Dodaj do ulubionych

Poradnia pstchologiczno pedagogiczna we Wrocławiu

17.11.22, 19:08
Dziewczyny potrzebuję dla syna lat 11 diagnozy w dobrej poradni psychologiczno pedagogicznej.
Jest zapisany na termin lutowy w powiatowej ale pewnie szybciej będzie prywatnie.
Chodzi o zachowania typu: skrytosć, powtarzenie czynnosci, mało mówność w stosunku do dorosłych, nie patrzenie doroslym w twarz przy wypowiedziach.
D

Obserwuj wątek
    • dwa_kubki_herbaty Re: Poradnia pstchologiczno pedagogiczna we Wrocł 17.11.22, 19:12
      Dostalam namiary od szkoły na prywatne placówki ale opinie na necie albo takie sobie albo są 3-5 opinie, że świetna - trochę podejrzane.
      Moze któraś z was ma rozeznanie?
      • mak_z_figa Re: Poradnia pstchologiczno pedagogiczna we Wrocł 17.11.22, 21:24
        Byłam z córką w Balansie na Legnickiej. Diagnoza Zespołu Aspergera. Odczucia mam mieszane. Z jednej strony żadne spotkanie nie odbyło się o czasie. Nie można było się dowiedzieć, czy to kwestia kilku minut czy dłuższe. Jakoś tak nieprofesjonalnie to wyglądało. Z drugiej strony, spotkania z psychiatrą i psychologiem były na bardzo dobrym poziomie. Wszystko było wytłumaczone. Nawet na najdziwniejsze pytania dostałam odpowiedź. Co do ceny, to byłam prawie 2 lata temu i całość wyszła w okolicy 1500 zł.
        Państwowo można próbować na Białowieskiej, ale pomimo wielu prób nie udało mi się tam dodzwonić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka