Dodaj do ulubionych

Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajdę ???

17.11.22, 11:16
Pisałam nawet do Wydz Edukacji ale w odpowiedzi dostałam tylko przewodnik wydany przez nich w pdf. z roku 2022 - tegorocznej rekrutacji bez informacji, o ktore prosiłam.

Chodzi mi o konkret : spis szkół ( wszystkich - LO, Tech, Branżowe ) ze spisem progów punktowych do każdej klay.
Córka coś powoli wybiera ale co z tego że ma 3 szkoły i 10 klas upatrzonych jak nie wiemy jakie były tak progi punktowe.

Jest jedna strona ale nie ma tu wszyskich szkół.
nauka.trojmiasto.pl/Rekrutacja-20222023-Listy-zakwalifikowanych-uczniow-i-progi-punktowe-n169103.html
Czy takie coś to jakaś tajemnica?
Obserwuj wątek
    • jkl13 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:21
      Mam wrażenie, że tak, to tajemnica. Nie wiem jak w Trójmieście, ale u mnie szkoły nie podają oficjalnie progów punktowych z poprzednich lat. Kto ma wejścia (czyt.nauczyciela uczącego w danej szkole), ten się dowie. Kto nie,ten nie.
      Ja tego w ogóle nie rozumiem,dla mnie to kluczowa informacja,która powinna być jawna i umieszczona na stronie szkoły,wraz z wykazem klas. Zupełnie nie rozumiem,dlaczego te dane nie są ogólnodostępne...
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:27
        No własnie, bo na pytanie o konkretne punkty nikt mi nie odpowiada.
        • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:20
          Rany, mnie też. Co to znowu za kretynizm? Komuś zależy, by zmniejszyć szanse młodzieży na wybraną szkołę?!
      • em_em71 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:27
        Akurat szkoła starszego publikuje progi na FB, na stronie nie sprawdzałam. W szkole młodszego dopytałam po rekrutacji w sekretariacie jaki był w jego klasie.
    • andaba Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:34
      W Krakowie są na róznych stronach.

Jak mnie to interesowało znalazłam taką stronę podobną do prezentacji, gdzie były różne szczegóły o wszystkich szkołach, profilach w tych szkołach i progi chyba z trzech lat. Fajne to było.

Ale taka uwaga - na progach można się przejechać - czasem, z przyczyn absolutnie niewyjaśnionych w danej klasie progi rosną o 20 pkt. I nie piszę tu o podwójnych rocznikach i innych kwiatkach, po porostu nagle jakaś klasa w danej szkole zyskuje popularność.
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:37
        ja wiem tylko akurat to popularnych i topowych nie startuje
        • andaba Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:43
          Tym bardziej.
          Bo w topowych i tak są takie progi, że już wyżej się nie da.

Sama wiem to na przykładzie szkoły, do której chodzi moja córka, tyle że tu mieli możliwość utworzenia dodatkowych klas.
        • arwena_11 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 18.11.22, 09:13
          Można się przejechać - bo progi są podawane po zakończeniu całej rekrutacji. W Warszawie były prezentowane ( jak moje dzieci startowały - nie wiem jak teraz ) w formie tabeli jak zaczynała się kolejna rekrutacja.
          Tylko że to były progi pewnie gdzieś z października, po rozdaniu miejsc dyrektorskich, zapełnieniu wolnych itd. Pamiętam wątek na forum o Liceach, gdzie ktoś się czuł oszukany, że do Czackiego był próg coś ok 165 pkt - a dziecko mające 175 - się nie dostało ( w tamtej rekrutacji ). Nie dostało się, bo do tej klasy próg oscylował w granicach 190 pkt. A we wrześniu czy październiku dyrektor przyjął kogoś ze 165 pkt. Tak bywa. Dlatego najlepiej patrzeć na progi z pierwszej rekrutacji - nie będzie rozczarowania.
    • miss_fahrenheit Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:35
      Spróbuj na portalu wasza edukacja
      • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:21
        Nie wszystkie szkoły tam podają tę informację. Jedna z tych, które nas interesują akurat nie.
    • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:35
      Napisz wniosek o wydanie informacji publicznej, urzędy mają swój zazwyczaj do wyplenienia, można go wysłać mailem. Mają 14 dni na odpowiedź. Ja dostałam ze swojego miasta bez problemu po kilku dniach.
      • szmytka1 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 20:40
        Do wydziału edukacji?
        • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 20:43
          Można a można po prostu do urzędu. U nas w urzędzie jest komórka informacji publicznej więc wysłałam tam.
    • gaskama Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:35
      Coś się zmieniło? Zawsze były dostępne. Pamiętam, że jak syn startował do LO 5 lat temu, to miałam taką gigantyczną tabelę w Excel z progami do wszystkich, absolutnie wszystkich warszawskich szkół średnich z podziałem na każdą klasę.
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:38
        no własnie takie cos mi jest potrzebne, nie mogę znaleźć
      • odnawialna Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:58
        To jest tajemnicza sprawa, bo np. w Łodzi taka tabela była w sierpniu dostępna. Osobiście wynotowałam sobie parę interesujących nas szkół. W połowie września już tabeli nie było 🤷‍♀️
        • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 12:06
          no bardzo, bo mi na dwa maile z roznych adresów wysłane tez nie odpowiedzieli
          na każde inne pytania odpowiadają bez problemu
      • kurt.wallander Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 16:22
        słowo klucz "warszawskich"

A tu chodzi o Trójmiasto. Najwyraźniej tam takich danych nie udostępniają sad
        • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 16:23
          Udostępnili mailowo
    • gaskama Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:37
      edukacja.um.warszawa.pl/documents/66399/45861752/Minimalna+liczba+punkt%C3%B3w+-+listy+zakwalifikowanych+20.07+2022+r_.pdf/ed221a77-3bce-c8b4-8633-c1f757d65b39?t=1661331197753

tu z ostatniej rekturatcji w warszawie. O to chodzi?
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:41
        chodzi o Gdansk
        • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:43
          ale dokładnie o to wink))
        • gaskama Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:48
          Warszawskie szkoły mają progi tez na "wasza edukacja". Tam są wszystkie szkoły średnie (chyba) w Polsce. ale czy wszystkie podają progi to nie wiem.
          • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:52
            poszukam, dzieki
            • em_em71 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:30
              Ale na waszej edukacji chyba nie ma progów z zeszłego roku. Jakis czas temu zaglądałam, to byly stare.
              • em_em71 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:31
                Znaczy, z tego roku. Tfu
    • fifiriffi Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:44
      To chyba tajemnica.
      Bo w danym roku szkolnym możesz zobaczyć tylko progi punktowe z poprzedniego roku
      • gaskama Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:48
        Eeee to akurat jest oczywiste. Ale lipcowa szuka tych z poprzedniego.
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 11:51
        No ale ja przecież o TO WŁASNIE PROSZĘ
        O rekrutację z 2022 .
        Ona już była.
      • madame_edith Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 13:59
        Wyniki z tego to raczej u wróża Macieja…
    • gaskama Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 12:15
      Aż zajrzałam do internetu. W trójmieście najwyraźniej wyniki są objęte tajemnicą.
      Znalazłam taki artykuł, ale to tylko kilka szkół. Domyślam się, że to już widziałaś.
      nauka.trojmiasto.pl/Rekrutacja-uzupelniajaca-20222023-Progi-z-kosmosu-i-jak-w-Harvardzie-wielu-uczniow-nie-dostalo-sie-n169141.html
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 12:20
        tak ,widziałam
        • triss_merigold6 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 13:27
          Skladaj wniosek o udostępnienie informacji publicznej za okres od-do, muszą podać.
          • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:02
            odpisali mi i dostałam wink
    • princy-mincy Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 13:08
      Nie wiem, nie powinno to byc tajemnica.
      Dla poznanskich szkol srednich (LO i Technikum) takie zestawienia sa dostepne w necie.
    • madame_edith Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 13:58
      Lipcowa, serdecznie Ci dziękuję za ten wątek. Nie mogłam się zebrać, żeby tego poszukać i dzięki Tobie mam na tacy podane przez którąś z forumek. 🙂
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:02
        ja sobie też dziekuje, bo własnie dostała odp z urzędu z progami wink
        • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:23
          Ale do jakiego urzędu to napisać i w jakiej formie?
          • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:25
            napisz do gminy z której chcesz znac wyniki o dostęp do informacji publicznej
            • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:28
              Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji publicznej nt progów punktów do klas w liceach w mieście X?
              Taki mail wysłać?
              • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:34
                tak i nie proś specjalnie bo łaski nie robią to ich obowiązek udzielić informacji (określ lata, i jakie chcesz progi-min/max/oba), chyba, że maja gotowe druki to możesz go wypełnić gotowca, w moim są gotowe do wypełnienia i wyslania.
                • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:53
                  Również dziękuję.
              • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:35
                Ja napisałam :

Proszę o podanie wysokości progów do wszystkich gdańskich szkół średnich z podziałem na każdą klasę za rekrutacji 2022 lub informację co muszę złożyć do Państwa by takie dane uzyskać?

Cisza. Potem ponagliłam i dzis otrzymałam odp.
                • powodzenia_juno Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:52
                  Dzięki!
    • eliza.hamilton Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 13:58
      Sprawdziłam właśnie na stronie waszaedukacja.pl kilka szkół z naszego miasta i progi tam podane zgadzają się z tym co mieliśmy w tym roku w wynikach rekrutacji. Więc chyba ich dane są wiarygodne.
      • 18lipcowa3 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:03
        kilka szkół, ja chciałam mieć konkretny spis w excelu i tak dostałam
      • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 17.11.22, 14:05
        na waszejedukacji pięknie zgadzają się wyniki które są normalnie publikowane i dostępne dla każdego ale już niekoniecznie gdy jest inaczej , wyniki z mojego miasta sa na waszejedukacji dostępne z naboru w 2020 najświeższe
    • 18lipcowa3 Swoją drogą powariowali 17.11.22, 14:40
      przeliczyłam pkt i tak realistyczno optymistycznie dałam egzaminy na 75 % i oceny db z przedmiotów i wyszło 117. pkt. Z piątkami -126

...posrało totalnie kogoś, dokładnie ktoś to skomentował- ambicje jak na Harvard a nie średnie LO
      wszedzie 170- 180

• iwoniaw Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 15:04

> ...posrało totalnie kogoś, dokładnie ktoś to skomentował- ambicje jak na Harvar
        > d a nie średnie LO
        > wszedzie 170- 180
        >

Taki komentarz to mógł wygłosić chyba jakiś debil nie majacy pojęcia o rekrutacji - przecież tych progów nie wymyśla "ktoś", tylko szkoła przyjmuje tych spośród chętnych, którzy mają najwyższą punktację, a miejsc ma ile ma - skoro zglasza się tylu ludzi z 170-180 pkt, że zajmują wszystkie miejsca, to taki jest próg i tyle.
      • little_fish Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 15:38
        Ale kogo posrało? Tych którzy z punktami 170 trafili do średniego LO?
        • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:05
          Tacy powinni być w topowych.
          • little_fish Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:54
            Skoro utworzyli próg w średnich, to w topowych był wyższy.
            • kurt.wallander Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 17:06
              Pewnie tak, choć, patrząc na progi warszawskie z tego roku, mozna zauwazyć, że w średnich liceach progi wzrosły bardzo, a w lepszych procentowo mniej, albo i wcale. Np. denny Fredro praktycznie dogonił już dużo lepszego Frycza-Modrzewskiego (gdzie progi od kilku lat utrzymują się na mniej więcej tym samym poziomie). W Witkacym progi tylko o kilka (4-5) punktów wyższe niż te 5 lat temu, kiedy szła tam moja córka.
      • slonko1335 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 15:43
        Nie wiem. Jak Ci z tych 75% i db wyszło 117. Mi wychodzi 131 bez paska i wolontariatu, taki czwork9wy uczen. Tylko uważaj bo na ematce to patologia.
        • powodzenia_juno Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 15:52
          Moja może liczyć na bdb oceny, pasek i wolontariat. Za to co do samego egzaminu jestem sceptyczna i dałam po 70 proc. Wyszło ok 150.
          • dorota.konowrocka Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:10
            Ale jak ma pasek, czyli rozumiem, że bardzo dobrze się uczy, to czemu liczysz jej tylko 70 proc z egzaminów? Egzaminy są łatwiejsze od materiału przerabianego w ciągu roku w ósmej klasie, serio. Dwójka z trójki moich dzieci była bezpaskowa, trójki z matmy, a wszystkie egzaminy napisali powyżej 80, niektóre nawet na 89-100. Jak się dobrze uczy, to zostaje tylko ogarnięcie samej formuły egzaminu i powinno pójść znacznie lepiej niż 70 proc.
            • slonko1335 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:21
              też się zdziwiłam, że obstawia tak nisko dla piątkowego dziecka
              • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:27
                O czwórkach pisala.
                • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:27
                  A Ok, to inna osobawink
            • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:37
              człowiek chyba nie chce się zawieść i dziecka nie chce nastawiać na niewiadomoco
              Moja córka testy z angielskiego robi na ok 90 % ale jakoś tak nie chce sie nastawiac, bo nerwy itp
              • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:39
                Raczej testy z ang dzieci piszą wysoko. Ja bym dała przedział + - 10/15 %
            • powodzenia_juno Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 10:19
              No oby. Nie wiem, boję się że uczy się za mało, a nie chcę też truć i stresować. Może masz rację. Byłoby świetnie.
        • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:03
          Liczyłam na stronie takzdam.pl
          • slonko1335 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:09
            Ja tez
            • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:10
              Dobra zobaczę sobie w wersji na kompie bo może coś faktyczne przeoczyłam
            • powodzenia_juno Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:34
              A ja nie,ale teraz raz jeszcze przeliczyłam -152 wyszło.
        • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:04
          No u mnie właśnie tak się zapowiada. Bez paska, wolnotariatu. Oceny mogą być 4.
          • edycja_kopiuj_wklej Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 16:32
            A nie da rady wyciagnac jakiegos wolontariatu? Szkola nie pomaga? Nie masz jakiegos stowarzyszenia lub fundacji gdzie przez ferie byłaby w stanie wyrobic godziny?
            • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 17.11.22, 17:21
              Zorientuje sie
            • renia266 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 01:09
              U nas np w 8 klasie nie da się. Trzeba udowodnić 3 pełne lata wolontariatu. Część dzieci wyrabiała to kupowaniem karmy dla bezdomnych kotów. Moj syn niestety nie, bo ma inne spojrzenie na wolontariat niż kupowanie sobie punktów za pieniadze rodziców. W innych szkołach może można to wyrobić w ferie. Ale to troche niesprawiedliwe wobec dzieci których szkoły mają bardziej wymagajace zapisy w statutach.
              • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 08:12
                U nas dzieci mogą robić, gdzie chcą - w bibliotece, klubie sportowym, domu kultury, w przedszkolu. Mają kartę z potwierdzeniem godzin. Mój młodziak chciał w bibliotece ale już miejsc nie było. Pomaga w przedszkolu - animuje dzieciwink
              • kurt.wallander Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 11:42
                To kiepsko, że musza byc trzy lata. To ile tych godzin trzeba wyrobić? U moich spokojnie wystarczał semestr lub 2 semestry wolontariatu. Nie pamiętam, ile to było godzin w sumie, ale na pewno nie tyle, żeby 3 lata robić?
                • dorota.konowrocka Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 19:18
                  U nas wystarczyły takie dwie weekendowe akcje, na przykład kilka godzin kwestowania na WOSP i kilka godzin obsługi jakiegoś maratonu (podawanie bananów i picia biegaczom, takie rzeczy).
                  • alicia033 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 19:51
                    dorota.konowrocka napisała:

> U nas wystarczyły takie dwie weekendowe akcje, na przykład kilka godzin kwestowania na WOSP i kilka godzin obsługi jakiegoś maratonu (podawanie bananów i picia biegaczom, takie rzeczy).

thank you za przytoczenie świetnego przykładu patologii.
                    To doskonale, że gdzie indziej zrozumiano, że wolontariat nie polega na odbębnieniu paru godzin na odczepnego i wymagane jest większe zaangażowanie.
                • alicia033 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 19:52
                  kurt.wallander napisała:

> To kiepsko, że musza byc trzy lata.

Wręcz przeciwnie.
              • afro.ninja Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 19:23
                Trzy lata?!
              • little_fish Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 20:12
                Dlaczego trzy lata? To bez sensu. Moje dziecko w wakacje współorganizowało dwutygodniową imprezę (jako wolontariusz) wypracował ponad 50 godzin. Myślę, że spokojnie może to wykorzystać i w zupełności wystarczy.
                • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 21:46
                  I to uważam za zdrowsze. Jezeli ktoś świadomie bierze udział w WOŚP, SzP, czy pomaga uchodźcom na dworcu to jest to Ok. Nie Ok są te z kupowaniem karmy (co innego organizowanie zbiórki). Choć generalnie system ciułania punktów w ten sposób mnie mierzi, to póki jest, może dać dzieciakom ciekawe doświadczenia.
              • arwena_11 Re: Swoją drogą powariowali 19.11.22, 07:32
                Ale to nie podstawówka decyduje o zaliczeniu zaświadczenia o wolontariacie, tylko liceum. Za czasów moich dzieci trzeba było mieć 40-50 h. Wychowawca ma wpisać na świadectwo, a czy punkty będą, decyduje liceum. Tak więc jak macie zaświadczenia, nawet z 8 klasy, ale na te min 40h- to wymuscie wpis na świadectwie.
      • lifecolor1 Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 09:24
        Przy ocenach dobrych wychodzi 131, coś przeoczyłaś moze. Wpisałaś 4 przedmioty punktowane czy 3?
      • marta77trusia Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 21:11
        Jak na Trójmiasto to bardzo mało punktów. W zeszłym roku na liceum z taką ilością prawie bez szans, nie mówiąc już o dobrym. Jeszcze jest trochę czasu, może warto byłoby popracować i nad ocenami i przygotowaniem do egzaminów?
        • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 18.11.22, 21:42
          Serio? W Warszawie jest wybór od progów pod sufit do 40.
          W całkiem przyjemnym integracyjnym lo syna były takie poniżej 100 a on startował ze 110.
        • 18lipcowa3 Re: Swoją drogą powariowali 19.11.22, 08:24
          Będzie więcej bo na kompie faktycznie wyszło mi ponad 130 przy 4 i egzaminach na 75%

Po prostu okienko od 4 przedmiotu mi uciekało na telefonie.
          Oczywiście pracujemy nad ocenami i płace kupę kasy na korki więc staramy się wyciągnąć więcej.
          I są licea i technika które przyjmowały od 100 więc dramatu nie na aczkolwiek chcemy lepiej.
          • geoardzica_z_mlodymi Re: Swoją drogą powariowali 19.11.22, 09:06
            Wiadomixsmile Powodzenia.
    • mel_de_tilia Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 18.11.22, 09:38
      W Szczecinie napisałam wniosek do UM o udzielenie informacji publicznej i dostałam całe zestawienie na maila.
      • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 18.11.22, 09:39
        swoją drogą nie wiem czemu nie opublikują tego normalnie na stronie jak rok temu zamiast rozsyłać po ludziach
        • geoardzica_z_mlodymi Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 18.11.22, 09:42
          Dziwne, może ktoś zajmujący się tym nawalił?
          • slonko1335 Re: Progi punktowe do liceów- tech - gdzie znajd 18.11.22, 09:56
            u nas nigdy nie podawali do publicznej wiadomości progów, w zeszłym roku ostały opublikowane z wniosku jako informacja publiczna ale może ktoś we wniosku wpisał żeby opublikowali, ja w swoim wpisałam, żeby mi wysłali na mail no to wysłali, tylko pewnie takich maili mają mnóstwo, szkoda czasu opublikowaliby jak rok temu i mieliby mniej roboty...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka