Dodaj do ulubionych

A nowe konfesjonałowygódki widziały?

17.11.22, 11:26
Na Krakowskim Rynku mają takie stanąć, jako budki dla kwiaciarek zamiast żółtych parasoli.
Podobają się wam?
W komentarzach głównie określane, jak skrzyżowanie konfesjonału z toi-toiem.
Też pomyślałam o konfesjonale, jak to zobaczyłam nie wiedząc jeszcze, co to.

Budki tak, ale dlaczego takie zabudowane? Czy by nie mogły być przeszklone, żeby było widać z zewnątrz, co jest w środku, żeby nie zabierały przestrzeni.
Przecież, jak ich postawią tam kilkanaście, to się zrobi ciasnota, jak na najpodlejszym targowisku!
Obserwuj wątek
    • mamtrzykotyidwato5 Re: A nowe konfesjonałowygódki widziały? 17.11.22, 11:37
      styl.interia.pl/kultura/news-burza-w-szklance-wody-nowe-stoisko-dla-krakowskich-kwiaciare,nId,6414803
    • 35wcieniu Re: A nowe konfesjonałowygódki widziały? 17.11.22, 11:37
      Prototyp. Mają teraz z niego korzystać i testować, później będą robić albo udoskonalać.
    • gama2003 Re: A nowe konfesjonałowygódki widziały? 17.11.22, 11:57
      Straszne, przede wszystkim dlatego, że zasłaniają widok dookola i gryzą się koszmarnie z architekturą. Bardzo nieudany pomysł. To nie jest połączenie starego z nowym, tylko lamelki którymi za chwilę wszyscy będą czkać i szyk kontenerków. To już szklane pawiloniki miałyby sens i znikały optycznie. Coś w nawiązaniu do szklanej piramidki muzem.
      I mimo zrozumialych argumentów pań kwiaciarek parasole robią klimat ( podobają nam sie tylko znane rzeczy) a sklepiki w tym miejscu to nieporozumienie.
      • jdylag75 Re: A nowe konfesjonałowygódki widziały? 17.11.22, 12:08
        Parasole mają paskudny kolor, gdyby zmienić je na jakis bardziej krakowski byłoby super, latem tak czy inaczej kwiaty powinny stac w cieniu. Proponowane konfesjonały sa okropne.
    • memphis90 Re: A nowe konfesjonałowygódki widziały? 17.11.22, 13:50
      Ja się wyłamię - mnie sie podobają, szczególnie podświetlone.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka