Dodaj do ulubionych

Dostęp do konta dziecka na ikp

07.11.22, 23:24
Zauważyłam, że z mojego ikp zniknęły konta dzieci. Zmieniałam pracę parę miesięcy temu i nie pamiętam, czy podawałam dane dzieci do ubezpieczenia. Sęk w tym, że nie będzie mnie w pracy przez kilka dni, a dostęp mi potrzebny na już. Gdybym była bezrobotna, to dostępu bym nie miała?
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 07:54
      A mąż ma?
    • ichi51e Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 07:55
      A ojciec ma?
    • furiatka_wariatka Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 08:35
      "Zmieniałam pracę parę miesięcy temu i nie pamiętam, czy podawałam dane dzieci do ubezpieczenia."

Pewnie nie podałaś w takim razie. Najlepiej w kadrach sorawdzic i dopisać jak najszybciej.
      • jowita771 Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 16:10
        Dopiszę, ale wgląd potrzebny mi wcześniej.
    • awf-33 Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 08:55
      jowita771 napisał:

> Zauważyłam, że z mojego ikp zniknęły konta dzieci. Zmieniałam pracę parę miesię
      > cy temu i nie pamiętam, czy podawałam dane dzieci do ubezpieczenia. Sęk w tym,
      > że nie będzie mnie w pracy przez kilka dni, a dostęp mi potrzebny na już. Gdyby
      > m była bezrobotna, to dostępu bym nie miała?
      >
      >

Gdybyś była bezrobotna i zarejestrowana w UP, a dzieci zgłoszone do ubezpieczenia zdrowotnego, to byś widziała.

• ichi51e Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 09:07
        Ja nie pracuje nawet w pl nie mieszkam a dziecko w ikp widzę. Wystarczy napisać i dodają.
      • jowita771 Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 16:09
        A jak ktoś nie jest zarejestrowany, to nie ma prawa do kont własnych dzieci?
        • ichi51e Re: Dostęp do konta dziecka na ikp 08.11.22, 16:15
          ma tylko ze musi zgłosić taka potrzebę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka