Dodaj do ulubionych

Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszczu ?

14.11.22, 15:58
Czesto widzę ludzi w nowym płaszczu z nie obciętą nitką- fastrygą na peknieciu z tylu płaszcza. Dlaczego w sklepach nie informują ze trzeba to odpruć? Raz zwróciłam uwagę młodej dziewczynie to dziękowała bardzo i mówiła ze nie wiedziała.
Obserwuj wątek
    • jkl13 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:01
      Oczywiście. Nałogowo chodzę po ulicach i szukam fastryg na ludzkich płaszczach. Takie hobby.
      • milva24 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:01
        big_grin
        • niemcyy Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:16
          Przynajmniej widać, że w miarę nowy płaszcz wink

A mówicie ludziom, że mają na podeszwie buta metkę? Białą na czarnym dobrze widać.
          • tenjedennick Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:21
            Ja kiedyś widziałam pana z taką naszywką przy mankiecie marynarki wink
            • alpepe Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:36
              To i jeszcze naklejki na czapkach z daszkiem, nie rozumiem, dlaczego ludzie nie usuwają ani jednego ani drugiego.
              • miki.20105 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:49
                Moje dzieci nie dadzą odkleić sobie tych okrągłych naklejek na czapkach z daszkiem. Mówią ze tak ma byc
                • alpepe Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:56
                  No właśnie, te fastrygi też tak mają być dla tych, co nie mają pojęcia big_grin
              • ewa_2009 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 17:59
                A na torebkach?
                • alpepe Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:31
                  Ja to ściągam i używam jako breloka do kluczy i też nie rozumiem.
            • chlodne_dlonie Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:24
              tenjedennick napisała:

> Ja kiedyś widziałam pana z taką naszywką przy mankiecie marynarki wink

No, to przecież kiedyś była klasyka wink
              Taki Boss na mankiecie..sztos!!'
              LOL
          • chlodne_dlonie Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:23
            ..a jeszcze gorzej, jak ta nalepka na podeszwie jest np. oczopieszcząco-pomarańczowa wink
          • majaa Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 14:21
            niemcyy napisał(a):

> Przynajmniej widać, że w miarę nowy płaszcz wink
            >

Oj, niekoniecznie... jak ktoś nie wie, że to się usuwa albo zapomni, to parę lat tak chodzi wink
      • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 20:54
        jkl13 napisała:

> Oczywiście. Nałogowo chodzę po ulicach i szukam fastryg na ludzkich płaszczach.
        > Takie hobby.

😂
      • jednoraz0w0 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 23:13
        jkl13 napisała:

> Oczywiście. Nałogowo chodzę po ulicach i szukam fastryg na ludzkich płaszczach.
        > Takie hobby.

Ja tez, ale jak już znajdę to im właśnie NIE mówię tylko szyderczo śmieję się w kułak.
    • chococaffe Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:18
    • dwa_kubki_herbaty Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:36
      Nie zwracam, ale widuje ludzu z ttmi fastrygami co na czas "transportu" są tylko.
      Tak samo ceny butów od spodu, tez mnie bawią.
      Ja z tych co ucina wszystko co można, ja nawet nożyczkami docinam sterczace nitki jak widzę.
    • barattolina Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 16:53
      Nie zwracam. Obserwuje tylko złośliwie.
      • bye-bye Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 18:16
        Ja też nie zwracam. Nie chrzanie się i im to zwyczajnie rozrywam.
        • rb_111222333 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 18:26
          big_grin
        • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 20:59
          Czy dziękują za fatygę, że rozprułaś im fastrygę?
          • iwoniaw Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:02
            ginger.ale napisała:

> Czy dziękują za fatygę, że rozprułaś im fastrygę?
            >

Okręcając się jak fryga wrzeszczą "gdzie moja fastryga?!"
            • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:07
              Czy przemiły Pan z fastrygą postawi kolację z ostrygą?
              • iwoniaw Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:31
                ginger.ale napisała:

> Czy przemiły Pan z fastrygą postawi kolację z ostrygą?
                >

Zamiast kolacji z ostrygą tylko szklaneczka borygo...
                • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:35
                  Lepsza szklaneczka borygo
                  Niż kolacja z Fotygą
                  • iwoniaw Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:38
                    Od towarzystwa Fotygi
                    Lepsza już podróż do Rygi
                    • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:43
                      Nie ma co lecieć do Rygi
                      W modzie wciąż są tam fastrygi
                      • iwoniaw Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:48
                        To już ostatnie podrygi - tak stwierdziły stare wygi
                        • bye-bye Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:53
                          Ja nie jestem staro wygo
                          A też mówię bye fastrygo!
                          • iwoniaw Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 23:07
                            bye-bye napisała:

> Ja nie jestem staro wygo
                            > A też mówię bye fastrygo!

Fastrygo go!
                            Show must go on!
                            Wszak guzik may be breaking,
                            Materiał płaszcza flaking,
                            But Fastryga - Fastryga still stays on
                        • eglantine Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 09:27
                          Lepiej wsuwać mamałygę,
                          niż przy płaszczu mieć fastrygę.
          • bye-bye Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:25
            Reaktywowałam akcję Niewidzialna ręka, na polu mody😉
            • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:08
              Twój nick to od bye-bye fastrygo, tylko znaków nie starczyło? smile
              • bye-bye Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:37
                Wymawiane w rytmie raz-dwa--cha-cha-cha😀
                • k.messi Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 00:37
                  Ł K A M!
            • mamamisi2005 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:19
              Czy zaszyte kieszenie również rozpruwasz? 🤪
              • bye-bye Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:42
                Tylko jak akurat mam przy sobie narzędzia 😁
                • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 11:29
                  Teraz wiem dlaczego niektórzy noszą przy sobie małe mulitoole. To ma sens.
    • asiaiwona_1 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 17:49
      Ktoś tu chyba panią ąę na tiktoku obejrzał wink
    • z_lasu Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 20:48
      Musiałabym się potknąć o tę fastrygę, żeby ją zauważyć.
    • noname2021 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:06
      Masz doskonaly wzrok miki, zeby takie rzeczy zobaczyc.
      Gratulacje
      • niemcyy Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:11
        Przecież widać nie tylko po braku nitek w kolorze płaszcza, ale też rozporek się nie rozchyla wink
        • maslova Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:31
          Mnie rzucają się w oczy wyłącznie rozchylone rozpórki 😏
          • 7katipo Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 13:35
            🤣🤣🤣🤣
          • niemcyy Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 13:38
            Haha, zadrżała mi ręka przy pisaniu tego no i jest big_grin
        • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 13:42
          Czekam na wątek: czy zwracacie facetom uwagę na rozpięty rozporek.
          I pierwszą odpowiedź: nie, ja to od razu podchodzę i sama zapinam. 😂
          • niemcyy Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 13:47
            ginger.ale napisała:

> ja to od razu podchodzę i sama zapinam. 😂

Albo wręcz przeciwnie? wink
    • chlodne_dlonie Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:15
      ..a w autobusach tym z liściem na głowie..? wink
    • kocynder Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 21:28
      Fastryga na płaszczu jest dla mnie nie zauważalna, więc nie. Ale ogólnie - zdecydowanie wolę zwrócić uwagę/jak mi ktoś zwróci uwagę na jakiś "zawirowany" detal garderoby, byle w miarę dyskretnie i tylko jeśli da się go małym kosztem a szybko usunąć. Np oczko w pończosze czy krzywo zapięty guzik. Mogę kupić za kilka złotych nowe rajstopy w kiosku, zapiąć bluzkę prawidłowo. Warunkiem jest właśnie możliwość "usunięcia usterki" i dyskretne zwrócenie uwagi.
    • philippa_p Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:02
      Okolo tematu, ale nie odpowiedz na pytanie wink
      Zdarzylo mi sie zamowic z netu spodnice z malym rozcieciem z tylu. Po czym w domu okazalo sie, ze rozciecie nie jest sfastrygowane, a zszyte na "ament", sciegiem na krzyz, tak z 2X2 cm. Za chiny nie dalo sie tego rozpruc bez sladu :facepalm:
    • jammer1974 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:09
      Wow. Ja to nawet nie zauwazam ze ludzie chodza w jakis plaszczu. Kompletnie mnie to nie interesuje w czym ludzie chodza.
    • ginger.ale Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:25
      miki.20105 napisała:

> Czesto widzę ludzi w nowym płaszczu z nie obciętą nitką- fastrygą na peknieciu
      > z tylu płaszcza.
      >

Najlepiej wchodząc do autobusu/sklepu od razu głośno mówić: "współczuję Waszym fastrygą!" Moze ktoś zczai. 🤔
    • podaje_haslo_okon Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:56
      To ta nitka ma nazwę??? surprised
      • niemcyy Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 14.11.22, 22:58
        Gorzej: nie tyle nitka, co sposób jej wszycia. big_grin
    • suki-z-godzin Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 07:01
      Gdyby nie Kamila Kalinczuk nie miałabym pojęcia o rzeczonej fastrydze. Po tiktoku ąę bedzie mi się teraz toto pchało w oczy. Moja na szczęście jest z tyłu więc jej nie widzę.
    • szarmszejk123 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 07:59
      Aż poszłam sprawdzić, czy mam fastrygę w płaszczu 🤣 dawno go nie nosiłam :p
      • nuta15 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:35
        Co tam plama, szew pęknięty, w płaszczu listwa się obrywa, mały detal acz widoczny, najważniejsza jest fastrygasmile
    • mandre_polo Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:38
      To się wynosi z domu.

Przypomniało mi się w lat ach 2000 młode dziewczyny nosiły pończochy tak żeby było widać pas. Oglądałam zdjęcia siostrzenicy z jakichś połowinek z gimnazjum czy jak to zwał i one pozowały do zdjęć w mini i końcami pasa do pończoch na widoku🙆 czyli całą imprezę tak przechodziły i nauczyciele i rodzice tam obecni nie reagowali
      • hosta_73 Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 08:49
        Co tam pas kiedy ze spodni stringi wystawały tongue_out
        • mandre_polo Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 09:24
          Prawda, to też niektóre osoby uznały że mus nosić na widoku
    • frozenwildberry Re: Zwracacie ludziom uwagę na fastryge na płaszc 15.11.22, 15:01
      Ja nie zwracam. Tak samo jak na metki itd. Ani u siebie ani u innych.
      Mnie zwracano wiele razy uwagę. Podziękuje ale w środku czuje irytację.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka