Dodaj do ulubionych

Jak sie ubrac?

07.11.22, 19:57
Jade na 4-6 tygodni do szpitala i bede mogla wychodzic na spacery. Brac juz zimowa kurtke i kozaki, co nie? Odwiedzin nie bedzie, bo covid, wiec mi nikt nic nie dowiezie, z reszta to i tak byloby skomplikowane. Patrze na pogode i dumam. Resze "wyprawki" mam ograna. Z drugiej strony jak sie na cebule ubiore, to tez w polgodziny nie zamarze a jade i wracam taxi. Nie chce za duzo majdanu taszczyc. 🙄
Obserwuj wątek
    • geranium Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 19:59
      A to nie Ty, całkiem niedawno, byłaś w szpitalu na badaniach? To przecież wiesz lepiej od nas, co wziąć i jakie warunki pogodowe są w miejscu Twojego zamieszkania.
      • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:01
        No wlasnie teraz jest cieplo, bylam w krotkim rekawku. Pytam o typowe zimowe okrycie. Reszte wiem.
        • geranium Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:05
          No ale skąd my mamy wiedzieć, gdzie jakie warunki panują i jakie będą. Skoro tam mieszkasz - nie od wczoraj, to lepiej wiesz. Ja mieszkam w Irlandii, ktoś w Australii...
          • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:07
            Pogoda podobna jak w Polsce. Biore zimowe.
    • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:05
      Po cholerę ci kozaki do przyszpitalnego ogrodu? Jak zmarzniesz w adidaskach to wrócisz do środka, przecież na tramwaj w tym ogrodzie nie będziesz czekać...
      • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:08
        Ok biore tylko ciepla kurtke i ocieplane adidasy. Thx
        • mikams75 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 22:13
          co do butow - wez cos, czego nie przemoczysz w moment, bo jak bedzie tydzien padac, to bedziesz sie tydzien kisic z braku butow? I parasolke tez wez. Dobrze jest sie przewietrzc przy kazdej pogodzie. I czapke i rekawiczk, szalik, polowa grudnia juz bedzie i moze byc zimno.
          • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:05
            Albo kupie te uggsy, moje jeszcze na wsi i zaimpregnuje, albo beda adidas z ciepla wkladka. Uwielbiam takie pakowanie, bo tam nawet nic dokupic mozesz. 🙄 Wyjscie za teren szpitala zabroniony. Jedynie kiosk ruchu i mamy sklepik z cenami z kosmosu i wyborem co najmnie dziwnym (zero owocow, czy warzyw), za to caly regal z helkami harribo i jakies niezjadliwe koszmarne kanapki. 🙄 A kuchnia w szpialu, to jak zly sen kucharza. Np.knedle z morelami... na slono. Chyba sprobuje jakies gorace kubki przemycic i troche warzyw.
            • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:07
              Zelkami harribo.
            • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:09
              >Chyba sprobuje jakies gorace kubki przemycic i troche warzyw.
              Dlaczego miałabyś coś przemycać, przecież pacjent ma prawo przynieść sobie przekąski. Już nie wspomnę o zamawianiu przez glovo, czy ubereats, choćby pod płot szpitala....
              • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:12
                Tez nie mozna. Szpital duzy i ze wzgledu na organizacje orac cholerny covid tez nie mozna. Liferantow nie wpuszczaja.Masz jesc, co daja a zelkami sie dopchac.
                • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:42
                  Czego nie można? Nie można mieć w torbie ciastek, zupek, jabłek? Nie można poprosić pielęgniarki, żeby przyniosła ci coś z miasta, jak będzie miała kolejny dyzur? Nie można podejść do bramy szpitala i odebrać dostawy jedzenia? To więzienie, czy szpital psychiatryczny z zamkniętym oddziałem?
                  Wiem, ze wątek powstał dla atencji i niedasie, ale już bez przesady.
                  • panna.nasturcja Re: Jak sie ubrac? 08.11.22, 00:07
                    Jak się jest uczulonym na wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego to naprawdę nie da się, wtedy się zywisz energią słoneczną a o tę w listopadzie ciężko.
      • panterarei Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 22:16
        No przecież chłopów będzie wyrywać..
        • m_incubo Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 22:21
          Jak chłopów, to może lepiej niech weźmie zapaskę i grabie?
    • kanna Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:07
      Ja bym głównie długa kurtkę wzięła.
      I ugssy
    • angazetka Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:16
      Jaki covid i brak odwiedzin? Mieszkasz teraz w Chinach?
      • panna.nasturcja Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:06
        Nie, w wyobraźni.
      • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:07
        Nie, w Polsce tez zamykaja.
        • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:09
          Co w Polsce zamykają???
          • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:18
            Szpitale jak u pacjentow wykryja covid. U mojego ojca tak teraz jest. Ale przynajmniej na wejsciu mozesz zostawic ciuchy i prowiant.
            • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:39
              A ojciec nie jest w hospicjum?
              • panna.nasturcja Re: Jak sie ubrac? 08.11.22, 00:08
                Pewnie wyszedł i poszedł do szpitala, jej się myli co zmyśliła poprzednio.
              • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 08.11.22, 00:08
                A to szpital?!!
            • iuscogens Re: Jak sie ubrac? 08.11.22, 05:45
              Nie szpitale, ale oddział i to czasowo na tydzien-dwa. A ty piszesz jakbyś już wiedziała, że przez cały czas twojego pobytu będzie na oddziale cowid.
    • shellyanna Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:32
      Od miesiąca co jakiś czas chodzę w uggsach.
      Wzięłabym wiec uggsy, ze 4 pary spodni dresowych, kilka tshirtow, ze 4 bluzy i kurtkę.
      Nikt cię nie odwiedzi?
      Bo wtedy wzięłabym polowe i poprosiła o wymianę.
      • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:47
        Nie, nie odwiedzi. Jedynie moglby ex a to ostatnia osoba, ktora chce o to prosic. 🙄 Na szczescie jest pralnia dla pacjentow.
        • eriu Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:56
          To Ty nie masz żadnych znajomych?
          • eriu Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 20:56
            Co z tym przyjacielem co go chciałaś bzyknąć na garnku exa? Taki dobry przyjaciel a nie może odwiedzić?
            • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 21:00
              Nie moga bo wykazd za granice/choroba/zbyt duza odleglosc itp. A innym/obcym nie dam kluczy do mieszkania.
              • kk345 Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:11
                Jakże dogodnie. Wszyscy znajomi są niedostępni z przyczyn obiektywnych big_grin
                • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 23:27
                  No i? Ci, ktorym dalabym klucze, nie moga. Ci, ktorym kluczy bym nie dala, nie pytalam. Dam taksowkarzy w lape i mi pomoze ogarnac toboly. Tyle.
    • alicjamagdalena Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 21:02
      Kozaki ..sorry ale mam przed oczami szlafroczek ew.dres te 👢 KOZACZKI😄😄
      • andallthat_jazz Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 21:08
        Mialam na mysli takie w stylu uggs, nie na obcasach. 😂
        • alicjamagdalena Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 21:54
          Toż to nie " kozaki"
    • bertie Re: Jak sie ubrac? 07.11.22, 22:47
      Ja na swoje spacery w środku dnia aż do mrozów wkładam adidisy, kurtkę jesienną + bluza albo polar jak zimniej. Do tego czapka, chustka albo szalik i rękawiczki w zależności od temperatury i wiatru, najwyżej lądują w kieszeni, jak się rozgrzeje ruchem.
    • silenta Re: Jak sie ubrac? 08.11.22, 05:39
      To dobrze, że się zdecydowałaś.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka