Dodaj do ulubionych

Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza?

14.11.22, 09:36
Numer z Kontaktow zostal zablokowany (jest na tzw "czarnej liscie"). Pod nazwa byl jeden jedyny numer tel. Do tej pory nic nie dochodzilo, ani sms-y, ani przychodzace rozmowy. Teraz nagle doszedl mms z tego numeru. Jak to mozliwe? To mozna obejsc blokade? Telefon to Huawei, o ile to ma znaczenie.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 09:49
      Dziwne, ja w telefonie tej marki mimo wszystko widzę, że dzwonił zablokowany, widzę, że ktoś mi wysłał sms, tyle, że do mnie należy decyzja, czy ten sms przeczytam, czy nie.
      • philippa_p Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 10:19
        Oj, to w takim razie po co blokowac jesli niewiele to daje?
        Z tego.co wiem, to zablokowana osoba probowala dzwonic i byl sygnal "zajete". W komorce partnera jest tak samo, choc to nie Huawei.
        Wiadomosci do tej pory do mnie nie dochodzily, wiec przyjelam, ze to z powodu zablokowania, a nie, ze nie sa wysylane. A tu jednak niespodzianka. Potem mialam wybor, zeby pobrac tresc mms (nie pobralam), ale doszedl i to pod nazwa z Kontaktow. I to mnie dziwi.
        • dwa_kubki_herbaty Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 14:12
          Nic nie dzwoni, ale wchodząc w ustawienia morzesz się dogrzebać że ten zablokowany nr dzwonil do ciebie np. 600 razy
          • dwa_kubki_herbaty Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 14:13
            Mozesz
            • philippa_p Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 15:39
              Faktycznie odszukalam te ustawienia i wyszlo, ze byly w sumie cztery wiadomosci.Wiec jeszcze mniej rozumiem, bo "przebila sie" tylko jedna, pozostalych trzech nie widzialam. Dziwne.
              • alpepe Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 15:45
                dziwne. U mnie jest po prostu info, że dzwoniła osoba zablokowana, mogę zajrzeć, ale nie muszę, tak samo z wiadomościami. Mogę je przywrócic i przeczytać.
      • m_incubo Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 15:58
        To przecież kwestia ustawień, a nie marki telefonu. Wszędzie na androidzie działa to praktycznie tak samo. Możesz ustawić tak, że w ogóle nie widzisz, że coś przychodzi. Wiadomości oczywiście są w dalszym ciągu do odczytania w odpowiednim miejscu.
        • philippa_p Re: Zablokowany kontakt w komorce a mms dochodza? 14.11.22, 22:05
          A to nie wiedzialam. Myslalam po prostu, ze jak zablokuje, to juz i tyle. A tu blokuje na dodatek niektore wiadomosci a inne nie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka