Dodaj do ulubionych

Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych kobie

13.11.22, 18:38
?
Pani de domo Tomaszewska, 33 na tym zdjęciu. Czy tak wyglądają zadbane kobiety trzydziestoletnie? Przyznam, że na mnie wygląda to koszmarnie, ale pewnie jestem po prostu niezadbaną zazdrośnicą ze zmarszczkami i chomikami i pewnie tylko sobie wmawiam, że nie chciałabym tak wyglądać. Tekst linku
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:46
      Pani posiada wygląd zadbanej pięćdziesiątki.
      Możesz spać spokojnie.
    • ichi51e Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:46
      na co patrzymy?
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:51
        Kliknij, ujrzysz zdjęcie prezenterki, mowa o tej po lewej, nie o pani C.
        • ichi51e Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:53
          taka twarz bez wieku. Moze byc 20 moze byc 30 a moze byc i 40...
          • simply_z Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:25
            To jest córka spoconego Janka Tomaszewskiego, jak na takie geny, nie wygląda źle🥲.
          • shellyanna Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:53
            Ładna dziewczyna. Dałabym jej ze 27 lat.
            • ichi51e Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:56
              obawiam się ze zdjęcie się trochę zblurowalo - w realu kurze łapki bardziej widac
          • stephanie_harper2 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 06:57
            Na tym wygląda ok ale na tym pierwszym koszmarnie.
    • auksencja15 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:50
      Może jakieś foto od frontu
    • fornita111 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:50
      Takie zdjecie, ze niewiele sie da powiedziec. Ale chyba jeszcze tragedii nie ma
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:51
        Serio? Takie dmuchańce są okej?
        • fornita111 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:21
          Piszac: tragedii nie ma, mialam na mysli, ze daleko jej do Esmeraldy Godlewskiej wink i innych stosunkowo mlodych dziewczyn, ktore z siebie potwory zrobily. Ta nie straszy poki co.
    • auksencja15 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:52
      Sprawdziłam od frontu i chyba normalnie, co prawda wiemszosc zdjęć w mocnym (jak dla mnie) makijażu.
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:55
        A te skośne oczka to po Chińce Czikulince? Nagle jej zmalały?
        • auksencja15 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:07
          dodają lat, ale chyba więcej niż 40 i tak bym jej nie dała.
        • memphis90 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 07:22
          To jest rasizm uncertain
          • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:17
            Nie no, u niej to "zapożyczenie kulturowe".
    • alpepe tu od frontu 13.11.22, 18:53
      ocdn.eu/pulscms-transforms/1/7oZk9kpTURBXy8yZjA4ZjhmZThkYWMwOWNlZDc0NDM4N2QzN2U0MmRiOS5qcGeTlQMAzGvNDYvNB56TBc0DFM0BvJMJpmM5ODFkOAbeAAGhMAU/malgorzata-tomaszewska-jan-tomaszewski.webp
      alpepe napisała:

> ?
      > Pani de domo Tomaszewska, 33 na tym zdjęciu. Czy tak wyglądają zadbane kobiety
      > trzydziestoletnie? Przyznam, że na mnie wygląda to koszmarnie, ale pewnie jeste
      > m po prostu niezadbaną zazdrośnicą ze zmarszczkami i chomikami i pewnie tylko s
      > obie wmawiam, że nie chciałabym tak wyglądać. Tekst linku
      >
      >
    • shellyanna Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:57
      Zdjęcie z przesłonięta doczepami twarzą. Nie umiem się wypowiedzieć.
      • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:19
        shellyanna napisała:

> Zdjęcie z przesłonięta doczepami twarzą. Nie umiem się wypowiedzieć.

Zdaje się że ty też doczepy nosiłaś/ nosisz?
        • shellyanna Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:50
          smile sporadycznie na imprezy. Nigdy na codzień.
          Chciałabym nawet, ale mam tak gęste włosy, ze nawet na wyjścia to jest męczące. Na codzień nie dałabym rady.
          Zle chyba odebralas tekst o doczepach. Równie dobrze mogłam napisać „burzą włosów”,
          • livia.kalina Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:47
            A po co w takim razie robić doczepy? Myślałam, że to wtedy jak się ma rzadkie włosy, o za małej objętości.
            • ichi51e Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:05
              ja bym te doczepy przycięła żeby nie było az tak widać...
              • shellyanna Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:31
                A ja pofalowała. Na prostych widać przeważnie zawsze.
            • shellyanna Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:29
              Żeby mieć dłuższe.
    • kropkaa Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 18:57
      Wygląda jak młoda, napompowana kobieta. Czy to standard? Zależy jak na to patrzeć. Wśród celebrytów niestety coraz częściej tak, wsród znajomych, sąsiadów i koleżanek z pracy nie widzę takich osób.
    • gr.ruuu Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:08
      U zadbanych nie, u ostrzyknietych i naciągniętych tak
    • veryvery Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:14
      Nie widze niczego kuriozalnego w jej wyglądzie, co powinnam zobaczyc?
      • alpepe [...] 13.11.22, 19:17
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • bye-bye Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:24
          Kurcze, ja też na pierwszej focie nie widzę tego napompowania.
          A dotychczas uważałam się za eksperta. Chyba mi się detektor zepsuł 😁 Ona jest w mojej opinii b. atrakcyjna 🤷
          • nuta15 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:01
            Ną zdjęciach sprzed kilku lat też ma okrąglutkie policzki piłeczki, widać taka uroda. Ładna babka i ma dużo wdzięku.
    • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:19
      Również nie ogarniam po co robić sobie takie kuku
      • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:21
        Ale ja chyba jedna z niewielu na tym forum niekorzystajaca z med estetycznej.
        • triss_merigold6 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:07
          Jeszcze 😁
          • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 22:12
            triss_merigold6 napisała:

> Jeszcze 😁

Nie wydaje mnie się 🤷‍♀️
    • bei Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:28
      Zależy od zdjęcia, na większości wyglada normalnie.

www.google.pl/search?q=tomaszewska+prezenterka&client=safari&hl=pl-pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjQ0Zap5Kv7AhUNxYsKHRtBAAkQ_AUoAXoECAIQAw&biw=1366&bih=921&dpr=2
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:32
        Zalinkowałam dwa zdjęcia z tego samego wywiadu, nie patrzę na wcześniejsze.
        • brandypolloalexander Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:43
          Dobra poświęcę się . Jakiego koloru masz włosy prawie do pasa i dlaczego są najpiękniejsze?
          • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:59
            Pomyliłaś mnie z kimś innym. Nie wiem teraz z kim, lipcowa miała do pasa?
    • sueellen Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 19:54
      Ta w czerwonym czy ta na szaro?. Obie wyglądają na okolo 40 lat. Wygląd ok.
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:00
        Ta w czerwonym to ta pani od modlitw w Jerozolimie, trigger Szmaszczówny, Katarzyna C.
    • daniela34 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:17
      Na szczęście nigdy nie byłam zadbana, w związku z tym mogę się nie martwić i nie porównywać 😁
    • princesswhitewolf Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:17
      Ale o co chodzi? No kobieta jak kobieta. Nieco oszczyknieta ale teraz to w Polsce duzo sie oszczykuje wiec po co ja akurat analizować?
      • triss_merigold6 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:28
        Ostrzyknięta.
        • taniarada Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:34
          Uczy się pisać i tak jest dzielna .Są jeszcze jakieś pytania ?
        • princesswhitewolf Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:46
          Dzieki triss smile
        • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 23:50
          Myslalam ze to celowy błąd.
          • nangaparbat3 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:06
            I ja.
            • niemcyy Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:50
              Ja też.
      • marinella Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 07:02
        „Oszczyknięta” jest bardziej pojemne.
        • taniarada Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 07:11
          Na Istagramie pełno jest takich określeń i niema co się czepiać .
          • maslova Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 10:35
            taniarada napisał:

> Na Istagramie pełno jest takich określeń i niema co się czepiać .

No niema, niema
    • jasnozielona_roslinka Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:25
      moze jest chora, bierze sterydy i opuchła. Wątpe zeby 33 tak sie oszczykała, wyglada na równolatkę Leżącej na Grobie Pańskim
    • livia.kalina Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 20:28
      W sumie tak bokiem to niewiele tej twarzy widać
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:07
        przodem też tu jest zdjęcie podane przeze mnie. Mnie akurat przeraził profil.
    • geez_louise Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 21:34
      Wklejasz zdjęcia, na których bardzo mocno się śmieje. Większość kobiet wyglada wtedy jak połączenie strzygi z zeszłorocznym ziemniakiem, a ona nawet znośnie.
      • bye-bye Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 23:00
        😂
      • homohominilupus Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 13.11.22, 23:50
        geez_louise napisała:

> Wklejasz zdjęcia, na których bardzo mocno się śmieje. Większość kobiet wyglada
        > wtedy jak połączenie strzygi z zeszłorocznym ziemniakiem, a ona nawet znośnie.
        No chyba ty 🤪
        • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:04
          Wiesz, jak napisałam, że pani ze zdjęcia wygląda jak parówka w drugiej minucie gotowania, to mnie wycięto. Ktoś się chyba poczul personalnie dojechany moim komentarzem.
          • bye-bye Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:22
            No to bardzo świadoma to musi być osoba🙂

Zazwyczaj na tle wyglądu funkcjonuje stuprocentowe wyparcie.

Usta nadmuchane jak dwie opony?
            Straszne jak te gwiazdy nie znają umiaru, ja mam połowę dawki standardowej, wyłącznie odświeżenie i nawilżenie. Tak więc nikt nawet nie podejrzewa...

Wszystko wisi, bruzdy, marionetki i co tam jeszcze...wink?
            Byłam ostatnio na zjeździe klasowym i naprawdę jestem w szoku. Strasznie się te dziewczyny posunęły. Nawet te piękności klasowe wyglądają teraz starzej ode mnie...
            Itd😉

• iwles Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:31

Nie kłam, napisałaś inaczej.
            W ogóle w tym wątku jestes chamska.
            Jakaś 33 latka zrobiła ci kuku?
            • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:22
              No to przywróć i udowodnij.
              Mogłabyś zdefiniować bycie chamskim tu na podstawie moich wypowiedzi? Pytam, bo autentycznie się dziwię, czy to jest norma. Natomiast ty chyba poczułaś się PERSONALNIE dotknięta, skoro sugerujesz mi niskie pobudki próby odwetu.
              W sumie może i mam do pani ze zdjęcia nieco niechęci za jej włażenie w tyłek Kurskiemu, ale w ilości homeopatycznej. Nie mój cyrk.
              • 35wcieniu Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:31
                Pisanie o kimś że wygląda jak "parówka w drugiej minucie gotowania" nie jest chamskie?
      • hanusinamama Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 00:26
        Ona ma coś nie teges z oczami. Taki wąskie szparki skośne się jej zrobiły...bo były inne.
    • 35wcieniu Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 06:27
      Nic mnie w jej wyglądzie nie odpycha ani nie zaskakuje, no kobieta jak kobieta, obiektywnie chyba niczego jej specjalnie nie brakuje. Bardzo mi się natomiast podobają rozważania o małych i skośnych oczkach. Dużo bym dała żeby zobaczyć jak autorki tych słów śmieją się z szeroko otwartymi.
    • is-laura Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 06:57
      Wygląda normalnie. Taką ma urodę po tatusiu. Oczy szparki również
    • marinella Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 07:04
      Na moje niewprawne oko 3kg makijażu, 4 kg botoksu i i look dobrze zakonserwowanej 50++
    • konsta-is-me Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 08:53
      A jak "powinna" wyglądać ??
      I w ogóle o co chodzi - wygląda normalnie.
      Może ma taką budowę twarzy, a że komuś sie ubzdurzylo że jest "ostrzyknieta" ,no to chyba nie jej problem, prawda?
      Nie widzę powodu dla którego 30-latka miałaby stosować jakieś grubsze zabiegi.
      • alpepe Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:23
        To porówniaj wcześniejsze jej zdjęcia. Nie przytyła nigdzie, tylko na twarzy. Dziwne.
        • 35wcieniu Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:38
          Dałoby się to porównać gdyby było więcej jej zdjęć z taką mimiką i z profilu, mało kto w takim ujęciu wygląda dobrze.
          No ale np. 2021:
          https://i.wpimg.pl/784x0/filerepo.grupawp.pl/api/v1/display/embed/35c6b12c-b8f7-4f6f-95c4-c551ec8d3fed

Jak dla mnie normalnie wygląda.
        • konsta-is-me Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 09:44
          Ale po co, no po co, w tym wieku??
          Co miałaby wypełniać ?
          Moze spuchla na twarzy, ja czasem jak się budzę jestem opuchnięta a po pół godzinie przechodzi , może ma obrzęki , problemy z krążeniem itd.
    • piataziuta Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 10:41
      to ta pierdolnięta dziennikarka co stalkowała na ematce anneboleyn?
    • lauren6 Re: Czy to jest normalne w tym wieku u zadbanych 14.11.22, 10:47
      Moim zdaniem wszelkie zabiegi botoksowo-ujędrniające u kobiet poniżej 40 rż przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego, tzn postarzają zamiast odjąć lat. Szczególnie, że wiele kobiet robi sobie te zabiegi tanim kosztem, u jakiś kosmetyczek po kursach. Efektem jest twarz - maska, z wielkimi ustami i policzkami.
      Czasami widuję takie młode dziewczyny i zastanawia się czy nie widzą, że wyglądają co najmniej karykaturalnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka