Dodaj do ulubionych

Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1)

05.11.22, 14:56
Oczywiście nie proszę, żeby specjelnie, ale może ktoś widział coś w tym stylu przypadkowo zupełnie. Wymagania...
-rozmiar 46 (jeszcze, niestety)
-puchowa, ale lekka
-koniecznie czarna i koniecznie matowa
-długość "za pupę", czyli nie długi płaszcz, ale też nie krótka
-wyszczuplająca (Wy wiecie jak to się robi; podobno ważne są przeszycia)
-taka, która nie zrobi ze mnie babci 80+
-budżet 400 zł maks

Da się?? Sprobuję wkleić za chwilę, coś co mi się spodobało, ale nie znam firmy i chyba nie ma mojego rozmiaru.
Obserwuj wątek
    • cud_bogini_w_bikini Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:00
      Wiem, że ta akurat nie jest czarna, ale wybrałam najdokładniejsze zdjęcie
      • daniela34 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:11
        Szkoda, że koniecznie musi być czarna, bo ten kolor jest bardzo ładny.
        • cud_bogini_w_bikini Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:13
          To volcano... konpletnie nie znam firmy...
          • georgia.guidestones Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 16:23
            cud_bogini_w_bikini napisał(a):

> To volcano... konpletnie nie znam firmy...
            Ale zdajesz sobie sprawe; że ten "puch" jest syntetyczny? Mam od nich taliowany plaszczyk sprzed paru lat (i - niespodzianka - przechodzilam w nim calutki ostatni okres przejsciowo-zimowy), obstawiam że przy tym fasonie bedziesz w gornych widelkach rozmiarowki.
            • georgia.guidestones Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 16:24
              georgia.guidestones napisała:

> cud_bogini_w_bikini napisał(a):
              >
              > > To volcano... konpletnie nie znam firmy...
              > Ale zdajesz sobie sprawe; że ten "puch" jest syntetyczny? Mam od nich taliowany
              > plaszczyk sprzed paru lat (i - niespodzianka - przechodzilam w nim calutki ost
              > atni okres przejsciowo-zimowy), obstawiam że przy tym fasonie bedziesz w gornyc
              > h widelkach rozmiarowki.
              Co do mojego, nic sie nie zbija i nie traci fasonu. Prawdopodobnie przy tanszych sieciowkach nie byloby aż tak dobrze.
      • szmytka1 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:40
        W reserved jest kilkanaście czarnych pozycji w kategorii kurtki i płaszcze i w r. 46 i xxl. Taki filtr ustawiłam. Cena zazwyczaj okolice 200 zł. Jak z jakością to nie wiem, bo nigdy sobie u nich kurtki nienkupilam, a dziecięce to się nie liczy, bo są tylko na jeden sezon, a potem i tak male. Podobna do tego co linkujesz wydaje mi się taka, aczkolwiek twoja ładniejsza.
      • pade Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:08
        Śliczny kolor.
        • pade Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:08
          kurtki wklejonej przez autorkę
          • georgia.guidestones Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:12
            Mialam ostatnio podobny kolor w przedszkolu, ale nie pogardzilabym wink
    • mysiulek08 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:05
      najwiekszy problem z tym, zeby byla matowa, kurtka jak sie domyslam smile

szukalam ostatnio kamizelki pikowanej i w wiekszosci ( w cenie dla mnie akceptowalnej) byly tylko z czegos blyszczacego

zobacz taka

www.bonprix.pl/lekki-plaszcz-puchowy-pikowany/p-356673890/972801/

co do grubosci to raczej trzeba zobaczyc na zywo ale bonprix nigdy nie robi problemow ze zwrotem
      • cud_bogini_w_bikini Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:09
        Kurtka!smile
      • beaucouptrop Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:12
        Mysiulek ty mieszkając w Ameryce Południowej zamawiasz ubrania w Polsce?
        • mysiulek08 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:24
          jak kolezanka wysyla kocie przysmaki to potrzebne jest cos miekkiego do wypelnienia paczki, a lepiej wypelnic ciuchem niz folia czy papierem, dlatego czasami, tak kupuje cos w PL
          • czerwonylucjan Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 20:34
            Kocie przysmaki sciagasz z Polski? Omg
    • kropkacom Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:08
      www.zalando.pl/vero-moda-curve-vmgemmaholly-padded-jacket-kurtka-zimowa-black-vee21u04m-q11.html
      • daniela34 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:09
        To chyba nie jest długość za pupę.
        • kropkacom Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:10
          Dla mnie by była big_grin
          • kropkacom Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:11
            Modelka ma 180 cm wzrostu i nosi rozmiar 44
        • mysiulek08 Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:24
          i nie jest puchowa i jest blyszczaca
    • annpierle Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:19
      proponuje Esprit (zwykle maja dobra jakosc):
      Tekst linku oraz wersja ciut dluzsza (ale i drozsza) Tekst linku
    • swiecaca Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:40
      Sprawdź Uniqlo, mi tu polecono i mam od zeszłej zimy, jest fantastyczna
      • bylam.stara.mostowiakowa Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 15:57
        Bogini a ty nie jesteś z Warszawy? Bo kurtki volcano są naprawdę fajne, a spory sklep jest w factory. A na Marszałkowskiej właśnie otworzyli Uniqlo.
        • cud_bogini_w_bikini Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 17:42
          Nie jestem
      • dame_de_coeur Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:38
        Również polecam Uniqlo. Ja mam płaszcz ( matowy ), ale są też dłuższe kurtki.
    • marta.graca Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 16:07
      Może nie wszystkie wymagania, ale może się spodoba. Puch za tę cenę może być ciężko znaleźć. www.regatta.com/pl/damski-plaszcz-zimowy-z-kapturem-pamelina-czarny-rwn217800/?gclid=Cj0KCQjwk5ibBhDqARIsACzmgLRaOVcT9fG-25Pk8K68GKOdi-6iJqJCTB0kjGdMsWP8GQpBDy--MyAaAhEiEALw_wcB
      • georgia.guidestones Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 16:29
        Fajna, dobrze, że jest taliowanie z regulacją.
        • marta.graca Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 17:10
          Wg mnie taliowanie robi robotę. Teraz wszędzie pełno jest tych bezkształtnych kurtek i płaszczy, nie znoszę tego smile
      • bylam.stara.mostowiakowa Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 16:47
        Bardzo fajna ta regatta.
      • aadrianka Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 20:03
        Ja też polecam popatrzeć, co ma w ofercie Regatta. Mam od nich cztery kurtki, z wyjątkiem typowo przeciwdeszczowej, wszystkie taliowane. W dodatku miewają doskonale promocje - jakieś dwa lata temu za zestaw jesienna tuż za tyłek, jesienno -zimowa do pol uda, plus mocno ocieplana na mrozy, zapłaciłam 500 zł. Aha, nie noszę 46, ale blisko, bo zdarza mi się kupować rozmiar mickiewiczowski.
    • bene_gesserit Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 17:28
      https://www.tchibo.pl/newmedia/art_img/MAIN-CENSHARE/e14c14ecdd94c51c/.jpg
      220zł na Tchibo, ni to dłuższa kurtka, ni to krótszy płaszcz. Bez kaptura i chyba dosć cienka. Przeszycia IMO w porządku.
      • grey_delphinum Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 17:59
        A skąd jesteś?
        Volcano jest też w factory w Krakowie.

Mam od nich płaszczyk, kurtkę i jakieś bluzy, bardzo dobrze się noszą.
        • cud_bogini_w_bikini Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:05
          Niestety w mojej okolicy nie ma sklepóq stacjonarnych. Proszę napisz, jak z rozmiarówką - bardzo boję się, że się nie wstrzelę
          • georgia.guidestones Re: Ubierzcie mnie, ładnie proszę (cz.1) 05.11.22, 18:56
            Volcano ma tabelke z rozmiarami przy każdym modelu. Wez sobie wymierz ramiona, biust, dlugosc kurtki, dł rekawa, w jakiejs podobnej pasujacej kurtce i porównaj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka