Dodaj do ulubionych

krokomierz, pulsometr albo cos...

07.11.22, 22:01
Moze ktos ma i sie zna.
Potrzebne mi jest cos, co:

a) bedzie mierzylo liczbe krokow, ale wazne jest mi, zebym mogla ustawic sobie jakas konkretna liczbe jako cel, i wtedy to bedzie jakos dzwiekowo zasygnalizowane, ze juz tyle krokow przeszlam

d) bedzie mierzylo puls, i tu znowu, chce miec mozliwosc ustawienia jakiejs wartosci i jak zostanie przekroczona to dostac sygnal dzwiekowy

Istnieje cos takiego? Najchetnie jako jedno urzadzenie, ale moga tez od biedy byc dwa osobne. Ktos cos wie?
Obserwuj wątek
    • koperek85 Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:22
      Obecnie to chyba każda opaska sportowa ma. Dla przykładu mam huawei model już niedostępny w sprzedaży. Jak zrobię 10 000 kroków to mi sygnalizuje. Jak osiągnę cel przez ileś dni to dostaje medal. Puls mierzy ciągle, ale sygnalizuje jeśli jest za wysoki lub za niski przez 10 minut. Może nowsze modele sygnalizują szybciej. Zdarzyło mi się że mi wibrowała w środku nocy bo puls spadł poniżej 40. I jak jest za wysoki to również opaska wibruje
      • balbina1710 Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:32
        Dzieki.
        Mozesz sobie ustawic, po jakiej liczbie krokow ma byc sygnal dzwiekowy? Czy to jest zawsze 10 tys.?

Pulsometr pokazujacy przekroczenie wybranej wartosci dopiero po 10 min mi nie pomoze. Ja bym chciala cos, co od razu bedzie pikalo/dwonilo... czy jakos tam glosno dawalo znac.
        • koperek85 Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 23:33
          Jeśli mam ustawiony np spacer to wibruje od razu po przekroczeniu. Ale w zwykłym trybie dopiero po czasie. Liczbę kroków ustawiam w aplikacji na telefonie
    • dwa_kubki_herbaty Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:34
      Kazda opaska ale musi być w trybie ćwiczwnia, wybierasz aktywnosć, np. marsz, ustawiasz cel i tyle.
      A jeszcze w ustawieniach w apce ogarniasz co ile ma brzęczeć, kiedyś sobie na rowerze ustawiłam przypadkiem dźwięk co 5 min czy 5 km i myslalam że szalu dostanę jak mi co chwilę pikało.
      • balbina1710 Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:36
        Przekroczenie wybranej wartosci pulsu tez te nowe od razu sygnalizuja? Twoja to robi?
        • dwa_kubki_herbaty Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:41
          U mnie nie bo mam opaskę starą huawei band pro 3 za 2 stówki kiedyś kupioną. Ale kolezanka ma zegarek huawei za tysiaka i ma wszystko.
      • dwa_kubki_herbaty Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:39
        Kroki to faktycznie po 10 tys bzyczy samo,
      • eriu Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:40
        Moja opaska sama zauważa tryb aktywności i rejestruje. Jakbym robiła jogę to by warto by pewnie ustawić. Ale chodzenie czy bieganie ogarnie bez problemu. Z tego co pamiętam jazdę na rowerze też.
    • skumbrie Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:43
      Mi Band, chyba najtańsza na rynku, spełnia twoje oczekiwania. Po ilu krokach ma dzwonić, ustawiasz sama w aplikacji. To nie musi być 10 tys.
      • balbina1710 Re: krokomierz, pulsometr albo cos... 07.11.22, 22:44
        skumbrie napisała:

> Mi Band, chyba najtańsza na rynku, spełnia twoje oczekiwania. Po ilu krokach ma
        > dzwonić, ustawiasz sama w aplikacji. To nie musi być 10 tys.

Tetno tez moge ustawic w Mi Band sama, tak ze bedzie brzeczalo jak przekrocze?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka