Dodaj do ulubionych

Tylko nie to, następny papież Polakiem

10.11.22, 10:33
Następna klęska oświecenia?
Teraz żart albo nie. (ja wymyśliłam)
Jakie nieszczęścia ominą tę ziemię? - żadne!
Chciałybyście następnego papieża polaka?

www.google.com/url?q=https://plus.polskatimes.pl/lodzianin-kolejnym-papiezem-znany-watykanista-przewiduje-ze-kardynal-konrad-krajewski-z-lodzi-moze-byc-nastepca-franciszka/ar/c1-16914027&sa=U&ved=2ahUKEwjq_snzoKP7AhXOmosKHZKGDvgQFnoECAUQAg&usg=AOvVaw1ZXydJiFMt_Mll0EWQEBNy
Obserwuj wątek
    • powodzenia_juno Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:39
      W sumie to mam to gdzieś, ale jeśli już pytasz, i jeśli ta średniowieczna instytucja musi nadal działać i zachować swoje wpływy, to zdecydowanie lepiej, by na jej czele stał ktoś postępowy, więc raczej żaden polski hierarcha.
      • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:47
        Postępowy katolik? - Jest takie coś?
        • powodzenia_juno Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:51
          Nie no, jest różnica między Rydzykiem a np. Michałem Hellerem.
          • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:06
            Oni nie ruszą się dalej, tam jest kropka i koniec.
      • ichi51e Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:55
        Myślisz ze ci z Ameryki PLd lepsi? Przykład Franciszka pokazuje ze jednak lepiej dla nas zeby był tam ktoś kto rozumie specyfikę Europy Wsch
        • sophia.87 Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:01
          Dokładnie
        • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:36
          Jaka jest specyfika Europy Zachodniej?
          Kobiety mają inne problemy? Te same - wykonalność w Polsce żadna
          • ichi51e Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:48
            chodzi mi głównie o stosunek do Rosji i nie uważanie ze w sumie komunizm to złoty system tylko ludzie nie dorośli.
    • alicia033 Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:41
      Bez znaczenia, ten pociąg już odjechał.
      • milva24 Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 12:52
        Też tak sądzę.
    • ichi51e Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:54
      W sumie czemu nie? Im więcej ich tam wepchniemybtym mniej wyjątkowi się robią
    • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 10:56
      Kawał wam się podoba?
    • fornita111 Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:07
      Z mama sie o niego posprzeczalysmy. Ja twierdze, ze pewnie tez zbok, lub inny syf na niego jeszcze wyjdzie. Ona, ze wyglada na niezbrukanego koscielnym syfem. (To samo kiedys mowila o Franciszku. No zobaczymy na czyje wyjdzie ostatecznie tongue_out ) A zart dobry!
      • taniarada Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:13
        Następna co ocenia ludzi na stereotypach lub tego forum . Ile nawiedzonych . "Krajewski zasłynął budową łazienek i zakładu fryzjerskiego w kolumnadzie otaczającej pl. św. Piotra oraz regularnymi wyprawami na rzymskie dworce, gdzie rozdaje bezdomnym i ubogim dary od papieża (niżej podpisany brał udział w takowej eskapadzie). Swego czasu zerwał plomby z licznika w jednej z rzymskich kamienic i nie zważając na pokrzykiwania ze strony włoskiego rządu, włączył potrzebującym prąd. Potem oddał swoje mieszkanie uchodźcom, a ostatnio kilka razy jeździł w imieniu Franciszka na Ukrainę. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art37356351-tomasz-krzyzak-polak-nie-bedzie-kolejnym-papiezem-z-kilku-powodow&ved=2ahUKEwiDrJnhr6P7AhWjs4sKHf70BOIQFnoECDAQAQ&usg=AOvVaw3CFVEpKMu1UlLMQYyTHllY
      • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:19
        Wiedziałam że dobry😁
        • taniarada Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:23
          Nie to ty jesteś niezwykła .
    • krwawy.lolo Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:14
      Tylko nie to!
      Generalnie jest mi oczywiście obojętne, kto jest oberxsiędzem na Piotrowym Stolcu.
      Ja tylko nie chcę permanentnej obecności faceta w polskich mediach.
      Nie życzę sobie kolejnego obszczywania każdego winkla w Najjaśniejszej imieniem kolejnego nadwiślańskiego świętego przez katoprawicę.

Oczywiście, nie jestem psychopatą i nie życzyłem śmierci Johannesowi Derzweitemu, niemniej odetchnąłem z ulgą, kiedy zniknął z telewizyjnych dzienników.
      • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:18
        A kawał dobry?
        • krwawy.lolo Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:38
          Musisz albo uściślić, albo chociaż wytłuścić "tę ziemię".
          Wtedy będzie bardziej czytelny.
      • taniarada Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:20
        Jest ci obojętne a zabierasz głos i wyraźnie pokazujesz różnicę .Patrzcie ludziska to ja niewierzący kiedyś bylem ochrzczony i moi bliscy mają groby z krzyżami .Brawo ty i tu oklaski .Klap ,klap klap .
        • niezwykladziewczyna Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 11:23
          Zaraz przyjdzie kosztów a porada.
      • krambambuli Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 12:49
        krwawy.lolo napisał:

> Ja tylko nie chcę permanentnej obecności faceta w polskich mediach.
        > Nie życzę sobie kolejnego obszczywania każdego winkla

Im więcej nachalnej propagandy i cyrku w mediach, tym większy potencjał memiczny i silniejszy trend do obracania obiektu kultu w symbol obciachu. Więc chyba warto się przemęczyć dla dobra sprawy!
        • taniarada Re: Tylko nie to, następny papież Polakiem 10.11.22, 14:32
          Jutro święto .Tu jest moja ojczyzna to mój dom .Warto o tym wiedzieć . I posłuchać tej pieśni . youtu.be/rVr2Qkb_0Ko

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka