Dodaj do ulubionych

Jutro mam ciezki dzien

08.11.22, 21:55
I cos czuje, ze pierza i fochy beda leciec a skonczy sie kolejnym wkur... niedugo biore leki nasenne, bo inaczej noc z glowy. Wiem, ze moje argumenty sa trafne, ale moge byc tylko dyskutantem, inna odpba jest decyzyjna i jak ja oponenci zakrzyczs, to nie mam szans. Frustracja spora. A u Was jak sie zapowiada jutrzejszy dzien?
Obserwuj wątek
    • znowu.to.samo Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 21:57
      Jutro opier* dalam się. W czwartek za to będzie zapi *dol
    • panna.nasturcja Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 21:58
      Nie pij tyle, to szkodzi.
    • nowyczlowiekforumu Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 21:58
      Jutro praca, w czwartek praca, potem urodziny.
      • runningeagle Re: Jutro mam ciezki dzien 09.11.22, 00:06
        Ale dzisiaj wolne 😀
    • silenta Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 22:09
      Cudownie.
      • grey_delphinum Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 22:19
        Ciężki dzień. Pracuję 10 godzin, ech 😔
    • abidja Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 22:18
      Wolne,odpoczywam. Ostatnie 4 dni to istny horror. W sobote maz wypadek, legevakt,szpital.
      W poniedzialek powrot bo mlody lekarz popelnil blad wiec poliklinika wezwala nas jeszcze raz na badanie. Maz ledwo chodzi,wiec do samochodu,z samochodu, z lozka, do lozka...
      W poniedzialek poranny dyzur, dzis logopeda dziecka,moj kurs, potem spotkanie z nowym doradca, odstawienie samochodu do mechanika,powrot busem.
      Teraz pije wino i licze ze nic nagle nie wyskoczy,ze jutro nic nie musze... Tylko ja, no i maż podaj,przynies, ojojaj.
    • daniela34 Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 22:24
      Phi, dziś moi rodzinni klienci doprowadzili mnie do tego, że moja osoba miała ochotę gryźć, bo tak skomplikowali sprawy najprostsze.
      Nierodzinnemu klientowi musiałam wytłumaczyć, że nie, jego akta nie pojechały do Warszawy, są tam gdzie byly, wczoraj je widzialam na własne oczy i żaden tajemniczy organ ich nie przejął.
      Poza tym mam PMS.
      Jutro może być tylko lepiej.
    • igge Re: Jutro mam ciezki dzien 08.11.22, 23:54
      Ostatni przed wyjazdem czwartkowym partnera.
      Frustracja spora też może być. Huk rzeczy do ogarnięcia.
      I smutno, ciemno, buro i ponuro.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka