Dodaj do ulubionych

Odchudzacie się jeszcze?

14.11.22, 21:00
Dwa tygodnie temu byłam pełna entuzjazmu i zapału...i nic z tego nie wyszło. A miało być od 1.11.
Obserwuj wątek
    • chlodne_dlonie Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:10
      ..a w życiu!!
      Właśnie otwarłam świeżo zakupioną belgijską ciemną z solą himalajską wink
      A do tego lampka czerwonego alentejanskiego wina..
      Oo, listopad, ciemno, ziiiimnooooooo..jeszcze dietą się katować..??
      LOL
    • klementyna156 Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:18
      Nie. I coraz mniej ćwiczę (brak czasu, nie chęci).
      I bez odchudzania chudnę teraz, mocno i raczej szybko, i tak. Co działa: nowa, stresująca mocno praca i brak czasu (i warunków) do jedzenia w ciągu dnia. Jem śniadanie, kanapkę w ciągu dnia i ok. 20 obiadokolację, ale i tak w gardle mi staje, jak próbuję ją zjeść do końca.
      Nie polecam sposobu, ale niestety działa. Akurat teraz, jak mi nie zależy wcale, to chudnę.
    • piataziuta Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:20
      Nigdy nie jest za późno.
      Do lata zdążysz.
    • agdzieztam Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:36
      Pochwalę się. Ja się trzymam, ale łatwo nie jest. Prawie codziennie sport, cwiczenia. Raz w tygodniu, raz na 10 dni "wolny dzień", czasem bez przesady, czasem przesadzam. Od 8 października schudłam 5 kg. Ale chcialabym schudnąć jeszcze 7/9.
    • gr.ruuu Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:38
      Nie, teraz robię masę 🙄
      • triismegistos Re: Odchudzacie się jeszcze? 16.11.22, 10:04
        Piąteczka!
    • agdzieztam Re: Odchudzacie się jeszcze? 14.11.22, 21:53
      Ale właściwie co cię skłoniło do rezygnacji? Jeśli pojedyncza wpadka, jakiś dzień, w którym się obzarlas, to nic, zacznij na nowo od następnego dnia.
    • swiecaca Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 09:41
      u mnie słabo. słodyczy nie jem, ale ogólnie jem za dużo żeby była jakaś redukcja. wydarzenie, na które miałam się odchudzić jest już za blisko żeby cokolwiek zadziałało confused pozostaje zadbać o portrietnuju zonu jak napisała Moofka
    • aleubaw Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 12:15
      Ja zaczęłam w listopadzie rok temu. Miałam plan ambitny - 9 kilo i mniej ambitny (jakby okazało się, że jednak nie dam rady żyć bez chipsów i rafaello) - 5 kg. Schudłam 12 kg i wróciłam do wagi z liceum.
      Nastawiałam się na jakąś mega ciężką walkę, ale patrząc wstecz nie czuję wcale, że to był trudny rok pełen wyrzeczeń. Z początku mało ćwiczyłam i raczej cardio (zumba, bieganie, jutub w domu), ale od 3 miesięcy robię głównie treningi siłowe i to dopiero zrobiło mi sylwetkę. Serio mogę chyba powiedzieć, że wyglądam najlepiej w życiu, a mam 38 lat.
    • jammer1974 Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 12:37
      Nie. Utracilam juz za duzo. Zreszta nie odchudzalam sie w klasyczny sposob. Po prostu schudlam.
    • taki-sobie-nick Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 22:11
      Nieustająco, z przerwami na żarcie.

Kilka tygodnie diety, kilka żarcia i apiat`.
      • taki-sobie-nick Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 22:12

Dieta bardzo mnie męczy i wpływa na nerwicę, stąd taki rytm.
    • woman_in_love Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 22:13
      wkrotce odchudzisz sie, siedzac w piwnicy pod ostrzalem
    • melisananosferatu Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 22:27
      Nie. Przytylam od mojego spektakularnego schudniecia ale uznalam, ze przegielam i teraz jestem wyluzowana. Nawet chleb i ziemniaki zjem od czasu do czasu😀 Zostalo mi zamilowanie do ruchu na swiezym powietrzu i staram sie nie objadac. Ale dieta? Nie! Moj maz jest mistrzem frytek belfijskich, tesciowa piecze pyszny chleb. Szkoda zycia na odmawianie sobie wszystkiego.
    • bakis1 Re: Odchudzacie się jeszcze? 15.11.22, 22:36
      Staram się ograniczać węgle, jeść dużo warzyw, mało mięsa, ale ostatnio nie udaje mi się tragic na ćwiczenia… zimno, ciemno, pracy dużo.. a dziś zamiast wege posiłku ugotowałam garnek rosołu, bo już mnie telepało z zimna. Ale mąż jadł czekoladę siedziac obok mnie, a ja nawet nie miałam ochoty. I w taka pogodę to sukces!
    • miruka Re: Odchudzacie się jeszcze? 16.11.22, 05:19
      Przy obniżonej temperaturze w pracy byłoby to marnotrawstwowink
    • thea19 Re: Odchudzacie się jeszcze? 16.11.22, 09:44
      jestem na diecie od października zeszłego roku. Po tygodniu dieta weszła mi w nawyk ale motywację miałam dobrą.
    • roks30 Re: Odchudzacie się jeszcze? 16.11.22, 09:55
      Już nie. Rok temu zaczęłam i do maja schudłam 14 kilo. Teraz przy wzroście 167 ważę poniżej 54 kilo. No i trochę przegięłam mówi mi moja rodzina. Nie podjadam, ale słodkie już jem. 😊
    • triismegistos Re: Odchudzacie się jeszcze? 16.11.22, 10:07
      Ojtam, po prostu będziesz chuda i piękna 2 tygodnie później 🙄

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka