Dodaj do ulubionych

Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypowie?

08.11.22, 23:13
borekkancelaria.com/o-kancelarii/
Jakim cudem ona jest radcą prawnym?
Żadnej informacji ani o studiach prawniczych, uniwersyteckich, ani o aplikacji radcowskiej.
Obserwuj wątek
    • bywalec.hoteli Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:22
      Krajowa wyszukiwarka radców prawnych ją znajduje smile
      BOREKJOANNA DARIAPZ-5030OIRP POZNAŃPOZNAŃWykonuje zawód
      rejestrradcow.pl/Home/Index

Swoją drogą podoba mi się taki dekolt, ale na zdjęciu firmującą kancelarię radcy prawnego, to chyba nie wypada? smile
      • bywalec.hoteli Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:31
        Skończyła prawo na UAM w Poznaniu w 2017
    • daniela34 Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:31
      Normalnie, nie musi przecież wpisywać takich danych w życiorysie. To nie CV. Chwali się dodatkowymi studiami/podyplomówkami nie pisze nic o magisterskich.
    • panna.nasturcja Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:31
      A musi być taka informacja? Skoro jest radcą to musi spełniać określone warunki, napisała o szkoleniach dodatkowych po prostu.
      • daniela34 Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:36
        No właśnie to miałam na myśli. Nie musi, nie ma wymogów, że strona adwokata/radcy musi zawierać takie informacje. Ja bym podała, bo wydaje mi się to ważniejsze niż dodatkowe studia, ale to ja.
        • merynoskablekitna Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:41
          daniela34 napisała:

> No właśnie to miałam na myśli. Nie musi, nie ma wymogów, że strona adwokata/ra
          > dcy musi zawierać takie informacje. Ja bym podała, bo wydaje mi się to ważniejs
          > ze niż dodatkowe studia, ale to ja.

No właśnie. Na ogół prawnicy podają, w zasadzie pierwszy raz spotkałam prawniczkę, która nie informuje o studiach prawniczych, ani o aplikacji tylko o jakimś dodatkowym dokształceniu się.
          • taniarada Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 09.11.22, 00:16
            A ja nie .Bystra ,kompetentna i szuka ludzi do pracy .
        • panna.nasturcja Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:42
          Danielo, a kto to jest zastępca notariusza? To jest aplikant?
          • daniela34 Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:45
            Nie, zastępca notarialny jest już po zdanym egzaminie notarialnym, ale nie ma własnej kancelarii tylko działa jako zastępca w cudzej .
            • panna.nasturcja Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:47
              Dzięki, bo właśnie u takiej byłam i chciałam wiedzieć a nie spytałam.
            • kropkaa Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:49
              Dobrze wnioskuję, że egzamin musi zdać, ale studiów prawniczych nie musi mieć?
              • daniela34 Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:53
                Kto? Zastępca notarialny? Musi.
                Nie da się wykonywać zawodu prawniczego bez skończenia prawa.
                • kropkaa Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 09.11.22, 00:10
                  Dobra, już jestem w domu.
                  Koleżanka jest zastępcą notarialnym, a kończyła Politechnikę. Umknęło mi jednak, że potem jeszcze prawo na SWPS dorobiła.
              • 35wcieniu Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:55
                Źle, ale ciekawi mnie: wnioskujesz na podstawie czego?
                • kropkaa Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 09.11.22, 00:11
                  Przegapiłam jeden punkt w cv koleżanki.
      • 35wcieniu Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:53
        No też nie rozumiem zdziwienia. Wpisała co chciała. Tak jak nie każdy dajmy na to stomatolog wpisuje na stronie gdzie i kiedy skończył studia, co nie przeszkadza np. umieścić informacji że np. doszkalał się w endodoncji mikroskopowej.
        Nie ma obowiązku zamieszczać na stronie wszystkiego.
    • fornita111 Re: Prawniczka od Smaszcz- może Daniela się wypow 08.11.22, 23:40
      Ta to jest odwazna! No i na pewno lepsza Petarda, niz bronienie jakichs Krystkow...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka