Dodaj do ulubionych

Rossmann brak papieru i ręczników papierowych

16.11.22, 09:35
W 3 sklepach R w pobliżu mnie puste półki z papierem toaletowym, ręczników papierowych tez brak. W sumie już drugi tydzień to obserwuję. Przegapiłam jakis armagedon, że wszystko wykupione?
Obserwuj wątek
    • tilijka123 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:36
      Pewnie są w promocji. Regularnie się to zdarza w sklepach w mojej okolicy.
      • anilorak174 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:38
        Ale prawie od dwóch tygodni brak?
        • tilijka123 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:46
          anilorak174 napisała:

> Ale prawie od dwóch tygodni brak?

Promocje w Rossmanie zmieniają się chyba co 2 tygodnie?
          • hugo43 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:10
            Było znów „czujesz klimat „,mnóstwo towarów na 50%,także papiery i ręczniki,bi sama kupowałam .
    • joyce_byers Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:41
      Byla promka o połowę taniej więc wszystko wykupione.
      • mia_mia Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:46
        W lidlu nie było żadnych promocji, a wymiotło wszystkie ręczniki, duże i małe rolki.
      • s12345s Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 13:09
        joyce_byers napisał(a):

> Byla promka o połowę taniej więc wszystko wykupione.

Kiedy była? Bo ja byłam w Rossmannie w tamtym tygodniu i papier toaletowy był, ale nie był w promocji. Mam w swojej aplikacji (w Rossmannie) papier toaletowy (moje wybrane produkty) i aplikacja też nie pokazywała promocji na papier toaletowy. Mam na myśli ten po 16 rolek w paczce. Mniejsze opakowania to nie wiem, bo mniejszych nie kupuję.
        • hugo43 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 20:15
          Byl kod na rzeczy oznaczone ,50%.ja zrobiłam zakupy za ponad 350 pln i dostałam na nie 50% rabatu.papiery i ręczniki tez byłyby ofercie.kod pobierało się przez aplikacje.
          • milva24 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 21:00
            O kurcze, przeoczyłam tosad
        • joyce_byers Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 21:41
          Przy okazji promki "czujesz klimat?" o połowę. U mnie wymiotło papier w ciągu 1 h. Pytałam nawet ekspedientki co się stało. Powiedziały dlaczego ,sprawdziłam na półce i rzeczywiście papier toaletowyi czesc ręczników papierowych była objęta promką.
    • mia_mia Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:45
      U mnie w lidlu brak ręczników papierowych od kilku dni, papieru dużo.
    • shellyanna Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 09:48
      W Auchan do wyboru do koloru. W lidlu również.
    • kozaki_za_kolano Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:03
      Była promocja przy zakupach w necie. Idź gdzie indziej, w marketach nie brakuje ani papieru, ani ręczników.
      I nie siej paniki, dzisiaj to naprawdę słaby dzień na takie posty.
      • kubek0802 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:12
        Na a gdzie się podział żwirek z biedronki? Od ponad miesiąca brak. Ręcznik papierowy akurat wczoraj w lidlu kupowałam.
        • sundace46 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 15:06
          kubek0802 napisała:

> Na a gdzie się podział żwirek z biedronki? Od ponad miesiąca brak.

Dokladnie, tez poluję na ten żwirek. On line z dostawa kurierem tez brak. Podobnie było przez jakis czas w pandemii.
    • pasquda77 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:16
      Była akcja "Czujesz klimat" w której właśnie papier i ręczniki papierowe były o 50 % tańsze, więc nic dziwnego że ludzie wykupili.
      • anilorak174 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:26
        Ok, przegapiłam. W takim razie nie mam pytań.
    • awf-33 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:18
      Już szaleją 🙄

Wyjdę z pracy, to już nic nie będzie. Kasy w bankomacie teżuncertain
      • milva24 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:21
        U mnie w robocie nikt nie szaleje.
        • ajaksiowa Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:22
          W Biedrze teź się jakoś przerzedziło
          • pepsi.only Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 20:20
            Byłam dziś po pracy, towaru na maxa - jeśli chodzi o dział papier toaleto ręczniki
            Z tym że tam żadnej promocji. I mój "ulubiony"wink papier kupiłam po 17,99zł, a pamietam jak nie tak dawno był po 9,99zł , buuuu sad
      • anilorak174 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:36
        Może nie, na razie chyba paniki nie widać.
    • aagnes Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:21
      U nas tez nic nie ma, w biedronce tez pustki. kupiłam doslownie jedna z dwóch ostatnich paczek.
      • anilorak174 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 10:35
        W Biedronkach to od dluzszego czasu widuję puste regały.
        • pani_tau Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 12:06
          W mojej półki uginają się od wszystkiego.
          • hugo43 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 20:17
            U mnie papieru i ręczników w biedrse stoi tyle,ze obrócić się nie można ,
    • semihora Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 11:45
      Przegapiłaś promocję "Czujesz klimat" smile Nie wszystko było przecenione, ale ludzie z rozpędu łapali cokolwiek, a zanim Rossmann się bujnie z dostawą, to półki będą tak smętnie wyglądać...
    • kurt.wallander Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 11:57
      Ostatnio była promocja w Rossmannie -50% na wiele produktów, w tym papier toaletowy (nie pamiętam, czy ręczniki papierowe też). Może z tej okazji wykupione?
    • heca7 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 12:04
      Donoszę, że w "moim" Rossmannie wszystko stoi i jest tego pod dostatkiem tongue_out
      • merynoskablekitna Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 12:17
        W " Rossmanie" to w ogóle półki przerzedzone pod każdym względem. Słabo, jeśli chodzi o kremy do twarzy, premiery są wprowadzane z opóźnieniem. Chciałam kupić moj ulubiony krem Isany do rąk- nie było. Kolorówka też przerzedzona. Beznadzieja.
        • heca7 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 12:22
          Ogólnie mam wrażenie, że od kilku tygodni wszystkie sklepy mają problem. Dziś poszukiwałam pasty doenjang a kilka dni temu gochujang. I zderzyłam się z pustymi półkami gdzie kiedyś było wszystkiego pełno. Jak już dorwałam tą drugą w Biedronce to kupiłam na zapas. Oleju ryżowego też nie ma, półki puste.
        • szmytka1 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 15:26
          Tak jest odkąd sieć przejęli chińczycy. Są nawet w rossmannie takie wydrukowane hasła, coś w stylu: tak, my też chcielibyśmy wiedzieć kiedy będzie dostawa
          • jakis.login Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 17.11.22, 16:10
            szmytka1 napisała:

> Tak jest odkąd sieć przejęli chińczycy.

Przecież to było z 6 czy 7 lat temu jak nie więcej
            • szmytka1 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 17.11.22, 20:23
              No i nie zauważasz różnicy?
              • jakis.login Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 17.11.22, 20:29
                Że niby od tych sześciu lat te braki na półkach? No jakoś nie.
    • woman_in_love Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 12:57
      Odpowiedź jest bardzo prosta i czuję, że podświadomie wiesz o co chodzi:

To dlatego, że oni wiedzo. I dlatego kupojo.

A jak to w życiu bywa, zazwyczaj wiedzo tylko nieliczni i oni potem majo, a reszta nie.
    • szmytka1 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 15:24
      Przegapiłaś 50% czujesz klimat
    • black_magic_women Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 23:14
      Potwierdzam, u mnie brakuje jeszcze dużych opakowań chusteczek higienicznych, a trzeba przynosić do przedszkola. Tyle tylko, że to od kilku miesięcy. Prawobrzeżna Warszawa.
    • iberka Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 16.11.22, 23:15
      W najbliższym Rossmanie jest tak od czasu pandemii wink
    • afro.ninja Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 17.11.22, 16:03
      Teraz najtanszy rulon recznika 15 zeta. Masakra.
      Pamietam promke rok temu w biedrze, byly po 8. Masakra.
      • chatgris01 Re: Rossmann brak papieru i ręczników papierowych 17.11.22, 19:47
        U mnie w Lidlu paczka 4 po 2,99€, a jeszcze pol roku temu byly po 1,80.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka