Dodaj do ulubionych

"Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach

06.11.22, 11:54
Tatuś znanej celebrytki, Krzysztof S. , oskarżony o pedofilię w relacjach ponad 30 kobiet, może spać spokojnie.

Po 3 latach prokuratura umorzyła śledztwo z powodu przedawnienia.

www.pomponik.pl/plotki/news-krzysztof-sadowski-byl-oskarzany-o-molestowanie-dzieci-sensa,nId,6393629
Obserwuj wątek
    • shellyanna Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 06.11.22, 14:13
      😟
      Żal mi Marii.
      • malenka9 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 14:27
        Mnie też.
      • dni_minione Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 14:28
        A mnie ofiar. Takie rzeczy nie powinny się przedawniać.
        • malenka9 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 14:34
          dni_minione napisała:

> A mnie ofiar. Takie rzeczy nie powinny się przedawniać.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa, oczywiście moim zdaniem, można stwierdzić, że Marię też molestował.
          • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:07
            Za to karierę od najmłodszych lat skutecznie zapewniał.
            • solarpowerprincess Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:27
              Rzyg
            • angazetka Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:28
              Zaiste, godziwa rekompensata.
          • sophia.87 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:33
            Niekoniecznie, ja mogła chronić matka.
          • simply_z Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 10:34
            niekoniecznie
          • rosie Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 07:47
            A ja myślę, że Marii nie tknął, miał mnóstwo innych dziewczynek
      • primula.alpicola Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 16:03
        shellyanna napisała:

> 😟
        > Żal mi Marii.

A mnie ofiar zboczeńca.
        • mondaymorning1987 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 16:18
          primula.alpicola napisała:

> shellyanna napisała:
          >
          > > 😟
          > > Żal mi Marii.
          >
          >
          > A mnie ofiar zboczeńca.

Tam wszystkie były/są ofiarami i Maria i jej matka oraz te wszystkie molestowane dziewczynki😥
      • ichi51e Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 16:07
        Chyba ofiar zboczeńca.
      • iberka Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 11.11.22, 18:35
        Mnie żal ofiar.
    • kropkaa Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 06.11.22, 15:10
      Obleśny dziad, ale to zdaje się nie jest tatuś Marii.
      Natomiast bardzo zagdkowa jest osoba mamusi, która nie widziała, nie słyszała i w ogóle nie było dzowne dla niej, że mąż zamyka jakieś dzieci w ich domu.
      • merynoskablekitna Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:40
        kropkaa napisała:

> Obleśny dziad, ale to zdaje się nie jest tatuś Marii.
        > Natomiast bardzo zagdkowa jest osoba mamusi, która nie widziała, nie słyszała i
        > w ogóle nie było dzowne dla niej, że mąż zamyka jakieś dzieci w ich domu.

Oczywiście, że tatuś.
        • kropkaa Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 17:06
          Gdy ta sprawda wypłynęła kilka lat temu, gdzieś było, że to chyba nie ojciec biologiczny, tylko nazwisko ma jego.
          • veryvery Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 23:46
            Widzialam te plotki w necie ale wg mnie Maria jest podobna z twarzy do tego s%#insyna
            • kropkaa Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 00:11
              Marii bym w to nie mieszała, czy to jej ojciec czy nie, ale szczerze mnie dziwiło, gdy czytałam artykuły w czasie wypłynięcia sprawy, że sprowadzał małe dzieci i zamykał je na noc w studio, które było w piwnicy (?). WTF? No żesz q*, gdyby mi chłop sprowadzał dzieci do domu na noce i trzymał je w zamknięciu, gdziekolwiek by to było, to zainteresowałabym się asap. Przecież musiały coś jeść, korzystać z łazienki, spać. Jak można przejść nad czymś takim do porządku dziennego?!
            • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 00:37
              veryvery napisała:

> Widzialam te plotki w necie ale wg mnie Maria jest podobna z twarzy do tego s%#
              > insyna

Czyżby? To pooglądaj sobie zdjęcia malarza Jerzego Czuraja i zweryfikuj do kogo ona jest bardziej podobna
              www.facebook.com/groups/170843091425/
              • aandzia43 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 14.12.22, 13:12
                No jest podobna. A poza podobieństwem które może być przypadkowe coś bliżej wiadomo?
    • fornita111 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 06.11.22, 15:48
      On nie jest znany jako "tatus swojej corki", wiec po wuj tak go okreslasz? Zakladajac watek chciales poszczuc na kobiete, ktora ma ojca zboka? Czy w ten niezreczny, niezgrabny sposob probowales wyrazic wspolczucie dla niej?
      • cegehana Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 15:58
        Popieram post. Córka zasługuje raczej na współczucie niż na wytykanie palcami.
      • mondaymorning1987 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 16:19
        fornita111 napisała:

> On nie jest znany jako "tatus swojej corki", wiec po wuj tak go okreslasz? Zakl
        > adajac watek chciales poszczuc na kobiete, ktora ma ojca zboka? Czy w ten niezr
        > eczny, niezgrabny sposob probowales wyrazic wspolczucie dla niej?

Raczej część winy zepchnąć z ojca na córkę, Riki lubi bronic takich typów.
    • semihora Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 06.11.22, 16:04
      I nie umiałeś o nim napisać bez wyciągania Marii?
      • dominika9933 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 19:08
        Dlaczego przywołujesz córkę? Zresztą nie jest celebrytka, tylko ma swoje osiągnięcia. Czy ma odpowiadać za grzechy ojca? Chore.
    • sol_13 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 06.11.22, 19:28
      Kim są ci ludzie? Znana celebrytka, Tęczowy Music Box?
      Czasem mam wrażenie, że istnieje jakiś alternatywny świat.
      • alicjamagdalena Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 19:45
        Sadowski
      • aglibaba Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 06.11.22, 20:06
        Istnieje. Ten sprzed Twoich narodzinwink
      • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 10:29
        Umorzenie wywołało jednak bulwers
        www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/robil-ze-mna-to-na-co-mial-ochote-prokuratura-umorzyla-sledztwo-w-sprawie-sadowskiego/mxmljx9,681c1dfa

A przy okazji wychodzi , że tatuś znanej reżyserki i wanna be piosenkarki miał także związki z esbecją (ostała się karta kandydata na TW, ale materiały są zdekompletowane)
        www.facebook.com/photo.php?fbid=454914473298486&set=a.177919900997946&type=3
        • alpepe Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 11:04
          Dziwi cię to? Pewnie wiedzieli o jego skłonnościach i go skutecznie szantażowali, nie żebym uważała, że dobry człowiek, tylko błądzący.
    • melisananosferatu Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 08.11.22, 10:31
      Sadowska jest ofiara w tej sytuacji a takie przestepstwa NIGDY nie powinny byc przedawniane.
      • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 10:54
        Ofiarą? Nigdy nie potępiła ojca (czy też "ojca", bo od lat krążą ploty, że jej faktycznym ojcem był pewien artysta malarz), za to garściami korzystała z mocarnych układów Sadowskiego. Od najmłodszych lat była promowana na siłę.
        • gr.ruuu Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 11:08
          A kojarzysz może jak jakiś czas temu Ziomecki siedział w areszcie z zarzutem gwałtu? Z zażenowaniem i obrzydzeniem obserwowałam, jak lewicowo-feministyczna elitka spod znaku "zawsze wierzę ofiarom" na wyścigi wspierała córeczkę latającą do tatusia z paczkami.
          • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 23:38
            @ gr.ruuu

Kojarzę, znam Ziomeckiego, ma pod górę w życiu odkąd nie jest z byłą żoną. W jego winę wierzę średnio, że tak dyplomatycznie powiem.
            • gr.ruuu Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 00:34
              Ja nie mam pojęcia, czy on jest winny czy nie, niech to sąd ocenia. Chodzi o hipokryzję. Wrzeszczymy "zawsze wierzę kobietom", "zawsze po stronie ofiar", a jak chodzi o tatusia koleżanki to nagle zapominamy o tych deklaracjach i z troską się pochylamy.
              Jego była żona to koszmarne babsko. To przez nią ma pod górkę?
              • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 00:38
                Tak się mówi na mieście.
        • hanusinamama Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 11:30
          Lecz się riki. Katem tu jest Sadowski a ty się wyżywasz na jego dzieciaku.
        • merynoskablekitna Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 11:33
          riki_i napisał:

> Ofiarą? Nigdy nie potępiła ojca (czy też "ojca", bo od lat krążą ploty, że jej
          > faktycznym ojcem był pewien artysta malarz), za to garściami korzystała z mocar
          > nych układów Sadowskiego. Od najmłodszych lat była promowana na siłę.

Już widzę, jak Ty byś nie korzystał z mocarnych układów swojego tatusia- gdyby je miał rzecz jasna.
          • annaboleyn Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 16:21
            Chyba nawet wspomniał, że korzystał.
        • angazetka Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 13:30
          Riki z magla.
        • melisananosferatu Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 13:51
          Tak, ofiara. Od kiedy to dzieci odpowiadaja za czyny rodzicow? A, ze byla promowana: ona jedyna? Zadne, doslownie zadne dziecko z rodziny artystycznej nigdy, nigdzie nie mialo ulatwionego startu, nie? Zadne dziecko lekarza, prawnika, aktora, prawda, Rikus?
          • black_halo Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 12.11.22, 09:11
            Ale riki też jest ofiarą. Kto normalny pcha nastolenie dziecko do szoubizu i wysyła na tour po Europie ze starymi wyjadaczami, którzy takieho dzieciaka w miesiąc zmieniają w seks zabawkę?

I proszę jakie wspaniałe życie - od 10+ lat na forum dla bab, narzekający na harpie czyhające na majątek misiów, niechętnie udzielające dostępu do jaspisowej komnaty, wykorzystujące mężów i facetów w ogóle dla swojej finansowej korzyści.

Rysiek tu pisał, że ojciec to alkoholik. O matce nic nie pamiętam ale nie znam nikogo normalnego, kto by nastolenie dziecko chciał wepchnąć w ten świat. Potem ci wszyscy ludzie kończą jak Britney, Culkin czy Phoenix.
            • ichi51e Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 12.11.22, 09:47
              no nie - np Shirley Temple (która karierę zaczynała w niezłym shicie) obsada HarryPottera itd - więcej na ludzi wychodzi nóż się stacza
              • fornita111 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 12.11.22, 09:52
                No nie, tytulowy Harry Potter mial na pewno problemy z alkoholem. Reszty mi sie nie chce googlac, ale pewnie tez tam jakies kwiatki byly.
                • ichi51e Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 12.11.22, 13:17
                  eu.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2021/11/16/harry-potter-20th-anniversary-daniel-radcliffe-emma-watson-childhood-fame/8627522002/
            • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 12.11.22, 14:22
              Nic takiego nie pisałem! Mój ojciec nie miał żadnego problemu z alkoholem! Skąd wy te bzdury wymyślacie? W kurzych Łepkach nie mieści się , że nie trzeba pisać wyłącznie o sobie? Napisałbym kto jest maglem i co ma w głowie, ale mi post wytną.
              • suki-z-godzin Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 13.12.22, 21:42
                riki_i napisał:

> W kurzych Łepkach nie mieści się , że nie trzeba pisa
                > ć wyłącznie o sobie?

zasuszony kurzy łepek to ty masz chłopie ukryty za rozporkiem.
    • hanusinamama Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 08.11.22, 11:29
      Ona jest piosenkarką i producentka muzyczną a nie celebrytką.
      Niby piszesz o oprawcy ale musiałaęs dowalić córce...chore Riki. Jesteś totalnym zgrzybiałym oblechem.
      Dziad, którym gardzą kobiety w realu i w necie...brawo TY
      • sumire Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 12:28
        I reżyserką. Zresztą generalnie ona dość dużo pracuje i trudno ją celebrytką nazwać, no ale jakąś odrobinkę mizoginii trzeba przemycić...
        • panna.nasturcja Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 08.11.22, 18:04
          Odrobinkę?
    • gaskama Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 08.11.22, 11:35
      Po xuj piszesz, że to tatuś znanej celebrytki? On sam jest znany, więc nie ma żadnego, ale to absolutnie żadnego powodu, by go umiejscawiać na mapie osób znanych przez córkę.
      • manon.lescaut4 Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 14.12.22, 11:11
        Bo to kobieta jest. Gdyby zboczeniec pedofil miał syna, to nie byłoby tematu. Ale ze to córka, to wiadomo.
        Czegoż innego spodziewać się po rikim?
    • asia.sthm Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 09.11.22, 16:58
      > oskarżony o pedofilię w relacjach ponad 30 kobiet, może spać spokojnie.

Ty nadal nie spij spokojnie. Ktorejs maloletniej jeszcze sie przypomni i ciebie oskarży. Porteczki trzescie sie.
    • borsuczyca.klusek Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 09.11.22, 17:02
      Riki ty to być się lepiej wypowiedział w wątku o Smaszcz-Kurzajewskiej 🙄
      • annaboleyn Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 17:04
        O, to, to, podejrzane milczenie wink A tu i harpia-petarda i omal beznogi Kurzajewski, temat jak złoto przecież...
        • borsuczyca.klusek Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 17:08
          I kilka wątków już było, więc ciężko przeoczyć
          • annaboleyn Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 17:15
            "Riki przerywa milczenie w sprawie Kobiety Petardy!"
            • borsuczyca.klusek Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 17:17
              Riki lud miast i wsi domaga się twojego głosu w sprawie 📣
              • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 23:39
                Ale tamten wątek jest tak rozdęty.... próbowałem się w nim odnaleźć, ale spasowałem po pierwszej setce postów
                • borsuczyca.klusek Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 09.11.22, 23:46
                  Nie mów, że nie masz wyrobionego zdania bez czytania całego wątku 🙄
                  • riki_i Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 10.11.22, 00:49
                    Mam wyrobione zdanie od dawna i chyba gdzieś je prezentowałem. Dziwię się tylko, że ten pan od świec poleciał na laskę, która publicznie i w absolutnie żenadny sposób łasiła się i podkładała pod Majdana. Był to kompletny brak klasy, godności , stylu i czegokolwiek. Gdyby to była Miss World, to jeszcze bym tego pana zrozumiał, ale ona przed doinwestowaniem wyglądała jak typowe przaśne polskie dziewczę.

Oczywiście Smaszcz zrobiła błąd, bo pewnych rzeczy się nie mówi.
    • borsuczyca.klusek Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 latach 13.12.22, 16:29
      A jednak:

www.pudelek.pl/krzysztof-s-uslyszal-zarzut-pedofilii-znanemu-kompozytorowi-grozi-do-12-lat-wiezienia-6844177330932256a
      • asia.sthm Re: "Tęczowy Music Box" - umorzenie po 3 13.12.22, 18:17
        Za kraty z nim!!!
        Szkoda tylko, ze tak pozno

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka