Dodaj do ulubionych

Kumple Rikiego cytowani na Onecie

06.11.22, 14:13
Straszna patologia się pleni na głównym polskim portalu. Umieszczają artykuły pełne mądrości 70-letnich dziadów , wywodzących się z PRL-owskiego półświatka, na których żadna młoda kobieta nawet nie spojrzy bez poczucia głębokiego obrzydzenia. Istny koszmar!

porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/dlaczego-mezczyzni-zdradzaja-swoje-zony-spojrzcie-w-lustro-i-pomyslcie-co-ostatnio/2g03zjd
Obserwuj wątek
    • kk345 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:17
      Ale żenada... 🤦🏻‍♀️
    • sumire Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:27
      "Do redakcji napisała Kasia".
      Ahaaahhhahah, dopiero sobie eyeliner położyłam przed wyjściem na miasto i będę musiała poprawiać.
      • sol_13 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:33
        😆
    • angazetka Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:34
      Tak, tak, straszne żony i biedne misie. Ziew.
    • alexa0011 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:38
      Na uj wy się w ogóle żenicie?
      • marta.graca Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:42
        Żeby mieć na co narzekać.
      • mondaymorning1987 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:40
        alexa0011 napisała:

> Na uj wy się w ogóle żenicie?

Zła kobieta złapala na ciążę biednego misia albo wykorzystała go i pijanego zawlokła przed ołtarz 😃świat Ricarda jest zawsze czarno-biały: boedny-bogaty misiu i zła zona odmawiająca seksu i zostawiająca misia w samych skarpetkach😃
        • panna.nasturcja Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 00:59
          W jednej skarpetce. Bo bez nogi.
      • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 04:05
        Dla obrączki która leży w kieszeni.
        • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:38
          A kogo to obchodzi .Nie powinieneś zabierać głosu ,który ciebie nie dotyczy i nie masz zielonego pojęcia o tym .Może idź wyżej i napisz coś o
          panelach .Ludzie wtykają nos w nie swoje sprawy byle zaistnieć .
    • geez_louise Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:38
      Jakość tego artykułu mnie tak poraziła, że chyba zaraz zdzwonię się z jakimś eksem, który miał wyjątkowo długą listę zażaleń na mnie i przelecę go z takim zaangażowaniem, żeby tylko zapomnieć o tej wysokiej lotów literaturze z elementami socjologii i psychologii.
    • aqua48 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:40
      Pochylam się nad grzybiarzem i jego ciężkim losem..
    • magdallenac Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:41
      Starałam się podejść do artykułu z otwartą głową i bez uprzedzeń.
      Gdyby mi się chłop zamienił w jęczącą męczybułę i poleciał płakać do mojej matki, że mu nie pozwalam zbierać grzybów/łowić ryb/uprawiać ogródka, też straciłabym libido. Tam jest mnóstwo takich kwiatków ukazujących tych wyposzczonych bogów seksu, jako mazgai skarżących się na niedobre żony harpie ( olaboga zabrała mi wypłatę i rozwaliła na fatałaszki, a ja nie mam nawet na piwo) W ogóle mi takich mimoz nie szkoda, bo kto chciałby uprawiać seks z imitacją mężczyzny?
      • woman_in_love Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:02
        poleciał płakać do mojej matki, że mu nie pozwalam zbierać grzybów/łowić ryb/uprawiać ogródka, też straciłabym libido.

To atawizm. Facet to ma być facet a nie cipa. Od zbieractwa, łowienia ryb i uprawiania ogródka jest homo sapiens z macicą (ewentualnie jakiś kapłan, ale wiadomo, oni od tysięcy lat mieli te swoje "skłonności" i w KK jest tak samo).

A homo sapiens z penisem, to zdobywca, wojownik, łowca, maczo, który zamiast mazgaić się matce jak jakiś tanebo, to gry wraca, to spuszcza najpierw łomot homo sapiensowi z macicą, a potem bierze go siłą na stercie skór czy tam siana.

A teraz? Dziadostwo jakieś i lewactwo.
        • dramatika Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 22:14
          woman_in_love napisała:

> A teraz? Dziadostwo jakieś i lewactwo.

Wyczuwam głębokie rozczarowanie. Tyle lat tłuczenia tępym łbom o szkodliwości stereotypów płciowych i toksycznej męskości, a tu w 2022 wpada na progresywne forum randomowa ematka i jak gdyby nigdy nic trajkocze coś o silnych facetach, którzy mają nie być pizdusiami. Jak to musi was boleć big_grin
          • magdallenac Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 01:33
            Nie wiem o co Ci chodzi dramatiko, ale ja nie toleruję mazgajów bez względu na płeć.
          • elinborg Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 09:56
            Nieumiejętność odczytywania ironicznego podtekstu boli na pewno. Bardzo charakterystyczna cecha zresztą.
      • snakelilith Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:33
        magdallenac napisała:

> Starałam się podejść do artykułu z otwartą głową i bez uprzedzeń.

I najpóźniej po tym wątku rikusia powinnaś dać sobie tym spokój. Dopatrujesz się w jego tekstach prawdziwych dylematów, biorąc go za poważnego partnera do rozmów, podczas gdy jest to ciągle to samo - wymieszane mizoginiczno-wyżalne guano.
        • magdallenac Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:51
          Dla mnie ta obyczajówka Rikiego, to rozrywka. Jego karzeł w liberii na Mauritiusie nigdy nie przestanie mnie śmieszyć, a poza tym lubię te jego wątki, nie odbieram ich osobiście, chociaż może jako harpia i drób domowy powinnam czuć się conajmniej urażona. W jego wątkach zawsze coś się dzieje i zawsze jest wesoło. Tak samo jak w wątkach innych kontrowersyjnych ematek. Chleba i igrzysk mi czasem potrzeba.😀
          • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:08
            taniarada napisał:

> Onet medialny .I dlatego większość pań się spędza tu pół dnia ,zamiast z mężam
            > i .To jest motto przewodnie .

Sorry za gości ,którzy pewnym wieku powinni przestać udzielać się na forach .Czasami nie chce się pisać ,gdzie panuje hejt ,znieczulica i ośmieszanie polski zaścianek .Nawet osoby zagranicy ,które kończyły dobre studia nie mają szans z tym i są mocno rozgoryczone .
          • annaboleyn Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:08
            Trzeba przyznać, że dowozi chłopak big_grin big_grin big_grin
          • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 04:12
            Harpia bardziej dokuczy niż drób domowy .Nie ma róznic na tym forum ,są uzależnienia .Faceci się uzalają nad sobą ,a powinni nosić gacie wysoko ,a kobiety są znudzone swoim życiem .Szczęście czeka za rogiem ,wystarczy się wychylić .
            • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:39
              Aleś walnął .Sama klasa w sobie .Nie masz argumentów to rzucasz
              bluzgami .Mały człowieczek za ekranem kompa ,z niskim ego, co nie ma
              swojego życia tylko cudzym tyłek obrabiać .Do tego z mnóstwem kompleksów
              .Żałosne .
            • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 09:55
              Wychylic? Wypiac podobno.
    • tanebo001 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:41
      Riki pojechałeś... gdyby miałyby dla kogo się stroić to by się stroiły. Ale 99% mężów woli piwko przed telewizorem...
      • marta.graca Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:43
        Znawca mężów ( i żon) się odezwał.
        • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 04:15
          Dużo wie bo zna to forum .Zresztą daleko z niego nie wybiega .Na dwa kroki ogłosić światu jak zły jest PIS i ciężko żyć pod jego buciorem i wraca zaraz .
          • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:40
            Twoja stronniczość nie jest uwzględniana.Bo ktoś dzisiaj cierpiał jak w małej grupce kogoś wyśmiewano .Tak postępuje
            obwoźny kataryniarz .Mój zięć by ci napisał że pomyliłaś zawód z
            powołaniem .Zgodność nie godność .Polskie piekiełko .
    • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:46
      Borze a ja myslalam, ze to bedzie artykul z wypowiedziami elity tego smutnego kraju, top of the top, kochankowie pieknej Villas, kwiat dziennikarstwa, politycy, byznesmeni... a tu takie cus big_grin
      • kk345 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:25
        Bo to jest clou bycia riczardem: jemu się wydaje, że jest elytą, kumplem Fibaków i Kulczyków, a w rzeczywistości wyłania się Ferdek Kiepski w siatkowym podkoszulku...
        • memphis90 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 09:20
          A może Kulczyk chciałby chodzić na grzyby, ale właśnie nie może, bo mu żona zabroniła i zamiast tego chodzi na gale Polsatu czy czegoś tam? Albo w przeszłości przynosił te grzyby i przynosił, a pani K. musiała się w kółko leczyć i powiedziała „stop”, bo ile można do gina z grzybem biegać….?
    • geez_louise Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:48
      Zawsze zadziwia mnie, i po męskiej, i damskiej stronie, zawziętość w tkwienie w związku z jakimś męczącym zbukiem. Tego kwiatu pół światu, jak ktoś nie miał wyjatkowego szczęścia i nie trafił na kogoś z kim się będzie czuć świetnie aż po grób, to rozstańcie się do jasnej cholery i przestańcie truć dudę wszystkim znajomym.

Nowa miotła lepiej zamiata, a nowy chłop/baba (poza wyjątkowymi odpadami) z większym zaangażowaniem się bzyka, chociaż rok będzie zmiany i ucieczki od bólu głowy i kocurkowania zamiast rż.ięcia.
      • bywalec.hoteli Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:28
        XD
      • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 03:39
        I to jest motto . "Obecnie to nowa, świeża miotła i jeszcze dobrze zamiata, ale jestem pewien, że z czasem spotka na swojej drodze niejedną kłodę.

Elizabeth Gaskell, Północ i Południe
        • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:41
          To było celowe .Bo niektórzy na tym forum zachowują się jak dzieci ,a nie dorośli .Przykre że ktoś musi przez kogoś płakać ,dorosły człowiek ,a już rozgoryczony ..To jest przykre .Ale książkę warto polecić dzieciom .Pozdrawiam .
    • arthwen Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:49
      <facepalm>
      Riki, ty naprawdę nie masz poczucia żenady?
    • cosmetic.wipes Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:50
      Riczard, moja serdeczna psiapsi zaczynała swoją karierę dziennikarską w Onecie sympatii. Teksty pisała najczęściej po zakrapianej damskiej bibie, na której wymyślaliśmy historie z kosmosu albo wyciągała je sobie dupy.
      Więc twoja prawda objawiona wali alkoholem/guanem.
      • sumire Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:03
        Potwierdzam. Wiele "listów do redakcji" i "odpowiedzi" na nie pisało się na praktykach studenckich, siedząc sobie w redakcji na kacu i myśląc "o czym by tu dziś...". Ale że rzekoma była gwiazda mediów daje się nabrać na takie coś?...
        • annaboleyn Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:21
          Czy nie rozważamy ani przez chwilę, że tekst jest autorstwa byłej gwiazdy mediów? wink
          • sumire Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:25
            W sumie... wink
        • obrus_w_paski Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:12
          W to nie wątpię, zreszta dużo moich znajomych ze studiów dorabiało sobie pisaniem na portalach, ale tez kilka moich zupełnie prawdzich (No, pomijając identyfikujące mnie szczegóły) listów do GW zostało wydrukowanych/ wrzuconych w sieć i zawsze mnie dziwiły te komentarze ze to jakaś stażystka, ze historia niemożliwa….a przecież była zupełnie prawdziwasmile) (z 10-12 lat temu do nich pisałam)
          • gr.ruuu Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:20
            Jak już kiedyś wspominałam na forum, moje przekonanie, że wszystkie listy do redakcji to ściema skończyło się w momencie, kiedy zostałam skierowana na odcinek korespondencji z czytelnikami. Ludzie piszą takie rzeczy, że stażysta by w życiu nie wymyślił
            • obrus_w_paski Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:52
              No właśnie. Jeszcze pamietam, ze pod jednym moim listem się nawet wyklocalam z komentującymi, a ci mi odpowiadali ze po co się wysilam, przecież cały list to ściema wink. Raczej dla jaj do gazety pisałam, tzn niczego od redakcji nie oczekiwałam , ale moje historie zawsze były prawdziwe.
            • iwoniaw Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 21:12
              gr.ruuu napisała:

> Jak już kiedyś wspominałam na forum, moje przekonanie, że wszystkie listy do re
              > dakcji to ściema skończyło się w momencie, kiedy zostałam skierowana na odcinek
              > korespondencji z czytelnikami. Ludzie piszą takie rzeczy, że stażysta by w życ
              > iu nie wymyślił

No a poza tym, skoro Ryszard może pisać na emamie, to jego kolega do redakcji, nie? 😀
              • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 05:06
                Mniejsza o to . No właśnie, co stało się z kobietami? Gdzie kobieca, delikatna, pełna romantyzmu partnerka, która wspiera i docenia partnera?
                • evolventa Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:25
                  W tym samym miejscu, gdzie wspierający, także w nudnych i ograniczających codziennych zajęciach (tak, one dla kobiet też są takie same), mężczyźni.......
                • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:42
                  Już dawno mam wydrukowane .Zmarła siostra to mi mówiła .Ja nie doprowadzam ludzi do płaczu ,wręcz odwrotnie .Staram się pomagać ,a moich przyjaciół nie zostawiam w potrzebie .Zawsze mogą na mnie liczyć .Warto poczytać o tolerancji i hejcie .Ktoś wychowany na zachodzie ma inne poglądy i zachowanie .I nie jest przyzwyczajony do tego by go ośmieszać .Człowieka oceniamy po czynach nie po wpisach .W Polsce nie do ogarnięcia .
      • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:28
        Trafiony-zatopiony 😉
    • gama2003 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 14:56
      Należy założyć partię umęczonych przez kobiety. Propagować bezżenność i ,, nie będzie mi żadna baba,,.
      Jakim cudem syn takiego ojca mógł aż tak się na babach przejechać ? No jak ? Babolog forumowy czyni cud za cudem - przeskakuje sam siebie.

A swoją drogą to czuję się oświecana ile męskich imitacji zaludnia te kraj. Tak im ciasno, ze i na ematce próbują 😀. A to akurat dostarcza mi wielkiej uciechy, niskich lotów, zgodnych z tezą autora - kury latają nisko 😀.
      • tanebo001 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:04
        Tak mi się przypomniało z 07 zgłoś się: pan major też drzwiami? Więc pytanie do orlicy - wychodzisz drzwiami czy oknem?
      • bistian Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:11
        gama2003 napisała:

> A swoją drogą to czuję się oświecana ile męskich imitacji zaludnia te kraj. Tak
        > im ciasno, ze i na ematce próbują 😀. A to akurat dostarcza mi wielkiej uciech
        > y, niskich lotów, zgodnych z tezą autora - kury latają nisko 😀.

Wiadomo, że tamte wpisy na stronie Sympatii, to jakieś wymyślone bzdury w celu podciągnięcia statystyk.
        Z drugiej strony, to prawda, że taki żalący się gość, nie jest poważnie traktowany, ale o związek trzeba dbać, rozmawiać, mówić o swoich potrzebach, słuchać drugiej strony...
        Zbyt skomplikowane to wszystko, to tylko kobiety potrafią ogarnąć w swojej złożoności wink
    • gr.ruuu Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:11
      Przecież tam jest wprost napisane, że głównym powodem jest to, że żona jest ciągle ta sama. Czyli nieważne, co kobieta robi, chodzi o to, że jest sobą i facet się nudzi. Zresztą sam wielokrotnie twierdziłeś, że powodem zdrady jest okazja do zdrady... A raz na jakiś czas to w sumie nie zdrada tylko normalka. Więc po co to dorabianie dupie uszu?

Osobny wątek, że oczywiście faceci to są w długoterminowych związkach pełni fantazji erotycznej, zawsze z libido wywalonym w kosmos, intrygujący i budzący pożądanie jak na pierwszej randce... A kobiet codzienność wcale nie przytłacza, tylko te biedne osoby z penisami tak cierpią
    • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:13
      Proszę o tłumaczenie.
      "Żony już ich nie pociągają od dziesieatek lat te same".
      Dalej: "(...) tu też paradoks, bo mężom swoje żony podobają się takimi, jakimi są, podniecają ich tak samo, czy mają 20 kg więcej, czy mniej"
      Rikardo, ten art pisała twoja koleżanka? ( I nasza też triche)
      • solarpowerprincess Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:36
        To pisal Rikardo
        • annaboleyn Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:09
          Ej, to była moja teoria! big_grin
          Wskazują na to kwiatki w rodzaju: "do redakcji napisała Kasia" - upiory prasy papierowej, typu "Przyjaciółka" wink
          • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:15
            Ale która była twoja? Ta moja?
            • annaboleyn Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:17
              Ta, że Riki jest autorem smile
              • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:27
                Aha. A ja ze nie łun tongue_out
      • gama2003 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 22:05
        Już śpieszę tłumaczyć, to będzie - baba jest zawsze winna, knuja jedna.

Perfidnie po ślubie brzydnie
        Seks wydziela po pięć deka,
        Robiąc z męża wrak człowieka

Gdy libido panu spada,
        Leci biegiem do sąsiada
        Kasę trwoni na pazury
        Co na ratę była fury

On chce czuć przedślubne dreszcze
        Ona - w grafik cię nie zmieszczę
        Ciagle męczy pana domu
        Więc się musi zwierzyć komuś

Więc koledzy w krąg siadają
        I na baby narzekają
        Po co nam te podłe żony
        Świat jest dla nas źle stworzony
        Skoro w domu brak podniety
        Czas naskarżyć do gazety.

• lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 15:41
          big_grin big_grin
          I w jaskini- w radę rada
          Meski klan z powagą siada
          By o tych babach- diabli nadali!
          Mędrzec cos rzekł z swych ust korali

Rozwód- oto slowo klucz!
          Rzekł mędrzec słynny bystrością ócz
          I doświadczeniem jak kraj szerokiem
          (Bo umiał ci on zarządzać krokiem)

Rozwod to pycha! Ach, rzecz to święta!
          Lecz w ślad za onym są ALIMĘTA!

Ten pomiot diabli, ten dopust boży
          (Bo już sędzina źle oczy sroży )
          I dwieście zlotych- ta kasta, ta zmora!
          Co.miesiąc wydrze ci na bachora!

To targowica! To zmowa ohydna!
          To tasak, by tylko podciąć nam skrzydła!
          Nam- prawym mężom i opiekunom
          Których budżety wnet z hukiem runą!

Dzieciak to furda! Niechaj i naści
          Ten ciężki pinionc wydarty z garści
          Ale- na bogi! To nie na dziecko
          Pinionc się mężu wyrywa zdradziecko!
          Te baby podle! Te ROZWODNICE
          biorą Te ciężko zdobytą krwawicę
          I miast na ciężkie odkładać czasy
          Hybrydę robią, w Egiocie wczasy
          I żyją pysznie Te wstrętne gwizdy
          Za krwawy pinionc biednego mężczyzny!
          • gama2003 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 00:07
          • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 10:02
            Wow! 👏👏👏
            • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 12:48
              big_grin
              Fornita, pa na to
              Raz nie zapłacisz (nie z twojej winy)
              A już komornik czyni rozkminy
              TAK SIE FACETOM, MESKIM PO ZBOJU
              UCINA SKRZYDLA PRZY SAMYM.XUJU!
              • gama2003 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 13:10
                I potem Riki podnosząc ego
                Chcąc wynagrodzić krzywdy kolegom
                W tłumy ematek śle oświecenie
                Nie masz świętości nad przyrodzenie !

Niech nie ma skrzydeł !
                Ponizej nogi !
                Nawet gdy facet przez baby ! ubogi !
                Nawet gdy alko gasi cierpienie
                To ma je zawsze ! Ma przyrodzenie !

Wyżej stworzony !
                A baby głupie, znów me mądrości, znów mają w d...e !
                • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 13:24
                  Nie masz Boga nad kootasa! Tak!
              • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 14:49
                Boskie! ❤❤❤ ucinanie skrzydel przy samym .... bede sobie kradla i uzywala w realu, piekne to 😂😂😂
                • lilia.z.doliny Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 15:30
                  A używaj, moja duszko, na zdrowie
          • sumire Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 12:58
            Pięknie big_grin
            Ale autor wątku (oraz artykułu) chyba, że tak powiem, abandoned ship...
    • kropkaa Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:20
      >Do redakcji napisała Kasia (...)

Onet ma jakaś redakcję?!
    • taniarada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:22
      Onet medialny .I dlatego większość pań się spędza tu pół dnia ,zamiast z mężami .To jest motto przewodnie .
      • kosztownaporada Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:43
        To samo ciągle bredzisz nie mając zielonego pojęcia o niczym .Wspierasz koleżanki które tu hejtują i gonią wszystkich .Zwłaszcza kobiety wykształcone z zagranicy. Nie znasz innych relacji na priv .Jedno i to samo .od roku .Wystarczyło napisać to nie ja. Polski zaścianek i kobiety które mają mnóstwo czasu na popychaniu pierdół .Nie pierwszy raz usuwasz wpisy Princessy .a inne sobie wiszą. W realu to inaczej wygląda i inny imicz. ile można klepać bzdury. .
    • anorektycznazdzira Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:27
      > pełne mądrości 70-letnich dziadów ,
      chyba mądrości 20-letnich siusiaków, którzy nie umieli normalnej kobity odróżnić od jakiejś powalonej, a potem żale, płacze i zawodzenia, rozpacz i gorycz, jęki i szczękanie zębów w "gazecie".

>na głównym polskim portalu
      big_grinbig_grinbig_grin na czym???
      • bistian Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:44
        anorektycznazdzira napisała:

> chyba mądrości 20-letnich siusiaków, którzy nie umieli normalnej kobity odróżni
        > ć od jakiejś powalonej

Większość jest powalona. Kobiet i mężczyzn, w równym stopniu
        • marta.graca Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:39
          Nieee. Większość jest normalna. Tylko ci powaleni są bardziej widoczni.
        • anorektycznazdzira Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 08.11.22, 11:01
          e tam
    • sol_13 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:32
      Na "głównym polskim portalu ", jak to określasz, są chyba najgłupsze artykuły. I te pozmyślane "listy zatroskanych czytelników " do redakcji. Kto to w ogóle czyta?
    • daniela34 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:47
      Znaczy ten główny polski portal to sympatia?
      🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    • martini-n Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 15:49
      Ciągle tamto przeżywasz? 😁
    • primula.alpicola Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 16:13
      Gwoli sprawiedliwości- mam kilka koleżanek, które tak właśnie się zachowują i w ogóle się z tym nie kryją 🤷‍♀️ Jakby bo było oczywiste.
      Oraz, zdarzają się też mężowie zachowujący się w podobny sposób.
      • marta.graca Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:38
        Nie no jasne, że są takie osoby. Ale bardzo bym chciała widzieć minę mojego męża, gdybym mu próbowała zabronić pójść na grzyby/spotkanie z kolegą/imprezę/cokolwiek. Pewnie taką samą miałabym ja, gdyby mi on próbował zabronić.
        • primula.alpicola Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 20:21
          A, no to wiadomo.
    • borsuczyca.klusek Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 17:44
      Ale dlaczego ta pani zabraniała mężowi zbierać grzyby? Jakie argumenty podała?
      I dlaczego w tych wszystkich opowieściach gdzieś tam w tle majaczy teściowa?

"Innym razem, gdy kobieta odeszła do kochanka, teściowie byli po stronie męża do tego stopnia, że nadal mieszkał razem z nimi"

Chociaż mój Stary Borsuk też raz zadzwonił ze skargą do mojej matki. Byłam na niego tak wściekła, że myślałam, że odgryzę mu głowę przy samej dupie 😒

Na matkę zresztą też, że nie ochrzaniła chłopa na czym świat stoi, ale to za dobra kobieta jest i z zaskoczenia ją wziął 🙄
      • marta.graca Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:03
        Napisz lepiej, co narozrabiałaś, że aż do tak wysokiej instancji uderzał 😉
        • annaboleyn Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:06
          Poukładała mu szpej kolorami!
        • tanebo001 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:08
          Jak to co? Zakaz na grzyby dostał...
      • obrus_w_paski Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 06.11.22, 18:15
        Omg. Masakra, nie wiem co musiałoby się stać żebym ja/ mąż rozważali skarżyć się teściowej 😳

A nawet jeśli by chciał, w co szczerze wątpię, to całe szczęście w ogóle się nie rozumieją, chyba ze na migi
      • evolventa Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 06:32
        No to ja Ci powiem dlaczego.....obserwuję to na przykładzie znajomej, której mąż też namiętnie chadza na grzyby.....otóż ten skok do lasu odbywa się zawsze wtedy, gdy jest coś pilnego, a nielubianego do zrobienia, czyli np. trzeba rozwieść dzieci na korki, treningi itp. albo jest w domu większe sprzątanie. Jakoś dziwnie się wtedy pan dematerializuje i na grzyby pomyka, a potem jeszcze z uśmiechem na ustach przynosi te swoje grzyby i syfi nimi w domu, który małżonka właśnie wypucowała.....
      • fornita111 Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 09:58
        Jak to czemu zabraniala? Mem byl o tym, ale nie znajde sad
    • bywalec.hoteli Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 01:18
      no niestety artykuł nie wziął się znikąd
      • riki_i Re: Kumple Rikiego cytowani na Onecie 07.11.22, 15:19
        bywalec.hoteli napisał:

> no niestety artykuł nie wziął się znikąd

Wziął się z intrygi Rikiego. Kazał swoim patologicznym kumplom pisać listy do Onetu.
        • runningeagle [...] 07.11.22, 15:32
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka