Dodaj do ulubionych

Jakie kolczyki nosicie najchętniej?

17.11.22, 06:39
Ja malutkie, na sztyfcie. Mam takie jedne: malutkie łezki z czerwonego granatu w zółtym złocie. Prawie niewidoczne ale uwielbiam je.
Obserwuj wątek
    • pasquda77 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:12
      Srebrne kółka, złota nie lubię.
    • szarmszejk123 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:14
      W jednym uchu jedno kółko z białego złota, w drugim kółko z białego złota, kołko srebrne z cyrkoniami i srebrny sztyft z cyrkonią.
      Okazjonalnie zmieniam te pierwsze kilka na coś innego:p
    • lilia.z.doliny Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:16
      Na co dzień takie malutkie ze sztyftem- najchętniej szmaragdowe i z tanzanitu. Ale jak wyjeżdżam na wakacje, to zawsze przywożę sobie coś z lokalnej biżuterii i wtedy to jest już bardziej spektakularne. Zanim kupię to sprawdzam, czy ładnie dyndają
    • primula.alpicola Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:22
      Małe na sztyfcie zimą, to praktyczne przy kołnierzach, szalach, golfach. Teraz noszę złote kulki, lubię je, bo są diamentowane i pięknie odbijają światło. Oraz perły na sztyfcie i brylanty, też na sztyfcie.
      Latem, sky is the limit. Czasami najpierw widać kolczyki, a potem mnie😁
      • godzina.forumowania Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:27
        Czy te diamentowane kulki są na sztyfcie?
        • primula.alpicola Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:35
          Tak.
    • astomi25 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 07:43
      Przeciagane na lancuszku. Uwielbiam takie i mam z 10 par.
      A tak w ogole, to mam na punkcie kolczykow niezlego pier dolca. Nie jaram sie butami, torebkami, perfumami...a kolczykow mam chyba z 200 par.🙈
      I z kazdej podrozy sobie jakies przywoze. Zawsze.
      • godzina.forumowania Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 08:15
        Ja też lubię "dyndadła".
    • aqua48 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 15:06
      Długie, wiszące i z normalnym zapięciem, bez sztyftów.
    • czarna_kita Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 16:44
      Srebrne. Złota nie lubię.
      Mam multum różnych kolczyków.
      Małe, duże, dyndające, przy uchu...
      Chyba nie mam ulubionych, średnio co tydzień zmieniam.
    • summerland Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 17:05
      Ja tez wole mniejsze na sztyfcie lub dyndajace ale nieduze. Ciagle mi brakuje kolczykow bo albo pechowo jeden z pary sie zgubi albo nie pasuja mi do stroju. Ciagle mam braki I najlepszy prezent dla mnie to kolczyki ale takie co mi sie podobaja (osoba musi dobrze znac moj gust) bo jestem wybredna. Mam sporo takich co nie nosze bo cos mi w nich nie pasuje.
    • aandzia43 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 17:15
      Na sztyftach, wiszące i przylegające, srebrne. Mam w sumie 4 dziurki, mogę kombinować i robić zestawy.
    • gaga-sie Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 17:45
      Nie lubię długich,, dyndających. Najchętniej noszę takie, w których mogę spać. Teraz na zmianę 2 pary złotych kuleczek, jedne pełne, drugie z cyrkonią na krótkich sztyftach, nie kłują mnie w nocy.
    • volta2 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 18:12
      mam trzy pary,
      złote, średniej wielkości kółka
      brylantowe w białym złocie (ulubione), ale opisać za trudno, nie tzw. wkręty i nie wiszące
      i złote z perłami - wiszące

staram się nosić każdą parę po jednym miesiącu (od czasu gdy pracuję, wcześniej raczej była zmiana co pół roku) i zmiana, na kolejne, ale te z perłami się lekko uszkodziły, po naprawie nie wyglądają dużo lepiej, więc na razie wypadły z kolejki.
      na wakacje zabieram najtańsze, na wypadek zguby. ale jak brylatnowe przetrwały snurkowanie i narty to chyba nie muszę się tak martwić?
    • chatgris01 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 22:51
      Male kreolki z bialego zlota.
    • chlodne_dlonie Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 22:51
      Ja też na sztyfcie, brylanty w białym złocie.
      Pasują mi zawsze i wszędzie, z rzadka zmieniam na inne, ale zawsze wracam.
      Czy do małej czarnej, czy do dżinsowych szortów - 10/10. Jeden z moich najbardziej udanych zakupów, a przy okazji lokata wink
      smile
    • ivaz Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 23:01
      Małe srebrne kółeczka
    • liliawodna222 Re: Jakie kolczyki nosicie najchętniej? 17.11.22, 23:09
      Kocham koła, kółka i kołeczka big_grin Tylko i wyłącznie srebrne lub białe złoto. Ale mam i perełki (w sztyfcie) i różne wiszące, błyszczące wink Sroka ze mnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka