Dodaj do ulubionych

Bogaty - stomatolog i inny lekarz

09.11.22, 18:22
Czy lekarze stomatolodzy i ogólnie lekarze w Polsce są bogaci ?
Znacie biednych stomatologów lub lekarzy innych specjalizacji ?
Obserwuj wątek
    • marysia460 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 18:25
      Ja chyba nie znam , są bardziej i mnie zamożni ale jednak zamożni
    • nojabrina88 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 18:34
      marysia460 napisała:

> Czy lekarze stomatolodzy i ogólnie lekarze w Polsce są bogaci ?
      > Znacie biednych stomatologów lub lekarzy innych specjalizacji ?

Tak zadane pytanie świadczy o ciasnocie umysłowej (bogaty albo biedny, nic pomiędzy...)
      • taniarada Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 07:29
        Jak zwykle tylko ubliżanie komuś .Może ty masz za ciasny .Weź coś sobie na uspokojenie żałosne te twoje pisanie .
        • nojabrina88 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 09:20
          Dobra .Zmieniam zdanie .Wincyj !Pisz Wincyj !
          🤣🤣🤣🤣
    • alina460 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 20:19
      To zależy, czy dentysta stomatologiczny czy lekarz medyczny.
      • damartyn Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 20:24
        I czy z Czech.
        • alina460 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 23:12
          O to to...
    • bywalec.hoteli Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 20:23
      Ja znam dobrą lekarkę stomatolog 40-lat, która na razie nie jest bogata, gdyż spłaca kredyt na gabinet i hardware tamże. Może jak spłaci, to będzie bogata.
      • zonawedrowna Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 20:31
        To całkiem jak my, Heniu. Tylko dlaczego już pieć lat nie idziesz na kontrole. A tyle prosze.
      • engine8t Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 20:33
        A moze jest bogata tylko nie jest zamozna?

www.bogatyojciec.pl/bycie-bogatym-a-bycie-zamoznym-na-czym-polega-roznica/
        • bywalec.hoteli Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 21:09
          a czytałeś o tym kiosaki?
          Wikipedia
          "In 2010, the Canadian Broadcasting Corporation did an exposé on scams that were being perpetuated by Kiyosaki's company in Canada in the guise of seminars. Upon tracking the success claims of "Rich Dad" seminar organizers, they discovered that these claims were not true. Investments in trailers and trailer parks, which were being propagated as "successful" by seminar teachers, were found to actually be barren pieces of land that no one was using.

Kiyosaki's advice has been criticized for emphasizing anecdotes and containing nothing in the way of concrete advice on how readers should proceed or work.[22]

In 2006 and 2007, Kiyosaki's Rich Dad seminars continued to promote real estate as a sound investment, just before their prices came crashing down.[23]

In 2010, Allan Roth of CBS News documented what occurred when he attended one of Rich Dad's free seminars and dissected some of the tactics employed.[24] The Marketplace exposé on his seminars in Canada showed what occurred in $450 seminars through a hidden camera including Kiyosaki's response to them.[2]"

"Krytyka
          Krytycy twierdzą, że źródłem sukcesu Kiyosakiego nie jest jego umiejętność inwestowania, lecz sprzedaż książek na ten temat. Podaje się również w wątpliwość istnienie „bogatego ojca” opisywanego jako jeden z najbogatszych mieszkańców Hawajów, ale którego tożsamość nie została nigdy ujawniona. Wieloletni inwestor na rynkach nieruchomości, John T. Reed określił książkę Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec jako pełną błędów merytorycznych i zawierającą wiele złych porad[1]. W odpowiedzi Reedowi Kiyosaki podkreślił, że książka upraszcza skomplikowane sprawy[2]. Trent Hamm podkreśla, że rady Kiyosakiego na poziomie ogólnym są bardzo sensowne, jednak proponowane rozwiązania nie są łatwe lub możliwe do naśladowania przez każdego. Hamm podkreśla również, że Kiyosaki obraża w swoich książkach ludzi, z którymi się nie zgadza (określając ich np. jako głupich), co jest tanią zagrywką sprzedażową[3]."
          • engine8t Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 21:29
            A Reszta Autora mnie nie interesuje i jakie on komu dawal rady i na czym zarabial to akurat nie wazne.....
            Chodzilo mi o zdefiniowanie i zroznicowanie bogactwa i zamoznosci.

Bo jest roznica pomiedzy tymi co maja i nie musza nic robic ani sie martwc bo miec zawsze beda wyatrczajaco kasy aby sie kasa nie przejmowac.
            Ale sa tacy co maja duzo i bardzo sie tym musza przejmwac aby tego nie stracic i musz dbac aby bogactwo zamienilo sie w zamoznosc.

• bywalec.hoteli Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 21:59
              to mieszkańcy kirgiskich gór mieszkający w jurtach wypasający owce są zamożni, oni się nie martwią o kasę, wiedza za to ze maja wspaniała przyrodę za darmo, maja tez czas
              • panipoczterdziestce Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 22:14
                I umierają w młodym wieku bo nie stać ich na opiekę medyczną.
                • raphidophora_tetrasperma Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 22:19
                  Nie wspominając nawet o dostępie do lekarza stomatologicznego uncertain
                • bywalec.hoteli Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 23:07
                  Niekoniecznie, jeśli żyją w miejscu gdzie jest czyste powietrze, czysta woda, nie piją alkoholu poza kumysem, spedzają dużo czasu na powietrzu i aktywność fizyczną mają to mniejsze prawdopodobieństwo raka, otyłości, cukrzycy, chorób serca itp.
                  • panipoczterdziestce Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 16:13
                    Mężczyźni w Kirgistanie żyją mniej więcej do 60 tki.
                • afro.ninja Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 07:09
                  Kiedys ogladalam dokument, tam pani miala rodzić (po prostu miala termin), zabrali ja helikopterem do szpitala.
              • engine8t Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 00:00
                No wlasnie.
    • frozenwildberry Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 09.11.22, 23:31
      Moja własna matka przez chwile (jakieś 5 lat) bo dopiero zaczynała i była samotna z dzieckiem. Można być biednym stomatologiem lub lekarzem innej specjalizacji, wystarczy narobić długów lub coś w tym stylu i pracować tylko na etat na NFZ.
    • zuzanna_a Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 08:06
      Sa bardzo bogaci, ale tez duzo pracuja a wczesniej musieli sie duzo uczyc.
      Cos za cos.
      Wszyscy ktorych ja znam, ale tak 40+ a nie ze plombuja u kogos w pierwszej pracy, albo pracuja po szpitalach zaraz po studiach / to bardzo bardzo zamożni ludzie.
      Ci starsi stazem z kolei rowniez maja duzo kasy, rowniez pracujac tylko w szpitalach. Tam wcale nie jest tak zle jak sie wielu osobom wydaje wink
    • gryzelda71 Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 10:37
      Zna bogatych stomatologów osobiście. Dużo pracy, dużo szkoleń. Nie piszą na ematce.
      Biednych(że licza os 1 do 1) nie znam.
    • juzustempy Re: Bogaty - stomatolog i inny lekarz 10.11.22, 14:35
      Od żadnego ze stomatologów, u których była moja rodzina, nie otrzymałam nawet paragonu. Nigdy. To jak mają być biedni?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka