Dodaj do ulubionych

Dajcie foty na poprawe humoru...

03.11.22, 22:58
Bo jakos strasznie dupowato mi dzis jest uncertain
Moga byc zwierza/ memy/ whatever

Z mojej strony - Grażyna wink
Obserwuj wątek
    • astomi25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:03
      .
      • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:06
        uuu, na kogo tak wrzeszczala?
      • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:06
        Jakiś agresywny ten kot.
      • szare_kolory Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:22
        Niezły kizior z tej Grażyny. Aż strach miąchać takie futro.
      • fornita111 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 10:15
        Zbik!
      • 7katipo Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:00
        Ten kot ma minę pt. Jak tylko się odwrócisz, ugryzę Cię w tyłem.
        On tak zawsze? 🤭
        • 7katipo Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:01
          W tyłek. W doopę znaczy.
    • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:05
      Jakaś rozmemłana.

Bohatera drugiego planu widzę.
    • borsuczyca.klusek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:07
      astomi25 napisała:

> Bo jakos strasznie dupowato mi dzis jest uncertain

Może to starość? 😒
      • astomi25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 15:47
        nie, problemy uncertain
    • chatgris01 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:12
      .
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:14
        😄
    • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:13
      Grażyna super, ale bohater drugiego planu ujradł jej show 😄

Ode mnie trochę różności.
      1- najdłuższy pociąg świata na zabytkowej trasie w Szwajcarii
      2- ekologiczny samochód (chyba z ematki go mam)
      3- droga do słońca
      4- dyniowy potwór autorstwa młodszego syna
      5- jesienne widoki z mojej ulubionej ścieżki
      • borsuczyca.klusek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:16
        Grażyna to chyba właśnie kot 🤔
        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:18
          A, to nie wiedziałam, myślałam, że ten piesio ładny 😁
        • ga-ti Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:26
          Też mi się wydaje, wrzeszczy i wrzeszczy, a Pies sobie nic z tego nie robi.
      • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:20
        Ekologiczny samochód to wklejałam ja osobiście.

Ten pociąg naprawdę tak wygląda? To nie photoshop?
        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:31
          Tak myślałam, że z ematki ten samochód mam.

Pociąg jest prawdziwy. W ubiegłą sobotę szwajcarskie koleje z okazji 175 rocznicy powstania pobiły rekord świata i na trasę wyruszył pociąg, który miał bodajże 100 wagonów i 2 km długości. Ta zabytkowa trasa stanowiła dodatkową trudność, bo wiedzie przez mnóstwo zakrętasów i kilka tuneli, więc wyzwaniem było przejechanie tego takim pociągiem i nie utknąć, ale udało im się!
          • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:40
            A jak się do tego wsiada? tongue_out

No chyba że pasażerów nie miał.
            • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:43
              Pasażerów miał, ale to była jednorazowa akcja. To nie jest pociąg, który jeździ stale na jakiejś trasie.
              • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:19
                Tak, znalazłam w google, zestawiony z kilku składów.

To jak wsiedli?
                • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:27
                  Nie mam pojęcia, ale pasażerów było tylko 150, o ile dobrze pamiętam. Pewnie wsiedli tylko z przodu albo pociąg kilka razy „przesuwał się” na stacji i wsiadali po kolei do coraz dalszych wagonów.
                  • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:33
                    Aha.

Z cyklu pociąg - drezyna rowerowa

https://bi.im-g.pl/im/04/08/15/z22054916AMP,Lokalna-Kolej-Drezynowa-w-Regulicach.jpg
        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:37
          Znalazłam z filmikiem
          dziennikzachodni.pl/szwajcaria-najdluzszy-pociag-pasazerski-na-swiecie-przejechal-przez-alpy-pobil-rekord-guinnessa/ar/c7-17012783
          • b.bujak Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 17:53
            coś pięknego; podróż szwajcarską kolejką jest na mojej liście marzeń smile

ale ten kierowca, który musi przeczekać przejazd takiego pociągu to chyba szczęśliwy nie był, no chyba, że przyjechał tam celowo (na samym początku filmu widać, jak auto podjeżdża do przejazdu kolejowego prawie równocześnie z lokomotywą)
            • abasia0 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 18:10
              Może świeże drożdżowe bułeczki z masą orzechową na poprawę humoru?
              • bene_gesserit Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 20:28
                A masa orzechowa z czego dokładnie?
                • abasia0 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 20:39
                  Orzechy zmielone z okruchami czekolady, trochę gorącego mleka i piana z białek ubita z cukrem pudrem.
                  • bene_gesserit Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:42
                    Dzięki!
            • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 21:02
              Ten pociąg nie jeździ tam na stałe, ale jak kierowcy akurat wtedy się spieszyło, to miał pecha.

To jest w ogóle piękna trasa, z zabytkowymi mostami, wijąca się wśród gór. Normalnie jeździ tam turystyczny pociąg ze specjalnymi, panoramicznymi oknami. Warto się przejechać.
      • niezwykladziewczyna Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:28
        Jakie masz piękne widoki i ta droga do słońca. Cudnie tam masz.
        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 09:41
          Miejsce nas zauroczyło i od przeprowadzki, czyli prawie 2 lat, jestem nieustannie zachwycona okolicą. Pstrykam fotki praktycznie na każdym spacerze.

Zdjęcie pociągu nie jest moje i to nie nasze okolice.
    • arthwen Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:17
      1. Takich gości mam ostatnio ciągle na balkonie - robią kotom za interaktywny program aktywizujący wink
      2. A jak nie robią, to koty siedzą w torbie.
      3. I jesień wink
    • mondaymorning1987 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:22
      Gucio w śpiulkolocie 🌼
    • bi_scotti Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 03.11.22, 23:55
      Memories of PL - jesien '22. Enjoy, jutro i na Twojej ulicy bedzie slonce (classic pocieszenie by moja matkasmile). Cheers.
      • bene_gesserit Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 20:31
        Hehe, na moim podwórku cała masa ludzi dostaje w głowę orzechami włoskimi smile
        Wrony najpierw zrzucały je z góry, żeby chociaż trochę pękły, ale odkryły, że niektórzy sąsiedzi (dzień dobry) są uprzejmi i na nie lekko nadeptują, żeby naruszyc skorupkę, ale nie zmiażdżyć środka. I teraz bombardują ludzi, żeby się na coś ptakom przydali w końcu.
        • sasha_m Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 10:28
          Koło mojej pracy były ogródki działkowe, wrony stamtąd zbierały orzechy, przylatywały do ulicy, rzucały te orzechy na jezdnię, siadały na drążku od sygnalizacji świetlnej i czekały, aż światła się zmienią i samochody przejadą. I voilà! orzechy rozłupane.
          Mój pies bardzo uważnie przegląda codziennie nasz trawnik. Ptaki upuszczają czasem kulki karmy psa sąsiadów, a cudze jest najlepsze, wiadomo, a już takie rozmiękłe przez rosę lub deszcz, to w ogóle rarytas.
    • konsta-is-me Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:05
      Kibelek i buty z Austrii.
      Krasnal i Ogród Japoński z Wrocka a koń, nie wiem 😃
    • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:26
      nowych nie ma, naczelny fotograf nie ma nastroju na focenie z powodu chorej Kici.Yody sad

Miszczu z jezorem, synowie Miszcza, bardzo stara fota tongue_out Leia/Mimi i Luk/Grubson jak jeszcze mu sie chcialo latac smile
      • borsuczyca.klusek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 01:07
        Chyba nie widziałam wcześniej tej kici z heterochromią. Jest niesamowita 😳
        • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 01:53
          Mimi jest niesamowita, to siostra Grubsona, z ojca Miszcza na 99% , sieroty sad matka Kluska przeszla za TM w marcu 2021, w srodku izolacji wirusowej sad

to gałgan pierwszej wody smile

- matka Padme/Kluska i łapa synka Grubsona
          - po sterylce, kiedy to bylo....
          - gonitwy mlodziencze
          -ulubiona kapsula na marsa smile
          -foka

niestety Mimi jest koneserem jedzenia z problemami jelitowymi
      • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:36
        Co dolega kici?
        • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 03:49
          m.in tu pisalam

forum.gazeta.pl/forum/w,567,174282228,174282228,Mlody_pies_i_klopot_z_nerkami.html

na poprawe wzroku szans nie ma, o serduchu dowiemy sie bardziej szczegolow w nastepna sobote, nerki na szczescie nie maja przebudowy ale cisnienie swoje zrobilo sad
          z tym najbardziej Kici.Yodzie dokucza kiepski wzrok tzn ona widzi ale zmiany ktore ma robia jej w oczach 'kalejdoskop' szczegolnie przy jasnym swietle/sloncu, ma tez zaburzona perspektywe, wiec chodzi bardzo ostroznie, dlugo 'wazy' skoki na lozko i widac, ze jej z tym zle sad nam tym bardziej, bo gdyby ktorys z tutejszych konowalow, jak zaczelismy szukac przyczyny drapania oka i ucha, chociaz zasugerowal, ze moze byc od wysokiego cisnienia obwodowego, to by wczesniej bylo unormowane i nie spowodowalo wylewow i skrzepow w oczach, szczegolnie w jednym

jestemy przygnebieni i bezsilni sad Kicia.Yoda za chwile bedzie miec 15lat, nie jest wiec mlodka ale jakosc zycia jej mocno sie pogorszyla, predzej bym sie duzych klopotow z nerkami spodziewala a nie ze wzrokiem czy sercem
          • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 04:44
            Cholera, przykro to czytać. Biedna Kicia. Kiepski wzrok bardzo pogarsza jakość życia ☹️
            • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 05:16
              przykro 😭 i jestesmy z tym na codzien, przy swojej ulubionej lawce ma parasolke, zeby slonce jej nie razilo, bo wychodzi nadal, ale spacery sa krotsze, czesciej wyleguje sie wlasnie na lawce, lepiej jest w pochmurne dni, a teraz lato sie zaczyna 🤨 w domu rolety spuszczone, nic nie mozemy przestawic

reszta kota dziala normalnie, w nocy mruczy na poduszce, jednak czesciej spi na swoim ulubionym miejscu, bo co ma robic?

teraz rozumiemy jej wczesniejsze zachowania, od cisnienia po,prostu glowa ja bolala i nie umiala sobie z tym poradzic, byla nerwowa, drapala oko, bo zaczynala niedowidziec a weci wymyslali coraz to nowe historie 🤬
              • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 05:24
                cisnienie miala 210 ! przy kociej normie 120, zeszla by nam z tego swiata i bysmy nie wiedzieli dlaczego 😢 teraz 130-140 i to tylko dzieki mojemu doktorowi z PL
                • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 09:17
                  Biedny zwierzak, próbowała się ratować tak, jak umiała. 15 lat, to już zacny wiek, ale kurczę, no! Rozumiem twoją złość, bo nie musiało to tak wyglądać, gdyby wcześniej padła prawidłowa diagnoza. Pomiziaj królową Kicię ode mnie.
              • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 06.11.22, 08:48
                Kurcze sad
                A to nie jest tak ( nie znam się na kotach), że inne zmysły przejmują rolę? Wiesz, sleonace psy mają wyostrzony słuch i węch np, tak że ślepota im niestraszna zmysłowo. Może i u was z czasem.zadziala neuroplasttcznosc mózgu?
                • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 06.11.22, 22:02
                  ponoc duzo lepiej radza sobie wlasnie koty zupelnie niewidzace a tu widzenie jest tylko .. 'zmienne' i chyba dlatego sobie z tym nie radzi
    • igge Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:54

Mewa, dynie, poświata księżycowa, wrona siwa i nie mój psi słodziak na jesiennym spacerze.
      Też miałam kiepski humor wczoraj. Uściski.
      • igge Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 00:59
        Plus łabędzie dla Ciebie autorko.
    • chebellacosa92 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 04:12
      Kot okropny, w życiu nie trzymałabym tego czegoś w domu.
      • mysiulek08 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 04:34
        to nie 'to cos' to zywa istota

dobrze, ze nie masz kota, mialby zle zycie u ciebie, alez ty musisz nie lubic nikogo i siebie
        • sophia.87 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 09:33
          Dokładnie, zwierzę to ktoś, a nie coś, a kot piękny.
          Nasz Kacper tez wygląda jak seryjny morderca zawsze gdy się zorientuje, że został oszukany i polknal tabletkę 😁
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:17
        Kot ma zrobione śmieszne fotki sytuacyjne. Zapewniam, że tobie też dałoby się zrobić zdjęcia z głupią miną, na których wyglądasz okropnie. Ciekawe, kto by wtedy chciał trzymać cię w domu 😄
        • astomi25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:00
          Dokladnie tak.
          Ja tez mam pare takich fotek ( swoich), ze patrzac na nie mozna by mnie wyslac dozywotnio na odzdzial zamkniety wink
          Grazyna jest przekochana.

Ale za to Ty chebellacosa niezbyt mila uncertain
          • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:05
            O, ja to w paszporcie mam fotkę niemal jak te, co robią przestępcom na amerykańskich filmach. Jak zobaczyłam ten paszport, to nie mogłam uwierzyć, że to ja 🤣
      • gryzelda71 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:46
        Ale obrzydliwa wypowiedź. To są.wlaśnie złośliwości bez potrzeby. Musisz bo się udusisz. Ot taka wredna baba.
      • thea19 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:33
        a masz paskudo!
      • pitupitt Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:23
        Okropny to jest ten ktoś piszący z pogardą
    • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 05:17
      Proszbardzo.
      • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 05:20
        Oraz z ostatniego ważenia 😅
        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:19
          O matko, ale słodkości! 😍

To ty niedawno pisałaś o tych narodzinach? Jaka to rasa?
          • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:28
            Tak, to ja - o niczym innym nie piszę ostatnio, przepraszam. Ale po prostu te stworki zaprzątają mi głowę w 100% (i nie tylko głowę, bo roboty jest co niemiara). Uwielbiam je, teraz się zaczął etap zabaw, podgryzania, wspinania się, wesołych krzyków.

To sznaucer średni pieprz i sól.
            • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:39
              Nie przepraszaj, też bym o niczym innym nie pisała na twoim miejscu 😁. Z pewnością masz pełne ręce roboty z tą gromadką słodziaków.

Moja siostra ma dwa sznaucery miniaturki.
            • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:39
              Boziu, jak kocham! Milion procent cukru w cukrze!
              Robota, powiadasz smile
              Kiedy idą do nowych domków? Siódmy tydzień jest optymalny, bo lrk separacyjny minimalny. Najgorzej jest w ósmym tygodniu, bo wtedy następuje skok.i są właśnie problemy z separacja
              • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:27
                Dwa idą w ósmym tygodniu - tak wychodzi niestety z możliwości organizacyjnych rodzin. Dwa zostają u mnie, pięciu chłopaków szuka jeszcze swoich ludzi. Miałam chętnych na suczki, a urodziły się tylko dwie. O chłopaków prawie nikt nie pyta, miałam 11 telefonów z chęcią rezerwacji suczki 🤷‍♀️ Jakiś totalny niefart.
            • dominika9933 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:43
              Pisz i dawaj zdjęcia maluchów, bo są piękne i każdemu nastrój poprawiąsmile
              • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:01
                Popieram! Dawaj fotki tych urwipołciów!
              • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:23
                Łobuziak - dość drobny, bo nie ma czasu na jedzenie. Zajmuje się głównie napadaniem na braci i siostry, skokami na ich grzbiety i obgryzaniem ich nosów i ogonów (choć jeszcze nie ma ząbków). Przytulas, ale tylko chwilę, bo musi lecieć.
                • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:25
                  On z kolei zawsze zdąży. Urodził się ostatni, jak już myślałam, że sklepik zamknięty i koniec szczeniaków. Nigdzie się nie spieszy, swoje robi, gdy naokoło bracia i siostry się tłoczą, to on śpi. Gdy uciekają z legowiska - on się przewraca na drugi bok. Jest przeciwny bezsensownym działaniom, wielki miłośnik spania i jedzenia.
                  • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:27
                    Nieduży, roztropny, myślący - bardzo bystry piesek. Urodził się najmniejszy, z wagą 204 g, po trzech tygodniach waży 1100 g. Zawsze się dopchnie do jedzenia jakimś sposobem, znajduje miejsca, żeby się wkręcić.
                    • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:29
                      Niezwykle spokojny przytulas. Rozważny i romantyczny, lubi w spokoju kontemplować, wszystko akceptuje, nic mu nie przeszkadza, bardzo elastyczny. Lubi dotyk i ludzi.
                      • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:30
                        Duży, dość cichy i wyjątkowo zrównoważony piesek, którego treścią życia jest jedzenie i przytulanie. To drugie nawet bardziej. skutecznie egzekwuje zaspokojenie swoich potrzeb.
                        • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 14:33
                          O rajuśku, jakie pięknoty! 😍 W tym najmniejszym się zakochałam ☺️

Ile one teraz mają? Doczytałam, że nie masz za bardzo chętnych na chłopaków. My się zastanawiamy nad wzięciem psa, choć myśleliśmy w sumie o innej rasie, ale nic jeszcze nie jest postanowione. Tylko w Polsce będziemy dopiero na święta.
                          • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 14:40
                            Mają trzy tygodnie smile Że na święta będziecie to nic nie szkodzi, bo one do nowych domów mogą iść dopiero w grudniu właśnie.

Najmniejszy to mój ulubieniec - bardzo bystry chłopczyk. Nie wie, że jest najmniejszy, wciska się pomiędzy większych braci z wielką prędkością big_grin Jak wchodzę do kojca i siadam, to zawsze koło mnie znajdzie się ta sama ekipa, chętna do zabawy i interakcji - ten szary jest zawsze wśród nich. Bardzo zorientowany na ludzi.

W razie czego zapraszam do kontaktu (można pisać na @ gazetowy).
                            • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 14:55
                              No świetny jest! Jestem zakochana 🤪

To mówisz, że grudzień by nawet pasował? Tylko ja nic nie obiecuję, bo my póki co jesteśmy na etapie namyślania się (a przynajmniej do dziś byliśmy 😉), ale jest to do przegadania w domu, więc nie chcę ci robić fałszywych nadziei. Jak by co, odezwę się na gazetowy. Wyprzytulaj te słodziaczki 😘
                              • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 16:05
                                Spokojnie, ja wiem, że to nie zakup żelazka i że długa droga zanim się decyzję podejmie. Moja siostra na przykład dwa dni temu była zdecydowana na owczarka szwajcarskiego, a wczoraj już zwątpiła i czeka do wiosny z decyzją smile My sami zaczęliśmy od labradora, potem chcieliśmy staffika, następny był sznaucer olbrzym, a finalnie wzięliśmy średniaka. I po tych wszystkich hodowlach jeździliśmy i marnowaliśmy czas tym biednym ludziom. Wstyd mi teraz trochę smile

Namyślajcie się, ja tylko mówię, że w razie czego grudzień i święta są ok.
                                • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 20:55
                                  Będziemy myśleć. To jest zobowiązanie na lata i musimy z mężem być całkowicie zgodni. Póki co udało mi się go przekonać, że bernardyn ważący niemal 2x tyle, co ja, to nie jest jednak najlepszy pomysł 😁.
                                  • krolewska.asma Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 21:48
                                    Moim zdaniem Bernardyn super do was pasuje jesteście rodziną lubiaca gadżety więc taki pies się doskonale wpisuje bo rzuca się w oczy ……
                    • nenia1 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 12:28
                      wszystkie śliczne, ale "bystry" mi się najbardziej spodobał smile
                      • szafireczek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 16:11
                        Sznaucusie 🤩 - pierwszy to dopiero figlarz! Pięknie o nich napisałaś!
                      • taki-sobie-nick Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 22:56
                        I fajne opisy.
            • 7katipo Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:07
              Pięknie rosną! I coraz mniej brzydkie 😍😋
              • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 03:54
                To jest bardzo prawdziwe określenie big_grin
        • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 22:04
          Naturella big_grin pokazałam zdjęcie mężu, a on myślał, że pieseczek jest w blenderze suspicious
          • krolewska.asma Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 22:19
            A nie jest ?
            • arthwen Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 23:21
              Nie. To thermomix z nakładką varoma, tam nie ma żadnych ostrzy tongue_out
              • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 03:53
                Jest po prostu w misce postawionej na TM - najbardziej wygodny sposób ważenia, bo szeroko, żadna noga nie spada i szczeniak nie robi chodu w 3 sekundy. Kupiłam wagę kuchenną, taką płaściutką, to najlepiej się spisała w dniu porodu. Później już niektóre próbowały schodzić.
      • 1papryczka.chili Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:20
        Co to za słodkie psie dziecko 😍🥰😍🥰
    • misterni Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:26
      Proszę bardzo 😅
      Makłowicz plus winko, to zawsze lepszy humor. 😉
      Sam Makłowicz w zasadzie wystarczy. 😉
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:29
        A jak jeszcze by coś do tego winka ugotował, to w ogóle!
        Mnie Makłowicz też zawsze poprawia humor 👍🏻
    • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:45
      Dużo mam
      Dawno niewidziany kot, szczeniątko, wiśnia japonska, która jednocześnie kwitnie i gubi liście....
      • bulzemba Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:25
        Mina TEGO Kota! Wymiata!
        • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:59
          Marcel smile
          • feniks_4 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 10:22
            Miło zobaczyć pięknego Marcela 😘 Drugie zdjęcie cudne.
      • szafireczek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:05
        Marcel ❤️, ale szczeniaczek ukradł sesjęsmile
      • naturella Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 17:46
        Jakie pokaźne szczeniątko 💙 Piękność.
    • astomi25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:51
      Dzieki. smile
      Grazyna to kot. Ona zupelnie nie jest agresywna. Tylko bardzo ekspresyjna🙃
      To kot mojej przyjaciolki ktory zawsze poprawie mi humor...( cos jak Marcel od lili z doliny.)
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:00
        Myślałam, że o psa chodzi po tym pierwszym wpisie 🙃

Nic dziwnego, że ci Grażyna humor poprawia. Miny strzela pierwsza klasa 😄
    • heca7 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:54
      Z życia kotów 😉
      • lilia.z.doliny Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:56
        Trzecie big_grin
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 06:58
        Twoje koty widzę bardzo oczytane są 😄
        • heca7 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:24
          Tylko jedna, ten drugi ino śpi na książce wink
          • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:38
            A gdzie tam ino śpi. Nie znasz tego sposobu, że trzeba włożyć na noc podręcznik pod poduszkę, a rano umiesz wszystko na sprawdzian? 😁
            • hande Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 21:15
              W czasach szkolnych u mnie ten sposób się sprawdzał 🙂
      • babsee Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:28
        Heca, masz absolutnie cudnego kota. Ja kocham wszystkie ale ten typ-okrągla glowa, lekko skośne zielone oczy i to umaszczenie...matko...cudny jest!!!!!
        • heca7 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:33
          Dziękuję smile To jest ona- Panna Cota. Kot, który przyjechał pod maską samochodu zastępczego, po tym jak miałam stłuczkę. Taki promocyjny dodatek wink
          • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 09:35
            Pamiętam, jak pisałaś o tym na forum. To jest nagroda za twoje nerwy ☺️
          • babsee Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 12:21
            Czyli nie dość że piękna, to jeszcze mądra..Szczęściara z Ciebie smile
      • szafireczek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:04
        Ha, ha - strażnik kotletów, a jak już urósłsmile
    • 1papryczka.chili Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:09
      Coś tam wybrałam 🙂
      • 1papryczka.chili Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:13
        I coś jeszcze
        • 1papryczka.chili Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:17
          Trochę zimy trochę lata
    • slonko1335 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:42
      Psikus nasz tymczas
      • 1papryczka.chili Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 07:52
        No uroczy po prostu
      • alicia033 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 11:43
        Podziwiam. Robisz dobrą robotę, słonko.
        Ale jak ty dajesz radę je oddawać? Ja żadnego bym już nie wypuściła z domu.
        • ajaksiowa Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 17:02
          youtube.com/shorts/-XQpdzKb2Ec?feature=share
        • slonko1335 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 06.11.22, 22:43
          Kwestią przyzwyczajenia. Zazwyczaj nie jest tylko łatwo i przyjemnie więc okresy przerwy są miła odskocznia, potem mija jakiś czas i już czekam niecierpliwie na następne potrzebujące tymczasu no i nie muszę kombinować co z kotem.jak gdzieś jedziemy bo wtedy po prostu nie bierzemy na tymczas. No i uwielbiam patrzeć jak rozkwitają, zdrowieją a potem oglądać fotki z domów stałych jąk rządzą.
    • aguar Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:13
      smile
      • szafireczek Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 11:06
        Przepiękne ubarwienie ❤️
        • aguar Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 20:49
          Dzięki smile
    • niezwykladziewczyna Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 08:17
      Tak to jest.
      • eliszka25 Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 09:32
        Boskie!
    • bramstenga Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 10:10
      Zwierzaki - zawsze. Znad jesiennego Bałtyku.
      • igge Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 18:32
        A to ja też. Zwierzaki znad jesiennego Bałtyku. Tylko mniej ambitnie smile
        Takich zdjęć jak Ty to nie umiałabym zrobić. Piękne ptaszki. Miło popatrzeć.
        • mika_p Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 04.11.22, 21:24
          Na miniaturce te latarnie wyglądają jak stado ptaków brodzących smile
          • igge Re: Dajcie foty na poprawe humoru... 05.11.22, 01:35
            Serio? smile
            Dzięki.

Wróciliśmy w nocy po kilku dniach nieobecności. W drzwiach ucieszony zasikany pies, obskakujące nas (z głodu?) koty.
            Mąż zajrzał do sypialni dziecka ( pełnoletnie) i mówi, że dzieciaka w łóżku nie ma.
            Mało co trupem nie padłam. Czyżbym zapomniała/ nie usłyszała info od dziecka? W panice, bo już rozebrana do spania byłam ( ale nie ubrana w piżamę jeszcze), kazałam mu sprawdzić w salonie czy przyjaciół dzieciaka nie ma aby nie natknąć się na kogoś obcego w domu i zadzwonić do latorośli, żeby wiedzieć gdzie jest. Mąż nie chciał dzwonić i jej budzić gdyby ewentualnie u kogoś nocowała. Jednak popełniłam sms. Latorośl beztrosko odpisała, ze zapomniała poinformować nas, ze jest u brata i już jedzie. Napisała też : " wszystko żarło" więc przestałam się użalać nad kotami i podawać od progu boczek do wrzeszczących kocich mordek. Koty chyba nas nie lubią bo kupiłam nowy chlebak i koniec z codzienną kradzieżą chleba. Nie mogą teraz dopchać się chlebkiem.
            Same z siebie od 4 lat nie chcą zrozumieć, że nie trawią zboża.
            Mąż mówi, żeby nie otwierać przy nich chlebaka i nie pokazywać JAK to się robi.
            Są sprytne i uczą się szybko.

• pitupitt