Dodaj do ulubionych

Dziwaczne gadżety.

04.11.22, 00:56
Myślałam, że już wiele widziałam, ale dziś dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak domowy komputerek do badania płodności. Ponoć świeci się na zielono czy czerwono i określa czy można współżyć czy nie. Podobno ma to być coś w rodzaju takiej katolickiej antykoncepcji 😳 a ematka wiedziała, że są takie gadżety? A może coś innego was zaskoczyło? 🤔
Obserwuj wątek
    • kamin Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 06:00
      Testery płodności w zamierzchłych czasach chyba były nawet reklamowane w tv. Ale to był raczej gadżet, albo nrzedzenie pomagające w zajściu w ciążę.
    • pani_tau Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 06:45
      W latach dziewięćdziesiątych był tester płodności, który wymagał naniesienia śluzu na szybkę i po wyglądzie tegoż oceniało się czy można czy też nie można.
      Przyczynił się do znacznego wzrostu dzietności.

Katolicka antykoncepcja to synonim watykańskiej ruletki.
      • kamin Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 07:46
        Porządnie prowadzony pomiar temperatury jest bardzo skuteczny. Ale też bardzo wymagający od użytkowniczki (wiedza plus dyscyplina).
        • jednoraz0w0 Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 14:19
          No, może być skuteczny pod warunkiem, ze człowiek całe życie bzyka się nie wtedy kiedy ma największa ochotę… pffff
        • hanusinamama Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 14:24
          Biorąc pod uwagę ze od wielu lat dostępne sa inne środki (czy hormonalne czy barierowe) nie wiem po co bawić się w takie rzeczy.
          Raz ze wymagające, dwa ze dośc często zawodzi...3 ze bzykać się możesz, tylko wtedy kiedy chce się najmniej....w takim układzie chyba lepiej zrezygnować z seksu. Takie cuda mogły robić nasze prabaki nie majac dostępu do antykoncepcji...ale dzisiaj?
        • arthwen Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 14:32
          Tia, kładz się spać o tej samej porze, wstawaj o tej samej, bo każde odstępstwo zmienia parametry.
    • memphis90 Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 07:41
      Są od 20 lat co najmniej…
    • alpepe Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 07:45
      To jest dla kobiet, które chcą zajść w ciążę. I to od dawna na rynku.
      • hanusinamama Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 14:25
        Ale reklamowane jako metoda antykoncepcji smile
        Ja proponuje to rozdawać w przychodniach- dzietnośc nam nagle skoczyć ( ironia).
    • taniarada Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 07:51
      Życie ciągle zaskakuje 😀 LADY-COMP komputer cyklu przeznaczony do antykoncepcji
      Cena: 1 895,00 PLN .Pozdrawiam .
    • m_incubo Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 08:54
      Te gadżety są już co najmniej pełnoletnie...
    • kafana Re: Dziwaczne gadżety. 04.11.22, 16:17
      Owszem mam koleżankę która używała tego do monitorowania płodności w momencie kiedy starała się o dziecko

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka