Dodaj do ulubionych

kosmetyki pod oczy floslek

02.11.22, 09:52
czy uzywcie/uzywalyscie kosmetykow pod oczy floslek, tych ze swietlikiem?
cienie i worki pod oczami to od zawsze moja bolaczka, nie znalazlam za bardzo nic, co niweluje problem - a floslek ma mnostwo kremow/zelow pod oczy, ze swietlikiem i innymi "cudownosciami", ktore ponoc ma pomoc ... (gdzies wyskoczyla mi reklama).
sprawdzily sie u Was?

nawet tutaj kosztuja one grosze, chetnie bym cos wyprobowala, ale nie chce sie rozczarowac za bardzo wink
Obserwuj wątek
    • ilewazy.cie Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 09:58
      Na taki problem to tylko operacja niestety.
    • chococaffe Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 09:58
      Ja korzystałam. Nie tyle urodowo, ale zdrowotnie. Może nie dokładnie zdrowotnie, ale kiedyś w połowie dnia zaczęły mnie boleć i szczypać oczy (przyznam, że nie pamiętam dokładnie objawów, na pewno nie było żadnej ropy itd). Żel Flosleku ze świwtlikiem bardzo mi pomógł i to szybko. Jak działa długofalowo - nie wiem.

Natomiast używałam tego z kofeiną (z kulką) i bardzo był fajny, zwłaszcza jak się go trzyma w lodóce.. Ale teraz od dłuższego czasu uzywam tych samych do oczu co do twarzy.
    • aqua48 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 09:59
      Ja używałam kremów do twarzy floslek i lubiłam, ale nie pamiętam aby robiły coś spektakularnego. Na cienie pod oczami najlepszy jest dla mnie korektor albo delikatna opalenizna. Żaden krem mi się jeszcze nie sprawdził, ale ja mam niewielkie. A próbowałaś Kuro płatków pod oczy?
      • kura17 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:07
        > A próbowałaś Kuro płatków pod oczy?

czy to jest cos konkretnego, czy takie zelowe jakby maseczki pod oczy w ksztalcie ksiezycy? wilgotne, trzyma sie ok 20 minut?
        takie czasem uzywam - i znow, dlugotrwalego oszalamiajacego efektu nie widze wink
        • aqua48 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:42
          kura17 napisała:

> czy to jest cos konkretnego, czy takie zelowe jakby maseczki pod oczy w ksztalc
          > ie ksiezycy? wilgotne, trzyma sie ok 20 minut?
          > takie czasem uzywam - i znow, dlugotrwalego oszalamiajacego efektu nie widze wink

Tak to coś takiego jak półksiężyce, ale nie żelowe, raczej chodziło mi o takie bibułkowe, nasiąknięte kosmetykiem pod oczy smile Polecane są z firmy Skinlite, kolagenowe, ja mam teraz z Purederm z Hebe i testuję.
          No ale jeśli efektu po płatkach nie widzisz to podejrzewam, że i najbardziej wypasiony krem pod oczy nie zrobi Ci różnicy, są osoby które po prostu tak mają z tymi zasinieniami.
    • alpepe Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:05
      Może przyjrzyj się diecie? Ja po wieczornej herbacie ziołowej miewam takie opuchnięcia, po niektórych potrawach też, najgorzej, jak się nażrę, nie najem, tylko nażrę mandarynkami lub pomarańczami, mowa o co najmniej kilogramie, ale uwielbiam niestety. Wyglądam wtedy jak alkoholiczka po balandze.
      • kura17 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:09
        hm. mam tak od zawsze, niestety - nie bardzo wiem, jakbym miala znalezc, po jakim jedzeniu, niestety. pije tonami czarna herbate, mandarynek i pomaranczy nie jem wink
        oczywiscie jest duzo gorzej po zle przespanej nocy (chroniczne u mnie), ale nawet gdy dobrze sypiam, to to nie znika calkiem.
        • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:07
          Czarna herbata Cię odwadnia i to bardzo. To tak, jakbyś hektolitrami piła kawę. Ja piję dużo kawy, ale już się nauczyłam, że po wypiciu kubka kawy muszę wypić dwie szklanki wody.
          • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:13
            Gdyby kawa/herbata „odwadniała i to bardzo”, to ja powinnam być już mumią…
            • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:24
              Ja zawsze pół godziny po wypiciu kawy latam na siku, zawsze. Na mnie działa moczopędnie, po innych napojach tak nie mam.
              • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:38
                Bo przejściowo zwiększa filtrację w kłębuszku. Ale jak organizm potrzebuje płynu, to sobie może z powrotem odfiltrowac tę wodę z cewki nerkowej. Jak nie potrzebuje, bo nie odfiltrowuje.
                • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:30
                  Czy Ty właśnie mówisz, że nie trzeba w ogóle pić wody (albo innych napojów/zup), wystarczy kawa?
                  • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:46
                    Nie, dyskutujemy czy herbata/kawa odwadnia tak bardzo, ze trzeba pic do niej każdorazowo 2 szklanki czystej wody.
                    • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:52
                      Może i nie trzeba, ja chcę i już się przyzwyczaiłam. U mnie sygnałem "za dużo kawy, za mało wody" jest ból głowy. Wolę sobie tego oszczędzić.
                  • budyniowatowe Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 13:54
                    pade napisała:

> Czy Ty właśnie mówisz, że nie trzeba w ogóle pić wody (albo innych napojów/zup)
                    > , wystarczy kawa?
                    >

Ja czystej wody nie pije. Pije kawe, herbate i mleko. Sokow czy napojow gazowanych tez nie pijam. Przeciez kawa czy herbata zawiera wode.
                    Zyje i mam sie dobrze.
            • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:37
              memphis90 napisała:

> Gdyby kawa/herbata „odwadniała i to bardzo”, to ja powinnam być już mumią…
              >

Jest taki mit, że przy nienawodnionym organizmie kawa/czarna herbata "zabiera" 2 szkl wody. Coś w tym jest, bo działa nie tyle na zasadzie odwodnienia co zwiększonej diurezy
              Nie jest to problemem gdy ilości są niewielkie i gdy organizm jest dobrze nawodniony- ale może być problemem gdy owa kawa/herbata jest jedynym płynem w ciągu dnia ( poza zwiększoną diurezą wchodzą kwestie zaburzen wchłaniania np.wapnia, magnezu itp ), wchodzą też takie kwestie jak godziny spożycia ( kortyzol), ciśnienie krwi itp
              A wszystko sprowadza się do -eureka- złotego środka i nie przeginania
              ( wiem, że akurat ty to wszystko wiesz, ale warto prostować )
              • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:39
                Ja piję niemal wyłącznie kawę… Od lat… Wiec gdyby tak zabierała i zabierała, to powinnam być już kupką proszku wink 🐸
                • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:26
                  moja mama też tak piła
                  miała straszne problemy z przemianą materii i wypróżnianiem

ty jesteś przykładem anegdotycznym bo zakłozę się, że poza tym jesz zupy, pijesz jogurty, jesz owoce itd
                  to złożona sprawa wink
                  ale nie ma co odrzucać tego typu stwierdzeń- picie wyłącznie kawy może prowadzić do problemów
                  • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:32
                    Mogę być dowodem anegdotycznym bo nigdy jak żyje nie miałam zaparcia, nawet w ciąży smile Wychodzę z założenia, ze póki starość kompletnie nie zeżre mi mózgu, to organizm sam powie, czego mu się chce. A mój organizm na widok „zalecanej” wielkiej butli z wodą do dudlenia przez cały dzień dostaje drgawek, nudności i wodowstrętu…
                    • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 11:13
                      wink
                      och gdybym ja z kolei słuchała swojego organizmu to ociekałabym czekolada i bezami a w oczach miała iskry pierogowe wink

• memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 11:41
                        Mój organizm rzadko włącza gastrofazę w stylu zombie, ale jak już włącza, to wie co robi… Jak byłam w ciąży , to raz w sklepie aż sie za trzęsłam do takiej półsurowej polędwicy typu „myszka” czy prosciutto, a wczesniej rzygałam od samego zapachu mięsa - wyszło, ze mam śliczną anemię, taką prawie do transfuzji. A kiedyś w tropikach złapałam paskudne zapalenie żołądka, takie z krwistym wymiotami i cierpiałam bardzo, aż zobaczyłam na stoisku ulicznym czysty sok na bieżąco wyciskany z cytryn. Ślinotok po pas i tzręsawka mi sie włączyły i w końcu wbrew rozsądkowi wypiłam z 300 ml tej cytryny. A następnie magicznie ozdrowiałam! Ostatnio miałam totalną fazę na śliwki, ale trudno mi powiedzieć co tym razem naprawiły - na pewno jakaś tarczycę albo coś takiego… W każdym razie pod całunem nie wyglądam na śliwkę suszoną, a to już dobrze!
                        • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 12:05
                          Wiem o czym piszesz, bo sama kilka razy w życiu zaliczyłam odrzut od mięsa i wielki comeback

(beza, torty itd i pierogi są totalnie niezależne , to po prostu częśc mojej osobowości big_grin )
                      • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 14:58
                        wapaha napisała:

> wink
                        > och gdybym ja z kolei słuchała swojego organizmu to ociekałabym czekolada i bez
                        > ami a w oczach miała iskry pierogowe wink
                        >

To tak jak jabig_grin
                        Owszem, czasem mam chęć na ogórki kiszone czy kapustę, wcinam aż mi się uszy trzęsą, do przejedzenia. Czasem na buraczki, albo mięso (tak, mam anemię), ale zdecydowanie częściej na słodkie i tu staram się organizmu nie słuchać, bo to droga donikąd.
                        • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 05.11.22, 09:10
                          Na słodkie mam ssanie tylko czasem. Ale są potrawy, które mogę jeść i jeść, aż ostatni kęs utknie w przełyku, bo dalej nie ma miejsca 😅 Są to: ogórkowa, leczo i spaghetti pesto. A na imprezach rodzinnych zjadam torcik (nie powiem - ze smakiem, nawet tę słodką masę cukrową na wierzchu), ale zaraz potem rozglądam sie za jakimiś grzybkami w occie…
                          • volta2 Re: kosmetyki pod oczy floslek 05.11.22, 11:47
                            ale się was przyjemnie czyta, dziewczynki
                            gastrofaza z iskrami pierogowymi wymiata, dziękujęsmile
        • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:09
          I jeszcze odnośnie cieni, czasem oglądam Maxineczkę i pamiętam, że kiedyś miała pod oczami granatowe cienie. Gdzieś mówiła, że stosuje jakieś zabiegi pod oczy (nakłuwanie?), wybacz, ale nie pamiętam, ale poprawa jest spektakularna.
    • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:06
      Floslek z arniką pomógł mi na siniaka pod okiem (anestezjolog znieczulający oko wbił się w naczynko). Natomiast do codziennej pielęgnacji to to są dla mnie za słabe produkty (miałam kilka, m.in. ze świetlikiem).
      Jako że i ja mam skłonność do worków pod oczami, to też szukałam świętego Graala i na ten moment sprawdza mi się: masaż limfatyczny wokół oczu, żel z Lieraca Dioptipoche, serum pod oczy Nacomi (liftingujące zdaje się), albo stosowany na wieczór Avene Physliolift, z czego masaż jest najważniejszy.
      • kura17 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:10
        dzieki Pade - a ten masaz to jak sie robi? masz jakis link?

u mnie jeszcze cienie pod oczami sa duzym problemem ...
        • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:05
          www.youtube.com/watch?v=iMXxQuoyer0
          www.youtube.com/watch?v=H7ypiMTECew
          a przed chwilą znalazłam jeszcze to i ... pozamiatane
          to jest dokładnie to, co się u mnie dzieje, a to miejsce, które ona pokazuje na końcu jest u mnie strasznie bolesne
          Ja jestem fanką Purczyńskiego i od kiedy "torturuję" swoją twarz kostkami dłoni, a nie opuszkami, widzę ile mam na maksa napiętych i bolesnych punktów na twarzy, skórze głowy, szyi, a to bardzo wpływa i na fizjologię i na ogólny wygląd twarzy.

Na cienie nic nie poradzę niestety, nie znam się.
          • memphis90 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:32
            Mam poważną wątpliwość co do tego, co robi ta pani… układ imfatyczny dolnej powieki oka kieruje się do wewnętrznego kącika, nie do zewnetrznego i stamtąd do ucha - bo połeczenie wewnętrzny kącik- zewnętrzny- ucho- szyja nie istnieje…

Poza tym - nie oszukujmy się - jeśli ma się budowę oka z poduszeczkami tłuszczowymi, robiącymi worki i cień, to żadne diety, masaże, kremiki, zeliki, okłady nie pomogą… A podejrzewam, ze Kura - tak jak ja - ma poduszki tłuszczowe, bo na zwykły obrzęk od przepicia/przeżarcia/braku snu, to już by radę znalazła…

Ostatnio robiłam Lumi Eyes i od razu mówię, ze szału po tym nie ma. To już lepiej podziałało tanie Dives Eyes.
            • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 10:23
              Ja mam taką budowę oka.
              I mnie to pomaga. Oczywiście, nie mam oczu dwudziestolatki, ale na to w ogóle nie liczę.
        • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:29

>
          > u mnie jeszcze cienie pod oczami sa duzym problemem ...
          >
          >
          kurko, robiłaś badania po covidzie ?
        • gris_gris Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 13:31
          kura17 napisała:

> dzieki Pade - a ten masaz to jak sie robi? masz jakis link?
          >
          > u mnie jeszcze cienie pod oczami sa duzym problemem ...
          >
          >

Ja mam do masażu takie ustrojstwo: www.foreo.com/pl/iris-collection , mam Iris 1, nie znam tej ulepszonej dwójki. Sprawdza sie bardzo dobrze, ale ja nie miałam nigdy dużych problemów z opuchnięcie czy cieniami, tylko wiek robi swoje. Masaż robie na serum, którego nie polecę, bo jest wycofane juz ze sprzedaży, wiec i tak nie kupisz.

A korektor najlepszy to wg mnie zawsze Benefit, kiedys Erase Paste, niezastąpiony, teraz Booing w płynie z aplikatorem. Ma mnóstwo odcieni, trzeba dobrać w sklepie.
      • aqua48 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:44
        Ja z Nacomi mam arganowy krem pod oczy. Nie robi mi kompletnie nic.
        • pade Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:06
          ale to nie ten, tylko puffy eyes
          i nazywa się serum, nie krem (ale ma konsystencję kremu)
    • ajr27 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:12
      Naprawdę działa. Żel że świetlikiem redukuje alergiczne obrzęki do stanu używalności powiek. Natychmiast.
    • jehanette Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:32
      Trudno mi ocenić czy działa na cienie, ale miałam zima bardzo wyschnięta skórę wokół oczu, łącznie z powiekami, piekła mnie i drażniła, żel Floslek z zieloną herbatą cudownie sobie z tym poradził. Świetne jest to że można nim smarować powieki. Czułam jakbym nakładała sobie kompres. Polecam.
    • koko8 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 10:49
      Ja stosowałam chyba wszystkie żele pod oczy, są świetne latem, lekkie, bardzo nawilżają, nadają się na dzień, bo nie walkują się pod korektorem.
      Ala czy poradzą sobie z poważniejszym problemem? Ja mam wrodzone sińce pod oczami, niebieskie podkowy dosłownie, i jedyne co je niweluje to dobry korektor pod oczy;p
      • kura17 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:14
        to polec jakis wyprobowany korektor smile
        nie uzywalam do tej pory nic conkretnego, rzadko jakis losowy ...
        • koko8 Re: kosmetyki pod oczy floslek 02.11.22, 11:36
          Najlepszy na świecie jest Magic Concealer Heleny Rubinstein, który poza tym, że koryguje, to ma działanie anti- aging i nawilżające. I mam wrażenie, że też niweluje obrzęki.
          Drugi, to nie jest kosmetyk specjalnie pod oczy, ale bardzo go lubie go za wygląd pod oczami i działanie - Clinique beyond perfecting foundation + concealer.
          • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 02:54
            Koko8- serio ten Clinique beyond perfecting jest taki dobry? Bo właśnie zastanawiam się, czy go nie zamówić ,,od Mikołaja" na Święta...
            Cienie pod oczyma to była moja zmorowata zmora od 13- go roku życia....cudowalam z różnymi kremami i figa z makiem . Dopiero Clinique'owy reperwair anti- gravity przegonił je precz. Ale jest jeden haczyk u mnie- nocna praca.
            Cienie znów się ,,wzięli i pokazali". Na razie mam żel Flossleku z arnika- nawilża owszem,ale to tyle. Teraz mam całkiem niezły krem pod oczy z Resibo- on jest rozświetlający,daje złotawa poświatę i trzeba go wklepac w skórę. Jest całkiem niezły.
            • koko8 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 20:26
              Jeśli miałabym wybierać to kupiłabym jednak concealer pod oczy Heleny. Zawiera łagodzący rumianek i jest rozświetający (ale nie opalizuje).
              Clinique beyond perfecting foundation + concealer to podkład kryjący, który ja używam tylko pod oczy. Bo doskonale kryje - wystarczy położyc pod oczy 2 kropki patyczkem i rozetrzeć pędzelkiem do korektora. Stapia się z resztą twarzy (nie używam żadnego podkladu to twarzy, lubię goła skórę). Poza tym bardzo dobrze nawilża.
              Z mojego doświadczenia - nie wynaleziono jeszcze kremu, który zlikwidowałby zasinienia spowodowane płytkim unaczynieniem skóry pod oczami. ¯\_(ツ)_/¯
        • aqua48 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 12:26
          Używałam (mam pootwierane zawsze kilka) wielu różnych polecanych przez makijażystki korektorów, ale jak dla mnie najlepszy jest taniutki Liqiud Camouflage z Wibo.
    • mysiulek08 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 04:41
      Kura, z doswiadczen wlasnych i nie tylko

www.douglas.pl/pl/p/3001045524

dziala swietnie

i
      www.shiseido.com/us/en/white-lucent-anti-dark-circles-eye-cream-0729238103665.html
      dziala jeszcze lepiej

byl jeszcze jeden krem z shiseido ale niedostepny

a floslek, lekkie zele, lekkie kremy, nawilzajace, jednak cudow sie nie spodziewaj
      • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 05:00
        Mysiulku08 - dopisuje do listy...
        Skusił mnie Magic Concealer - ale internet mówi, że już go nie ma i nie będzie.
        Że też jak dobry kosmetyk,to zaraz muszą mu ukręcić łeb 😭 Wieki temu od Heleny Rubinstein miałam najlepszy podkład wszechczasów,czyli Double Agent , no i oczywiście już od dawna go nie ma .
        Spróbuję ten Shiseido, który polecasz ,jak skończę to,co mam. Ściskam i pozdrawiam.
        • mysiulek08 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 15:04
          i to jest wkurzajace! przyzwyczaisz sie, polubisz a potem znika 🤬
          najlepszy podklad jaki mialam byl z Babora, tez wieki temu, nigdy juz na taki nie trafilam, zle mi w beżach i zolciach a dobry odcien rozowego trudno kupic, szczegolnie online

jest tez dobra wiadomosc smile poczta japonska wreszcie zaczela do nas wysylac! wprawdzie tylko ems ale to i tak duzo lepsze i tansze niz fedex czy dhl smile w niedziele bede robic zakupy astalifta !
          • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 15:18
            Mysiulku08 - moje najserdeczniejsze gratulacje.
            Jednak masz rację co do Astalifta, jest drogi,ale dobry.Bardzo dobry.
            Kiedyś pisałaś o zabiegach kosmetykami Banita...serio polecasz? Bo ja jestem już padnięta. Należy mi się kilka tygodni urlopu i tak sobie myślę nad jakimś wypadem do SPA, gdzie są zabiegi kosmetykami Babora.
            Jakieś trzy lata temu miałam ostra jazdę na Decleor, olejki i kremy są dobre, ale ich pianka do demakijażu podrażniła mi skórę pod oczyma.
            Tak się jeszcze oblizuje na kalendarz adwentowy Babora z ampułkami.
            • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 15:19
              Co za Banita mi tu wylazła.. Babora - miało być.
            • mysiulek08 Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 22:42
              moja psiapsiola w PL od lat pracuje na Baborze, stad dlugoletnie doswiadczenie wlasne 😊
      • snowbabe Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:48
        Na moje cienie nawet IT Cosmetics nie pomoglo. Ostatnie odkrycie to Glow Recipe Bright Eye z witamina C, to wydaje sie dzialac, ale tez nie zawsze. I platki pod oczy Pixie, ale to tez nie jest trwaly efekt, raczej kila godzin.
        Dobry rozswietlacz do oczu w pisaku ma Clinique. Z korektorow polecam Nars Radiant Concealer.
        • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 15:21
          Snowbabe- dzięki za polecajke.
          Również dopisałam do listy.
          O którym rozswietlaczu Clinique ' a piszesz?
          O tym w grubym sztyfcie? Czy o tym ,który występuje jako Concealer i jako korektor ?
          • snowbabe Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 20:53
            Airbrush Concealer - taki pisak z pedzelkiem, on raczej rozswietla niz kryje.
            • apallosa Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 21:51
              Dziękuję pięknie
    • wapaha Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:25
      Nie pamiętam szczegółów ale sprawdzałam kiedyś skład flosleku ( różnych kosmetyków), nie urzekł mnie
      Uzywam pod oczy ( odciski/obrzęk po okularkach pływackich) Bandi i od kilku miesięcy Isany ( jest spoko)

• m_incubo Re: kosmetyki pod oczy floslek 04.11.22, 09:39
      Kiedyś używałam, na opuchnięte powieki i takie "zmęczone" oczy robiły bardzo dobrze, ale co do cieni, to bez korektora nie licz na spektakularne efekty.
    • bene_gesserit Re: kosmetyki pod oczy floslek 05.11.22, 09:18
      Floslek ma fajne rzeczy z dobrymi składami, ale nawet ten legendarny (IMO lekko bez sensu) żel nie zrobi ci cudów.

Worki i cienie zniweluje zabieg. Doraźnie i domowo - masaż kostkami lodu co najmniej 2 x dziennie. Znowu - nie oczekuj cudów.
      • marta_fi Re: kosmetyki pod oczy floslek 14.11.22, 00:11
        Hej. Czy możesz napisać jaki zabieg zniweluje worki i cienie pod oczami?
      • marta_fi Re: kosmetyki pod oczy floslek 14.11.22, 02:14
        Hej. Czy możesz napisać jaki zabieg zniweluje worki i cienie pod oczami?
        • bene_gesserit Re: kosmetyki pod oczy floslek 16.11.22, 17:00
          Na podkrążone oczy kwas hialuronowy w okolice doliny łez. Oczywiście to zależy, od czego masz podkrążone oczy. Usunięcie worków pod oczami to dość, wbrew pozorom, poważna operacja.

Szczerze? Obu zabiegów nie polecam. Na sińce korektor w odpowiednim odcieniu (żółty albo różowy), wory można pokochać, chyba że się ma jak Dorota Pomykała. A, solenny, codzienny poranny masaż kostkami lodu podobno działa.cuda.
          • marta_fi Re: kosmetyki pod oczy floslek 26.11.22, 19:54
            Dzięki za odpowiedź.
            Nie wiem od czego mam worki i sińce pod oczami. Mam je chyba od dzieciństwa. Raz większe, raz mniejsze. Bardzo chciałabym chodzić bez makijażu, dlatego szukam rozwiązania. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka