Dodaj do ulubionych

Ptaszka nie bedzie...

16.11.22, 23:16
Dla sledzacych moje watki. Wieczor byl super, ale kumpelsko super. Nic z tego nie bedzie, ale znajomosc zostanie. Super gosciu, jesli o zarty chodzi. Tylko, khm... gej po rozwodzie z facetem... 🙄 Tego pod uwage nie wzielam nawet... Ale mamy swoje nr tel. i znajomosc bedzie kontynuowana. Tez cos. Byscie widzialy moja mine (nad jedzonym makaronem), jak mi sie zwierzal o rozwodzie ze swoim chlopem. 😅😂 Ale jo, chyba sie w zwiazki nie nadaje. Ale fajna znajomosc i fajny gosc, wiec nie wymagajmy za duzo. Stwierdzil na koniec, ze bedzie tesknil za rozmowami. Ja chyba tez... 😂
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Ptaszka nie bedzie... 16.11.22, 23:58
      Przynajmniej odpada dylemat czekania do czwartej randki 🙄
      • beata985 Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 21:34
        borsuczyca.klusek napisała:

> Przynajmniej odpada dylemat czekania do czwartej randki 🙄
        >
        A żeś się uwzięła...😁
        Strazniczka moralności ematki po przejściach 😂😂😂
        • borsuczyca.klusek Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 21:37
          Ktoś musi 🙄

Jest to rola trudna, żmudna i zupełnie niedoceniana, ale co zrobić 🤷‍♀️
      • tanebo001 Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 23:00
        A nie na trzeciej? Cholera po co wszystkie spławiałem na trzeciej...
        • borsuczyca.klusek Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 23:02
          Od czwartej do szóstej albo nawet ósmej 🙄
        • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 23:06
          Słaby z ciebie orlik .
      • andallthat_jazz Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 22:11
        No nie bedzie, borsuczyco. Dzis bezwstydnie ogladalismy u mnie "Orange ist new black" od poczatku. 🙄😂To chyba bedzie moja najlepsza psiapsi. 😂🤦‍♀️ Ot, moje szczescie do facetow. 🙄😂
        • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 22:21
          Ty masz do facetów ja do psychofanek .Nie ma różnicy 😣
    • primula.alpicola Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:33
      Jesteś z Kaszub, czy skąd to "jo"?
      • angazetka Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:34
        Moja rodzina z Torunia "jo" ma wpisane w DNA big_grin
      • piataziuta Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 14:31
        Ja bekam po kaszubsku!
      • andallthat_jazz Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 22:18
        "Jo" jest u mnie z niemieckiego, ale tez mam ukochane "jein" , czyli tak i nie w jednym slowie ujete (ja+nein). To "jo" jakos mi weszlo i zostalo. Jak mowie po niemiecku, tez "jojcze", tylko wtedy mowie "aber jo..." 😂
    • angazetka Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:35
      big_grin
    • gaga-sie Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:40
      Barwne te twoje opowieści. Aż za bardzowink
    • sumire Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:45
      Oj przekonująca ta historia, że ja cię nie mogę.
      Ktoś powinien ci zabrać internet, anno.
      • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:46
        Dlaczego gorzej tu piszą i klaskają .
        • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:50
          Forum emama zrobił się trochę jak prywatny folwark jednej osoby taniarada , która ma patent na udzielanie rad i porad dla wszystkich . Do tego obcesowy sposób besztania .Niby nie łamie regulaminu , a jednak każdym słowem rani .
    • taniarada [...] 17.11.22, 15:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:52
        Wierzyłem kiedyś że zmienię świat ,taki niepoprawny optymista .Teraz wiem że nie zmienię .Nie ma przyjaźni na ,zapominamy o miłości też .Kobiety traktujemy na równi z facetami ba nawet gorzej .
    • alpepe Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 15:49
      To gey, czy bi? Bo nie rozumiem, dlaczego cię ciągnął na randkę.
      • taniarada [...] 17.11.22, 16:37
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 16:47
          Przerost ambicji .Wystarczy
          wbić w wyszukiwarkę po prawej stronie .Zawsze negował cudze zachowanie i
          krytkował wszystkie osoby i to na różnych forach .Pierwszy był w szeregu
          by krytykować .Kto dał mu takie prawo nie wiem .
      • andallthat_jazz Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 22:27
        Ja sobie wymyslilam, ze to chyba randka, skoro zaprosil na kolacje do siebie i do lokalu po. Pomylilam sie w swoich domyslach. Dzis gapilismy sie u mnie w dresach w netflix. 🙄 Zamowilam pizze. Bylo znow kumpelsko fajnie..
    • nowyczlowiekforumu Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 20:35
      Co z ojcem?
      • panna.nasturcja Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 20:37
        Ten wątek się autorce znudził, bo nie wzbudził dość współczucia.
      • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:30
        Ojciec jest potrzebny do czego ? Kobieta sobie doskonale radzi .Jak dzwonię do mojej byłej .To co wpadnę na chwilę .A po jaką cholerę konto znasz 😊
        • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:33
          To są fora ,a nie słodkie paplaniny. Rozmowa polega by komuś narzucić swoją rację, bo jego ważniejsza .Za późno to zrozumiałem .Po co wygaszać jak można ignorować .Ale szacunek za naukę ,nigdy za późno . Żal .
          • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:37
            Czujny .Mnie tak walą grażyny powiadomienia od Fejsa .Na noc wyłączam 🤣
            • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:39
              Wyzwiskami .Brawo ty .Klasa sama w sobie .W sumie parę jeden oblech
              zdominował to forum Swoje rodzinne frustracje przenosząc je tu .Takich
              jak ty to omija się łukiem bo i porozmawiać nie ma oczym .Zbędna gadka .
        • nowyczlowiekforumu Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:35
          Bo jej ojciec jest podobno umierający.
          • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:40
            Oj tam tu różne kolorowe bajki snują .Mój tato był amerykańskim generałem ,dlatego obywatelstwo dostałem bez problemów w Niemczech 😛
            • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:42
              taniarada napisał:

> Oj tam tu różne kolorowe bajki snują .Mój tato był amerykańskim generałem ,dlat
              > ego obywatelstwo dostałem bez problemów w Niemczech 😛

A kogo to obchodzi .Nie powinnaś zabierać głosu ,który ciebie nie dotyczy i nie masz zielonego pojęcia o tym .Może idź wyżej i napisz coś o Ciotce którą oddałeś do przytułku.
          • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:40
            Wracając do tematu
            Tanniejrady i forum emama to otrzymałem informację ,że nie ma tam admina
            ,który by nie rzucił okiem na te forum i nie złapał się za głowę .
    • daniela34 Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 21:44
      Ptaszka nie będzie?
      Czyżby Panu Kani szrapnel ptaszka urwał?
      • angazetka Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:56
        A potem służąca całą tacę rzeczy wywaliła ze zdziwienia wink
        • daniela34 Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 23:09
          Bo zapomniała zapukać 😃
    • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:35
      Anna napisała fajny gość no ba .Bedzie tęsknił kto by nie tęsknił .Rozwód to rozwód nie ma sentymentów.
      • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:40
        Gdyby sięgnąć pamięcią do wielu lat pobytu na forach GW to nigdy nikomu nie
        było mi po drodze z użytkownikiem taniarada .Przerost ambicji .Wystarczy
        by krytykować .Kto dał mu takie prawo nie wiem
        • mallard Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 09:28
          kosztownaporada napisał(a):

> Gdyby sięgnąć pamięcią do wielu lat pobytu na forach GW to nigdy nikomu nie
          > było mi po drodze z użytkownikiem taniarada .Przerost ambicji .Wystarczy
          > wbić w wyszukiwarkę po prawej stronie .Zawsze negował cudze zachowanie i
          > krytkował wszystkie osoby i to na różnych forach .Pierwszy był w szeregu
          > by krytykować .Kto dał mu takie prawo nie wiem

Nie żebym Cię krytykował, absolutnie, ale spację się daje PO kropce, a nie przed. 🙃
          • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 11:02
            Nie wiem komu ty zwracasz temu trollowi bo nikt z moderacji nie reaguje .
            • zona_mi Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 13:24
              taniarada napisał:

> nikt z moderacji nie reaguje .

Gdyby moderacja miała reagować na każdy niewłaściwy zapis i interpunkcję, to musiałbyś dostać stałą blokadę.
              Ale chcemy, by każdy, nawet robiąc błędy, mógł korzystać z forum.
              Dopóki nie łamie regulaminu.
              • taniarada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 13:36
                Tu nie chodzi o interpunkcję dobrze wiesz .Tylko o uporczywe nękanie . Sygnaturki ośmieszające też są niezgodne z regulaminem .Widzisz IP i wiesz kto robi .Miłego weekendu Zona .
                • zona_mi Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 13:50
                  taniarada napisał:

> Tu nie chodzi o interpunkcję dobrze wiesz .Tylko o uporczywe nękanie . Sygnatur
                  > ki ośmieszające też są niezgodne z regulaminem .Widzisz IP i wiesz kto robi .Mi
                  > łego weekendu Zona .

A, tak, widzę, co kto pisze, do kogo, w jakim tonie i jak często nęka. Zastanów się nad tym dobrze.
                  Miłego weekendu, taniarada.
                • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 14:18
                  taniarada napisał:

> Tu nie chodzi o interpunkcję dobrze wiesz .Tylko o uporczywe nękanie . Sygnatur
                  > ki ośmieszające też są niezgodne z regulaminem .Widzisz IP i wiesz kto robi .Mi
                  > łego weekendu Zona .

To są fora ,a nie słodkie paplaniny. Rozmowa polega by komuś narzucić swoją rację, bo jego ważniejsza .Za późno to zrozumiałem .Po co wygaszać jak można ignorować .Ale szacunek za naukę ,nigdy za późno . Wygaś . Przestań negować ludzi . Negujesz i negujesz . Skarżysz do moderatorek i obcesowy sposób besztanie . Żal . Odczep się od sygnaturki , to cytat , nikogo nie chce ośmieszyć .
                • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 14:21
                  taniarada napisał:

> Tu nie chodzi o interpunkcję dobrze wiesz .

Nie masz monopolu na alternatywną interpunkcje . Nigdy nie łamię regulaminu , ranię każdym słowem . Przez te ostatnie miesiące pisania
                  taniegorady można prześledzić historię wpisów i odnoszenia się
                  wszystkich .Zawsze była krytyka .Mimo że każda kobieta ignorowała te
                  wpisy .Ten ostatni przelał czarę goryczy bo ile można . Pozdrawiam.
                • grazyny Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 15:16
                  taniarada napisał:

> łego weekendu Zona .

Co tam, tani? Zakminiłeś co to jest nękanie? Już wiesz jakie to uczucie? Chujowe nie? Pamiętaj o tym zanim strzeli ci do dyńki prześladować następną forumkę. Grażynki lubią to.
                  • kosztownaporada Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 15:50
                    Przerost ambicji .Wystarczy
                    by krytykować .Kto dał mu takie prawo nie wiem .Żal . Pozdrawiam .
    • dni_minione Re: Ptaszka nie bedzie... 17.11.22, 22:51
      To ten lekarz medyczny postawny, aczkolwiek uroczy?
      • andallthat_jazz Re: Ptaszka nie bedzie... 18.11.22, 22:28
        What? Ja nie od lekarzy medycznych, sorry.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka