Dodaj do ulubionych

Która to celebrytka przywłaszczyła sobie torebkę?

03.11.22, 03:47
Skleroza.
Kilka lat temu którejś celebrytce publicznie zarzucono o kradzież torebki.
Na imprezie jakiejś miało to miejsce.
Ta celebrytka się potem tłumaczyła, że przez pomyłkę zabrała czy też zabrała do domu i potem chciała oddać.
No męczy mnie to cholibka.
Ktoś to pamięta?

Obserwuj wątek
    • bye-bye Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 03:47
      Bez "o"wink
    • bye-bye Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:05
      Matko, już wiem co to było.
      Wszystko przeinaczyłam, ale dawno miało to miejsce, może to mnie tłumaczy. Albo mam dziury w mózgu 😳
      • hannah_weaver Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:08
        No i co to była za sytuacja?
        • bye-bye Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:29
          Ok. 10 lat temu Wojewódzki i jeszcze jakiś jeden facet zorganizowali prowokacje. Po imprezie dzwonili do różnych pan (podawali się za ochroniarzy) i pytali czy nie zgubily portfela ze sporą gotowka.
          No i wszystkie poza jedną stwierdziły, że nie zgubiły portfela.
          Jedna zaś zapytała czy może podjechać.
          Lekko "śliska" sytuacja.
    • premeda Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:29
      A to nie była sesja z podróbką, a panna się tłumaczyła, że torebkę pożyczyła od koleżanki?
      • bye-bye Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:31
        Nieeee🙂
        Już wyżej napisałam
        Nie torebka a portfel.
        Nie ukradła a stwierdziła, że nie jej zguba jest być może jej.
        No pamięć ludzka jest zawodna. A tak mnie męczyło, że wydmarowalam posta w środku nocy🤭
        • premeda Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:34
          Uu nieźle
        • jesiennie Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 07:35
          I kim jest ta pani? Czy znasz nazwisko?
          • bye-bye Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 08:47
            Google:
            Wojewódzki Lizut prowokacja portfel
    • login.na.raz Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 08:51
      Było coś takiego, pamiętam. Ale nie wiem, kto to był.
    • alpepe Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 09:07
      Ja tylko pamiętam o takiej, co sobie przywłaszczyć chciala futra, żona tego od melodii.
      • piabodensteinweinsberg Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 15:30
        alpepe napisała:

> Ja tylko pamiętam o takiej, co sobie przywłaszczyć chciala futra, żona tego od
        > melodii.
        >
        Teraz od lat hejtuje na fb.
    • kitty4 Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 13:50
      Była jakaś taka celebrytka co biżuterię jakieś innej zajumała z siłowni. I potem usiłowała się tłumaczyć że wzięła na przechowanie. Ale co i jak to nie pamiętam...
    • princesswhitewolf Re: Która to celebrytka przywłaszczyła sobie tore 03.11.22, 15:14
      Takie cos to bylo w filmie Sex ans City

Sharon Stone to zatrzymala sobie bizuterie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka