Dodaj do ulubionych

Łóżko do małego pokoju

08.11.22, 10:39
Poradzicie z łóżkiem dla 9 latka?
Pokój jest mały, a synowi spodobała się w sklepie Ikea leżanka Hemnes. Boję się czy te wysokie boki za bardzo nie zagraca małego pokoiku.
Plusem jest możliwość rozłożenia na łóżko szerokie.
Ma któraś tę leżankę?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 10:52
      Moja córka miała. Mimo dodatkowych poduch w wersji sofy było to średnio wygodne, ładnie wyglądało tylko.
      • irenkakwitek Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:15
        Na jakie zmieniłaś?
    • gryzelda71 Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 10:53
      Mam BRIMNES. Ma nizsze boki. Fajna.
    • zwyczajnamatka Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:08
      Nie polecam. Rzeczywiście ładnie wygląda i na tym jego zalety się kończą.
      Moim zdaniem nie nadaje się do małych pomieszczeń, bardzo zagraca przestrzeń.
      Do codziennego składania i rozkładania się nie nadaje. Albo trzeba spać na złożonym, jest wówczas dość wąsko, albo rozłożyć na stałe, co powoduje, że w niewielkim pokoju nie ma się jak ruszyć.
      Moja córka miała je w pokoju ponad 12 metrowym i było ono stanowczo za duże pomimo tego, że stało w rogu. Pozbyłam się go szybko.
      Ani się na nim wygodnie nie śpi, ani wygodnie nie siedzi.
    • misiamama Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:12
      Ja mam, z tym że w pokoju dla gości. W przypadku 9latka, nie bardzo rozumiem w jakich sytuacjach będziecie korzystać z wersji szerokie łóżko. W małym pokoiku może zagracać, aczkolwiek to zależy od ustawienia - zobacz i ewentualnie zwrócisz. Jako sofa nie jest to bardzo wygodne, koniecznie musiałabyś dodać poduchy (te z ikea są OK). Jeżeli syn ma szanse dużo urosnąć, to będzie mu niewygodnie, bo hemnes ma z obydwu stron wysokie boki. W małym pokoiku dobrze się sprawdza malm, też biały, tylko kupiłabym w wersji ze skrzynią na pościel pod spodem.
      • irenkakwitek Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:26
        Chyba odpuszczę tego hemnesa. Myślałam też o czarnym nordli
        • extereso Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:50
          To czarne metalowe miała moja córka, bardzo je lubila. Początkowo miała złożone, ale tak często spadły koleżanki czy choćby pies, że w końcu nie składała.
    • znowuniedziela Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 11:40
      Tak,ładnie wygląda. I może jest wygodne gdy się w nim śpi,ale w małym pomieszczenia te boki to pomyłka. Są na takiej wysokości, że ani wysokie, ani niskie,siniaki nabijecie dramatyczne. Nie,nie polecam do małego pokoju. Do małych polecam z wezgłowiem owszem, ale bez boków, no i pełen wymiar jednoosobowy.
    • mikams75 Re: Łóżko do małego pokoju 08.11.22, 16:24
      W złożonej wersji materac ma tylko 80 cm. 90 to jest wg minimum, żeby było wygodnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka