Dodaj do ulubionych

Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło?

14.11.22, 22:41
Mignęła mi w tv końcówka programu "Jak to jest zrobione" gdzie pokazywali krzesło/ taboret do pracy, ale bardzo specyficzny bo z jakby ruchomą górną częścią. Czyli żeby na nim siedzieć to trzeba utrzymywać prawidłową postawę ciała. Niektórzy radzą sobie siedząc na piłkach a mnie zainteresowało to co zobaczyłam w tym programie.
W skrócie to było siedzisko- kształt taki jak często można zobaczyć w salonach fryzjerskich, wyprofilowane, pod siedziskiem była nóżka z porządną, dużą sprężyną, podstawa stabilna, bez kółek.
Ktoś coś?
Obserwuj wątek
    • szczypawka100 Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:01
      Ikea LIDKULLEN
      • minerallna Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:09
        Nie, to nie to. Tam całe siedzisko ruszało się a sprężyna była na całej nóżce, od podstawy aż do siedziska.
    • spirit_of_africa Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:09
      Takie coś? Tekst linku
      • minerallna Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:15
        Też nie. Siedzisko było wyprofilowane, coś jak tu:Tekst linku
        Ale bez kółek.
    • abidja Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:37
      Wpisz w wyszukiwarke krzesło ergonomiczne.
      Moja corka ma cos podobnego w szkole. Tzn ze krzeslo rusza sie razem z nia,przy zachowaniu stabilnosci + podpora pod stopy by wiszace nogi nie obciazaly kregoslupa.
      • minerallna Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:56
        Też nie ale trop dobry. Po wpisaniu polecanej przez Ciebie frazy wyskoczyło mnóstwo propozycji. Tylko te najbardziej pasujące do tego co widziałam w programie to zaczynają się od ok. 3 tyś.
        Ale już chyba mam. Przetrzepałam kanały, program tv i ten odcinek chyba będzie powtórzony za kilka dni. Nagranie ustawione i mam nadzieję że się dowiem kto to konkretne krzesło produkuje.
        • abidja Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 00:12
          Ciesze sie,ze moglam pomoc.
        • daszka_staszka Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 09:08
          Niestety ale te krzesla tyle kosztują, mamy takie w pracy i ceny były ok 3k netto za sztukę
    • joana.mz Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 14.11.22, 23:46
      coś w tym stylu miałam kiedyś w biurze
      modnekrzesla.pl/krzeslo-office-czarny-spinergo
    • irma223 Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 00:10
      Nie polecam. Kiedyś córka mi przyniosła coś takiego w prezencie.
      Bardzo kręgosłup boli, kiedy się siedzi na czymś takim. Wprawdzie po iluś dniach przechodził ból, ale z przyjemnością wróciłam do moich własnych krzeseł. Od razu się zrobiły wygodniejsze.
    • aanula81 Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 00:21
      A nie klękosiad ? Albo takie coś : www.expondo.pl/physa-krzeslo-siodlowe-berlin-z-oparciem-czarne-10040182?gclid=CjwKCAiA68ebBhB-EiwALVC-NuPNxWxoz8sMoCnvwcfNEyy4G8-UIA1P4eUwX6Lu_XcXwgsJHm7kvxoCGA8QAvD_BwE
    • buka-123 Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 02:03
      Tym tropem?
      • minerallna Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 03:51
        Dokładnie o to mi chodziło!
        Bardzo dziękuję.
        I wszystkim które napisały w tym wątku również. Ematka tak ogólnie to czasem bywa miła big_grin
        Dzięki.
    • evee1 Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 04:24
      Moze byc niebezpieczne w czasie dlugiego (i nudnego) meetingu wink
    • alpepe Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 09:27
      Szukaj marki Topstar.
    • kanna Re: Może któraś wie gdzie znaleźć takie krzesło? 15.11.22, 14:52
      Podobny do tego zaklinowanego (tez w zasadzie działania) będzie ten: interstuhl – Taboret

Mam go i jest super do balansowania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka