Dodaj do ulubionych

Kupujecie ciuchy z Instagrama od influenserek?

15.11.22, 16:40
Ja nie, ale wiem że istnieje takie zjawisko. Dziwne to dla mnie. Kupują tanie ciuchy z jakiegoś Ptaka czy z Chin, wszywają swoje logo i znajdują chętnych na takie zakupy?
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Kupujecie ciuchy z Instagrama od influenserek 15.11.22, 16:42
      od unfly nie ale lubię różne "domowe" "rodzinne" brandy i tam z przyjemnoscia kupuje
      • magata.d Re: Kupujecie ciuchy z Instagrama od influenserek 15.11.22, 16:58
        Takie rzeczy typu rękodzieło, czapki, szaliki, nawet ubrania dziergane/szyte w malej rodzinnej firmie to rozumiem. Ale właśnie widziałam filmik jednej z uczestniczek, lubianego tu programu tvn wink, która zapowiedziała, ze właśnie znalazła dostawcę w Łodzi i będzie sprzedawać ciuchy. Pojawiły sie komentarze (oczywiście szybko kasowane), ze pewnie będzie te kiepskiej jakości rzeczy z Ptaka sprzedawać. I tak się zaczęłam zastanawiać, ze tak może być.
    • triismegistos Re: Kupujecie ciuchy z Instagrama od influenserek 15.11.22, 16:46
      Tak, kupuję. Mam kilka bluz, czapki i sporo skarpetek od WK Dzik i bardzo je lubię.
    • podaje_haslo_okon Re: Kupujecie ciuchy z Instagrama od influenserek 15.11.22, 16:50
      Nie, ale ja już jestem tak stara, że jak mi się znosi jakiś ciuch, to kupuję dokładnie taki sam w jego miejsce. A influencerki, to pewnie jakieś nowości mają, to nie dla mnie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka