Dodaj do ulubionych

krem cudownie nawilżający poproszę?

09.11.22, 22:19
tylko nie żadne Chanel czy Lancome, tylko dla klasy średniej, no może nawet mniej niz średniej.
Da się coś znaleźć co przyjemnie się nakłada i przyjemnie nawilży dojrzałą cerę?
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 02:07
      podniose watas, zeby byl rano widoczny smile i przy okazji moge polecic ampulki z vit C ... nivea smile

a nawilzanie zaczyna sie od 'mycia' i potem kolejne etapy, dojrzalej suchej cerze nie wystarczy juz mazniecie tylko jednym kremem wink

a jak bedziesz chciala 'szanele i lankomy' (ktore w sumie sa slabe, lancome) to jak zwykle mam pewniaka tongue_out
      • eliszka25 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 05:47
        Przez lata byłam wierna lancome. Mieli świetny krem nawilżający, dzięki któremu nie miałam uczucia ściągnięcia policzków. Aż jakieś 10 lat temu „ulepszyli” formułę i musiałam szukać nowego kremu, innej firmy.
      • koko8 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 09:50
        mysiulek08 napisała:
        i przy okazji moge polecic ampulki z
        > vit C ... nivea smile

Krem Nivea z wit C na noc też jest git. Co prawda maluje wszystko na żółto i intensywnie daje rosołem po posmarowaniu, ale jest rano dobry efek.
        • panna_lila Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 14:23
          które to te kremy z witaminą C?
          • koko8 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 14:29
            Używałam ten i za tę cenę polecam, dział a.
    • eliszka25 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 05:53
      Od dłuższego już czasu używam yves rocher riche creme. Najlepiej nawilża moje suche policzki. Przez lato wypróbowałam kilka innych firm, wydawało mi się nawet, że odkryłam coś nowego, ale jak tylko zrobiło się zimno na zewnątrz, a w pomieszczeniach sucho od ogrzewania, znów miałam ściągnięte policzki, więc w poniedziałek popędziłam po mój wypróbowany riche creme i znów jest dobrze.
    • szarmszejk123 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 07:19
      Moim ostatnim odkryciem jest ten krem.
    • emigrantkaaa Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 07:24
      Ja używam La Roche-Posay Hydraphase Rich. Intensywnie i długotrwałe nawilża, nadaje cerze promienny wygląd.
      • magata.d Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 07:55
        Też uważam, że to świetny nawilżający krem.
    • agus-ka Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 07:27
      Od lat używam kremu aptecznego alantan dermoline nawilżający, w pomarańczowym opakowaniu.
      Koszt ok 15 zł, a działa cuda. Uwielbiam go.
    • primula.alpicola Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 07:53
      Teraz mam Lynia booster nawilżający, jest bardzo ok i pięknie pachnie. Czasami do niego chlapnę kwasu hialuronowego albo fermentu z bambusa, a wieczorem skwalanu, ale bez dodatków też ładznie działa.
    • ardiss1 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 08:08
      Ja polecam Miya różany. Ten w różowym opakowaniu. On jest chyba odżywczy, ale cudowanie otula moja skórę, wchłania się do matu, nie zostawia maski tłustej i odkąd go używam nie mam suchych skórek na policzkach czy nosie. Zużyłam pewnie z 10 tubek. i kupuję go za ok 20 pln za 75 ml w promocji.
      • martishia7 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 12:30
        O ten chciałam polecić, ale ja nie mam specjalnie suchej skóry, więc też nie jest aż tak bardzo wymagająca.

Podobny, ale jednak klasę lepszy, jest ten: makemebio.com/pl/products/twarz/kremy-do-twarzy/garden-roses-nawilzajacy-krem-dla-skory-suchej-i-wrazliwej-60ml-32.html

Swoje robił też Hydrein3 hialuro z Dermedica.
    • thea19 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 08:31
      Dla mnie ten najlepszy. Ma idealny skład i ratuje po oparzeniach spowodowanych nawet hipoalergicznymi kosmetykami
    • koko8 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 09:46
      Dla mnie z tanich kremów najlepszy jest Intensywnie nawilzający Iwostin hydro sensitia, z spf albo lipidami i spf, zależnie od pory roku i dnia. Po różnych eksperymentach zawsze do niego wracam.
      Polecam też Tołpy krem- maska Hydrativ.
      No i Dramatically different clinique, wiem, że ma wielu przeciwników. U mnie zawsze działa, nawilżenie pierwsza klasa.
    • klaramara33 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 11:26
      Nacomi krem z kawsem hialuronowym jest oznaczony 50+,jest świetny.
      • novembre Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 15:15
        Nacomi ma fluff coś tam, niebieskie pudełeczko, a w środku krem - pianka. Niezmiennie jestem fanką nacomi.
        Plus ich żel hialuronowy.
        A witamina C sprawia, że mi się wszystko lepi i mnie irytuje.
    • kropkaa Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 11:48
      Oczywiście wiesz, że my wiemy, że jesteś spammerem.
    • drilka Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 12:04
      Teraz mam nawilżający Lynia (lubię ich produkty), apteczny Amaderm niebieski (tani i daje radę) i od lat maskę Origins - Drink up intensive
    • aqua48 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 12:18
      Dla mnie taki jest krem z Mixa.odżywczy z olejkiem 25% i zestaw Ava Red Wine Care - krem i serum. Bardzo fajnie nawilżają suchą skórę.
    • fandorina Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 10.11.22, 13:07
      Polecam Ziajamed AZS krem kojący zawiera ceramidy albo też ziaja med Lipidowy ten jest bardzo treściwy dla genialny.
    • youngagain Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 12.11.22, 11:20
      Tolpa Lipidro. Totalny sztos.
    • the_komcia Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 12.11.22, 11:34
      Dermedic hydrain hialuro 3 lekki żel, świetnie nawilża a kosztuje u mnie w aptece ok 20zl.
    • sundace46 Re: krem cudownie nawilżający poproszę? 24.11.22, 13:06
      Loreal ekspert wieku +40 stosuje od kilku lat, wypróbowałam wiele innych kremów, tylko ten mi odpowiada.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka