Dodaj do ulubionych

Jaka konsola żeby dzieci się ruszały?

14.11.22, 08:14
Pomóżcie! Idą święta i wybór prezentówsmile Chciałabym konsole dzieci której będziemy mogli grać w trójkę w jakieś ruchowe gry - tańce, sporty etc. Zaczęłam oglądać jakieś filmiki na YouTube ale mam wrażenie, że Ci ludzie mówią w jakimś nieznanym języku. Nie lubię takich tematów, nie znam się, no po prostu bleee.. Słyszałam, że Nintendo Switch to niezła opcja. Ale ile $ trzeba wydać żeby mieć te funkcjonalność ruchową? Bo pewnie nie sama konsola. Pewnie jakieś pady, kontrolery, gry..A może nie ma co się czaić i od razu w VR iść? Tylko jak zobaczyłam cenę 2400zl za jakieś gogle to zwątpiłam...
Podzielcie się jakie są sensowne opcje żeby grać z dziećmi w gry ruchowe. Dzięki
Obserwuj wątek
    • zuzanna_a Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 08:30
      Wydaje mi sie ze xbox z tym systemem move.
      I chyba nic innego.
      Ja nie mam ale widzialam u kogos i tam wlasnie dalo sie w te tańce i olimpiady grac. I mama mowil zr kupili uzywkę bo wtedy ten system byl lepszy i dzial. Sprawdza sie.
      • hanusinamama Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 10:11
        Ja kupuje nintendo. Tam też masz możliwość "gier ruchowych" plus można dokupić ring do gier typowo na ćwiczenia.
        Myslalam o x-boxie ale nie wychdoza na to juz nowe fajne gry. Nintendo trzyma sie tu lepiej
        • youngagain Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 10:18
          Z tego co wiem właśnie Xbox wycofał się już z kinecta, nie produkują nawet.
          Jaki Nintendo kupujesz? Co trzeba dokupić? Chodzi mi o koszty tez
        • berdebul Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 15:08
          Część ruchowych to pic na wodę, machasz łapką do przodu i tyłu (tenis). Wii pod tym względem było dużo lepsze.
    • extereso Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 08:34
      Moje dzieci miały właśnie Nintendo. Plus że jest tam fajne karaoke no i ja sobie lubiłam zumbę potańczyc.
    • ichi51e Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 08:44
      VR jest fajne ale to jest zabawa dla 1 osoby - tej co ma gogle.
      • matacznik Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 09:33
        ichi51e napisała:

> VR jest fajne ale to jest zabawa dla 1 osoby - tej co ma gogle.
        >
        Niekoniecznie. Ci, którzy patrzą na gracza też mogą mieć niezłą zabawę.
        • ichi51e Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 11:08
          dość krótkotrwała
    • eliszka25 Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 09:17
      Chyba do każdej konsoli da się kupić grę ruchową. My mamy ps i do niej takie kontrolery „latarki” do gier ruchowych. Największym powodzeniem cieszyły się u chłopaków tańce - trzeba było powtarzać układy pokazane na ekranie. Całkiem fajne to jest. Poza tym grali w golfa, tenis chyba mieli, strzelali z łuku bodajże. Już nie pamiętam, bo to był u nas hit jakieś 2-3 lata temu. A, do ps jest nawet to kółko do pilatesu, z tego co wiem, więc można też po prostu ćwiczyć.
    • lauren6 Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 09:25
      Okulary VR.
      • eliszka25 Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 09:56
        U nas się nie sprawdziły. Dzieciaki bardzo chciały, a potem im się to bardzo szybko znudziło. Chyba najkrócej używany gadżet. Leżą i się kurzą. Poza tym ma to sens, kiedy okularów jest tyle, ile dzieci, żeby mogły grać razem.
        • lauren6 Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 13:10
          U nas xbox się nie sprawdził, okulary VR tak.
          • zuzanna_a Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 14:36
            Ja bylam z dziecmi w sali vr takiej z grami, zeby przemyslec zakup zanim nabedziemy do domu. Zrezygnowali po pol h mieli bole i zwroty glowy. Wszyscy.
    • abidja Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 12:01
      My mamy, a raczej nasza corka Nintendo i gre z tanczem plus VR z grami wymagajacymi ruchu typu trening,sztuki walki itp.
      Sama z tego korzystam.
      • youngagain Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 12:57
        Jeżeli to nie problem to podesłałabys jakieś namiary na to co trzeba kupić żeby taki zestaw mieć?
        • abidja Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 13:51
          Nintendo Switch ma w komplecie konsole,ładowarke, i kontrolery ktore mozna uzywac z konsola lub niezaleznie.
          Gry dokupujesz,bo w zestawie nic nie ma.

Co do VR masz 2 opcje 1.okulary i kontrolery na rece ,2.z przestrzennym dzwiekiem ze sluchawkami. Rejestrujesz sie przez FB.
          Wszystko w co chcesz pograc musisz kupic.
          Na YouTube sa bezplatne kanały VR. Mozesz zwiedzac,plywac - widok z drona.
          Gry kosztuja od 9.99 dolarow i powyzej.
          Sa tez programy treningowe gratis ale wersja mini. Reszta płatna.

Jesli chodzi o pokoje wirtualne gdzie spotykasz sie z innymi postaciami wirtualnymi - zalecam duza ostroznosc. Zdazaja sie naduzycia,molestowanie.
          Trzeba kontrolowac.
          Mozesz widziec na telefonie co robi dziecko na VR. Masz podglad na zywo.
          • ichi51e Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 14:50
            what? Ja mam oculusa (chyba) I ani żadnych obcych ludzi nie spotykam Gry kupuje się normalnie - jak to gry.
            • abidja Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 16:12
              Tez mamy Oculusa,i dostepne przestrzenie wirtualne gdzie spotykasz przerozne postacie,czyli uzytkownikow w ich awatarach. Nie wiedzialabym o tym gdyby mi dziecko nie zademonstrowalo ze cos takiego jest.
              Bylam tam. Lekko oszolamiajace wrazenie, nie moglam sie odnalezc. Pewnie to przez moje ograniczenie wiekowe. Mnostwo tam glosow ktore sugeruja wiek dziecieco-nastoletni.
              • ichi51e Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 16:23
                boze muszę sprawdzić lubię takie klimaty. Warto tez wspomnieć ze okulary okularami a Jeszce potrzebny komp co to uniesie...
          • berdebul Re: Jaka konsola żeby dzieci się ruszały? 14.11.22, 15:10
            Są zestawy z grami np. Edycja z Pokemon Go.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka