Dodaj do ulubionych

Zli chlopcy...

03.11.22, 17:21
Spotkalam dzis goscia lysy leb, czerwona brodka mase tatuazy. W przychodni to bylo, wiec sobie troche posiedzielismy. 🙄 I jak kazdy moj chlop byl "normalny", tak ciagnie mnie do takich gosci jak no... Skonczylo sie na wspolnym podziwianiu jego pierscionka z czacha... 🙄 Mrrr. Happy Endu nie bedzie, bo sie wizyta zaczela. 😂 Uwielbiam gosci nietuzinkowych dlugie wlosy, lub ich brak, dziary, kolczyki i inne cuda. Uwielbiam ich podziwiac na partnerow wybieram "normalsow". Kreca Was tacy? Ten byl pikny jak malowanie. 🤦‍♀️
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:26
      Neverending stoooory....

Trzeba było spytać z czym przyszedł i pochwalić się śledzioną zregenerowaną w kilka godzin. Już by ci słał zdjęcia wiadomo czego.
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:29
        Zieeew.
        • 35wcieniu Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:34
          O to, to...
      • snakelilith Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:36
        Nie wiem, co jest. Może w tym zwiększonym libido jesienią, o którym pisała "afrykańska" forumka coś jest?Jakieś takie wzmożenie u seksualnych dewiatów w ostatnich dniach, najpierw riki, teraz anka z Wiednia.
    • ga-ti Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:31
      W moim przedziale wiekowym łysi panowie nie są zbyt atrakcyjni, nawet tatuaże nie pomogą big_grin a młodsi to już podchodzą pod wiek mojego syna, więc nie bardzo.

Kiedyś, wieeeki temu ciągnęło mnie do niegrzecznych chłopców, na szczęście w porę się opamiętałam.
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:34
        Ja sie tylko zachwycam. Ten lysy byl zgolony. W moim wieku 40+ I piekny ze ciul, wszystko pasowalo i lysa pala i ta smieszna czerwona brodka. Ufff... Co sie nadotykalam jego pierscienia, to moje. 😂😅
        • rosapulchra-0 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:23
          Jesteś pewna, że to był pierścień? wink
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:15
            Tak, to byla czaszka i jego dlon. Raz sie zyje! 🙄😂
            • rosapulchra-0 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:41
              Ale smyrałaś po czaszce czy po dłoni? wink
              • rosapulchra-0 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:42
                No i fajnie widzieć cię pod nowym nickiem smile
              • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:27
                Po obu. 😂🤦‍♀️ Tak sie wkrecilismy w pokazywanie czaszki. 😂
                • rosapulchra-0 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 13:50
                  big_grin
        • eriu Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:32
          Ty już jesteś w stanie powiedzieć, że jego "łysa pała" pasowała? Chyba nie tylko pierścienia dotykałaś. wink
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:28
            Glowa, lysa glowa. 😂
    • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:33
      Nigdy nie miałam takich ciągot, ale lubię gości z irokezem 🙄
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:36
        No to jak nie masz, jak masz. 🙄
    • tanebo001 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:40
      To ma nazwę hybristofilia
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 17:42
        No, bez przesady. 🙄
      • memphis90 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:38
        To ja mam vibrysofilię…
        • tanebo001 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 09:05
          Nie m czegoś takiego. Czujesz pociąg do kocich wąsów?
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:32
            Ojpr 😂😂😂
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:04
            Zrobiles mi dzien! Wyje ze smiechu do pociagu do kocich wasow. Ile ich zbieralam, to moje. 😂 Jeden z koteczkow raz postanowil powachac swieczke... 🙄 I mu sie wibrysy skrecily. Nope, nie bylam tym podniecona, gasilam kota i swieczke. 😂😂😂
    • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:00
      Tak, tak, normalsów wybierasz na partnerów.
      Psychiatra dalej zauroczony?
      Zdaje się, że masz straszne branie 🤣
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:09
        Zieeew
        • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:50
          Dokładnie tak, zieeew big_grin
    • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:16
      Tylko bez fotek wykolczykowanego tego, prosze wink Dzis mysle, ze takie ozdoby szpeca, ale kiedys mnie krecily.
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:26
        Fotek nie robilam... 🙄
        • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:32
          Ale ma wykolczykowanego? Podobno to fajne doznania sa dla kobiety, chociaz moja intuicja mowi, ze wrecz przeciwnie.
          • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:37
            Nigdy (uff) nie miałam z tym do czynienia, ale to na pewno może zrobić sporo szkody - i noszącemu, i korzystającej. Noale jednak są tacy, co lubią sobie robić krzywdę.
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:59
            Z przychodni mam wiedziec?! No wez no!
            • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:02
              tongue_out
          • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 00:59
            100 lat temu był taki program na TVN jak rozmowy w toku. Tam Ewa Drzyzga zapraszała do studia różnych dziwnych ludzi. Jednego razu był właśnie tak pan z kolczykiem i on tłumaczył to tak, że przed zbliżeniem kolczyk się wyjmuje a przez dziurkę przewleka i zawiązuje na kokardkę włos (musi być odpowiednio długi). I właśnie ten włos ma potęgować doznania.

Nie pytaj dlaczego mój mózg przechowuje taką wiedzę 🙄
            • nowyczlowiekforumu Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:12
              Jaki włos??? Przecież ten włosy musiałby być długi żeby go zawiązać w kokardkę 😳😳
              • lella_two Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:46
                Dlatego ten facet był łysy- już wszystkie wlosy zużył, więcej seksu nie będzie, bo brak materiału na kokardki. Mozna się rozejść.
                Ps. Nie pojmuję jarania się gościem, ktory nosi sygnet z czachą. Łysina to jego najmniejszy problem.
                • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 02:10
                  Nie pojmujesz sensu jarania sie gosciem (owlosionym, czy nie)? To libido zaniklo widocznie, bo sensu w tym nie mozna sie doszukiwac. Po prostu jaranie sie i tyle.
                  • lella_two Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:30
                    Nie zrozumiałaś: albo sygnet albo jaranie. Są artefakty wykluczające fascynację seksualną- tandetne sygnety z czachą, kalesony, mokasyny z dzindziołkami itp.
                    • magdallenac Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:36
                      Do takich artefaktów dodam jeszcze: kolczyk brylancik, albo w ogóle jakikolwiek kolczyk. Jeden samotny tatuaż (jak już ma się chłop tatuować to na całego, a nie jakiś smutny wykwit kryzysu wieku średniego), łańcuch na szyi, żel na włosach, jakiekolwiek kolczyki na twarzy, czy w innych częściach ciała, a najgorsze, ale to najgorsze są tunele w uszach🤢
                      • nowyczlowiekforumu Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:24
                        Miałam kiedyś takiego chłopaka co to wytatuowany był od stóp do głów, i miał gigantyczne tunele.
                        Na samo wspomnienie mi słabo.
                    • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:48
                      Nie byl tandetny, tylko recznie robiony, srebrny i piekny. 😂
            • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:29
              Wlos?! 😂😂😂
            • fornita111 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 13:09
              Dobra, nie przeczytalam tego o tym wlosie. Nie, nie, nie. Fuj.
            • frytulek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 13:38
              borsuczyca.klusek napisała:

>
              > Nie pytaj dlaczego mój mózg przechowuje taką wiedzę 🙄
              >
              Ale jak niby się ten włos przewleka? Potrzebuje wizualizacji.
              • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 15:47
                Nie było wizualizacji. Pan tylko bardzo plastycznie opowiadał 🙄
                • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:15
                  Wez to wyjasnij jakos, bo rozkminiam, co z tym wlosem do dzis. 🙄
                  • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:08
                    Nie wiem jak lepiej miałabym to wyjaśnić 🤷‍♀️

Musisz dopaść jakiegoś chłopa z kolczykiem w 🍌 i empirycznie sprawdzić czy da się przewlec włosa przez dziurkę 🙄
                    • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:14
                      Ale jaka dziurke do nendzy? I czyj wlos?! I po kiego to? Bo brzmi jak jakas operacja i sobie wyobrazam jak wyrywamy te wlosy i kombinujemy. 😂 z moim szczesciem zostalabym jeszcze przed lysa...
                    • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:32
                      Raz Cie jeszcze raz przeczytalam dokladnie. Nadal nie rozumiem jak to dziala, ale zapisuje sie do fryzjera na wszelki wypadek, niech tnie. I to chyba najlepszy borsuczy argument, czemu z daleka od takich ludzi. Wlosy Ci wyrwie a ten robi kokardki przeciagnowszy przez dziurke Twoje wlosy. No nie, strata na wizerunku i na czasie. 😂😂😂
          • szarmszejk123 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:36
            Znam historię o parze, która się kolczykami zakleszczyła przy lodzie:p ( on miał na fi.cie, ona w języku)
            • fornita111 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 13:05
              A w "smierci na 100 sposobow" sie zakleszczyli jezykami. A calowali sie, jadac obok siebie dwoma roznymi samochodami...
              • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 14:44
                Sobie to zwizualzowalam... 😂😂😂
    • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:33
      Nigdy nie kręcili mnie chłopcy w stylu Seby z osiedla big_grin Rozbudowane mięśnie, glaca, skóra, dziary, masywna biżuteria i dziwne bródki to dla mnie kicz do kwadratu. Jeśli coś mi robi, to raczej bawi.
      Natomiast źli w sensie sarkastycznie złośliwi, owszem. Ale na szczęście wyrosłam.
      • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:36
        Mam awersje do "inteligentnie zlowysliwych". Jak slysze to okreslenie, to mi staje przed oczami Wojewodzki.
        • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:38
          Błagam, przecież Wojewódzki to król ciapusiów. Poczciwina.
          • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:41
            Nie, to chamowaty bufon, nic poczciwego w nim nie widze. Moze sama powierzchownosc poczciwa.. jakbym go nie znala
            • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:45
              Jest jak kicia ze spiłowanymi pazurkami, przynajmniej publicznie. Jego złośliwości to 'złośliwości', sarkazmu nie uświadczyłam, chociaż może to dlatego, że nie oglądam.

Powierzchowność jego jest zła, ale to oczywiście kwestia gustu.
        • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:48
          A mnie Kazia Szczuka big_grin
          • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:56
            Kazia naprawde jest inteligentnie zlosliwa a nie tylko sie za taka uwaza wink (jej wystep w teleturnieju pomijam, bo to byla wielka zenada)
            • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:04
              Nie, Kazia jest inteligentna (po prostu), jest też złośliwa (po prostu) i bywa zwyczajnie chamska.
              Do inteligentnie złośliwej sporo jej brakuje.
              • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:12
                Dobra, to kto jest wg ciebie taki wlasnie?
                • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:55
                  Jeremy Clarkson i Wojciech Mann tongue_out
                  • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:01
                    Mann tak, Clarksona nie znam. Ale niestety, mnie sie to okreslnie jakos kojarzy bardziej z antypatycznymi ludzmi, niz z takimi wlasnie jak Mann.
                    • m_incubo Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:05
                      No i w sumie słusznie, bo bycie inteligentnie złośliwym to właśnie kilka stopni wyżej, niż bycie kontrowersyjnym i złośliwym.
                      Wojewódzki nie jest głupi, ale to pajac.
        • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:03
          O yessu! To juz lepiej z Ogorkiem .... 🙄🤦‍♀️😂
          • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:05
            Ej o czym ty?? Pogubilam sie
            • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:59
              Lepiej z Ogorkiem, niz Wojewodzkim. 😂 Inteligentny, moze. Ale nieee , fizycznie nieee, to juz bym wolala z Urbanem. 😂 Przynajmniej by mnie przed snem rozsmieszyl.
              • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:33
                No ok. Byle nie z Magdalena Ogorek
        • iuscogens Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:10
          fornita111 napisała:

> Mam awersje do "inteligentnie zlowysliwych". Jak slysze to okreslenie, to mi st
          > aje przed oczami Wojewodzki.

O tak, Ci cyniczni, sarkastycznie, oczywiście inteligentni itd. Dla mnie to taka sama opcja na życiowego partnera jak łysy Sebix - czyli nigdy w życiu.
          • panna.nasturcja Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:24
            One mylą chamstwo z inteligencją.
            • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:28
              Nie, one nie myla. Bycie chamskim nie wyklucza bycia inteligentnym. No juz chyba najlepszym przykladem tego jest Urban, o ktorego tu jakis czas temu byla bitwa.
              • iuscogens Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:35
                Mylą czy nie mylą, nieważne, życie z kimś takim byłoby dla mnie bardzo męczące. Rozpatrywanie Urbana w tych kategoriach to jakiś kosmos. Nie jestem w stanie znaleźć ani jednej zalety takiego faceta. Ja wiem, że są amatorki, ale dla mnie to bardzo męczący typ człowieka.
            • rosapulchra-0 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:51
              Moja tfutesciowa często, a już szczególnie zaraz po wbiciu komuś wideł w plecy (wg niej to takie szpileczki niby były) mówiła, że złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych, na co ja jej zawsze odpowiadałam, że inteligentni znają umiar. Nigdy na to nie miała żadnej riposty, obrażała się jedynie.
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 15:10
        To nie byl Seba. 🤦‍♀️ To byl punk ew. metal. Seba 🙄
        • majenkir Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:47
          A ile on miał lat?
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:49
            Cos kolo mnie 40+
    • 152kk Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 18:55
      Wybierasz sobie na partnerów facetów, którzy cię nie pociągają tylko dlatego, że po wyglądzie oceniasz ich jako normalsów? A odrzucasz atrakcyjnych bo są łysi i mają rudą brodę? To faktycznie creepy, już na wstępie strzelasz sobie w stopę, a nawet w obie stopy... I dziwisz się, że ci związki nie wychodzą?
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:38
        Sorry moi faceci zawsze mnie (przynajmniej na poczatku pociagali), takiego faceta jak dzis moge opisac jak mrrr..., ale nie do zwiazku. Popatrzec ok, ale nie do wspolnego smazenia jajecznicy rano.
        • hanusinamama Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:09
          Z tego co pisałaś to żaden twój ex nie był do związku. Moze wiec wybierz Sebixa.
          • panna.nasturcja Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 00:37
            Może to ona nie jest do związku.
            • hanusinamama Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:59
              Fakt...zostaw Sebixa!! Szkoda chłopaka.
        • eriu Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:36
          W jaki sposób tatuaże przeszkadzają smażyć jajecznicę rano? Myślisz, że jak ktoś ma tatuaże to nie je, nie sra i tylko wygląda?
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:37
            😂😂😂 Mialam na mysli, ze by nam nie po drodze bylo. Tak codziennie. Moze sie myle. Jakby to opisac sprawniej dla mnie taki chlop to jak wyjscie w cekinowej sukience na disco. 🙄😂 (nie uprawiam, to wyjasnienie tylko). W domu wole nude i przykladnosc malzenska a nie zboczenstwa. 🙄😂
        • 152kk Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:55
          No cóż z pierwszego postu zrozumiałam, że rozróżniasz facetów na takich właśnie mrr (pociągających) i "normalsów" (tych rozróżniasz jako nie mających takich właśnie pociągających cię fizycznie cech/atrybutów: "lysy leb, czerwona brodka mase tatuazy. pierscionek z czacha..."). Z czego wyciągnęłam błędny wniosek, że ci "normalsi" Cię nie pociągają i tak sobie wybierasz partnerów.
          W jaki sposób zatem wyróżniasz "normalsów", którzy - Twoim zdaniem - nadają się do związku od tych, którzy się nie nadają?
          Bo ja akurat w ogóle nie widzę bezpośredniego i znajdującego zawsze (lub przeważnie) zastosowanie związku pomiędzy wyglądem, a "niezdatnością do związku" (tj. w aspekcie takich cech jakie wskazałaś, bo alkoholowy kinol czy rażące zaniedbanie, brud to jak najbardziej cechy odrzucająca - ale dla mnie zarówno seksualnie jak i "związkowo").
          Zawsze mam tak, że facet pociąga mnie seksualnie, to dopiero później, jak go już poznałam, byłam w stanie zdecydować, czy on nadaje się do związku (albo czy chcę z nim związku). W życiu bym z góry nie odrzuciła faceta pociągającego mnie erotycznie, bo moim zdaniem Z WYGLĄDU nie jest "normalsem"...
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 15:44
            Ja rozrozniam na takich, ktorych poogladam, ew. jak w tym przypadku pomiziam i powzdycham. I takich do ktorych powzdycham i bedziemy sobie dluzej wzdychac. Juz nie wiem jak wytlumaczyc. 🙄 Moze tak, po takim panu nie oczekuje, ze karnet do teatru nam sprezentuje, albo pojdziemy do opery. Raczej, ze obudzi mnie nawalanka metalu (ktorego nie zdzierze a juz rano to dla mnie powod do mordu w afekcie). Wiem, to stereotypy i pewnie sie znajdzie wydziarany i zakolczykowany entuzjasta teatru i opery, ktory na urodziny sprezentuje mi sweterek z kaszmiru i ksiazke.
    • milejdi_di Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:01
      Swego czasu długie włosy u faceta były bardzo przeze mnie pożądane. Mąż ma krótkie, strzyże się na 3 mm. No ale na brodę. Kiedyś prawie do pępka, ale jak syn zaczął go ciągnąć, to skrócił. Sama mam tatuaże, podobają mi się u innych, ale nie na dłoniach, czy szyi.
    • jasnozielona_roslinka Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:26
      źli chłopcy z długimi włosami nie, bo o długie włosy trzeba dbać, a taki zły chłopiec to ani witamin nie łyka, ani odżywki nie stosuje tylko się spije i zarzyga sobie te długi włosy.
      Wręcz myśl o złych chłopcach flejtuchach jest dla mnie wstrętna
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:05
        To sie bys zdziwila. Znam jednego, ktory lepiej dba o wlosy niz niejedna baba. 🙄🤦‍♀️
        • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:06
          I nope, to nie gej. Tak dla wyjasnienia.
      • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:01
        Nie zapominajmy, że na długie włosy więcej szamponu idzie i prysznic dłuższy a czasy ciężkie 🙄
        • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:43
          😂 Na czasy kryzysu moze byc szare mydlo i plukanie wlosow woda z octem (koszmar dziecinstwa a wlosy mialam za pas). Ale takie pomizianie we wlosach wynagradza wszystko (mam na mysli chlopow).
    • boogiecat Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 19:50
      Nie kreca mnie tacy, ani wogole nie kreci mnie zaden okreslony fizyczny typ mezczyzny, ani nie uwazam za nietuzinkowych mezczyzn z opisanymi atrybutami.

• angazetka Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:46
      Nie, zupełnie nie kręcą. Mam normalsa, podobają mi się normalsi, jestem nudna jak nieszczęście, bo zawsze tak było (ja z tych, co w czasach szału na Legolasa i Aragorna z filmu leciałam na Sama Gamgee).
      • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:50
        A czemu nie na Froda? Takie piekne chlopcze bylo, z loczkami 😍 Sam, to dopiero w Stranger things dojrzal do bycia partnerem przez duze P.
        • angazetka Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 20:53
          Zawsze lubiłam bohaterów drugiego planu wink
          • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:25
            wink
    • hanusinamama Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:11
      Ja się zastanawiam czy to wzmożenie na forum z tematami seksualnymi pewnych forumek (Rikiego nie liczę on jest wypaczony w inny sposób) nie wynika z braku witaminy D. To można suplementować łatwo...
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:21
        A Ty tu sprzatasz, czy jak? Miotle Ci polecic?
      • fornita111 Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:30
        A ktory to lekarz medyczny ci o tej witamine D powiedzial? Bardzo ciekawa teoria...
      • 152kk Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:58
        Ale po co suplementować w takiej sytuacji? Przecież wzmożenie seksualne to pozytywny objawsmile
    • niezwykladziewczyna Re: Zli chlopcy... 03.11.22, 21:32
      Mnie już żadni nie interesują, ani źli, ani dobrzy😔
      • borsuczyca.klusek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:02
        I słusznie 😔
        • niezwykladziewczyna Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:09
          🤭
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 01:50
        Co Tobie?
        • niezwykladziewczyna Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:06
          Za dużo witaminy D? 🤷‍♀️
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 15:49
            😂
    • szarmszejk123 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 07:49
      Nie potrafię wyobrazić sobie okoliczności, które mogłyby sprawić, żebym zaczęła się zachwycać pierścieniami obcych ludzi gdzieś w poczekalni..
      • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:08
        Ta sytuacja nazywa się siłą pożądania. Aż żal, że sytuacja nie została skonsumowana.
        • szarmszejk123 Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:10
          Koleś to akurat nie zdaje sobie sprawy jakie miał szczęście że wizyta się zaczęła 🤣
          • szklany.koreczek Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:24
            Wszystkie takie wątki kojarzą mi się z samotnymi singielkami, która nie potrafią sobie ułożyć życia z kimś. Wiem, może to chamskie p proste, ale tak to odbieram.

Była taka piosenka Muńka "Tina":

Oh! Tina, w wielkim mieście czujesz się samotna dziś
            Oh! Tina, pada śnieg, a twoja gwiazdka nie chce przyjść

Choć wszyscy mówią, że musi być pięknie,
            straciłaś wiarę w prezenty i w sny
            gapisz się w sufit na swojej kozetce
            w torebce masz receptę na łzy.
            Oh, Tina, dziś Jezus podobno narodził się
            Oh, Tina, diabeł kusi, na zakupy zaprasza Cię

złamałaś obcas i wszystko jest złe.
            Gapisz się w sufit na swojej kozetce
            w torebce masz receptę na łzę.

Oh, Tina, papierosy nie smakują z winem dziś
            Oh, Tina, pada śnieg, a Mały Książe nie chce przyjść
            złamałaś obcas i wszystko jest złe.
            Gapisz się w sufit na swojej kozetce
            w torebce masz receptę na łzę.

• bywalec.hoteli Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 08:57
      e tam, u leanne byłoby juz wielkie r.ż 😀
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 14:40
        Nooo... Ja to fajtlapa jestem. 😂
    • sueellen Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 09:11
      ... trochę żal mi tych ludzi bo to oznacza że albo się boją i robią z siebie upiory celem odstraszania, są mocno zaburzeni, niepewni siebie, przewrażliwieni i takie przebrania używają jak tarcze. Przed kim? Przed społeczeństwem. Wyautowuja się, wchodzą w swoiste subkultury gdzie są rozumieni, akceptowani i wspierani. Obojętnie jaki jest powód ich stylu życia i ubioru, zdecydowana większość to ludzie głęboko nieszczęśliwi, zaburzeni często z nieprzepracowanymi traumami. Co w nich takiego fascynującego?
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:24
        😂 Powiedz to temu kolesiowi. 😂 Wychodza za schemat i wystawiaja sie na publiczna ocene kazdego dnia. Nie plyna z pradem szarego tlumu. I nope w takich ludziach do tej pory nie odkrylam jakiejs proby chowania sie, wrecz przeciwnie. Dlatego fascynuja mnie. Ale to moje odczucie.
      • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:45
        Trochę się zgadzam, a trochę nie. Bo na pewno w wielu napakowanych, groźnie wyglądających gości z tatuażem pająka wychodzącego z ucha siedziały, wystraszony króliczek. To samo oczywiście dotyczy gościów z tysiącem kolczyków w twarzy i makijażem zombie. Oni się w ten sposób chronią, to są zbroje.

Ale jakaś część tych ludzi to atencjusze albo ludzie, którzy mają fantazję. I na pierwszy a nawet drugi rzut oka nie wiadomo, z kim ma się do czynienia. Jedyne, co pewne, to że nie jest o pracownik korpo ani urzędu miejskiego.
        • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:58
          Oj to bys sie zdziwila. Moze w Polsce tak jest, ale w Austrii przezylam juz lekarzy w pelnym tatuazu, prawnikow tudziez, pracownikow administracji z kloczykami, dziarami wszedzie tez. U mnie blokada. Ale tu to prawie norma. I spotykasz w banku (moja sytuacja) goscia z zielonymi paznokciami i w pelnym makijazu. Nie jest to co dzien, ale bywa.
          • bene_gesserit Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 20:25
            Nie, to mnie nie dziwi. Ale w Polsce jest inaczej.
    • abidja Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:24
      Ale co w nim bylo zlego?
      Bo łysa głowa czy tatuaże nie sa oznaka zlego charakteru ,raczej barwnej osobowosci.
      Kopnął na twoich oczach kotka?
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 15:54
        Nie kopal kotkow (sprobowalby) i byl bardzo mily. Ale "oni" sa zazwyczaj bardzo mili. To takie rajskie ptaki, ktore chetnie zobaczysz na chwile, ale niekoniecznie chcesz ogladac na co dzien. 🤷‍♀️
        • abidja Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:00
          Jacy "oni"?
          Jesli ktos ma tatuaze i ubiera sie niekonwencjonalnie z automatu nalezy do grupy o okreslonych cechach,w domysle negatywnych?
          To sa twoje uprzedzenia. Ale masz szczescie,bo tego typu uprzedzenia to rzecz nabyta i mozesz je zmienic.
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:06
            Bad boys, moja kategoria na uzytek wlasny. 🙄 Moim najwiekszym przyjacielem jest stary (zonaty) metalowiec z piorami do ramion. Kontakt mamy praktycznie codzienny. Wiec uprzedzen nie mam chyba.
          • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:11
            Dopisze, ale zycia sobie z nim nie wyobrazam, choc kocham bezwzglednie. Trajkoczemy co kto robi od nastu lat.
    • asia_i_p Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 12:58
      Lubię pomysłowych ludzi obu płci, ale pociąg w sensie seksualnym nie. Po pierwsze, za mało widzę człowieka pod spodem, mam wrażenie, że ktoś jest przebrany, po drugie z niewiadomych dla mnie przyczyn (nie wiem, zawodowe doświadczenia?) natychmiast mi się uruchamia instynkt macierzyński.
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:00
        Ja po zastanowieniu przyznaje, ze tez lubie kobiety z fantazja. Ale to juz tylko "lubie". Instynktow macierzynskich nie odczuwam. 😂
    • novembre Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:24
      Zgoła odmiennie rozumiem słowo "nietuzinkowy".
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:53
        To zle rozumiesz. "Nietuzinkowy" to doslownie wyrozniajacy sie z tlumu. To nie komplement, tylko fakt.
    • majenkir Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 16:56
      Co tu się odjaniepawla?? Miziasz pierścionki jakimś randomom w poczekalniach? 😭😭😭
      • andallthat_jazz Re: Zli chlopcy... 04.11.22, 17:42
        Nooo... Tak wyszlo. 🙄 Podziwialam bizuterie. Wez nie rycz mi tu! Nic nie zrobilam prawnie lub spolecznie zakazanego. 🙄🤦‍♀️ A to wyszlo tak z samo z siebie. 🙄 Ja skomentowalam w luznej gadce, on mi pokazal. Tyle. Pierscionka nie podziwialas nigdy? 😅

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka