Dodaj do ulubionych

Reagujecie nieadwekatnie?

31.10.22, 20:55
Ja w sytuacji mocnego stresu dostaje glupawki. Pozrafie plakac ze smiechu, jak cos mnie przerasta. Im bardziej stresujaco, tym bardziej sie smieje... ­čÖä Oczywiscie smieje sie tez w sytuacjach radosnych.
Obserwuj w─ůtek
    • piataziuta Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 20:58
      zespół Tourette'a?

nie umia┼éam powstrzyma─ç ┼Ťmiechu z dziwnych powod├│w, w wieku 13 lat
      dawno przeszło
      • andallthat_jazz Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:05
        U mnie nie. I to trudne do ogarniecia. Bo ludzie reaguja dziwnie. Z reszta nie dziwie sie.
        • 35wcieniu Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:11
          Co zrobisz, ka┼╝dy ma jakie┼Ť wady, za to regenerujesz si─Ö jak aksolotl.
        • abecadlowa1 Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:13
          Bo to niezrozumia┼ée i zapewne irytuj─ůce. Wyobra┼╝am sobie trudn─ů sytuacj─Ö wymagaj─ůc─ů mobilizacji i wsp├│┼édzia┼éania kilku os├│b np. udzielenie pomocy ofiarom wypadku, a jedna z os├│b, kt├│re mog┼éyby si─Ö przyda─ç do pomocy stoi i wybucha niekontrolowanym ┼Ťmiechem. S┼éabe. Mo┼╝e da si─Ö to leczy─ç?
          • andallthat_jazz Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:25
            To tak nie do konca. Jak trzeba cos zalatwic, to jestem zadaniowa. Jak kryzys odpuszcza reaguje/ odreagowuje smiechem.
            • abecadlowa1 Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:27
              No to w czym problem?
              • andallthat_jazz Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:32
                W tym np. ze jak dzisiaj dowiedzialam sie, ze ojciec w hospicjum covida dostal to poplakalam sie ze smiechu. ­čÖä­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
                • silenta Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:45
                  O, to zadzwoń jeszcze raz, w twoim tempie narracji już pewnie wyzdrowiał.
                • panna.nasturcja Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:56
                  I co jeszcze?
      • ykke Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 22:24
        piataziuta napisała:

> zespół Tourette'a?
        >
        > nie umia┼éam powstrzyma─ç ┼Ťmiechu z dziwnych powod├│w, w wieku 13 lat
        > dawno przeszło

O jeny, m├│j koszmar. W wieku poni┼╝ej 10 lat mnie to.meczylo. Np. kole┼╝anka mi.mowi, ┼╝e zmar┼é jej dziadek, a ja zaczynam sie szeroko u┼Ťmiecha─ç . Musia┼éam si─Ö t┼éumaczy─ç .
    • szarmszejk123 Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:22
      Wybluzga┼éam kiedy┼Ť za┼éog─Ö karetki, kt├│ra pr├│bowa┼éa mnie opatrzy─ç po wypadku samochodowym. Pewnie szok, ale pami─Ötam do dzi┼Ť, jaka ja by┼éam nieziemsko wqrwiona na ten ca┼éy wypadek ­čÖä
      • andallthat_jazz Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:26
        ­čśé
    • sandy_cheeks Re: Reagujecie nieadwekatnie? 31.10.22, 21:26
      Nie zdarzy┼éo mi si─Ö ┼Ťmia─ç ze stresu, jak si─Ö wqwie to czasem wybucham nieadekwatnie do okoliczno┼Ťci, pokrzycz─Ö, pobluzgam i mi przechodziÔÇŽ
    • tokyocat Re: Reagujecie nieadwekatnie? 02.11.22, 23:13
      Nie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si─Ö

Nakarm Pajacyka