Dodaj do ulubionych

Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziecka?

21.11.22, 17:34
Pytam teoretycznie, bo mam dopiero osiemnaście lat, chłopaka brak, dzieci więc tym bardziej nie planuję smile
Moi rodzice twierdzą że małżonek zawsze będzie ważniejszy, bo dzieci kiedyś dorosną i będą mieć swoje życie.
Moja ciocia z którą jestem blisko uważa takie wartościowanie za skandal i uważa że oba rodzaje miłości są równie ważne, tylko zupełnie inne.
Babcia natomiast jest zdania że dzieci zawsze są na pierwszym miejscu.
Natomiast na pewnym anglojęzycznym forum pewna dziewczyna stwierdziła że jej narzeczony zawsze będzie dla niej na pierwszym miejscu, nawet jeśli pojawią się dzieci. Kiedy np dziecko będzie domagało się kanapki to będzie musiało poczekać aż rodzice skończą się przytulać czy oglądać film. Dostała zarówno dużo pochwał jak i krytyki.
A która z postaw jest wam najbliższa?

Obserwuj wątek
    • malia Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:37
      Bardzo rozmowna jesteś jak na autyzm
      • szmytka1 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 20:36
        Bo to taki sam autyzm jak fobia społeczna u hamerykanki, że z lekarzem sama nie pogada, ani z urzedzie nic nie zalatwi, za to w kwadrans sprosi na chatę tuzin obcych typów prosto z ulicy
    • simply_z Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:38
      piszesz artykul?smile, dajcie sobie spokoj dziennikarki.
    • chococaffe Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:40
      a co można wygrać?
      • aqua48 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:57
        chococaffe napisała:

> a co można wygrać?

Kanapkę i przytulanie. Albo przytulanie na kanapce?

• chococaffe Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:58
          to w takim razie 72%
      • majenkir Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 20:25
        Cygaro z wąsem 😏
        • chococaffe Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 20:59
          przebiłaś
    • tt-tka Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:40
      team ciocia !

a tak calkiem z boku poza miloscia, albo i razem z nia, jest jeszcze cos takiego jak odpowiedzialnosc

Ps czy na tym anglojezycznym forum nikt dziewczyny nie poinformowal, jak fajnie jest sie przytulac czy ogladac film przy dracym sie dziecku ? no to jeszcze wszystko przed nia big_grin
    • natalia.nat Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:41
      panna_asienka napisała:

> Pytam teoretycznie, bo mam dopiero osiemnaście lat,

big_grin
    • triss_merigold6 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:43
      Bliskie jest mi odmawianie pokarmu głodnym bezpłatnych stażystom.
    • la_mujer75 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:46
      Odpowiedź C smile
    • scarlett74 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:50
      A przypadkiem nie powinnaś się uczyć do matury...http://emots.yetihehe.com/1/nonono.gif
      • panna_asienka Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:53
        Teraz liceum jest czteroletnie, poza tym ja i tak poszłam rok później do szkoły
      • szare_kolory Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:05
        Prokrastynuje 😃
    • snakelilith Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:51
      Jest tylko jedna prawdziwa miłość - do kota albo psa. Ja mam tylko wiewiórkę, więc na razie czuję się niepełnowartościowa, ale wszystko przede mną.
    • geoardzica_z_mlodymi Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:51
      Tak albo nie.
      • panna_asienka Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:54
        ale co?
      • jowita771 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 22:00
        geoardzica_z_mlodymi napisała:

> Tak albo nie.

Z tym, że nie na pewno.
    • gryzelda71 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 17:58
      A brat co sądz
      • panna_asienka Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 18:01
        Nie wiem, akurat z nim o tym nie gadałam.
    • tokyocat Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:28
      A dlaczego musisz wybierac ?
    • berdebul Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:47
      Dziecko to krew z krwi, jak poczytasz e-matkę, to się dowiesz, że mąż rzecz nabyta. tongue_out
      • m_incubo Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:50
        Nie trzeba czytać ematki, żeby to wiedzieć.
    • dwa_kubki_herbaty Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:47
      Po katolicku (w innych wyznaniach też) do męża, bo zawsze więcej dzieci możecie sobie trzasnąć.
      W przyrodzie do potomstwa.
    • m_incubo Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 19:49
      Najważniejsza jest miłość do siebie. Polecam.
    • majenkir Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 20:26
      Tak.
    • zuzanna_a Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 20:55
      Trzy razy wpadniesz w najczarniejsze czeluści internetowego odmętu a i tak nie ma szans, abys trafiła na ematkę, jedyne chyba żywe forum jeszcze w tak staroświeckiej konwencji.
      Daj spokoj i nie sciemniaj.
      Poza tym to nudne.

A w temacie - oczywiscie, ze dziecko.
    • bywalec.hoteli Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 21:01
      Jak mówi powiedzenie: kobieta kocha mężczyznę zanim pojawią się dzieci...
    • fogito Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 21:05
      Dziecko to moja krew i zawsze będzie najważniejsze. A maz to w koncu obcy facet. Zajmuje 2 miejsce.
    • princy-mincy Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 21:33
      Myślę, że jestes trollem lub piszesz jakiś artykulik. Ale odpowiem.
      Dla mnie to są dwa różne rodzaje mości, nie da się tego porównać.
      Ale tylko za dziecko oddałabym życie, za męża nie.
    • kanna Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 22:38
      Najważniejsza to jest miłość do samej siebie :p
    • awf-33 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 22:46
      O ho, będzie artykuł!
    • maleficent6 Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 21.11.22, 22:53
      Podkarmię, a co mi tam..
      1. miejsce zawsze dzieci
      2.kot
      3.ja
      4.ja
      5.mąż.
    • princesswhitewolf Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 22.11.22, 00:31
      Przypomnialo.mi sie jak kolezanka z Polski mi opowiadała jak w jakims urzedzie pytali ja o czlonkow rodziny wiec wymienila dzieci i dodala " no i maz, Kazimierz". Urzedniczka spojrzala zza okularow i powiedziala: " Co Pani! Maz? Maz to nie rodzina" 🤣🙄
      • kanna Re: Co jest ważniejsze: Miłosć do męża czy dziec 22.11.22, 11:41
        Mąż rzecz nabyta big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka