Dodaj do ulubionych

Inspiracja podróżnicza listopadowa

03.11.22, 16:04
Dajcie namiar na jakieś fajne miejsce na dwie nocki w listopadzie na trasie ( mniej więcej) Gdańsk- Kraków. Dwoje dorosłych i 5 latek. Coś klimatycznego w fajnej okolicy i dobre jedzonko.
Takiego slowhopowego ale żeby dziec się nie zanudził.
Łódź zaliczona i świętokrzyskie odpada ( zreszta tam nie ma gdzie spać:p)
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 18:22
      Toruń, a jak ma być ciszej to noclegi w Ciechocinku smile
      Albo zboczyć trochę i Gniezno, Biskupin, Żnin (kolejka jeździ wąskotorowa tylko nie wiem, czy cały rok).
      Ja to bym jednak Kraków wybrała, właśnie słyszałam, że w listopadzie Wawel za darmo.
      • droch Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 18:32
        Ja to bym jednak Kraków wybrała, właśnie słyszałam, że w listopadzie Wawel za darmo.

Smog też za darmo...
        • kafana Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 18:43
          No dzięki ale stad spierdzielamy właśnie nad morze smile
      • kafana Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 18:44
        Żnin i Biskupin zaliczony w zeszłym rokusmile
        • ga-ti Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 19:04
          smile No to w drugą stronę, Sierpc i Skansen, ciekawy hotel ze spa mają w ofercie. W hotelu nie byłam, Skansen się dzieciom podobał.
          • kafana Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 19:49
            O dzięki!
    • volta2 Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 18:56
      jakiś dworek koło Płońska/Ciechanowa nad Wkrą. bardzo polecany na slowcoś tam dla fancyfrajerów. na pewno do odkopania w guglu.
      w pakiecie bonus - dworek mniej więcej w połowie trasy między punktem a i b. no, może nieco bliżej a. ponoć warto.
    • mdro Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 19:45
      Skansen w Sierpcu i hotel z basenem obok? (jedzenie chyba Triss kiedyś chwaliła).
      W Kielcach jest teraz jakiś lepsiejszy podobno aquapark i też hotel obok. Obok Kielc byłam w hotelu Uroczysko, fajny basen i sauny, jedzenie OK, no ale tam w pobliżu nie bardzo jest co robić, my zrobiliśmy objazd po okolicznych zabytkach + wejście na Święty Krzyż.
      • kafana Re: Inspiracja podróżnicza listopadowa 03.11.22, 19:48
        To akurat rejony naszej rodziny i właściwie wszedzie bylismy. Skansen sprawdze dzięki !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka