzeczywiście ze skóry?
Obserwuj wątek
    • szafireczek Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 14:03
      Logo tu jest np. bardzo podobne
      wojas.pl/duza-torba-damska-w-kolorze-bezowym-91010-54?gclid=EAIaIQobChMIuOrb6MKK-wIVDQB7Ch3EFQviEAQYBCABEgKZNfD_BwE#images-2

Najlepiej spytaj o model, bo na zdjęciu dobrze nie widać, to może być np. saffiano, ale czy zrobione ze skóry cielęcej, czy "skóry ekologicznej" - trudno powiedzieć...
      • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 14:42
        Dzięki smile
        Pytałam sprzedającą - ale odpisała, że to chyba skóra naturalna i nie pamięta modelu, bo to prezent.
        • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:08
          masz wiecej zdjec?
          na moje oko to nie jest skora
        • pure_cashmere Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:10
          powinna być metka w środku z informacją, z czego torebka jest wykonana. Niech wyśle zdjęcie tej metki.
    • majenkir Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:19
      Ile chce za tà torebkę?
    • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:24
      Mam jeszcze takie zdjęcie. Cena torebki to 50 zł, ma zacinający się zamek (co mi nie przeszkadza, bo nie zamykam)
      • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:41
        wg mnie to nie skora, jestem pewna

ten granatowy witchen w 99% skora wg mnie, widac fakture typowa dla swinskiej skory

hmm,
        ja kupilam uzywane kamizelki skorzane smile nowe maja ceny, ktore sa dla mnie niemoralne tongue_out i fasony mi nie odpowiadaja a te uzywki, och, ach super, tak ze ten smile
        • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:48
          Ta Wittchen, też by mogła być, ale nie znam wymiarów, a sprzedający nie odpowiada. Nie chcę wielkiego wora.

Dzięki Mysiulek za podniesienie na duchu, bo zapytałam koleżanki o te torebki i chórem uznały, że to fuj, obicach używka.
        • eliszka25 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:56
          Podpiszę się, na moje oko to też nie jest skóra. Torebki mam niemal wyłącznie skórzane i żadna nie ma takiej faktury.

Prawdziwa skóra się ładnie starzeje, więc używana torebka w dobrym stanie może posłużyć jeszcze długie lata. Używanego plastiku bym nie kupiła.
          • pure_cashmere Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:14
            to może być skóra saffiano, ona ma podobną fakturę i jest sztywna
            • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:23
              saffiano jest najczesciej 'podrabianym' typem skory w plastiku, tu faktura jest 'powtarzalna' wiec nie skora wg mnie oczywiscie
              • eliszka25 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:24
                mysiulek08 napisała:

> saffiano jest najczesciej 'podrabianym' typem skory w plastiku
                >

Dokładnie
                • aankaa Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:30
                  eliszka25 napisała:

> mysiulek08 napisała:
                  >
                  > > saffiano jest najczesciej 'podrabianym' typem skory w plastiku
                  > >
                  >
                  > Dokładnie

to tak tylko dodam (z opisu torebki na allegro) : Markowa torba na smartphone`a wykonana jest ze skóry ekologicznej o luksusowej fakturze Saffiano,
            • eliszka25 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:23
              Hmm, biorąc pod uwagę, że to torebka marki wojas, a właścicielka sprzedaje ją za 50 zł, to jakoś wątpię.
    • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:32
      W podobnej cenie znalazłam jeszcze taką, też nie mam pewności czy to skóra nat., a tylko taką rozważam.
      Tylko nie dobijajcie mnie, że kupuję stare rzeczy, a do tego mam takie oczekiwania, ale muszę kupić na już.
    • aglibaba Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:45
      Idź do lumpa - skóra pachnie skórą, jest inna w dotyku. Te kobity na vinted też często gęsto w lumpeksach kupują, potem doliczają marżę. Może nie wojas czy witchen, ale przecież w tej cenie to żadna okazja za stary plastik i banalny wygląd (zacinający się zamek? Tak, i co jeszcze, o czym Ci nie powiedziała).
      • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:49
        Nie znam okolicznych lumpeksów i nie mam czasu na poszukiwania, dlatego szukam online.
        • eliszka25 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 15:59
          Na znalezienie torebki w internecie też potrzebujesz czas, a potem trwa kilka dni, zanim dojdzie przesyłka. Używane wolałabym jednak dobrze obejrzeć, pomacać (nowe też w sumie wolę), więc też wybrałabym opcję szukania w lumpeksie.
        • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:18
          na allegro szukalas? mimo wszystko latwiej o zwrot czy dogadac sie ze sprzedajacym niz na vinted

ot, moj przypadek, znalazlam na vinted super kamizelki, karkolomnie zalozylam konto (mieszkam poza europa), juz mialam kupowac ale konto nie bylo aktywne i to mnie uratowalo smile
          jedna kamizelka miala spory feler, ktory bylo widac dopiero na duzym, dobrym monitorze, druga po zapytaniu czy dostepna, magicznie zmienila cene na wyzsza tongue_out , , trzecia, sprzedajacy nie odpisal, odpuscilam
          kupilam na allegro, 5 szt, 4 moglam zwrocic bez problemow (firma) 5 byla niby bez mozliwosci zwrotu ale sprzedajaca po wymianie maili przyjela

jaka potrzebujesz? wymiar, kolor? kiedys znalazlam piekna nowke, za smieszna cene ale bylam nastawiona na szukanie innej i do dzisiaj zaluje, ze nie kupilam tez tamtej
          • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:24
            Szukam skóry nat. w kolorach: granat, beż, brudny róż. Koniecznie z rączkami, raczej usztywniana, na metalowych nóżkach. Długość max 35 cm (wysokość do 30) nie musi mieścić A4. Podobny, prosty styl jak te 2.
            Podoba mi się ta granatowa, ale nie znam wymiarów.
            • jednoraz0w0 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:33
              Przecież widzisz ze leży na standardowej kostce, to sobie przelicz jaki ona może mieć wymiar.
            • aglibaba Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:37
              To dopytaj. To że kupujesz używane nie znaczy, że nie masz prawa do minimalnej obsługi klienta.
              Nie znam się za bardzo na torebkach, więc nie będę się mądrować, czy to marszczenie w lewym górnym rogu i wgniecenie po prawej to jeszcze plastik czy już skóra. Wygląda lepiej niż ta pierwsza, ale zdjęcie z bruku...
            • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:45
              teraz doczytalam, ze czern nie, tu akurat rozumiem, tez nie lubie czerni
            • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:54
              wg gugla taka kostka ma wymiary miedzy 6 a 8 cm wysokosc 10 cm, torebka bedzie mniej wiecej w wymiarze 30cmx12cm -15cm?
    • arthwen Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:09
      Co do skóry nie pomogę, ale wojas miał kiedyś takie logo, to raczej po prostu nie jest nowy model wink
    • aankaa Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:15
      granatowa wygląda na skórę, beżowa - nie
    • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:24
      ile mozesz wydac?
      • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:27
        Maksymalnie 70 zł
    • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:27
      allegro.pl/oferta/bvlgari-100-skora-oryginal-torebka-luxury-leather-12808318850

allegrolokalnie.pl/oferta/torba-torebka-damska-skora-naturalna-2x

allegrolokalnie.pl/oferta/torebka-skora-naturalna-pieces

allegrolokalnie.pl/oferta/timberland-torebka-skora-naturalna-braz-prawie-a4 te bym sama kupila gdyby nie byla brazowa tongue_out

szukac dalej?
      • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:30
        allegro.pl/oferta/stefano-torebka-patchwork-skorka-brazowa-12256052757

allegro.pl/oferta/caterina-lucchi-luksusowa-wloska-torebka-skora-12608234824

allegro.pl/oferta/torebka-skora-12793567683
      • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:32
        Dzięki, ale żadna nie w moim typie sad . Szukam raczej "kuferka" do ręki.
        • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:35
          a to nie wiedzialam smile
        • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:40
          cos takiego?

allegrolokalnie.pl/oferta/torebka-paul-costellone-skora-naturalna

bo to akurat nie moj styl smile
          • goscini1234 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 17:32
            Upsss, wszystkie za bardzo vintage jak dla mnie. Chcę prostą, nudną, zwykłą do ręki z 2 uszami, w stylu tego Wittchena lub Wojasa.
        • mysiulek08 Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję 31.10.22, 16:44
          allegro.pl/oferta/torebka-skora-radley-10967429194

allegro.pl/oferta/torebka-skorzana-skora-naturalna-oriano-brazowa-12798180781

allegro.pl/oferta/torebka-vintage-retro-do-reki-ft36-10566820243

allegro.pl/oferta/wittchen-klasyczna-torba-czarna-skora-naturalna-12807671855

uprzedzam, opisow nie czytam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka